sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

kızlar birde benim bunları bildiğimi bilmeli mi sizce ? aklım çok karışık. düşünsenize içime ata ata bir hal oldum sizinle yada sevdiklerimle paylaşıyorum ama konunun muhatabının haberi bile yok. kendini gözümde sadece çekip giden biri olarak görüyor. şeytan diyor hepsini söyle.. senin neden ne için böyle yaptığını biliyorum diye. şaşırdım kaldım ne yapacağımı :44:

Kendi keyfin için istediğin her şeyi söyle. Önemli nokta KENDİ KEYFİN.. Yani paşa gönlünün istediğini yap, onun üzülmesi için ona ders vermek için değil.. Paşa gönlünün istediği şekilde hareket et. Ben bunu yaparsam mutlu olucam, o defteri de kapatıcam diyorsan düşündüğün şeyleri söyle gitsin. Ama senin aramana bile gerek yok. O gelecektir zaten :) Genelde yalnız kaldıkları anlarda birilerine sarılırlar bu tipler. Karaktersiz erkek sorundan başka bir şey değildir :)
Sen yeter ki keyfince yaşa :)

ne güzel söylemişsin Kamuran ya :) kendi keyfin için diye. bunu aklımın bir köşesine yazıyorum ve celallendiğim ik anda hayatta aramam ama kaç sayfa sürereceğini bilmediğim bi mail döşeyebilirim.

çok ağır bir durum.rabbim yardımcın olsun.inşallah seni hak eden birini bulursun. biliyotum.dışardan üzülme demesi kolay olur gerçekte yaşanan elbetteki daha zor.kaldırılamıyan hazmedilemeyen bir şey.ama o seni kaybetmiş sen onu değil.

dediğin gibi çok zor inan hiç bir şey yaramı acımı hafifletmiyor. geçmesini bekliyorum ama mucize gerek sanırım. dua ediyorum devamlı umarım kabul olur ve ben bu cehennemden kurtulurum

Bence bilmeli canım hem de en ağır şekliyle

Bence bilmeli canım hem de en ağır şekliyle

ne bileyim sonuçta üç ay geçti şimdi hala benim derdimde deyip egosunu da tatmin etmek istemiyorum aslında. bilse nolacak diyorum kendi kendime şu an onun ayakları yerden kesilmiş çok mu umrunda olacak ?

ne bileyim sonuçta üç ay geçti şimdi hala benim derdimde deyip egosunu da tatmin etmek istemiyorum aslında. bilse nolacak diyorum kendi kendime şu an onun ayakları yerden kesilmiş çok mu umrunda olacak ?

3 yıl seninle boşuna mı görüşmüş bu adam..yazık olmuş bu insanla geçen zamanında..O kızı çok mu seviyormuş peki..sen bunu hiç farketmedin mi birlikteliğiniz sırasında..inşallah kötü günlerin bir an önce geçer canımm

biz başladığımızda ilişkiye ayrılmalarının ardından 1 sene geçmişti ve arkadaş olduğmuz dönemlerde de sadece sorduğumda anlattığı birşeydi. farketsem üç sene devam edebilir miydim ? ben ayrılılalım desem hemen ağlamaya başlardı saatlerce yalvarırdı.demek ki hiç kimseye güvenmemek lazım. keşke arkama dönüp baktığımda bana tebessüm edeceğim şekilde bişey bıraksaydı onun için çok üzgünüm. hayatımın koskoca üç senesini böylesine kötü bir şekilde hatırlamak istemezdim.

kendi düşüncelerimi yazıp sizinle aynı düşüncede olmadığım için mi bu cümle ;

UMARIM SİZİN YADA Bİ YAKININIZIN BAŞINA GELMEZ...
istediğiniz cümleleri söylemeyince bedduaya başlayın hemen.:

onun beddua değil bir temenni olduğunun ayırımına varamayan birine kendimi ve yaşadığımın ne kadar kötü bişey olduğunu tekrar tekrar anlatamıcam.

onun beddua değil bir temenni olduğunun ayırımına varamayan birine kendimi ve yaşadığımın ne kadar kötü bişey olduğunu tekrar tekrar anlatamıcam.

bende iyi temennilerimi yazdığım birine böyle cümle karşısında artık bişey demicem.
ben neyin ne olduğunun ayrımını gayet iyi yapabiliyorum hiç merak etmeyin

bu sevgiliyken terk edip gldenlere,
neden şaşırıyorsunuz ki kaç yıl evli
olup kavgalı boşanan var ,iki düşman gibi, ayrılır, ayrılır çoğu erkek karanlık yüzünü göstermez,

bu sevgiliyken terk edip gldenlere,
neden şaşırıyorsunuz ki kaç yıl evli
olup kavgalı boşanan var ,iki düşman gibi, ayrılır, ayrılır çoğu erkek karanlık yüzünü göstermez,

şaşırmak değil söz konusu olan. evet herkes bir şekilde ayrılır ama o ayrılığın haksızlığa uğrayan tarafı olan insanın neler çektiği nasıl bir psikolojiye girdiği. yaşamadan kimse bilemez

ben hiç blr erkeğe güvenmiyorum
kız kardeşlerin aşk evliliği ile evlendiler ama sonuç terk edildiler
ki ben bu durumdan çok kötü etkilendim eşimede arasıra derin sanade güven olmaz diye ki adam ,bugüne kadar yamukluk yapmadı,ama yapmayacağı anlama gelmez, lnsanoğlu işte

malesef daha evlenemeden bana da öğretti hayat bırakın erkekleri kimseye güvenmemek gerekteğini.

böyle bir durum için psikolojik destek alan var mı ve faydası oluyor mu kızlar ?

yeni birini sevmek şu an o kadar imkansız ve uzak ve geliyor ki sevmeyi bırak güvenmek işte o mucize gibi birşey olur. nasıl güvenebilirim ki artık birine evet beni ilgilendirmiyor onların nasıl olduğu aslında ama allah biliyor ya hiç de istemiyorum mutlu olsun. o kıza bile yazık aslında o kadar karaktersiz bi insanla olduğu için

Demek ki sizin eski sevgilisi dediginiz kisi hic eski olmamıs , eskimemis yeri daimiymiş.. sizede cok ayıp etmiş!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…