Sevgilim ve telefon fantezisi

Telefon fantezisi deyince benim kafada canlananlar asjsjsjjsjs
Yani bence herkesin birbirine saygı duyması lazım. Sen biraz ödün vereceksin gönlünü yapacaksın o da sohbeti biraz kısa tutacak. Orta yolu bulmazsan gider başkasıyla konuşur adam konuşmayı seviyorsa
ahhahahsjshsh biraz clickbait yapalım dedik. Arayı bulacağız bakalım ya konuşmuyorum diye de gidecekse zaten gitsin muhabbet kuşu alsın kendine 😂

İnsan sevdiği, hoşlandığı kişiden sıkılmaz. Eşimin görev dönüşü, benim tatilime denk gelmişse, mecburen uyuması gerektiği için, o uyurken çatlıyorum 😅 Gün içerisinde aramak, sohbet etmek isterim ama çalışırken bu pek mümkün olmuyor.
uyumadan önce ara bi 5 dk duy sesini en azından idare eder seni bi süre 😂

ahhahahsjshsh biraz clickbait yapalım dedik. Arayı bulacağız bakalım ya konuşmuyorum diye de gidecekse zaten gitsin muhabbet kuşu alsın kendine 😂
Yani bence konuşma 8 saat ama sıkıcı monoton olacaksa o da istemez. Ben bazen kocamı iş saatinde arıyorum toplantıda falan değilse açıyor efendim hayatım diyor.
Selahattin akşama lokale geliyor musun aşkısı
Falan diyorum 😂😂
Çalıştığım dönemde tenefüs saatlerimi bilirdi bazen arardı beni
Mahmut abi kalk Mahmut abi polis geliyo
Falan derdi 😂😂
Yani bazılarınıza saçma gelebilir ama bu 5-10 saniye süren saçma konuşmalar bizi inanılmaz güldürüyor ve akşam evde bunlara tekrar güldüğümüz olurdu. Şimdi bebek var tabi kız uyuyo arama hayvan falan diyorum ama dur pazartesi bi şaka yapayım ona 😂😂

Yani bence konuşma 8 saat ama sıkıcı monoton olacaksa o da istemez. Ben bazen kocamı iş saatinde arıyorum toplantıda falan değilse açıyor efendim hayatım diyor.
Selahattin akşama lokale geliyor musun aşkısı
Falan diyorum 😂😂
Çalıştığım dönemde tenefüs saatlerimi bilirdi bazen arardı beni
Mahmut abi kalk Mahmut abi polis geliyo
Falan derdi 😂😂
Yani bazılarınıza saçma gelebilir ama bu 5-10 saniye süren saçma konuşmalar bizi inanılmaz güldürüyor ve akşam evde bunlara tekrar güldüğümüz olurdu. Şimdi bebek var tabi kız uyuyo arama hayvan falan diyorum ama dur pazartesi bi şaka yapayım ona 😂😂
hahahahhs aşırı iyiymiş neşeniz daim olsun. Biz de öyleyiz bu tarz araşmalarımız var zaten bunlar bencede olması gereken tatlı şeyler benim bahsettiğim şey bu değildi 🤣

Selam hanımlar nasılsınız? Ben yine farklı bir vaka ile geldim gerginim bir tık linçlenmemek umudu ile usulca yazıyorum 😄Biz şimdi manitimle haftanın çoğu günü beraberiz bazen bi kaç gün görüşemiyoruz belki ama buna rağmen her gün telefonda konuşmak istiyor bende telefonda konuşmaktan çok haz etmeyen biriyim hatta genel yeni dedikodu ya da komik bir muhabbet yoksa falan mesajlaşmayıda çok sevmem konuşamam yalnızca yüz yüze kafasındayım anlayacağınız. Bu arada genel olarak sohbet etmeyi severim konuşkanımdır ama sessiz kalmayı konuşmamayı kendi kabuğuma çekilmeyi bir köşede çürümeyide seviyorum😂Yaşadığımı belli etmek için sürekli konuşmak mı zorundayım ya abi ben yoruluyorum yani neden bu kadar zorluyoruz ki bu olayı ben çözemedim. Hani konuşacak bir şeyde yok sürekli aynı konuları tekrar ederken nöronlarım ağlıyo gibi hissediyorum bir tık sıkılganda bir tipim kırmakta istemiyorum bi ara şaka ile karışık yarına kadar sürer mi bu muhabbet falan dedim gülerek sen işte konuşmak istemiyor musun benimle neden böylesine evrildi. İnsanlara gelince çok güzel teşhis koyabilsem de kendim için pek becerikli değilim terzi kendi söküğünü dikemiyor demekki. Arkadaşlarıma falan bakıyorum saatlerce konusuyorlar konusmayınca dert yanıyorlar falan bana aşırı gereksiz geliyor ben mi abartıyorum ya sizce daha mı ılımlı olmalıyım acabası yaşayan var mı bu durumu? telefon fobisi olanlar aydınlatsın beni🙏🥹
Sizi çok iyi anlıyorum bende uzun konuşmayı sevmem( aile içinde kaos, dedikodu varsa saatlerce konuşurum 🤣)öbür türlü sıkılırım eşim işteyken arar havadan sudan konuşur laf atar , şaka yapar sıkılırım,yüz yüze sohbet etmeyi daha çok severim.Arada büyük sevgi ,saygı varsa idare edilebilir.Karşılikli anlayışlı olursa ilişki güzel ilerler ....

Sizi çok iyi anlıyorum bende uzun konuşmayı sevmem( aile içinde kaos, dedikodu varsa saatlerce konuşurum 🤣)öbür türlü sıkılırım eşim işteyken arar havadan sudan konuşur laf atar , şaka yapar sıkılırım,yüz yüze sohbet etmeyi daha çok severim.Arada büyük sevgi ,saygı varsa idare edilebilir.Karşılikli anlayışlı olursa ilişki güzel ilerler ....
Ay evet siz bensiniz 😂banada diğer türlüsü gereksiz geliyor ama bence bu zaten ilişkimizde sorun yaratacak bir şey değil ya çünkü konuşuyoruz mutlaka her gün ve buluşuyoruz da sadece o bir tık fazlasını istiyor neyse maşallahlayayım kendimi istememesi daha kötü olurdu şükredeyim😂😂

Selam hanımlar nasılsınız? Ben yine farklı bir vaka ile geldim gerginim bir tık linçlenmemek umudu ile usulca yazıyorum 😄Biz şimdi manitimle haftanın çoğu günü beraberiz bazen bi kaç gün görüşemiyoruz belki ama buna rağmen her gün telefonda konuşmak istiyor bende telefonda konuşmaktan çok haz etmeyen biriyim hatta genel yeni dedikodu ya da komik bir muhabbet yoksa falan mesajlaşmayıda çok sevmem konuşamam yalnızca yüz yüze kafasındayım anlayacağınız. Bu arada genel olarak sohbet etmeyi severim konuşkanımdır ama sessiz kalmayı konuşmamayı kendi kabuğuma çekilmeyi bir köşede çürümeyide seviyorum😂Yaşadığımı belli etmek için sürekli konuşmak mı zorundayım ya abi ben yoruluyorum yani neden bu kadar zorluyoruz ki bu olayı ben çözemedim. Hani konuşacak bir şeyde yok sürekli aynı konuları tekrar ederken nöronlarım ağlıyo gibi hissediyorum bir tık sıkılganda bir tipim kırmakta istemiyorum bi ara şaka ile karışık yarına kadar sürer mi bu muhabbet falan dedim gülerek sen işte konuşmak istemiyor musun benimle neden böylesine evrildi. İnsanlara gelince çok güzel teşhis koyabilsem de kendim için pek becerikli değilim terzi kendi söküğünü dikemiyor demekki. Arkadaşlarıma falan bakıyorum saatlerce konusuyorlar konusmayınca dert yanıyorlar falan bana aşırı gereksiz geliyor ben mi abartıyorum ya sizce daha mı ılımlı olmalıyım acabası yaşayan var mı bu durumu? telefon fobisi olanlar aydınlatsın beni🙏🥹
Ay ben de hiç sevmem ama aşık olunca sıkıla sıkıla da olsa sesini duymak, iletişimde kalmak istedim. Yıllardır boş boş konuşuyorum eşimle o yüzden, başkasıyla da konuşmam İki dk bile olsa

Ya sen bakma sen bu adamı sevmiyorsun diyenlere
Normal ve sağlıklı olan seninki

Ben de adamın aşkından ölsem de telefonla uzun konuşmaktan nefret ederim

Ayrıca Burda sana haksızsın diyenlerin çoğunun kocası da senin ve benim gibi düşünüyor
yeterince konuştuk, kapatsa da kafamı dinlesem diyorlar içlerinden 😅

Sevgililik döneminde 8 saat konuştuğumu bilirim 😄 sen daha önce gerçek anlamda seni saatlerce telefona bağlayacak bi uyum ve his yaşamamış olabilir misin ? Çünkü bu adamla evlensen yemek yapıp suratına bakasın da gelmeyebilir 🤣 o normal olan senin hisler normal mi onu düşün ?
Başındamı ağrımıyor ? Nebilim ağzın falan yorulmuyormu hiç

Adının hakkını veriyorsun karpuzu yemeden önce çekirdeğini ayırır insanlar 🤣 niye düşündün şimdi sen bunları ?
Sende adının hakkını veriyorsun çilekli hurma.

Ya ben simdi sana soru sordum ne bu trıpler istersen 24 saat konuş banane. Beyin varya hanı bukadar radyasyona maruz kalmamalı yinede sen bilirsin 🤷🏻‍♀️

Valla.son zamanlarda ben de telefonda insanlarin aramalarina cevap vermek, kimseyle.konusmak istemiyorum sıkılıyorum enerjim tukeniyor o acidan anlayabiliyorum
Yan yana hissedilen enerji gibi olmuyor telefon
Bu durumu yan yanayken guzelce aciklayabilirsiniz bence

Ay ben de hiç sevmem ama aşık olunca sıkıla sıkıla da olsa sesini duymak, iletişimde kalmak istedim. Yıllardır boş boş konuşuyorum eşimle o yüzden, başkasıyla da konuşmam İki dk bile olsa
aynen öyle valla bende en çok onunla konuşuyorum telefonda ya da sevgilisinden yeni ayrılmış kankamla😂

Ya sen bakma sen bu adamı sevmiyorsun diyenlere
Normal ve sağlıklı olan seninki

Ben de adamın aşkından ölsem de telefonla uzun konuşmaktan nefret ederim

Ayrıca Burda sana haksızsın diyenlerin çoğunun kocası da senin ve benim gibi düşünüyor
yeterince konuştuk, kapatsa da kafamı dinlesem diyorlar içlerinden 😅
Hahahsjshjshs sorma ya herkes tespit yapmaya başladı onlar sevgili sanki benimki ile o kadar eminler. Yüzde yüz değil belki ama yüzde elli geçerli söylediğiniz şey benim bir arkadaşımın eski sevgili ayrılırken umarım derdini sabaha kadar anlatabileceğin bir kurban bulursun kendine demişti o aklıma geldi 🤣

X