SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kimse yedek değil o kız da sevmiş kimse kusura bakmasın ama kıza yedek felan valla böyle kadınlar daha çok hanım olurlar. Malesef ki aldatılan kaınların hepsi kocasını unutmuş kadınlar ev iş yapmaktan yemek yapmaktan çocuk bakmaktan saçını 1 hafta taramayan kadın bilirim ben sonra erkek neden aldattı oluyor ya lütfen biraz aldatılan kadınlara tavsiye verseniz neden 2. kadın hanım olmasın valla bal gibi de 10 numara hanım olur

Hem ben bir metresim, hem yargilamayin diyorsun. Allah akil fikir versin

Tamam geliyor tavsiye sıkı dur. Eyyyy aldatılan kadınlar, yakaladığınız an boşanın. Kocanız size değil bulduğu sürt..... e layık.

2.kadınlarıda yere göğe koyamıyorsun bu ne pişkinlik böyle.

Adamın karısı var, hala aldatılıyor muyum diyorsun.. mideniz bayağı genişmiş gerçekten, bu adamı kabul etmişsin.. kendini ona adayacak kadar çok mu seviyorsun, farkında mısın senin kendi hayatın yok, sevdiğin adamın ikincisi olmayı bütün hayatını feda etmeyi nasıl kabul edersin..
Silkin bi, kendine gel, kendinhayatını aileni nasıl kuracaksın, bu adam sana bu değeri verecek mi onu düşün.. sana değer veren insanları sok hayatına tatlım..

Hani senin gibileri burda savunanlar var ya. Kadının düşmanı kadinsiniz diye. Sen de şu an başka kadının düşmanısin. İnşaallah yaşattığınizi yaşarsınız o adam da sen de. İşin bir de ahiret kısmı var. Hadi bakalım.

bizde de oldu hatta o kizla evlendi adam bir de utanmadan davetiye verdi herkese hepsi ayni kurumda birde
Aslın da bu kimseyi ilgilendirmez, başkasına aşık olmuş eşinden boşanmış, yani ikisini bir arada yürütmeye yada başka birşey yapmaya kalkmamış konu da ki adam gibi. Bu tür örnekler çok. Ben hep diyorum madem böyle bişey oldu kadın da erkek de kimseyi salak yerine koymasın gitsin boşansın ne yapcaksa öyle yapsın.

Söylediğin herşeye yüzde yüz katılıyorum. Erkekler şeyinin kurbanı onlar suçsuz, erkek istese dahi kadın yapamaz yoksa o kötü kadın mantığı var.. Bu durumları geçtim kadınlar erkek çocuklarını bile aslanım paşam diye büyütmüyor mu? Sonra böyle değişik tipler türüyor işte. Kendini bişe sanan vasıfsız erkek topluluğu.. o adamın karısı da herşeyin bal gibi farkında.

Burda ki kadınlar bu kızı taşlarken kendilerini aldatılan kadın yerine koyup ona hareket etme hakkını buluyor kendinde, çok mantıklı yol gösterici yorumlar da var.

Yazdıklarınız ve kastığınız eğreti dramatik triplerinizden cahil ve duygularını kontrol edemeyen biri olduğunuz o kadar belli oluyor ki. Tilkinin neden av olarak sizi seçtiğine şaşırmıyorum bu yüzden.

Sen şu evli adama zaafı olan hatun değilmisin? Karısını bulmaya çalışıyordun en son ne yaptın buldun mu?

Sen sanırım aşşırı bakımlı süslü püslü kadın olmalısın evli adamı ayartabiliyosun bu potansiyelin var?

yapabileceğimiz bir şey yok kime masum değil herkes birinin ayıbını duvara asar kendi ayıbını çuvala koyar. Tıpkı şu anda konu sahibne olan gibi.

yapabileceğimiz bir şey yok kime masum değil herkes birinin ayıbını duvara asar kendi ayıbını çuvala koyar. Tıpkı şu anda konu sahibne olan gibi.
Yanlış yanlıştır. Kusura bakma konu sahibi De karısını aldatan o adam da ayıplı. Kör müsünüz? Evli adamların peşinden gitmeyin sizi kullanmalarina izin vermeyin. 5 para etmez o adamlar.
Bir gün eğer "evlenebilirsen" çocuğun olursa saç tarama konusunu aklına getir ama sanmam...

Hani o adama bir daha yazmayacaktin noldu? Saçını taramiyor diye sana dert mi yandı da affettin?

ben güzelim demediim ki karısı dışarı itti ise ne yapım

Canım boşuna kendini kandırma yedeksin. Hayal ettiğin gibi hanım falan olmayacaksın, saçını taramıyor diye aşağıladığın kadın kendi boşanmak istemedikçe senin "sevdiğin" adam senle evlenmeyi düşünmez bile. Burada konu sahibini koruyor gibi yapıp kendini savunuyorsun ama cidden ne kadar komik duruma düştüğünü görebilsen keşke.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…