Sevgilim ve telefon fantezisi

Valla.son zamanlarda ben de telefonda insanlarin aramalarina cevap vermek, kimseyle.konusmak istemiyorum sıkılıyorum enerjim tukeniyor o acidan anlayabiliyorum
Yan yana hissedilen enerji gibi olmuyor telefon
Bu durumu yan yanayken guzelce aciklayabilirsiniz bence
sevgilin ya da arkadaşın uzaktadır o zaman mecbur tabii ki başka alternatif yok ama yakın yerde oturup telefonda dil dökmek eziyet benim için de baktım olacak gibi değil kahve ısmarlıyorum🤣

Bu izlenime vardıysan nefrete tamam 🤣👍🏻 ne diyeyim orada vurgu yaptığımı da anlamanı dilerdim dkdmdmdn
Doğru okusaydın anlardın 😄 neyse sen benim beyni bu kadar düşünme aynı bedeni paylaşmıyoruz nasılsa boşver 👍🏻
Aynen sen teorik felsefi disiplinlerden bahsetmişsin ya hani 8 saat konuşurdum diyerek biz o yüzden anlamıyoruz bi akıllı sensin çünkü😂

Vaktimin çoğu onun ile birlikte geçtiği için böyle diyorum aslında yoksa bizde uzaktayken dediğiniz gibi 8 saat olmasada bi 5 saat konuşuyoruz 😄
oooo 5 saat bence de çok uzun. Ben ki telefonda uzun uzun konuşmayı severim.
Kimi insan sevmez. kimi insan sever. Benim bir arkadaşım vardı, çok uzun konuşurdu telefonda ve ben telefonu hoperlöre alır koyardım kenara işlerimi hallederdim öyle radyo gibi, o arada o bıt bıt bıt konuşurdu, aralarda da ben bir şey söylerdim falan öyle. Şimdi sevgilin olunca bu konuda uyumsuzluk biraz sıkıntı olabiliyor ama bir orta yolu bulacaksınız artık. Bu arada siz uzun deyince ben 2 saat falan diye düşünmüştüm 5 saat gerçekten uzun.

Hahahsjshjshs sorma ya herkes tespit yapmaya başladı onlar sevgili sanki benimki ile o kadar eminler. Yüzde yüz değil belki ama yüzde elli geçerli söylediğiniz şey benim bir arkadaşımın eski sevgili ayrılırken umarım derdini sabaha kadar anlatabileceğin bir kurban bulursun kendine demişti o aklıma geldi 🤣
Bizim kk kadınları adamı sekiz saat telefonda esir etsinler, darlasınlar
Sonra da gelip burda ağlarlar neden aldatılıyorum diye
Bi nefes aldırsalar oysa…

oooo 5 saat bence de çok uzun. Ben ki telefonda uzun uzun konuşmayı severim.
Kimi insan sevmez. kimi insan sever. Benim bir arkadaşım vardı, çok uzun konuşurdu telefonda ve ben telefonu hoperlöre alır koyardım kenara işlerimi hallederdim öyle radyo gibi, o arada o bıt bıt bıt konuşurdu, aralarda da ben bir şey söylerdim falan öyle. Şimdi sevgilin olunca bu konuda uyumsuzluk biraz sıkıntı olabiliyor ama bir orta yolu bulacaksınız artık. Bu arada siz uzun deyince ben 2 saat falan diye düşünmüştüm 5 saat gerçekten uzun.
yok bu zaten ayda 1 kere olan bir şey o da şehir dışındaysa ve benim boş zamanıma denk geldiyse yoksa bünyem kaldırmaz gerçekten😂 ben seviyorum ama gereksiz konuşmayı sevmiyorum 😢

Sadece ablalarımla telefonda uzun konuşmayı seviyorum o da dedikodu yaptığımız için🤣 eşimle evlenmeden öncede pek sevmezdim telefonda konuşmayı ya kısa konuşmak daha iyi. Bence mesajlaşmak daha güzel😅

X