SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kocayı mı savundum ? Koca suçsuz mu dedim . Kadın yüzünden yuvalar yıkılıyor adam da en az 2. Kadın kadar suçlu . Karşılaştırma gereksiz

Şaka dimi

Bence gol kesin gol

Evli adamla berabersin aldatılıyor muyum diyorsun? Kendinle çelişiyorsun haberin yok. Zaten hayatında olduğunu sandığın adamın hayatında eşi var, öyleyse bu ilişkide sen aldatılsan nolcak aldatılmasan nolcak bunu kabullenmişken?

Kusura bakma ama hatta kusurada bak istersen Allah senin b... Versin... Bide utanmadan aldatılıyor muyum diyosun. Evet aldatılıyorsun.. İnşallah senide on kadınla aldatıyordur amin.

Yuva yıkanın yuvası olmaz nasıl bir insansın sen yargılamayın demişsin ama bunu normal bulmamızı bekleme..
Aldatılıyor muyum ne yaaa ? Zaten ikinizi de aldatıyor adam yaradan ıslah etsin sizii ve sizin gibi kadınları.

Evliyim..Ve böyle yazıları gördükçe inanılmaz üzülüyorum yapmayın o kadıncağızıda düşünün.Kendinize gelince acaba aldatıyor mu diyorsunuz ama bir yandan aldatan kadın oluyorsunuz.Yuva yıkanın yuvası olmaz kendinizi o kadının yerine koyun ki bunu kendisine evlat verip her zorluğunu çeken kadına yapan adam size neden yapmasın? Elinizi vicdanınıza koyun Allah yardımcınız olsun..

Yuva yıkanın yuvası olmaz sözüne 2-3 kere şahit oldum gözümle. Allah sonumuzu hayretsin valla. Resmen çökmüşüz

Yine gömmüşler konu sahibini.
Konu sahibi, siz yorumlara bakmayin, ben sizi cok iyi anliyorum.
Ben de ayni seyleri yaşadim oyuzden sizi cok iyi anliyorum.
Sevgiliniz sizi seviyor emin olun, sizi sevmese sizden coktan ayrilirdi.
Size ihanet etmiyor emin olun.
Eminim ki, bu tarz yorumlar hayal etmistiniz ama tabii ki, bu tarz yorumlar goremeyeceksiniz.
Sizin gibiler yuzunden kac aileler dagildi, az utanma duygunuz olsun.
Sizi seviyormusmus da, ayrilamiyormusmussunuz da.
Yahu kendinize guldurtmeyin, adami rahat birakin diyecem de ortada adam goremiyorum.
Bir utanmaz da orda esine, cocuklarina ihanet ediyor.

Bi bitin ya.

Hatta yasasin konu sahibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…