sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

işin kötüsü ben istemiyordum en başlarda onu. beni sevmesini sevdim resmen. her gören imrenirdi nasıl sevdiğine beni. suç meselesine gelince hiç suçum yok zaten kendi yalvarıyordu en son seni seviyorum diye. bende burnu sürtsün diye biraz nazlanınca olan oldu belkide bahanesi oldu bilmiyorum. dediğin gibi inşallah bende o ahın çıktığını görürüm. çok saol desteğin için

fena olan kadınlar kazanıyor genelde canım parmaklarında oynatıyorlar adamları öyleleri.seninkinin eski sevgilisi gibi

kızın yaptığı beni bağlamıyor istediği kadar fena olsun ya da olmasın onun suçu değil bana yapılan sevgilimin karaktersizliği,adam olssaydı da parmakta oynamasaydı. ben aldatanı suçlarım hep aldattığı kişinin ne olduğu umrumda bile değil

Sevgilin karşına çıkan yanlış kişiymiş inşallah doğru kişi çıkar karşına :)

Canım benim gün gelir hesap döner sen gönlünü ferah tut, zor oluyor biliyorum ama azalıyor zamanla.

Son düzenleme:
umarım bir an önce altalır ve normale dönersiniz.
amcamın arkadaşı bi kızı sevmişti fakat babası her şeye rağmen evlendirmedi onları. ve kızı almanyadan biriyle evlendirdi. kız bi kaç yıl evli kaldı sonunda olmadı boşandı ve buraya döndü . amcamın arkadaşı ise kimseyle evlenmemişti kız buraya döndükten bir süre sonra ise evlendiler ve şimdi çok mutlulur.
benim aklıma bu geldi belki onlarda evleniceklerdi ama şartlar uymadı olmadı. yada bi inat uğruna vazgeçtiler olamadı. eşinden ayrıldı ama hala eski kocasını seviyor diyorsunuz peki bundan nasıl eminsiniz?
ayrıca ben başta sevmedim o beni ikna etti sonraki kavgalardada naz yaptım demişsiniz belki ondan bunaldı...
yani artık ne oldu nasıl oldu iç yüzü bilemeyiz ama umraım bundan sonra hakkınızda hayırlısı olsun

sevgilimle birlikte olmadan önce arkadaştık ve herşeyi biliyorum nasıl ne için falan burda detay verip deşifre olmak istmem. yani ne bir inat ne aile engeli falan. açıkçası başkası için desem yeterli olur umarım anlayın siz. eski kocasını seviyor meselesi ise hala facebookundan ona dair paylaşımlar yapıyor. neyse sorun birini sevmesi gitmesi falan değil. onursuzca kandırması ve gitmenin de bir usulu vardır. umarım sizin ya da bir yakınınızın başına gelmez

biter diyemiyorum ama azalacağı garanti kendini meşgul edecek şeyler bul yeni bir şeyler öğrenebilirsin mesela mümkün olduğunca az düşünmeye vakit kalsın ki daha rahat geçsin bu süreç

hep içinde acı olacak taki sen birini sevene kadar kendine yeni ugraşlar bul demek hiç işe yaramıyor bence sadece acını dibine kadar yaşa ama kendinden geçercesine yada kendini suçlayarak degil onunla yaşadığın şeylerin eksi taraflarını görmeye çalış...
mutlu olurlar yada olmazlar artık senin ilgi alanın olmasın ama bi şekilde mutsuzluk haberlerini yada mutluluk haberlerini alırsın ,onlar yaşarken sen hayatı kaçırma derim....
hiç kimse vazgeçilmez degildir bunu da unutma....

Geri dönüş yaptığında sakın affetme. Büyük ihtimal dönecektir çünkü. Böyle şeylerin ufak tefek düşünmeye değmeyen şeyler olduğunu sonradan öyle iyi anlıyorsun ki.. Ben de senin bu yaşadıklarını eski sevgilim ile yaşamıştım. Öyle üzülüyordum ki şuanda inanamıyorum kendime.. Nasıl saçmalamışım diyorum, gülüyorum. Bazen gülmek için iyi bile geliyor yaşadıklarım :)
Geri döndüğünde affetmedim onu. Defalarca kez istedi ama ben karşısında kapı duvar oldum. Hiç muhattab bile olmadım. Bunları düşündüğüm zaman da ne kadar haklı olduğumu, akıllı davrandığımı görüyorum, mutlu oluyorum..
Sonra eşimi tanıdım, iki yıl sonra.. Ve gözlerim, beynim bir insan gördü... Bir ADAM gördü.. Niyetinin ciddiliğini gördüm. Gerçekten seven bir ADAMIN yaklaşımının ne kadar farklı olduğunu gördüm..
Ve bir yıl içerisinde evlendik.
Benim bembeyaz sayfam gibi bir sayfa da sen açarsın umarım hayatında.. :)

Son düzenleme:
Kız bu çocuğu terk eder çocuk da sana dönemk ister sakın kabul etme yoluna bak canım,hatta onun hakkında konuşma bile..sallaa gitsin..

Hakkinda hayirlisi olsun canim, insan başına gelmeyince çok kolay yorum yapıyor... O yüzden ben bişi demicem. Çevremde de örneği hiç yok.En kısa sürede atlatmanı diliyorum. ..

sonum senin gibi olur inşallah senin adına çok sevindim canım. geri dönüş yapsa bende rahatlarım senin gibi helede geri çevirince ama imkansız bunca olandan sonra. zaten geri dönecek insan bunları yapmazdı. birde en kötüsü bunları bilipte içime atmak onun yüzüne bile vurmadım bu yaptıklarını. bildiğimi bilmiyor. çok düşünüyorum söyleyim mi söylemeyim mi die ama kararsızım

Sevdigin kisiden ayrilmak cok ama cok zor ve onun baskasini sevdigini görmek cok daha zor. 4 sene önce bende yasadim ayrilik acisini sonra baska birini sevdigini görünce dahada yikildim cok aci cektim geceleri uykusuzdum fln, ama suan okadar pismanim ki pesinden kostuguma resmen kendimi kücültüm onun karsisinda agzina gelen küfürü saydi bana sonra bidaha konusmadik. simdi arkadas olmaya calisiyor benimle saka gibi :S

böyleleri olmaz olsun. sende benim gibi olma, sürünme pesinden pesinden gidersen poposunu kaldirirsin kendini cok önemli ve degerli hiseder. gün gelir cok pisman olur insallah. seninde karsina dogru insan cikar insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…