sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

Mevzu cinsellik vs olabilir. Ya da o kız onu terk ederken gururunu incitmiştir filan onun intikamını almak için gözünü hırs bürümüştür. Senle olan ilişkisi de anladığım kadarıyla son zamanlarında boğucu gelmiş kendisine nefes alacak başka bi alan açmış. Her şeyin hayırlısı kısmet degilse yapacak bir şey yok zor durumunu anlayabiliyorum kesinlikle..

dul olmakla ne alakası var söylediğimin anlamadım illaki herkesin evlenmeye hakkı var. lütfen saptırmayalım başka yerlere. dediğim şey benim sevgilimle ilgili. size soruyorum sizi başkası için bırakıp giden karısı kendini istemeyince size koşan birini kabul eder misiniz ? hemde 3 yıllıl ciddi bir ilişkiniz varsa ? ve hala onun eşini sevdiğini bildiğiniz halde ?

evet seviniyorum tabiki kurtulduğum için o ayrı

çok teşekkür ederim ama çok. ben burda derdimi anlatmaya çalışırken negatif şeyler yazan insanlar oluyor ben haksızmışım gibi. acaba kendilerne ya da sevdiklerine yapılsa bu yanlış ne düşünürlerdi. sanırım kendileri hep diğer rolde olmuşlar. çok üzücü

cinsellik değil unutamamış o belli kabul ediyorum aşık olabilir. kabullenemdiğim kandırılmış hissi ,giden zamanım ve giderken şerefli bir gidiş seçmeyişi

evlenmemiş senle yinede şanslı sayılırsın , zaten bekarmış her bekar ayrılma hakkına sahiptir, çok fedakarlıkta bulunan kızların ve uzun müddet ilikşide olanların akıbeti genelde böyle ,açıkcası şaşırmadım, nazar değiyor böyle,ilişkilere ,unutmaya çaiış, "aşığım senin için ölülürüm "diyenede bundan sonra inanma!herkesin işi veya duygusu bitene kadar

3 yılını geçirmiş bir bayana, bir erkeğin, daha delikanlı davranması lazım,kaba saba davranışlar içinde bulunmaması gerekir.bence kurtulduğunuza dua edin ,sizde yeni bir hayata başlayın derim ,ne halleri varsa görsünler,yalnız eski sevgilinizin bu gözünde büyüttüğü ilişkisinde hayal kırıklığına uğraması muhtemel , o zamanda ilk çalacağı kapı sizinki olacaktır,kapınızı açmamanız dileklerimle ,sevgiler.

hislerime tercüman olmuşsunuz.evet delikanlıca davranamadı anlatmak istediğim buydu. yok artık kendini parçalasada öyle bir kapı yok.

ya bu adamlarda benim anlamadığım birşey var... aynı taktiği izliyorlar... bir arkadaşım evlilik hayalleri kurdugu gelinliğini bile hazırladığı o mutlu masaldan gene aynı hakaretleri işiterek ayıldı... adamın kıza demediği kalmamıştı sizin örnekteki gibi.. onunda sonradan foyası çıkmıştı ortaya sizin ki gibi... küfür etmemek elde değil böylelerine...

verilmiş sadakan varmış tatlım... geç olmadan görmüşsün asıl yüzünü ve evlenmeden bitmiş bu... git bir adak ada,bir fakire yardım et birşey yap... bu adamdan öyle erken kurtuldugun için... şimdi o yanına koşa koşa gittiği kız düşünsün bakalım nasıl bir pislikle birlikte oldugunu...

çok güzel söylemişsin gerçekten. bir kan akıtmak gerek :) sıkıntım giden zamanım yaş 31 olunca karamsarlığa da kapılıyor insan. birde haksızmışım gibi yorumlar canımı sıktı açıkcası. ama doğru bir tanedir. ve başkasının mutsuzluğu üstünede mutluluk kurulacağını sanmıyorum.

peki nasıl atlattın ve ne kadar zaman tahminen. çünkü hiç geçmeyecek gibi bu. her sabah gözümü karın ağrısıyla açmaktan yoruldum

peki nasıl atlattın ve ne kadar zaman tahminen. çünkü hiç geçmeyecek gibi bu. her sabah gözümü karın ağrısıyla açmaktan yoruldum

Aslında belkide daha atlatamazdım..Ta ki o pişman olup bana gelesiye kadar.İçim o kadar soğuduki.Aslında o beklediğim süre zarfı boyunca bile soğumuş içim.Görüp duyduğumda onu affetmeyi ya da kızgınlıkla bişeyler söylemeyi bırak mutlu oldum.Zafer benim diye.Güldüm geçtim.Başka da bişey düşünmedim.
Ve herşeyden öte hayatıma çok başka bi erkek girdi.Bana değer veren,gözü gibi bakan.Beni çok değiştirdi.Hayat görüşüm değişti.İnan insanın hiç ummadığı anlarda böyle biri girip hayatını değiştirip düzenliyo.Ve unutuyosun herşeyi.Ben bu ilişkime başlarken hiç emin değildim uzun soluklu olabiliceğine.Yine inanıp başlıyorum bi ilişkiye umarım üzülen taraf ben olmam yine aptallık etmem dedim kendi kendime.Bıraktım kendimi bu ilişkiye.Ve nişanlanıcaz seneye okulum bitince.Yarı yıl tatilinde beni istemeye gelicekler..
Umarım hayat senin de yüzüne böyle güler ve unutur gidersin

senin adına çok sevindim canım allah hiç bozmasın mutluluğunu. ama sanırım ben senin yaşadığın zaferi yaşayamayacağım. gerçi okul bitince dediğine göre yaşın çok genç daha ben senin yaşında olsam çoktan atlatırdım çok şanslısın o yüzden erken yaşamış erken atlatmışsın. mutlu hikayenin devamını da dinleriz inş :)

Çookkk zor bir şey anlıyorum. Adilik yapmış size karşı maalesef.
Ama bir insan, birini çok severse ve yaşamak istediklerini tam anlamıyla yaşayamadan sevdiğinden ayrı kalmak durumunda olursa, onu aklından atması çok zor oluyor.
Ve ne yazık ki isterse o kız 10 kişiyle evlensin, geri geldiği an ona dönüş oluyor.
Bu uğurda karısını, çocuğunu bırakıp giden evli adamlar da var.
Neyse ki siz evli değilmişsiniz. Evli olsaydınız ve başka bir gün bu kız yine ortaya çıksaydı, emin olun aynı şekilde bırakıp giderdi.

Bu arada o kız kesinlikle boşluktan koşmuştur eski sevgiline.
Başka bir erkeğe aşık olduğu an bırakır bu çocuğu.
O da sana döner sonra.
Bu senaryo, bu döngüde devam eder genelde.

evet iyi ki evli değilmişim. derdim gitmesi değil ki herkes her ilişkiden gidebilir ama gönül yaparak kırmadan delikanlı gibi. ben herşeyden önce onun dostuydum geçiyorum sevgiliyi falan. keşke bana anlatsaydı böyle böyle diye ne diyebilirdim ki. benim bunları bildiğimi bilmiyor bile.

Bu arada o kız kesinlikle boşluktan koşmuştur eski sevgiline.
Başka bir erkeğe aşık olduğu an bırakır bu çocuğu.
O da sana döner sonra.
Bu senaryo, bu döngüde devam eder genelde.

muhtemel senaryo bu olur zaten mantık çerçevesinde. tabi eşi ve eşinin ailesi kendini istemediği için sıcak bir kucak cazip gelebilir. ama bır defa bırakan yine bırakır. bana falan dönmesin ayrıca dönmezde bunları yapan insan. allahından bulsun ne diyeyim.

umarım herşey bazı arkadaşlarımın dediği gibi olur ve bende iyi olduğumu buraya yazabilirim.

sağol canım..İnşallah senin de böyle haberlerin olur ve mutluluğumuzu paylaşırız

bunlar nasıl karaktersiz erkekler içlerinde başka biri yaşarken yeni birine seni seviyorum demek nedir? sen neyse ki bununla evlenmemişsin birde düşünsene evlendiğinizi ve bunun gibi aşağılık erkekleri...içlerinde unutamadıkları bir kadın varken karılarına baktıklarında ona dokunduklarında hep unutamadıklarını görüyorlar bunu o eşlerine o kadınlara yapmaya hakları yok! Allah korusun Allah uzak etsin hepimizden... nasıl birşeydir bu unutamadığın biri varsa başkasının gururuyla oynamaya ne hakkın var?

senin bir suçun yoksa ki yok anlattığın kadarıyla emin ol ki ahın tutar mutlu olamazlar.

ne demişler "Alma mazlumun ahını,çıkar aheste aheste..."

sakın sıkma canını canım seni çok iyi anlıyorum yaşından dolayıda evlilik düşüncesi endişeler falan yaşıyorsundur ama Allaha dua et hayırlı kısmet çıkarsın karşına inşallah üzülme sakın gidenin arkasından insan üzülüyor kaldıramıyor yapılanı ama aslında biliyormusun ne kadar canımız acısada kafanda bitirince bitiyor yapabilirsin :) sonra pişman olan o olacak eminim ama sen öyle karaktersiz birine bir daha boyun eğmeyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…