SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O hanım olmaz bildiğin şey olur..
Bir kadına o kelimeyi kullanırken bile utanıyorum ama siz kendinizi o pozisyona koymaktan utanmıyorsunuz. Allah ıslah etsin..

niye boşanmıyor o zaman? bi de beni aldatıyor mu demiş!! hu huuu adamın karısı var zaten!!! senin için değil de genel yazayım fikrimi. evli adamla birlikte oldun. diyelim adam boşandı. hatta seninle evlendi. nasıl güveneceksin? seni de bırakmayacağının aldatmayacağının garantisi ne? bu adam zaten bunu huy edinmiş. ilginç. Allah karısının gözlerini açsın ne diyim!

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da

He canim he uyuyamiyormussun.
Insan en fazla 3 gun, tas catlasa 5 gun uykusuz kalabilir. Sonra ölür. Sen hala hayattaysan su ana kadar demek ki hala o gozlerine uyku giriyor. Girmesin! Geber git!

İste senin hissettiklerini onun eside hissediyor cok kotu bir durum oldugunu biliyorsun ki birde cocuk var

O kadar güzel olsan elalemin kocasına bakacağıma sadece kendine ait bir sevgili bulabilirdin ☺
Bekar bulamamışsın yada bekarlar sana bakmıyor dünya güzeli

Ünlü bir babaanne sözü der ki 'evli adam eve gider unutur' ben görmedim evde huzurum yok diyip sevgilisi için boşananı. Bu adamlar sırf macera peşinde gençliğinizi zamanınızı çalan hırsızlar ki birşeye kulak misafiri olmuştum eşim boşanmak istiyor demiş kıza eşi de 4 aylık hamile çıkmış kızda hem anlatıyor hem ağlıyordu böyle şeylerin sonunda olan size olur ortada sap gibi kalırsınız

Tatlım kendinle beni karıştırma ben omurgalı kadınım. Başıma gelmez cünkü baştan başımı kaldırıp evli bir erkeğe bakmam. Adriana lima bile aldatılıyor sen hala kendini avut güzelim de ondan diye. Bir laf var bilir öisin ucuz malın alıcısı cok olur. Muhtemelen seni kimse sevmedi sen de bir adamın altına yatınca sana aşık sandın.Popoma kaş göz çizsem senden güzeldir kesin. E sen de haklısın sana ancak metreslik yakışır bekar adam ne yapsın senin gibisini alıp evine kadın yapmaz ki cünkü evde o.pu varsa kapı kilit tutmazmış harama alışmışsın sen.

Kalirsa kalsin birakin onlara mi acıyacağız daha beter olsunlar eslerini aldatanlar
Ve 2.kadin olanlar

yooo valla artık ne 7 si ne hafta sonusu hep yazıyor akşamları evde bile olsa 7/24 yazar
Ooo canım yüzsüzlükte nirvana yapmışsın tebrik ederim. Erkekler güzel olduğunuz için kokunuzu almıyor tatlım ya, ahlaksızlığın karaktersizliğin kokusunu alıyor sizin gibilerden. Aynı kendileri gibi karaktersiz kadınların kokuşmuş zihniyetlerinin kokusu.

O yaşta adama da kim gidiyor ki?
Maalesef gidiyor keşke ifşa olmasam da annemle babamın fotosunu paylaşabiilsem. Burdakiler de güzel değildir bakımlı değildir karısı diyor ah bu gerizekalılar.!! Tabii gidiş sebepleri para. Babamın 8 evi yazlığı ve 3 arabası var.(aileden zengin tek cocuk babam) boşadı annem tek celsede ve kuruş nafaka istemedi ev araba hicbişey. 30 yıl sora 500 lira nafakayla boşandı. Hic de pişman değil parasından bile tiksiniyorum diyor

Lafa bak hızaya gel altiliyor muyum bilmem lazım be kadın sen ve o sözde "adam" karısını aldatıyorsunuz o kadına yazık değil ama sana yazık değilmi çapsız seni terbiyesiz ahlaksiz kadın sizin gibiler yok olmalı bu dünyadan

Anlaşıldı o zaman babanızın taliplerinin sebebi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…