SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yooo valla artık ne 7 si ne hafta sonusu hep yazıyor akşamları evde bile olsa 7/24 yazar
Oo tebrik ederim Elos o zaman. Büyük başarı yakalamışsın. Ben senin yazdığın cogu şeyin hayal ürünü olduğunu düşünüyorum.

Bir sürü üyelik alip farklı konular açan bir yalancının laflarına inanıp sinirlenmemek lazım aslında. Evet Elos sensin, bak adam akşamda yazıyormuş sana. Başarını takdir ediyorum.

Neeee daha neler okuyacağız yuhhh

Senin arkadaşlarındamı aldatılıyormu yoksa.

Yazık valla nasıl mideleri alıyor bunu.

Seni ne kadar özlediğinimi yazıyor,hani sen engellemiştin o öküzü.
Kullanılmış seviyorlar demek ki, abla..
İnsanın ar damari catlayinca,evliymis 10tane çocuğu varmis,çokta umurlarin da olmuyor..

Sen de 2.kadınsın heralde . Kadının en büyük düşmanı yine kadın . Kendinizi böyle mi avutuyosunuz. O anneler evi çocukları için saçını süpürge ediyor eşi akşam eve geldiğinde önüne konan bi tas sıcak yemek sevgi şefkat istiyor . Siz saç bal makyaj yapıp adamın koynuna girince sizi daha çok seviyor evinde mutsuz sanıyorsunuz . Kaç adam sevgilisi için eşini boşuyor ?

şunu okuyunca bunu yazan olsa olsa erkek olur dedim, hem de karısını aldatan bir erkek ve kendini haklı çıkarmaya çalışıyor

Kullanılmış seviyorlar demek ki, abla..
İnsanın ar damari catlayinca,evliymis 10tane çocuğu varmis,çokta umurlarin da olmuyor..

Ne anlıyorlar acaba böyle olunca,sevildiğini değer gördünüğü filan değil zaten.,Çok ta fazla bişi yazmak istemiyorum aslında.

ıkıncı kadınların tabıkı yapabılecegı baska hıcbırsey yok :) bır dusunun...
sıfatsız ,karaktersız ,kısılıksızler cunku... su hayatda basarabıldıklerı ,yapabıldıklerı tek sey evlı adamla bırlıkte olabılmek.

hayatda bırseyler basarabılecek kapasıteye sahıp bırı gıdıp de evlı adamla bırlıkte olur mu , kendısıne gelene haddını bıl senın pıs oyunlarına alet olabılecek tıynıyette mıyım der gonderır onu bıle dıyemeyecek kadar aciz zavallı bır ınsandan bahsedıyoruz

o degıl de ben seye uzuluyorum, aılesıne ...dusunsenıze bır cocuk dogurmussunuz boyle olmus , yanlıs ılıskılerde yanlıs evlılıklerın ıcınde bır meze
ne uzucu...
allah aılesıne yardım etsın sabır versın zor kısılıksız bır evlada sahıp olmak.

Sen ne arsız bişeysin!
Oh iyi ki metreslik yapıyorum diye dolanıyosun ortalıkta. Artıkçı.
Çünkü normal bekar erkekler seninle ilgilenmiyor, çünkü sen erkeklerin sadece yatakta işlerine geliyosun. Sen bu kadar ucuzsun ve bu kadar ucuz olmaktan gurur duyuyosun.

Aldatılıyor muyum diye sormanıza çok güldüm... ilişkiye başladığınız an itibari ile aldatmaya ve aldatılmaya başlamışsınız zaten.
Bile bile bu yolda yürümeye devam ediyorsanız sizin de çok ciddi psikolojik sorunlarınız vardır diye düşünüyorum. Aklı başında, vicdan sahibi ve allah korkusu olan bir insan bu yolda yürümez.
Siz birgün bu adamdan ayrılacaksınız ve belki evleneceksiniz ve mutlu olcaksınız ama şunu unutmayın - hiç kimsenin yaptığı yanında kalmıyor. Allah mutlaka benzerini yaşattırıyor.

ben güzelim demediim ki karısı dışarı itti ise ne yapım
Hanımlar bence psikolojisi bızuk bence yazıpta sinirlerinizş bozmayın,kişilik bozukluğı var.senim gibiler kandırılmaya müsait çünkü severek evlenen hiçbir kadın kocasını dışarı itmez mücadelesini kaybetmiştir,arsızdır utanmaz bir adamdır, gözüne baka baka aldatınca itilen kocamı değerli oluyor yszık yazık.büyük lokma yiyinde büyük konuşmayın.yaşamadan gitmezsinizde merak etmeyin.senin gibi tiplerin bi eksikliği vardır ki insanlara saldırarak o eksiğini kapatmaya çalışır.klavye kadınlığı yapmayın ayıbınızla susun bari oturun.konuşma ayıbınızla diyorum çünkü düşüncelerinizle yaptıklarınızı bilmiyorum ama bi tavsiyem var çok korkunç bişey.erkekler yolda yürüyen bir kadını sırf öldürmek için öldürüyor,kadınlar o zaman vay şerefsiz diyor diymi öldürene,peki senin gibi düşünenlerde farklı bir yoldan bilerek kadını mahvediyor.normal insanların işi değil bu kendinizi yormayın hanımlar böyleleri laftan anlamıyorlar bırakın acısını yanlışını yaşasın görsün.arsız laftan anlamaz yapcağını yine yapar

Sizde mi 2.kadinsiniz yoksa basina gelmeyen bilemez demissiniz de

Evli birine nasıl olurda sevgilim dersin ya. Bu yazdığımı sakın unutma bi gün evlenip Aldatılacaksın... Bu arada evli adamın sevgilisi olmaz Metresi olur!!!!!

şunu okuyunca bunu yazan olsa olsa erkek olur dedim, hem de karısını aldatan bir erkek ve kendini haklı çıkarmaya çalışıyor
yok ya var boyle ınsanlar kadını erkegı yok
aldatılanlar boyle kadınlarla aldatılıyor zaten

E Eloselos9393 ooo içindeki canavarı nihayet salmış, gerçek niyetini kusmuşsun. Baştan diyorduk zaten senin niyetin bozuk diye, bunu dedik diye bir de azar çekiyordun herkese. =)) Hiç şaşırmadım ama, zaten net bir duruşun yoktu. Şu savunduğun, yazdığın şeylere bak. Vallahi utanç verici. Umarım bu saçma düşüncelerin doğrultusunda yaşamaya başlamadan aklın başına gelir. Erkekler güzel kadınların kokusunu alıyor nedir yahu ayrıca? Of of... Kendini nasıl bu kadar objeleştirebilirsin? Et parçası mısın, vitrin süsü müsün, nasıl bu kadar sığ düşünebilirsin? Kendine yakıştırdığın şeyler bile seni küçük düşürüyor farkında değilsin. Neyse, sen yine de o ahlaksız yaratıkla göz göze gelmemeye çalış, belki kurtulursun.

G Gulenyuzlerrr önyargılı olmadan yorum yaparız tabi, neden önyargılı olalım? Ama bir ahlaksızlığa ahlaksızlık demeyi de önyargı olarak kabul ediyorsanız, gerçeklere gözlerinizi kapamışsınız demektir. Ortada bariz iğrenç bir durum varken, ne desin insanlar size?

Son düzenleme:
Niyetin metres olmak sanırım. O kadın sana ne ahlar ediyordur. Ettiğini yaşıycaksın ama bunu bil....

hayır gayet de aynı anda yürüttü, evlendiği kız personeliydi eşi şikayet etti üst yönetime çağrıldılar ve sonuna kadar inkar ettiler. evlenme olayı yallar sonra oldu.

ki öncesinde de uzun süredir zaten konuşuldular tüm kurumda.

çok yazmak istemiyorum anlaşılabilir ama hiç de adam dürüst davranmadı, beraber olduğu kadında. üstelik boşandığı kadına her türlü pisliği de yaptı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…