SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ah ah hanımlar konu sahibini linç ettiniz sıra bendemi
Ya kardeşim bak kardeşim diyorum sen metres olmak evli çoluklu çocuklu adamla birlikte olmak iyi bisey mi sanıyorsun?niye kendini böyle durumlara düşürüyorsun. Gencecik bekar kadınsın neden yani neden ? Su an acımaya basladim sana yapma sunu kendine . Konu sahibini metres olmayi savunacak kadar mi gozun dondu bi cocugun vebaliyle mutlu olamazsın bunu kabul et artik . Ne degisti dunku ve bugünkü fikirlerin arasında karaktersiz bir adamın ettiği 2 güzel söz mü değiştirdi fikrini .ortalık bekar adam dolu gitsene onlara. Insan kendine neyi layık görürse onu yaşar sen böyle rezil bi ilişki mi layık görüyorsun?birde demissin 7 24 yazıyor diye. Ee bu marifet mi bugün karısını aldatan yarn seni aldatır . Yapma güzel kardeşim yapma kendine metres olmayı layık görme. Ha karımı bosicam kesin bosancaz mutsuzuz diyorsada inanma is ciddiye bindiğinde kimse yuvasını yuva yapanı bırakmaz.

Yasadiklariniza cok uzuldum ins sizin yasadiginiz o zor.gunleri onlar da yasarlar.

Ahlaklı bir şekilde yaşamak da bir erdemdir, herkes beceremez tabi

Bence sen erkeksin

Okuduklarıma inanamıyorum. Çıkmış birisi 2. kadın olmanın faydalarından bahsediyor... bizler de ciddiye alıp cevap yetiştirmeye çalışıyoruz.
Allah öncelikle akıl fikir versin. 2. kadın ne demek? Allahım sabır ver....

Oule demeyin benim de tek kriterim nefes alsin yeter.

Kendin olduysan demek.

Ay şunu okuyunca kahkaha attım kız sen bi doktora falan git SENİN ANNEN SENİ NASIL BÜYÜTTÜ aynı öyle değil mi yemek yaptı temizlik yaptı yeri geldi saçı başı dağıldı BİZ BUNA GÖĞÜS GERMEK DİYORUZ...
Sen naptın ???
O adam için cinsellikten ve mesajlaşma dışında naptın ???
YEDEK OLMAKTAN BAŞKA O ADAMA NE YAPTIN ??
çocukları senden her zaman nefret edip bela okuyacaklar ve o belada elbet tutacak sakın çocuklar bilmiyor diye kendini kandırma şimdi çocuklar seni beni cebinden çıkartır telefonda vs görücekler mesajlarınızı rabbimden duadır sana zina davası açarlar inşallah donuna kadar verirsen belki YEDEK PARÇA olmayı bırakırsın.

Ben o değil kıskanmam sadece mutlu poz vermesine acırım sadece
Kıskanmaya ne hakkin var ya
Nasil ar damari catlamislik bu bir de kıskanıyormuş
Kullanılıp atildiginizi anlayin artik.
Ben o kadinin yerinde olsam ve bilsen o kiskandigin gozlerini oyardim.Biraz da cesaret almanizin nedeni eşleri bisey yapmıyor olmalari
Gidin bu ucuzluklarinizi sali pazarinda satin ancak 3 kurus ediyorsunuz

troll olmanızı umuyorum..

evlilik hayatın kendisi.. yeri gelecek yanında kusacak da. her dakika süs bebeği arayan adam parasını bıraksın, ev açsın, arabasını versin, haftada iki kere uğrasın kadının ay pardon metresinin yanına.

yapabileceğimiz bir şey yok kime masum değil herkes birinin ayıbını duvara asar kendi ayıbını çuvala koyar. Tıpkı şu anda konu sahibne olan gibi.
Evli sevgilim varı büyük harflerle yazmış ya konu sahibi hani... Evli adamın ancak METRESİ OLUR

Ne güzel bir yorum yazmissiniz ağzınıza sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…