Sevgilim hemen olsun istiyor

melek_3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
11
1
28
Arkadaşlar erkek arkadaşım ön sevişmeyi çok uzun tutmuyor hemen beraber olmak istiyor ama bende uzasın istiyorum olsun bitsin istemiyorum ve gercekten hevesim kırılmaya başladı. Erkek olarak onun da uzun tutmayı dokunmayı istemesi gerekmez mi anlamıyorum ben. Bunu onunla konuşmam lazım çünkü cinselligin ilişkide en önemli seylerden biri olduğunu düşünüyorum. Nasil konuşurum bilmiyorum ama sizce konuşunca bu durum değişir mi? Evlenmeyi düsünüyoruz ama kafamda hep bu konu yüzünden soru isareti var.Degismezse bu yüzden ilişkimi bitirmeli miyim?

Benimki de böyle ama 2. Turda uzun sürer ön sevişmemiz. İlişki anında da devam ederiz öpüşmeye vs(ay çok açık oldu 🤭) şimdi sürekli beraber değiliz ve seks yaptığımız zaman kısıtlı. Evlenince farklı olur herhalde. Ki hiç konuşmadım ben de bunu

Süreç değil sonu odaklı. Aslında erkeklerin hepsi öyle. Kadın daha duygusal yaklaşıyor cinselliğe, boşalma olarak görüyor sadece. Sevişecek kadar yakınsınız ama ilişkide nelerin hoşunuza gidip gitmeyeceğini konuşamayacak kadar uzak. Direkt konuşun işte çok normal böyle şeyler.

Bunun için ilişki bitirilir mi demişsiniz ama çözülmeyecek bi mesele değil ki. Hani erken boşalma falan olur anlarım. Siz yönlendirin ilişkinizi. Hemen olaya dalmayın. Konuşmaya da çok gerek yok, o anki beden dilinizle ne istiyorsanız ifade edin, daha baskın olun.

Arkadaşlar erkek arkadaşım ön sevişmeyi çok uzun tutmuyor hemen beraber olmak istiyor ama bende uzasın istiyorum olsun bitsin istemiyorum ve gercekten hevesim kırılmaya başladı. Erkek olarak onun da uzun tutmayı dokunmayı istemesi gerekmez mi anlamıyorum ben. Bunu onunla konuşmam lazım çünkü cinselligin ilişkide en önemli seylerden biri olduğunu düşünüyorum. Nasil konuşurum bilmiyorum ama sizce konuşunca bu durum değişir mi? Evlenmeyi düsünüyoruz ama kafamda hep bu konu yüzünden soru isareti var.Degismezse bu yüzden ilişkimi bitirmeli miyim?
Değişmezse bitirmelisin ama değişir heralde sen söyledikçe.

Değişmezse bitirmelisin ama değişik heralde sen söyledik
Benimki de böyle ama 2. Turda uzun sürer ön sevişmemiz. İlişki anında da devam ederiz öpüşmeye vs(ay çok açık oldu 🤭) şimdi sürekli beraber değiliz ve seks yaptığımız zaman kısıtlı. Evlenince farklı olur herhalde. Ki hiç konuşmadım ben de bunu
2.tur yapabilecek performans var mı? O da var.

e sevisirken konus iste. hatta espriye vur "hayirdir acelen mi var" diye
Süreç değil sonu odaklı. Aslında erkeklerin hepsi öyle. Kadın daha duygusal yaklaşıyor cinselliğe, boşalma olarak görüyor sadece.
yoo boyle bir genelleme yok. benim gozlemime gore (ki bir ortalama oluşturacak donem var🫣) cogu erkek önsevismeyi çok sever, keyif alir. bence önsevişme erkegi de mutlu edecek, formunu bulmasini saglayacak bir aktiviye. sadece kadin icin güzel degil

e sevisirken konus iste. hatta espriye vur "hayirdir acelen mi var" diye

yoo boyle bir genelleme yok. benim gozlemime gore (ki bir ortalama oluşturacak donem var🫣) cogu erkek önsevismeyi çok sever, keyif alir. bence önsevişme erkegi de mutlu edecek, formunu bulmasini saglayacak bir aktiviye. sadece kadin icin güzel degil
Katılıyorum. İnsanın aklında olmasa bile sırf dokunuşlardan dolayı yavaş yavaş kıvama geliyor erkek. Erkekte kadını kıvama getiriyor bu şekilde iki üç dört yapılabilir. Yeni evliyim belki ondan böyle söylüyor olabilirim ama yine de ikinciyi yapmak çok zor olmamalı ya :KK70:

Değişmezse bitirmelisin ama değişik heralde sen söyledik

2.tur yapabilecek performans var mı? O da var.
Niye olmasın ki arkadaşlarımla konuşunca vs hep böyle diyorlar ilki daha hızlı ve hemen oluyor 2. Tur daha yavaş tutkulu diye. Benim tecrübelerim de bu yönde. Muhtemelen ilkinde erken boşalma korkusu oluyor. İlki bitince daha tutkulu oluyor insan

Sevişme olunca sorun yok ama bunları konuşunca mı çekiniliyor ben anlamıyorum. İsteklerimi dile getirir çat çat söylerdim ben

Yorumuma beğenmedim bırakan arkadaşlar, bu forumda cinsellik diye bir bölüm var diye hatırlıyorum böyle şeyler okumak isteyen yada sormak oraya yazabilir, tam olarak neyi beğenmediniz?
Yeni üye maşallah forumun her köşesinden haberdar olmuşsunuz iki günde. Bu daha fake bir durum bence.

Konu sahibi de yeni üye, sizin kadar forum kurdu olmayabilir, bilememiştir cinsellik bölümü olduğunu. Konu yanlış yerde diye bildirirsiniz taşınır çok rahatsız olduysanız. Ama siz birileri namusunuza dokunmuş, zorla sizinle önsevişmiş, taciz etmiş gibi davranıyorsunuz. Korkmayın iki cinsel içerik okudunuz diye bekaretiniz bozulmaz 😂😂😂

Yeni üye maşallah forumun her köşesinden haberdar olmuşsunuz iki günde. Bu daha fake bir durum bence.

Konu sahibi de yeni üye, sizin kadar forum kurdu olmayabilir, bilememiştir cinsellik bölümü olduğunu. Konu yanlış yerde diye bildirirsiniz taşınır çok rahatsız olduysanız. Ama siz birileri namusunuza dokunmuş, zorla sizinle önsevişmiş, taciz etmiş gibi davranıyorsunuz. Korkmayın iki cinsel içerik okudunuz diye bekaretiniz bozulmaz 😂😂😂
Evet okumam yazmam olduğu için yorum yaptığım forum nedir ne değildir okuyup anladım, ayrıca üye olmayanların da bu yorumları okuması yasak olmadığı için senelerdir bazı bölümleri okur fikir sahibi olurum
Ben bakire değilim ve bekarım cinselliğe de karşı değilim, sizin çekmek istediğiniz yön aşırı komik

Teşekkür ederim :)

X