SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha elçin sanguya bisey yazmayin bayanlar.
Eli kulaginda sevgilim esine döndü,terketti,aramiyor soguk yapiyor,bosan dedim cocuk var bosaniyorum diyor minvalinde konuyla karsimiza gelecek.Baska uyelik te alamaz söz verdi :) O yuzden hic yormayin kendinizi.He bir de saclarinizi taramayi unutmayin.

Ya benim saçlaeım kıpkıvırcık
Banyoda yağlarla anca tarıyorum
Olmaz mı

Senin gibiler yüzünden ne yuvalar yıkılıyor. Evli çocuklu adamla ne işin var Utanmadan gelip burda konu açıyosun ar damarın çatlamış senin . O kadının yerine kendini koy umarım yaşattığını yaşamadan ölmezsin Aynı adam senden çocuk yapıp seni de aldatır .
Konu sahibi gibiler yüzünden yuvalar yıkılmıyor. Konudaki adam gibiler yüzünden yuvalar yıkılıyor. Kocişler kandırılan savunmasız masum canlılar değil. Konu sahibi günahsız demiyorum ama esas suçlu değil. Esas suçlu karısına sadakat sözü verip tutmayan koca.

Konu sahibi sana gelirsek, e adam zaten seni karısıyla aldatıyor, ayrıca 3. Kadın daha olsa ne farkeder?

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
🤢
hayır ben değilim bu konuda bakın masumum tek üyeliğim var masumum. Ben burda K Kazen söz verdim asla yeni üyelik almam konuyu açan farklı kişi tanımam etmem ben
2. Üyelik okadar önemli değil inanki.. Sadece evli olan bir erkeğin sevgisine inanmayın çünkü gerçek olamaz.. Evli çocuğu var size bişey vaadedemez🤨🤨 Burada bi kadın konu açsa evliyim çocuğum var ama sevgilimde var dese kim inanır o kadının sevgisine Allah Aşkına??

Abla olay tamamen 2. üyelik yoksa sosyal yasanti

Abla aldatma fiili güzellik ile ilişkili olsaydı dünyanın en guzel kadını kabul edilen adria aldatilmazdi.

Olay karakter, ahlak olayı der turnuvama donerim
Kazen yazdiklarinizdan savunuyor gibi yaklasiyorsunuz .Baltayi esit vurun demenin disinda tek suclu erkek gibi vurgulamissiniz sanki , ozellikle de ilk yorumlarinizda..Erkek bu yorumlari okuyamadigina gore, bu 2. kadinlar hem suclu hem guclu sekilde adamlarin eslerine de salladiklarina gore birakin da 2-3 cumle duysunlar.Benzeri birseylerden gecmis olabileceginizi dahi dusundum ilk yorumlarinizda bir an

Kazen yazdiklarinizdan savunuyor gibi yaklasiyorsunuz .Baltayi esit vurun demenin disinda tek suclu erkek gibi vurgulamissiniz sanki , ozellikle de ilk yorumlarinizda..Erkek bu yorumlari okuyamadigina gore, bu 2. kadinlar hem suclu hem guclu sekilde adamlarin eslerine de salladiklarina gore birakin da 2-3 cumle duysunlar.Benzeri birseylerden gecmis olabileceginizi dahi dusundum ilk yorumlarinizda bir an

Abla sanırım bilmiyorsun ama ben erkeğim 🤫

benim tespitlerime göre aldatılan kadınlar boşandıktan sonra kısa süreli de olsa evli bir adamla ilişki yaşıyorlar genelde.. hani sözüm meclisten dışarı kimse yanlış anlamasın ama bu şekilde çok vaka görüyorum, duyuyorum çevremde de.. Artık travma sonrası bir psikolojik bozukluk mudur nedir tam da çözemedim ama dikkatimi çeken bir durum bu açıkçası..
Bende esi tarafindan aldatilmis, uzulmus, yuvasi dagilmis bir kadin taniyorum.2 defa evli adamlarla macera yasadi belki fazlasi da vardir bilemiyorum.Tanisaniz hayatta beklemezsiniz oyle bir kadindan. Dediginiz gibi degisik bir durum, bir psikolojisi vardir belki de alt metinde..Ama evliligin bitisinin hemen akabinde de degil 2- 3 sene sonra.

O yuva ne emeklerle kuruluyor biliyormusun? ne hayallerle ne ümitlerle!? Sen o adamı ayırsan evlensen mutlu mesut mu yaşıcaksın sanıyosun? Ettiğini bulursun.kimse yaşattığını yaşamadan ölmez merak etme.Ha şunu da söyliyeyim o adam seni sevdiği için değil,bulmuş herşeyine he diyip cinsellik yaşıcak bi insan kullanıyor Seni.Sadece cinsellik sadeceee..Aklını başına alıp bi psikologa mı psikiyatrise mi gidersin bilmem ama senin ki sevgi değil aşk değil takıntı.Güya gururlanıyosundur da sen şimdi karısı var ama beni seviyo,benle bilmem ne yapıyo falan diye.o adama zaten denilcek bişey yok kendi karısı aynısını yapsa bilmem neye çıkarır adını,ama kendisi olunca güya çapkınlık yapıyor..Çalma kapımı,çalarlar kapını demişler...ikiniz de hakettiğinizi bulursunuz umarım....

Erkeği yerden yere vuran benim ama sorsan aldatılanlara eşleri sütten çıkmış ak kaşık, yoldan çıkartan hemcinsler.
Erkek cok hatali bu kesin.Karisini aldatan o bir kere.Buna diyecek söz yok. Bu adam bu kadin olmasa diger kadini bulup gidecek.Ruhunda sadakatsizlik var.Ama tabii ki hic bir kadin da kocasiyla iliski yasayan kadini mazur göremez.Bende aldatilsam eşim sorumludur ne koz paylasacaksam kocamla paylasir o evliligi de bitiririm , diger kadinla asla muhatap olmam.Ama kadin karsima cikip bana birsey derse o zaman agzima geleni sayarim dogal olarak

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da
Hanımefendi 3 yaşında bebeğini toprağa koyan bir anne tanıyorum ben. Sizin sevgilinizden ayrılamamanız ne demek? Kadını evladından ölüm ayırdı, kadın yaşamaya devam edebiliyorken sizin ayrılamanız nedir?

Bir de seven sadece sizsiniz sanırım çünkü sizin de konuda bahsettiğiniz gibi az görüşüyorsunuz ve cinsellik oluyor? Yani adam sizinle birlikte olmak isterse görüşüyorsunuz.

Ben böyle çetrefilli işlerde hep anamı babamı gözümün önüne getiririm bunu onlara vicdanım rahat utanmadan söyleyebilir miyim diye. Siz de deneyin

Çok alakasız belki de alakalı bir durum anlatacağım. 10 sene evli kaldım. Uzun yıllar ara ara şüphelerim oluyordu. Eski eş kişisinin kendi ofisiydi. Küçük bir ofis çaycı ve iki ortak dışında kimse yok. Yanina çalışan alıyor ne hikmetse giren çıkıyor giren çıkıyor. Bu dediğim uzun vadeli tabi ama yanına giren bayanlar iki aydan fazla çalışmadı. Sebebini ise yok azarladım yok çalışma şartları zormuş vs derdi. Neyse en son çalışanla aldattı ben de kızı da sıkıştırıp öğrendim. Kız kendi anlattı. Dava açtım tabi. Şimdi düşünüyorum da bence giren her kızı yokladı sıkıştırdı. Kimi edebinden kimi namusundan çıktı işten. En son giren kız yani yakaladığım kız kabul etmiş falan. Demem o ki adamin niyeti bozuk olduktan sonra kiminle olduğu çok önemli değil ortamını buldu mu yapıyor. Ben kıza hiçbir şey demedim inanın. Oturup konuşup bütün detayları öğrendim. Dava mi açtım sürüyor. Yani adam niyeti bozmuş. Ha o kadınla ha bu kadınla. Erkekler tutturduğunu affetmiyor. Kusura bakma sen de erkeksin K Kazen ama öyle 😊

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim

Kendinize sessizce denginize göre birini bulmaya bakın , Denginizin kim olduğuna kendiniz karar verirsiniz diye umuyorum. Lütfen kendiniz için bir şey yapın giyiyin kuşanın bir kuaföre gidin havanızı değiştirin çarşı pazar bir yerlere çıkın ve etrafınıza bakın... Daha güzel , huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz kendinize bunu yapmayın .
Ayrıca bu forumu takip ediyor musunuz bilmiyorum ama o evlatlara sahip olmak için insanlar ne çileler çekiyor , ne zorluklarla büyütüyor , eşi şereften yoksun olabilir ama siz bir kadının emeğine nankörlük edilmesine ortak olmamalısınız.

Çok alakasız belki de alakalı bir durum anlatacağım. 10 sene evli kaldım. Uzun yıllar ara ara şüphelerim oluyordu. Eski eş kişisinin kendi ofisiydi. Küçük bir ofis çaycı ve iki ortak dışında kimse yok. Yanina çalışan alıyor ne hikmetse giren çıkıyor giren çıkıyor. Bu dediğim uzun vadeli tabi ama yanına giren bayanlar iki aydan fazla çalışmadı. Sebebini ise yok azarladım yok çalışma şartları zormuş vs derdi. Neyse en son çalışanla aldattı ben de kızı da sıkıştırıp öğrendim. Kız kendi anlattı. Dava açtım tabi. Şimdi düşünüyorum da bence giren her kızı yokladı sıkıştırdı. Kimi edebinden kimi namusundan çıktı işten. En son giren kız yani yakaladığım kız kabul etmiş falan. Demem o ki adamin niyeti bozuk olduktan sonra kiminle olduğu çok önemli değil ortamını buldu mu yapıyor. Ben kıza hiçbir şey demedim inanın. Oturup konuşup bütün detayları öğrendim. Dava mi açtım sürüyor. Yani adam niyeti bozmuş. Ha o kadınla ha bu kadınla. Erkekler tutturduğunu affetmiyor. Kusura bakma sen de erkeksin K Kazen ama öyle 😊

Daha önce benzer bir konuda aşağıdaki açıklamayı yaptım taşa tutuluyordum fakat bu olanların bir diger sebebide içgüdü....

Erkek yaratılışı gereği sürekli soyunu sürdürmek adına çiftleşir. Aslında aradığı zevk değil soyunu sürdürme iç güdüsüdür. Uçama kaçana derler ya sebep budur.

Dişi ise soyunu sürdürecek en güçlü erkeği arar. Bu sebepledir ki dişiler daha seçicidir. Dişi bu sebeple her çiçekten bal almaz.

Bunlar iç güdüseldir, insandan ayırmak adına dişi erkek dedim. Bu gelişim sağlayamamışlar içindir. Bunlara hayvan diyebiliriz

Eğer gelişim, evrim sağlanırsa bu varlığa da insan diyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X