SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Adamın parasını yemediğine asla inanmıyorum.. kesinlikle yediriyordur ..!! Yalan söylüyorsun .. bu tarz dejenere ilişkileri iyi biliriz

İşte hepsinin başka başka sebebi var babama gelenler etini paraya satıyor bunlar da başka şeylere... tek ortak noktaları hayatta omurgasız olmaları
Kesinlikle öyle. Benim de vardı bir tanıdığım. Kadın sekiz senedir mi ne evli bir adamla birlikte. Neymiş eşiyle mutlu değilmiş ama adam ikinci çocuğu yaptı karısından sonra da sevgilisini şutladı. Kadın da yıllarını ona verdiğiyle kaldı; ne evlenebildi ne de çocuğu oldu. Acıdım mı? Asla acımadım.

bizi yağmalayacağınıza kendi başınıza gelse ay sevdim öldüm bittim ne yapım havasına girersiniz o zaman o kadın olmassınız dimi masum genç bir kız olursunuz ay çok güldüm ya evet dediğin gibi erkekler güzel kadınların kokusunu alıyor. Haklısın canım ya
En büyük hatayı yap en küçük hatayı savunma!
Hadi cahillik ettin bir hatanın içine düştün arkadaşım bunu deli gibi savunmak nedir? Metreslik kazanacak! Hakliyiz kazanacağız mi diyorsun? Dön bir kendine bak Allah aşkına ? Arsizlikta evereste çıkmışsin.

Kesinlikle öyle. Benim de vardı bir tanıdığım. Kadın sekiz senedir mi ne evli bir adamla birlikte. Neymiş eşiyle mutlu değilmiş ama adam ikinci çocuğu yaptı karısından sonra da sevgilisini şutladı. Kadın da yıllarını ona verdiğiyle kaldı; ne evlenebildi ne de çocuğu oldu. Acıdım mı? Asla acımadım.
Aynen öyle oluyor annem boşamasa babam asla boşanmazdı hatta babam kapısında yattı boşayınca ben de anneme affet dedim 2. Kez evlendiler ama annem midem almıyor kızım dedi 2. Kere boşadı oysaki babam coktan ayrılmıştı kadından. Şimdi de başkasıyla beraber babam.

Metres olmanın haklı gururunu yaşayan birini de gördü ya bu gözler daha gam yemem.

Buyrun körü körüne feminizmi savunanlar.Bu ve bunun gibi kadınlar diğer kadınların düşmani değil mi şimdi ?

Ve arsız arsız yaptığı hatanın da farkında olmayıp diğer kadinlara b..k atıyor yok bakımsız yok pasaklı bilmem ne .Yine kadın düşmanlığını bir kadın yapıyor .

Metres olmanın haklı gururunu yaşayan birini de gördü ya bu gözler daha gam yemem.

Buyrun körü körüne feminizmi savunanlar.Bu ve bunun gibi kadınlar diğer kadınların düşmani değil mi şimdi ?

Ve arsız arsız yaptığı hatanın da farkında olmayıp diğer kadinlara b..k atıyor yok bakımsız yok pasaklı bilmem ne .Yine kadın düşmanlığını bir kadın yapıyor .

Yapar çok haklı . Çünku oonu aklayan çok.

Zaten düşük seviyedeler , ufacık bir fare deliği arıyorlar.

Onu da bu forumdaki bazı mesajlar veriyor ona.

Sen suçlu değilsin , söz veren o " Ne talihsiz bbir cümle.

Sadece kk forumundaki kadınlara ait.

Çünkü burada bir şey var. Biri bir şey yazdığı zaman, o " bir şeyi " Bir başkaları 40 defa yazıyor. Sırf yazmak için.

Arkadaşlar aslında biz yanlış yapıyoruz, ikinci kadinlara, eşi var acımıyor musun demekle. Zaten bunların derdi, birlikte oldukları adamcıklar üzerinden evdeki kadınla yarışa girmek, o yarışı kazandıkça, o kadını yıprattıkça, orgazm olmak. Ne acıması ne merhameti.

Burada, bu kadını savunan o arkadaşa da ağzım açık bakıyorum. Konu açtı o kadar, peşimi bırakmıyor dedi. Karısına söylerim yazarsa dedi, şimdi de gerçek aşk buymuş diyecek neredeyse. :) İnşallah ikinizde adamlari birakmazsiniz da, tepe tepe kullanılıp, adamlarin yeni yeni çocuk haberlerini alırsınız. :)

Sen iliskine devam et konu sahibi, adam iyice alsın hevesini, avukatlığını yapan arkadaş da inşallah başlar ilişkiye evli cocuklu adamla, o da tepe tepe kullanılıp, atılır bir köşeye. İkisi de boşanmayacak ve siz kendinizi yirttiginizla kalacaksınız.

Yüzbin defa dedim, hadi yüzbirinci defa diyeyim, yuvayi sadece yuva sahibi yikabilir. Ayni tür ego, burdan görüldügü gibi nikahli estede var. Burdaki yorumlara bak istersen "senin ile sadece seks yapiyor, nikahli karisinin koynuna giriyor" "neticede yine yuvasina döner",.. Yani ayni tür ego ordada var "bir yell** için evliligimi yikamam".

Bir ego, sirf nikah var diye daha mi iyi oluyor? Ikiside ayni kapiya çikiyor benim nezdimde.

Ha elbette konu sahibine denilir "bence yaptigin yanlis, bile bile kendi hayatini mahv ediyorsun" tarzi. Ancak bu üstteki yazdiklarim bu degil ki. Kadinlar bu kadini asaglayacak diye, kendi cinslerini asagliyorlar. "Erkektir, olabilir fakat sen hayiiir diyecektin". Bu ülkede erkekler ne muhtesem pozisyonda ya, gerçekten yazik.
Kilif bu yani ya bi git ya aldatilinca kusura bakma da kimse bu kadar ince dusunemio sadece nikah deil ki emek var genclik var harcanmis bir güven var cocuk var var oglu var bir khpe kasiniyo die at cöpe ne mutlu ya aldatilsam bende bosanirim ama yanlarina birakmam bende onlari......

Çünkü burada bir şey var. Biri bir şey yazdığı zaman, o " bir şeyi " Bir başkaları 40 defa yazıyor. Sırf yazmak için.

Bunu yapan adam için zaten çok sözüm yok .Henüz yerine uygun sıfat bulamadım.
Ama ya kadın kendi başına gelmesini istemeyeceği bir şeyi başka bir kadına niçin yapar?

Bu kendine 2. Kadın diyenler "eşine söz vermiş aldatan adamların "koynuna girerken bak adam evli ama bana bakıyor vaybbe ben neymisim havalarında gezdikleri için bir işe yaradıklarını sanıyorlar başka şeylerden sonra ama onlar kadının düşmanı olmuyor biz bu pis heriflerden kendinizi kurtarın metres olmak kötü diyince adamlardan yana oluyoruz . Ne güzel Dünya değil mi?

Kilif bu yani ya bi git ya aldatilinca kusura bakma da kimse bu kadar ince dusunemio sadece nikah deil ki emek var genclik var harcanmis bir güven var cocuk var var oglu var bir khpe kasiniyo die at cöpe ne mutlu ya aldatilsam bende bosanirim ama yanlarina birakmam bende onlari......

Iste bu zihniyetten bahs ediyorum. Bir ka*** kasiniyor diye degil, adam ahlaksizin önde gideni oldugu için evlilik biter! O gençligi, yasanmisligi o adam düsünecek iste! Adam esinin ütüledigi gömlegi giyiyor, yaptigi çorbayi içiyor sonra gidiyor diger kadina.

Sonra bu ortaya çikinca suç o adamin degil, diger kadinin öyle mi? Adam esinin gözün içine bakarak bakarak yalan söylüyor ya. Igrençligin son noktasidir o.

Evet diger kadinda yaptigi ahlaksizdir ancak dedigim gibi, adam gibi sözünü vermedi. Hayat kadini olsa, kendi ekmek parasi pesinde olsa normalmi denilcek o zaman? Ha keyfi yapti, ha parasi için. Yinede benim gözümde o adam kadar alçak degildir. Cünkü o geçmisi, o yasanmisligi, o çoçugu bu diger kadin yasamadi. O adam yasadi.

Yani daha öncede dedim, iki yüzlülük var burda. Bu kadina saldiriliyor, hersey deniliyor. Ancak daha geçenlerde bir konuda kadine esinin 2 yildir aldattigini anlatiyordu. Ve halen kadinlar "sana bosan diyemem" diyorlardi. Yada bir erkegin aldattigi belli oldugunda "kadina anlatma" oluyor. Yuva bozulmasin diye.

Yada senin dedigin "bir kah** içinmi evliligimi bozacam" düsüncesi.

Beni daha çok kizdiran, bu erkeklerin herseyi yapmasi ve kadinlar ona gik dememesi. Güçleri sadece baska kadinlara yetiyor olmasi.

kimse yedek değil o kız da sevmiş kimse kusura bakmasın ama kıza yedek felan valla böyle kadınlar daha çok hanım olurlar. Malesef ki aldatılan kaınların hepsi kocasını unutmuş kadınlar ev iş yapmaktan yemek yapmaktan çocuk bakmaktan saçını 1 hafta taramayan kadın bilirim ben sonra erkek neden aldattı oluyor ya lütfen biraz aldatılan kadınlara tavsiye verseniz neden 2. kadın hanım olmasın valla bal gibi de 10 numara hanım olur
Sizin sıfatınız halk dilinde "hanım" la asla yan yana getirilmiyor. Dışlanmışlığınız, basitliğiniz ve yavanlığınızdan biliyorsunuzdur zaten.

Çok taranmayın, döküle döküle çok erken kel kalacaksınız. Bazı erkeklerin (sıfatınızı biliyorsunuz işte) merakı oluyor,bunun evli olduğu karısıyla yani esas kadınla bi alakası yok. Nihayetinde tüketici bir toplumuz.
Aldatılan kadınlara tavsiyem boşanmaları yönünde olur herzaman, tadımlık peynir seven erkeklerle evli kalmayın kızlar... sizin için tavsiye de verdim hadiii

Iste bu zihniyetten bahs ediyorum. Bir ka*** kasiniyor diye degil, adam ahlaksizin önde gideni oldugu için evlilik biter! O gençligi, yasanmisligi o adam düsünecek iste! Adam esinin ütüledigi gömlegi giyiyor, yaptigi çorbayi içiyor sonra gidiyor diger kadina.

Sonra bu ortaya çikinca suç o adamin degil, diger kadinin öyle mi? Adam esinin gözün içine bakarak bakarak yalan söylüyor ya. Igrençligin son noktasidir o.

Evet diger kadinda yaptigi ahlaksizdir ancak dedigim gibi, adam gibi sözünü vermedi. Hayat kadini olsa, kendi ekmek parasi pesinde olsa normalmi denilcek o zaman? Ha keyfi yapti, ha parasi için. Yinede benim gözümde o adam kadar alçak degildir. Cünkü o geçmisi, o yasanmisligi, o çoçugu bu diger kadin yasamadi. O adam yasadi.

Yani daha öncede dedim, iki yüzlülük var burda. Bu kadina saldiriliyor, hersey deniliyor. Ancak daha geçenlerde bir konuda kadine esinin 2 yildir aldattigini anlatiyordu. Ve halen kadinlar "sana bosan diyemem" diyorlardi. Yada bir erkegin aldattigi belli oldugunda "kadina anlatma" oluyor. Yuva bozulmasin diye.

Yada senin dedigin "bir kah** içinmi evliligimi bozacam" düsüncesi.

Beni daha çok kizdiran, bu erkeklerin herseyi yapmasi ve kadinlar ona gik dememesi. Güçleri sadece baska kadinlara yetiyor olmasi.
Ben bosanmam demedim o ka... Penin yanina birakmam dedim ve her ikiside ayni esitlikte sucludur birisiyle tanisiyorsun evli oldugunu sonradan ogreniyorsun insan olsan birakirsin ama banane benide kandirdi diyip olmayan hak idda edersen iste erkek den betersin

Burada konu acan yuva yikmaya meilli biri birde diyorki beni aldatiyormu ya sen zaten metres sin kimi kimden kiskaniyo buraya heleki kk kadinlari iki gune bir aldatildim konusu acan bir grupta bu tepki az bile ciksin sokağa anlatsin kac Kadin yolar sacini hayatta da bazi gercekler var ne isin var evli erkekle ne kafana silahmi dayadi polis var bu o.. plar olmasa erkek genel eve gitse tamam derim orda kadinda zerre suc yok erkek suclu

Yuva yikanin yuvasi olmaz derler,yasattigini yasamadan ölmezsin derler,calma kapisini calarlar kapini derler....bicok seyler derler bu sozlerde yasanmislik icerir sen baska kadinin aldatilmasiyla mutlu olurken gun olur devran doner dimi? İnsallah aldatiyodur da sayende cani yanan kadini en derinden hissedersin🙏🏻 Bi kadina bunu soyleyecegim aklima gelmezdi ama gercekten evli oldugunu bilip bu iliskiye devam ettiysen hakediyosun o kadinla ayni seyleri yasamayi tek dilegim Allahim islah etsin 🤲🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X