SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ah ah hanımlar konu sahibini linç ettiniz sıra bendemi
Ya kardeşim bak kardeşim diyorum sen metres olmak evli çoluklu çocuklu adamla birlikte olmak iyi bisey mi sanıyorsun?niye kendini böyle durumlara düşürüyorsun. Gencecik bekar kadınsın neden yani neden ? Su an acımaya basladim sana yapma sunu kendine . Konu sahibini metres olmayi savunacak kadar mi gozun dondu bi cocugun vebaliyle mutlu olamazsın bunu kabul et artik . Ne degisti dunku ve bugünkü fikirlerin arasında karaktersiz bir adamın ettiği 2 güzel söz mü değiştirdi fikrini .ortalık bekar adam dolu gitsene onlara. Insan kendine neyi layık görürse onu yaşar sen böyle rezil bi ilişki mi layık görüyorsun?birde demissin 7 24 yazıyor diye. Ee bu marifet mi bugün karısını aldatan yarn seni aldatır . Yapma güzel kardeşim yapma kendine metres olmayı layık görme. Ha karımı bosicam kesin bosancaz mutsuzuz diyorsada inanma is ciddiye bindiğinde kimse yuvasını yuva yapanı bırakmaz.

Kusura bakmada senin gibilere öyle öfkeliyimki!!!! Benimde eşim beni 2 sene aldattı sevgiliside evli olduğunu ve çocukları olduğunu biliyodu.neymiş evli adama aşık olamazmıymış.hayır efendim olamaz bunun ötesi berisi yok.bak ne haldeyiz boşandık 2 tane çocuk anne baba ayrı büyücekler yazık günah ya.biraz elini vicdanına koyarsan eğer yaptığın yanlışın farkında olursun.karısına bunu yapan sana hayli fazlasını yapar çünkü sen benim evli olduğumu bilerek benle oldun diycek senden sonrası çok daha rahat olucak yeni sevgili bulma girişimleri.ayrıca erkekler standarttır ben eşimi sevmiyorum sadece çocuk için dayanıyorum eşime katlanıyorum ama şuanda çocuk küçük okulu var vs vs sayfa uzar gider.hepsi yalan eşimde sevgilisine bir dizi aslı olmayan yalanlar uydurdu.ben affetmedim boşadım ama onunda olmadı çünkü adam alışmış tek eşililiği kanul etmez böyle tipler.bi aile dağıldık gittik.bunun normal karşılanması nasıl olabilir.bu hayatta en büyük kötülüğü kadın kadına yapıypr malesef.yazık o kadına umarım biranönce öğrenir.senin gibi tipler bi süre sonra baskı yapıp ne zaman boşancan ne zaman eşine anlatcan yeter artık gizli saklı buluşmalar bende herkes gibi gezmek rahat rahat elini tutmak istiyorum demeye başlıycaksın.evlenmek istemeye başlycaksın.malesef benim eşimin aşiftesi bana telefonlar açıyodu madem sen diyemiyosun ben diycem diye gizli telefonlar açıp eşimin beni aldattığını söylüyodu artık sonunda açıldı ele verdi.nemi oldu etrafına eşine dostuna işyerine herkese rezil ettim aileside dahil kızı rezil ettim kocamıda affetmedim rezil ettim.ikiside ucuz millete rezil olmuş iki basit insana dönüştü.ben eşimle severek evlendim ama o 250 gr ın peşine düştü.çünkü erkekler heyecan arıyolar aşk arıyolar bekar erkek gibi takılmak istiyolar kimi düşürürlerse artık.ben çok üzülüyorum o şrkilde tercih yapan genç kızlara,sanki kıran girmiş bekar erkeklere.bi yuva varken üstüne yuvamı olur,dünya kadar ahımı bedduamı aldı kız.hiçbir zaman mutluluk yüzü görmesin bana yaşattıklarını mutlaka rabbim yaşatıcak çok ah ettim.öyle şeylerle karşılaşsınki ben ne yaptım rabbim desin ayağı taşa gelse benden bilsin diye hep ah ederim.
Yasadiklariniza cok uzuldum ins sizin yasadiginiz o zor.gunleri onlar da yasarlar.

Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.
Ahlaklı bir şekilde yaşamak da bir erdemdir, herkes beceremez tabi 🙄

kimse yedek değil o kız da sevmiş kimse kusura bakmasın ama kıza yedek felan valla böyle kadınlar daha çok hanım olurlar. Malesef ki aldatılan kaınların hepsi kocasını unutmuş kadınlar ev iş yapmaktan yemek yapmaktan çocuk bakmaktan saçını 1 hafta taramayan kadın bilirim ben sonra erkek neden aldattı oluyor ya lütfen biraz aldatılan kadınlara tavsiye verseniz neden 2. kadın hanım olmasın valla bal gibi de 10 numara hanım olur
Bence sen erkeksin

Okuduklarıma inanamıyorum. Çıkmış birisi 2. kadın olmanın faydalarından bahsediyor... bizler de ciddiye alıp cevap yetiştirmeye çalışıyoruz.
Allah öncelikle akıl fikir versin. 2. kadın ne demek? Allahım sabır ver....

Okuduğunu anlamıyor ki, dün kızıyordum ama kızmaya da değmez. Sevgilisi bunu defalarca aldattığı halde ayrılmamisti. Karşısındaki erkek için tek kriteri nefes alsın yeter, olan birinden ne bekleyebiliriz. Böyle kandirsin kendini, adam hevesini alınca gidecek büyük ihtimalle. Burda böyle boş boş yorum yapsın tahmin etsin kendini.
Oule demeyin benim de tek kriterim nefes alsin yeter.

kimse yedek değil o kız da sevmiş kimse kusura bakmasın ama kıza yedek felan valla böyle kadınlar daha çok hanım olurlar. Malesef ki aldatılan kaınların hepsi kocasını unutmuş kadınlar ev iş yapmaktan yemek yapmaktan çocuk bakmaktan saçını 1 hafta taramayan kadın bilirim ben sonra erkek neden aldattı oluyor ya lütfen biraz aldatılan kadınlara tavsiye verseniz neden 2. kadın hanım olmasın valla bal gibi de 10 numara hanım olur
Kendin olduysan demek.

Ay şunu okuyunca kahkaha attım kız sen bi doktora falan git SENİN ANNEN SENİ NASIL BÜYÜTTÜ aynı öyle değil mi yemek yaptı temizlik yaptı yeri geldi saçı başı dağıldı BİZ BUNA GÖĞÜS GERMEK DİYORUZ...
Sen naptın ???
O adam için cinsellikten ve mesajlaşma dışında naptın ???
YEDEK OLMAKTAN BAŞKA O ADAMA NE YAPTIN ??
çocukları senden her zaman nefret edip bela okuyacaklar ve o belada elbet tutacak sakın çocuklar bilmiyor diye kendini kandırma şimdi çocuklar seni beni cebinden çıkartır telefonda vs görücekler mesajlarınızı rabbimden duadır sana zina davası açarlar inşallah donuna kadar verirsen belki YEDEK PARÇA olmayı bırakırsın.

Ben o değil kıskanmam sadece mutlu poz vermesine acırım sadece
Kıskanmaya ne hakkin var ya
Nasil ar damari catlamislik bu bir de kıskanıyormuş
Kullanılıp atildiginizi anlayin artik.
Ben o kadinin yerinde olsam ve bilsen o kiskandigin gozlerini oyardim.Biraz da cesaret almanizin nedeni eşleri bisey yapmıyor olmalari
Gidin bu ucuzluklarinizi sali pazarinda satin ancak 3 kurus ediyorsunuz

troll olmanızı umuyorum..

evlilik hayatın kendisi.. yeri gelecek yanında kusacak da. her dakika süs bebeği arayan adam parasını bıraksın, ev açsın, arabasını versin, haftada iki kere uğrasın kadının ay pardon metresinin yanına.

yapabileceğimiz bir şey yok kime masum değil herkes birinin ayıbını duvara asar kendi ayıbını çuvala koyar. Tıpkı şu anda konu sahibne olan gibi.
Evli sevgilim varı büyük harflerle yazmış ya konu sahibi hani... Evli adamın ancak METRESİ OLUR 😎

İyide yanlış hatırlamıyorsam adam sadece işte ve senin bulunduğun yere giderken seni muhattap alıyordu yani karısına yakalanmamayı sana yakalanmaya tercih ediyordu , zaten öyle anlamıştın evli olduğunu da, hanginizi cidden önemsiyor oradan anlaman gerekirdi, sense hala senin muhattabın olmayan herşeyden bi haber kadını aşağlamaya çalışarak kendini üstün görmeye uğraşıyorsun. Erkekler karılarını sadece beğenmediklerinden aldatmaz, kimi sapıktır, karısıyla yapamayacağı iğrenç fantezileri vardır aldatır, kiminin karısı kendine göre mükemmeldir, kimse onu karısının yanına yakıştırmaz , komplekse girer aldatır, kimisi senin örneğinde olduğu gibi kız beğenir, adam gibi araştırmadan adamı tavlamaya uğraşır, oda ayağına gelen fırsatı kaçırmaz, nasıl olsa karısının duymayacağını düşünür, yani burada aldatma nedeni aldatılanın acizliği, kişiliği ya da güzelliği değil, aldatanın karaktersizliğidir. Sen kendini boşa üstün görme o kadından , sen çok üstün olduğundan değil, adam karaktersiz olduğu ve karısına duyurmadan senden istediğini alacağını düşündüğü için sana yanaşmış o kadar.
Ne güzel bir yorum yazmissiniz ağzınıza sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X