SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlamadın. Birlikte olduğun adam sana karım saçını taramiyor mağdurum mu diyor? :KK70:
Okuduğunu anlamıyor ki, dün kızıyordum ama kızmaya da değmez. Sevgilisi bunu defalarca aldattığı halde ayrılmamisti. Karşısındaki erkek için tek kriteri nefes alsın yeter, olan birinden ne bekleyebiliriz. Böyle kandirsin kendini, adam hevesini alınca gidecek büyük ihtimalle. Burda böyle boş boş yorum yapsın tahmin etsin kendini.

ben güzelim demediim ki :nazar::halay:karısı dışarı itti ise ne yapım
Sende kaptın mi hemen evli adamı?metreslik mi seviyorsunuz siz ya nedir bu konu sahibini savunmalar falan . Cümleleriniz bile adamla sevgili olmuş modunda hani çok düzgün kızdın sen ya hani dik duruyordun bakıyorum adama gram suç yok karısına giydirmissin bi ton. Tabiki evdeki kadınlar daha çok yoruluyor belki daha bakımsız oluyorlar neden çünkü bir aile ile ilgileniyorlar .metreslerin genel islevi sadece yatakta e adam işini halledip gidiyor haliyle evine yuvasına ailesine . Burda elalemin metreslerini guzellecegine karakterini geliştir kimsenin yuvasına kocasına göz dikme .ha dikmedim diyorsanda kendine adamla sevgili olmak icin bahaneler uretme .disardan cok ucuz duruyor

Çünkü o metres olan kadinda bile bile bir baska kadinin yuvasini yikiyo o bunu zafer saniyo egosunu tatmin edio ondan aldim elinden aldim onu deil beni secti die kalici olmayan saçma zevkler ox kadina bu kotulugu yapanda bir Kadin saci basi yolmalik

Yüzbin defa dedim, hadi yüzbirinci defa diyeyim, yuvayi sadece yuva sahibi yikabilir. Ayni tür ego, burdan görüldügü gibi nikahli estede var. Burdaki yorumlara bak istersen "senin ile sadece seks yapiyor, nikahli karisinin koynuna giriyor" "neticede yine yuvasina döner",.. Yani ayni tür ego ordada var "bir yell** için evliligimi yikamam".

Bir ego, sirf nikah var diye daha mi iyi oluyor? Ikiside ayni kapiya çikiyor benim nezdimde.

Ha elbette konu sahibine denilir "bence yaptigin yanlis, bile bile kendi hayatini mahv ediyorsun" tarzi. Ancak bu üstteki yazdiklarim bu degil ki. Kadinlar bu kadini asaglayacak diye, kendi cinslerini asagliyorlar. "Erkektir, olabilir fakat sen hayiiir diyecektin". Bu ülkede erkekler ne muhtesem pozisyonda ya, gerçekten yazik.

Adamın ne moklar yediğini biliyordur da ondan dışarı sepetlemiştir.
Yok yahu adam akşam 7'den sonra hafta sonları hiç iletişime geçmiyor ki kendisiyle. Karısıyla mutlu mesut yaşıyor evinde. Elosu da kandırmış muhtemelen karım kendine bakmıyor diye. 😅

Okuduğunu anlamıyor ki, dün kızıyordum ama kızmaya da değmez. Sevgilisi bunu defalarca aldattığı halde ayrılmamisti. Karşısındaki erkek için tek kriteri nefes alsın yeter, olan birinden ne bekleyebiliriz. Böyle kandirsin kendini, adam hevesini alınca gidecek büyük ihtimalle. Burda böyle boş boş yorum yapsın tahmin etsin kendini.

Evet kesinlikle degmez. bir de ne var biliyor musunuz bizi bu "kadınların" düşmanı olmakla itham edenler var. Kadının düşmanı kadinmisiz. Aramızda adama aferin diyen var mı?

Yok yahu adam akşam 7'den sonra hafta sonları hiç iletişime geçmiyor ki kendisiyle. Karısıyla mutlu mesut yaşıyor evinde. Elosu da kandırmış muhtemelen karım kendine bakmıyor diye. 😅
yooo valla artık ne 7 si ne hafta sonusu hep yazıyor akşamları evde bile olsa 7/24 yazar

erkek zaten serefsız karsımızda su kadın var o yuzden ona daha cok kızıyoruz
ıkısı yan yana olsa kafalarını bırbırıne surterek kıvılcım cıkartırdım
aslında bırbırlerıne cok denkler tam bırbırlerıne uygunlar aldatılan eş su ıkısınden kurtulsa da bunlar bırbırını bulsa , keske herkes kendı layıgını bulsa dengını bulsa bu konu sahıbıyle seref yoksunu adam gıbı.

Ben zaten yaptım,evli karısı varken ikinci kadının gözünde ulaşılmaz önemli oluyorlar.ben sizin dediğiniz gibi şerefsiz adamı boşadım ne oldu yellozada kalmadı.şimdi vazgeçti istediği şeydi oysaki,adamda para bitti arabası gitti evi gitti değeri azaldı.kimisi parasına,kimisi heyecanına,kimisi aşkına artık neyse olan çocuklara ve 1.eşe oluyor.lütfen bu eğitim çocukluktan başlıyor.çocuklara vicdan merhameti öğretin can acıtmanın başkalarının hakkına girmenin günahını öğretin,kitabımızı yazanları öğretin Allah korkusunu öğretin.bütün annelere sesleniyorum eğitim temelden başlıyor.çok kötü acı bir durum.bu durumda olupta ikinci kadın olamayı kanul edipte hem kendine sonu olmayan biley için krndi bedenini ve kişiliğini korusun hemde o ailenin günahına girmesin.helallik alınmayan herşeyin hesabı var Allah ın katında, bilmiyosanız lütfen açıp okuyun.yazık günahı bilin artık ya 5 dakkalık zevk için bu kadar yük yüklenmeyin,doğru yol varken kendinize yakışan bekar varken eşi vefat etmiş yada çoktan boşanmış biriside olabilir kimsenin hakkına girmezsiniz ama böyle yuvalara dokunmayın,peygamber efendimizi korumak için örümcek ağını yapıyo oraya yuvasını kuruyor,düşman bile o yuvaya dokunmuyor.günahı büyük günahı.benim iki elim yakalarında olcak,örnek al hergün ah ediyorum mazlumla allahın arasında perde yoktur.o kadının biranönce öğrenmeden ahını almaya başlamadan git en azından yaptığının günahıyla kalırsın bide o kadını yıkma.utanmadan kadını eleştiriyosun.o kadının yerinde sen olsan? Bak ben 2 çocuktan kafamı kaşıycak vakit bulamıyorum bu kadının acizliği değil.adama bişey olmuyor arsız sürekli bekliyor.senin annen yokmu varsa onu gözünün önüne getir.bi kadın olmak çocuklarını meydaha getirmek o zorluklara göğüs germek,fedakarlık yapmak annelik bu.o kadın varya 1.kadın eli öpülesi evinde namusuyla eşini bekleyen kadın biraz beynin olsa suçun kadında değil adamın maymun iştahında olduğunu anlarsın.kendinizi bu kadar kolay nasıl teslim edip yem edebiliyorsunuz.adı üstünde 2.ci.sen ilk değilsin o sevgi saygıyı yaşamak varken 2.ci niye .hadi adam evlidir krndini bekar tanıtır kandırır bu iş böylede değil gayet açık evli olduğunu da gizlemiyor.senin hiçbirzaman kıymetin olmaz o adam karaktersizliğini senle yaşıyo gözüne sokuyo.ne kadar bakan körsünüz sizin gibi tipler.hadi boşandı sonunda kazandın evlendin ne olcak? Herkes severek evleniyo.sana bunu yapan kişi başkasınada senle belkide evliyken yapıcak sürekli paranoyak gibi oturup düşünceksin,karısına benle bunu yapmıştı banada hayli hayli yapar diye.niye hayatı krndinize işkence ediceksiniz.bunun sonu yok.iki ucu boklu deynek derlerya.benim eş kişisinin sevgiliside bizim ayrılmamızı kendine zafer brllrmişti başka bir amacı yoktu kıskançlığından.ne oldu adama tekmeyi bastım olan şerefsiz eş kişisine oldu,öğrendimki onla sevgiliyken onuda aldatmış:))) ne olcaktı adam karaktersiz.o kadar karaktersizki kendide aldatıldığını bile bile devam etti:)) gülüyorum çünkü aslında acınası kişi oydu zavallı oydu ama o öyle görmüyor kendini görse beyni bassa zaten bu sarmalın farkına varır.işte terbiyesizlik çrvresine ailesine rezil olduğuyla kaldı.ders çıkarın biraz ders....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X