SEVGİLİM EVLENMEYİ DÜŞÜNÜRKEN TERK ETTİ NEDEN

pelinberil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
2
0
35
Merhaba kızlar erkek arkadaşımla 7 aydır birlikteydik çok mutluyduk kendi iş yerim var sürekli birlikteydik
yemeğimizi yapar kahvemizi yapar evlilik ile planlar yapardık annesiyle 1 ay önce tanıştım samimiyeti güzeldi
erkek arkdaşım daha önce 1 yıl süreyle evli kalmış ve 5 yıl önce boşanmıştı kadının borçlarını ödemiş ve yalancı olduğu için boşanmış erkek arkadaşım annesiyle resmen sevgili gibi ojelerini alıyor bebeğim aşkım deyip çoğu gece birlikte uyuyorlardı benimde bir takım borçlarım var ve kendi ailem ödemem konusunda bana yardım etmiyor erkek arkadaşım bunları sorun yapmaya başladı benim annem abim çok fedakarlık yapıp borçlarımı ödediler senin ailen kız olduğun halde yapmıyorlar evet dedim evlendiğimiz zamanda sorun olur dedi ailen bize
geçen hafta aniden mesajları kesildi arıyorum açmıyor akşam saati aradı ve olmuyor yapamıyorum eski eşim aklıma geliyor aynı şey olursa dedi anneside bu kızla olmazsınız annemin hisleri çok kuvvetli bu kez annemi dinlicem dedi istihare duasını yapmış ve biz karanlık görmüş bunlar yüzünden ayrıldı benden annesi tehdit etmiş maaşını elinden alırım evdende giderim diye yıkamadığım duvar var diyor buda benimle mezara gidecek dedi çok alışmıştım sevmiştim her anımız birlikte geçiyordu psikiyatriye gidip ilaç aldım ama aklımdan çıkmıyor yok umutlandım ben üzülüyorum diye aniden kesmedi iletişimi gelmiyor artık yanıma dışarıda 2 kere görüştük sizce gerçek sebep nedir görüşmeyi keseyim mi ?

Söyledıgı gıbı dusuncelerı boğmuş onu eskiden kalma korkuları var demekki. Bunca zaman nıye gecırmıs ozamn yolun başında demedı

ailem ile tanıştırdım arkadaşlarım müşterilerim ile 7 ay sonra mı aklına geldi benden bilmiyordum diyor bela okuyor kendine yakınlarımda çalışıyor arada mesaj atıyor sizce ne yapmalıyım

bu adama bu kadar mi bagimlisinizda doktora gidip ilac alicak kadar kötü olmussuz. Ben bunu asla anliyiyorum. Lütfen biraz güclü olun. Bu adamdan hicbirsey olmaz degil size es. Anne kuzusu olmayi bile asmis. Ne demek anneyle beraber yatmak. Yasadiklariniza disaridan bir gözle bakmaya calisin. Sanslisiniz ki yillarinizda heba olmamis.

Yanlış anlamayın ama nedeni gayet açık, borcunuz onu korkutmuş ve daha önce de aynı sorunu yaşamış. Bence bu ciddi bir konu, çevremde bu nedenle ayrılan çok insan görüyorum.

Benim de ciddi bir şekilde 4ay boyunca görüştüğüm biri vardı ve her şey mükemmel gidiyordu Kısaca iki ay önce ilk kez telefonunu kurcalama fırsatı buldum aynı şekilde 3kişiyle daha görüştüğünü öğrendim Kısaca ilişkiyi 4kişi yaşıyormuşuz yakalamasaydım muhtemelen o nişanlanınca falan öğrenicektim Üzgünüm ama aynı durumu farkında olmadan sana da yaşatmış olabilir

bende birinden teleonunu karıştırmama izin vermediği için ayrılmıştım elleyemezsin demişti ay ne safım gizlice alsana diymi kim bilir neylerini yakalayıp gerçek yüzünü görecektim

Ana kuzusu annesi demistir oda yapmistir onceki iliskide de annesi hakli ciktiysa tamam herzaman hakli cikcak dusuncesi baglilik

1) sana ait bir borcu neden ailen ödesin, bunun seceresi sevgiline mi düştü?
2) annesi ile koca adam nasıl koyun koyuna yatar mantığım almadı?
3) ailenin sana para verip vermemesinden dolayı evlilik yolunu sonlandıran adamın tek derdi paradır çok net.
4) annesinin istihareye yatması güzel, ama yorumlaması yanlış. istihare renk görülen bir dua değildir. herkes yanlış biliyor bunu. istihare kararsız kaldığın bir konuda sana 2 konudan birini seçmen için senin hayırlı olan konu yönünde cesaretlenmeni sağlayan bir duadır.
5) eski eşle ilgili korkularını anlarım, ama anasının bu zayıflığını kullanarak senden uzaklaştırmasına müsade etmesini anlayamam.
6) son olarak artık gelmesin zaten böyle adamlarla işin olmasın. anasının eteği altına saklanıp kendi iradesi ile karar alamayan adamla evlenilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…