sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

Bu şekilde yarı yolda kalman hep içinde kalacak sanki. İstiyorsunuz ki bir şekilde pişman olsun etsin.. Keşke her şeyden hemen sonuç alsak ama sabretmek gerekiyor hayatta ve gördüklerimizin sonunda her şeyin bir nedeni olduğunu anlayıp şükretmek... Belki ona ulaşıp böyle böyleymiş sen de beş para etmez adammışsın desen için rahatlar, belki de o daha ağır laflar eder ve sen daha çok dolar taşarsın.. Her ne olursa olsun değmez bir insan olduğu net!.. Onunla mutlu olur mu bilinmez.. Ama sen onunla mutlu olamayacaktın belli ki..

Ben yerinde olsam sanırım arar yüzüne lafları bir bir çarpar içimi rahatlatır konuşmasına fırsat vermez ve kapatırdım telefonu.. Sonra da ne hali varsa görsün..

aşk çok yüce ve güçlü bir duygu ve aşk için herşey yapılablir belki ama şereflice olmalı. Eğer birine aşıksan bir başkası için gözyaşı dökmezsin çünkü dökemezsin onunla yıllarca evlilik hayalleri kuramazsın. iki gün önce o terkettiğin kişiye dönsün diye yalvarmazsın. evet yapılacak bişey yok ama demişsiniz ya, ya size eski sevgilimi unutamadım deseydi diye... keşke deseydi işte o zaman belki aşka daha çok yakışırdı.

şimdilik sabrediyorum. ama ettiğini bulacağına inancım tam canım.

adam seni sevmemiş belli ki. diğerininde boşandığını duyup ona koşmuş. sen kıymet verdiğin için değersiz olmuşsun onun için. insanlar yakınındakinin nankörü olurmuş. diğer kızda boşandığı için şuan boşlukta. belki de evliykende sevgilinle birlikteydi bilemezsin. diğer kız her türlü ilişkiye açık şuanda. eski sevgilinle istediği gibi ilişki yaşıyor. eski sevgilin bence onu da kullanıyordur.
böyle birinden kurtulduğun için şükretmelisin. seni gerçekten de seven birisiyle birlikte olmalısın.o adamda zamanı gelince ettiğini bulacaktır.

Son düzenleme:
peki ikisinin ne kadar sağlıklı bir ilişkisi olup olamayacğına dair bir fikri olan yok mu ? çok ihtiyacım var buna

çok geçmis olsun buda sana bir sınav tecrübe oldu iste sakın isyan etme sıkma canını
bir laf vardır YLDA BULDUĞUNU YOLDA KAYBEDERSİN DİYE
MERAK ETME BAŞLARINI YER ONLAR
hem siz evli olmasanızda senin kalbine kor düsürmüs canının yakmıs Allah bunu yanına bırakmaz

evet gerçekten bana çok büyük bir tecrübe oldu ama insanlara güvenim bitti. çünkü o hayatımda en çok güvendiğim insandı.
inşallah dediğiniz gibi olur da bende biraz rahatlarım.

sen güçlüsün kendını cok iyi ifade etmişin.. unutmakı allahından bulur o bi şekilde anlar senın kıymetını ama dediğim gibi güçlüsün ben olsam coktaaaan yerle yeksan olmuştum

canım ya bu bahsettğin evlendikten sonra olsaydı çocugun falan olsaydı.her zaman daha kötüü vardr bunu unutma sen dua et bol bol hakkında hayırlısı olsun.

sen güçlüsün kendını cok iyi ifade etmişin.. unutmakı allahından bulur o bi şekilde anlar senın kıymetını ama dediğim gibi güçlüsün ben olsam coktaaaan yerle yeksan olmuştum

inan bende yerle yeksan oldum ilk zamanlar bildiğin ölü gibiydim bağıra bağıra ağlıyordum kaç kilo verdiğimi ben bile bilmiyorum. ama zaman herşeyin ilacı hayat devam ediyor. giderek acım azalıyor şu an yaşadığım ise hayatımda en güvendiğim insanın bana kazık atmış olmasının verdiği hazımsızlık ve geleceğe dair endişelerim ( tekrar sevmek güvenmek adına ). ama haklısın yinede çoğu insana göre güçlüyüm ki hala içimde tutup haykırmıyorum yüzüne bildiklerimi.

canım ya bu bahsettğin evlendikten sonra olsaydı çocugun falan olsaydı.her zaman daha kötüü vardr bunu unutma sen dua et bol bol hakkında hayırlısı olsun.

beterin beteri var doğru da işte insan yaşadığını biliyor. tabi şükretmiyor değilim kurtulduğum için böyle birinden. dediğin gibi sürekli dua ediyorum dualar olmasaydı ben çok çok daha kötü haldeydim şimdi.

canım benım bu 3 yıl içinde okızdan bahsetmemesi ona dönecek kadar sevıyosa anormal... kıza gelınce o muhtemelen senı bılmıyodur... erkekte onu unutamamıs demekkı ondan ümidini kestıgınde yanı o kız evlendıgınde senınle tanısmış kız bosanınca gerı dönmüş... mutlu olurlarmı sorusuna cevap ALLAH BILIR... AMA SEN BENCE SEVIN YA SIZ EVLENSEYDINIZ VE BU COCUK SENI BOSAYIP GITSEYDI.... YENİ BI BASLANGIC YAP ONU DÜŞÜNME EMIN OL O SENI SEVSEYDI VE DÜŞÜNSEYDI AKAN BI DAMLA GÖZYASINA ASLA KIYAMAZDI....

kız da ailesi de beni biliyor facebook sayesinde, meğerse tüm ailesi ekliymiş bunda. kızın evlenmesine gelince biz o evlendikten sonra beraber olmamışız tarihleri öğrendiğime göre bizim birlikteliğimiz birinci yılını tamamladığında olmuş evlliliği. gözümde ikiside karaktersiz bence, biri kocasını hala sevdiğini bildiğini halde kabul ediyor biride sevgilisi olduğunu bilidği halde. fazla söze gerek yanlış başlayan herşey yanlış sonuçlanır.

erkek millet işte üzme kendini desemde için acıyor blyrm ama unutmaki eden bulur bnu düşün hep cnm allahndan bulur merak etme

Canım benim yazını okudum yorumları okumadım. Şimdi olmasa da bir zaman sonra iletişim kurmaya çalışacağını düşünüyorum açıkçası öyle bir şey olursa eğer yüz verme telefonu cevaplamamzlık etme aç söyleyeceklerini dinle ne derse desin hiçbir söylediğine cevap verme söyledikleri bittikten sonra benim söyleyecek birşeyim yok de ve kapat telefonu birdaha aramamasını da söyle yoksa söyleyeceklerini dinletene kadar huzursuz eder ve seni her araması hem ümitlendirir söyleyecekleri de dahil yem sinirini bozar. Aramayadabilir aramsa hatta o kızla evlense bile umursama sana tavsiyem onun sana asla ulaşamayacağı şekilde faceini varsa twetterını tel numaranı mail adresini cs değiştir. İnan bana gün gelir evlenirse huzur bulamaz evlenmese de bir şekilde yakasını bırakmaz senin ahın benim ah'ım istemediğim şekilde de olsa tuttuğuna inanıyorum. Kendini üzme ben düşünmemek için üzülmemek için dizi izlemeye başlamıştım aralıksız uykusuzluktan sızana kadar dizi izliyordum prison break super natural falan filan sezonlarını bitiriyordum 2-3 günde o derece yani. Süreklii kafanı meşgul edecek birşeyler bul takı yapmayı öğren mesela. Uğraşacağın birşey olmazsa sürekli bunu düşünür acı çekersin. Aşkından sevginden değil inan bana yediğin bu darbeden dolayı bu acı çekişin. Kendini oyalayacak birşeyler bul ki acın biraz dinsin sonra bir bakacaksın unutmuşsun artık acıtmıyor. Ben şu an o ilişkinin bittiğinden o kadar mutluyum ki anlatamam. Arada ufak tefek atışsakda hayatımın erkeği dediim kişiyi buldum ve çok mutluyum. Bana değer veren güvendiğim gerçekten fedakarlığı hakeden yeri geldiğinde her türlü fedakarlığı yapan ve gerçekten aşık olup sevdiğim kişiyi buldum. Çektiğimiz acı bir süre sonra ödüllendiriliyor diye düşünyorum Allaha sana da herkese böyle güzel ilişki nasip etsin. Sende o kişiyi ilerde bulacaksın inan bana. O 3 yılda gördüğün ilgi şefkat onun yarasını sarmak için diğer acısını unutmak içindi belkide bir insan neyse 3 yıl önce de 30 yıl öncede odur aynıdır değişmez. Demek ki adam değilmiş hak etmemiş seni ve fedakarlıkalrını. Öğrenciysen derslerine çalış diyemeyeceğim çünkü çalışılmıyor bende ünideydim deli gibi dizilere sarmıştım evde koskoca 8 kişilik benden ağır masayı kaldırıp fırlatmıştım çektiğim acıdan sinir krizleri geçiriyordum ağlamaktan canım çıkıyordu. Çok duygusal biriyimdir bende ama beynini ve aklını bu acıyla meşgul etme yazık olur. Psikoloğa git derdim ama konuştukça daha çok hatırlayıp daha çok acı çekiyor insan. O yzüden sen bilirsin sakinleştirici verip ilaçla düzelecek şeyler değil bunlar maalesef herkes öyle sanıyor ama bence değil. Kendini oyalayacak şeyler bul lütfen onu düşümecek zaman bulamayacak şekilde her vaktini bir şekilde doldur. Yaşanacağı varmış yaşandı bitti ilerde üzülüp o kdar zaman kendine ettiğin eziyete kızacaksın mevzumuz hemen hemen aynı. Çok üzgünüm şu an gerçekten bir genç kızın daha böyle...lerin yüzünden acı çektiği için. Mutlu olamaz zaten ama sen haberini almaya bile uğraşma sende onu asla göremeyeceğin ulaşamayacağın şekilde hayatından çıkar canım benim. Söyleyeceklerim bunlardan ibaret çünkü moral vermek için birşeyler söylesem bile boş olduğunu biliyorumç Umarım tez zamanda unutursun acın diner.

canım okuduğun için çok teşekkür ederim. öncelikle ben asla geri dönüşü olacağını sanmıyorum bu kadar yaptığı şeylerden sonra. keşke ağzının payını verebileceğim bir fırsatım olsa. dediğin gibi tek çare zaman ve gönlümün yeniden dolması ama bunun için çok ümitli değilim. keşke 20 li yaşlarda olsaydım herşey daha farklı olurdu bu kadar yıpranmazdım. (yaş 31) açıkçası çok bişeylerle meşgul olamıyorm zorlasamda, tek yaptığım beklemek. kısa bir dönem hastalandım üzüntüden onu atlatmaya çalıştım şimdi daha iyiyim. desteğin ve iyi dilekerin çok iyi geldi

aldığım son haberlere göre kızdan kazık yedi yiyecek ama bu bile umrumda değil artık beter olsun

aldığım son haberlere göre kızdan kazık yedi yiyecek ama bu bile umrumda değil artık beter olsun

Canım yaşlarımız aynı inan bende senin gibi acı çektim ama daha erken yaşta çekmiştim. Çalışıyorsan işine odaklanman zor olur kitap okumayı seviyorussan sürükleyici bir kitap al oku yada çok ciddiyim komedi korku aksiyon vb dizi veya film izle gerçekten işe yaradığını göreceksin güven bana bu konuda canım benim. Kızdan kazık tabiiki yiyecek mutlu oloacaklarını mı sanıyorsun :) Onunla yada başkasıyla seni bu kadar üzdükten sonra mutlu olamaz uzun bir süre sıkma canını. Ve ilgilenme ki acın yavaş yavaş dinsin unutabil o serseriyi güzelim.

haklısın canım başka şeylere kanalize olmak iyi gelecektir mutlaka. mesela uzun süredir müzik dinlemiyordum ama artık canım istemese bile dinliyorum gerçekten çok iyi geliyor.her geçen gün daha iyi hissediyorum kendimi zaman tek çaresi her derdin ve geçmeyen acı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…