Sevgilim hemen olsun istiyor

Evet okumam yazmam olduğu için yorum yaptığım forum nedir ne değildir okuyup anladım, ayrıca üye olmayanların da bu yorumları okuması yasak olmadığı için senelerdir bazı bölümleri okur fikir sahibi olurum
Ben bakire değilim ve bekarım cinselliğe de karşı değilim, sizin çekmek istediğiniz yön aşırı komik
Yeni üyeler istedikleri yorumu yapamaz, Bazı eski kullanıcıların keyfine göre yorum yapabilir gibi bir madde de okumadım ayrıca

Evet okumam yazmam olduğu için yorum yaptığım forum nedir ne değildir okuyup anladım, ayrıca üye olmayanların da bu yorumları okuması yasak olmadığı için senelerdir bazı bölümleri okur fikir sahibi olurum
Ben bakire değilim ve bekarım cinselliğe de karşı değilim, sizin çekmek istediğiniz yön aşırı komik
Hıııı 😏

Yeni üye maşallah forumun her köşesinden haberdar olmuşsunuz iki günde. Bu daha fake bir durum bence.

Konu sahibi de yeni üye, sizin kadar forum kurdu olmayabilir, bilememiştir cinsellik bölümü olduğunu. Konu yanlış yerde diye bildirirsiniz taşınır çok rahatsız olduysanız. Ama siz birileri namusunuza dokunmuş, zorla sizinle önsevişmiş, taciz etmiş gibi davranıyorsunuz. Korkmayın iki cinsel içerik okudunuz diye bekaretiniz bozulmaz 😂😂😂
Böyle tipler yoktu uzun zamandır.

Böyle tipler yoktu uzun zamandır.
Böyle tip dediğiniz nedir, diğer kullanıcı beni tanımıyor ve cinsellikle alakalı bir yorum yapmadığım halde benimle alay etti, siz heralde canınız sıkıldıkça buraya girip insanları linçleme peşindesiniz
Kaldı ki o kadar çirkin yazdı ki ben ona bakire değilim diye açıklama yaptım

Böyle tip dediğiniz nedir, diğer kullanıcı beni tanımıyor ve cinsellikle alakalı bir yorum yapmadığım halde benimle alay etti, siz heralde canınız sıkıldıkça buraya girip insanları linçleme peşindesiniz
Kaldı ki o kadar çirkin yazdı ki ben ona bakire değilim diye açıklama yaptım
Bize ne sizin önsevişmenizden yazan kişi siz değil misiniz? O tarz kişiler demek istedim.cinselliği ayıp, günah, konuşulmaz diyen tayfa.

X