Sevgilim Çok Agresif Ve Kıskanç Ve Evlenicez Yardım İstiyorm

canım sımdı ask var hasretlık var aynı evde yasamıyorsunuz o yuzden alttan alıp onun gozuyle bakıyorsun ıyı AMA EVLENECEKSIN AYNI EV OLACAK basta cıcım aylarındada onun bu tavırlarını gormezden geleceksın ya sonra artık cekılmez olup senı ıyıce sıkar ve yapacagın her hareketı bıle ondan habersız yapamaz hale gelırsen coooooooook zooooor ışın cok fedakar olman cok sabırlı olman gerekıyor evlılıkte 1 yıllık 5 yıllık bır sey degıl bır omurluk onun bu tavırlarını baskısını cekebılecegıne ınanıyorsan KUTLARIM SENI ama burayada yazıp sıkayet edıp şimdiden BEN NE YAPIYIM DIYORSAN DEMEKKI IC DUNYADA OLUMSUZ OLAN BIR SEYLER VAR VE RAHAT DEGILSIN BENCE EVLENMEDEN COK AMA COK IYI DUSUN

Erkektir kıskançtır,sakinleştirdiğinizde size minnet duyacaktır.-tatlicadiarzu-

Sizin gibi her istediğini yapan sizi değiştirebilmeyi başarmış bir erkek nasıl olur da sinirlenir anlamış değilim. benneyaptımki

kendi sinirini farkında babasız büyümüş annesi ve kızkardeşiyle başetmiş sanırım siniri burdan geliyor bana karşı hep sakin olmaya çalışıyor ama bazen tutamıyor kendini. yalnız sustuğumda hoşuna gitmiyor onu sakinleştirecek başka yollar bulmam lazım bilen varsa minnet duyarım ona

babasız büyümüş ve kızkardeşleriyle başetmiş olmak sinirinin sebebi yani öyle mi, siz zaten kulbu bulmuşsunuz.....

sinirli insana ancak susulur, erkek arkadaşınız onuda kabul etmiyormuş, konuşsanız onada sinirlenecek

o sizin için fedakarlık yaptı ya sizinde kendi kişiliğinizden ödün vermeniz lazım, bu ilişki bunu gerektiyor gibi görünüyor.

Arkadaşlar size yardımcı olmaya çalışıyor ama siz anlamak istemiyorsunuz. Ve sinirli bir erkeğe susmakta fayda etmiyorsa başka bir çözüm yolu varmıdır bunu cevaplıcak bir şahıs varsa gelsin alnından öpüp taktik almış olucam

size tek bişey söyleyim o zaman (gerçekler acıdır da siz görmek istemiyorsunuz)

Allah sizi mesut bahtiyar etsin.

arkadasım butun yorumları okudum sen sevgılım agresıf dıye konu acmısın arkadaslarda bır sekılde yorumlarını yaparak gelecegınızın pekte hayırlı olmıyacagını yazmıslar hepsıne katılıyorum ama senın yarumların sevgılını korumak ve sankı sınır degılde su sebebten yada bu sebeten sınırlı dıye korumaktasın farkındamısın bılmıyorum zaten ve galıba sen onu bu sekılde kabul etmısın kı nısanlanmısında BIDE ONUN GOZUYLE BAKIYORUM DEMISIN valla bılemem ne gozle baktıgını ama YANLIS BAKIYORSUN bır gun gelır aklın basına gelır cekemez olursun bu sınır ALLAH KORUSUN CIDDETEDE DONEBILIR dedıgın gıbı sınırlıyse ha nnasıl sakınlestırırsın bılemem ama SUSUCAKSIN KONUSMUYACAKSIN TEPKI VERMIYECEKSIN HAKKINI SAVUNMUYACAKSIN HICBIR KONUYLA ILGILI YORUM YAPMIYACAKSIN NEDERSE EVET SEN HAKLISIN DEYIP HATTA OZURDILEYENDE SEN OLACAKSIN

Evlenmeden önceki küçük kusurlar evlenince daha da büyüyor. Bir süre sonra aşk bitince de ben bu insanla yaşayabilirim diyebilmek lazım.

işte bu bumudur? budur:lepi:doğru söze ne denir tebrikler .....:hooray:

canım sana şunu söyleyeyim insanın canı çıkar huyu çıkmaz sinirli ve kıskanç biriyle geçinmek çok zor helede evliyken.evlilik sevgililiğe benzemez o her sinirlendiğinde sana ağır konuşacaktır seninde kalbin kırılacak tabiki ve bir yerden sonra saygı ve sevgi aranızda kalmayacaktır.sakinleştirmen imkansız gibi bişey.bide kıskanç diyosun çok bunalırsın evlenince iyi düşünfisfisfis

kusura bakma canım böle sevgılı olmaz işyerı patronu gıbı
ilerde bı gun corabını yıkamadın gömlegını utulemedın dıye döverse sasırma

bı kız arkadasım aynı durumdaydı kız cok sessız hanım bıseydı adam da cok zengındı kızı da cok ıstıyoduy sevgılısıydı de üstelık sevıyolardı ama adamın böle senınkısının aynı bır sorunu vardı,
cocuk yaptılar falan kızı dövmeye de basladı arada, hep cok mutlu gorunuyorlardı ama kız hep yüzü böle gezerdı senağlama bana sakın ewlenme bak ben ewlendım noldu sureklı hızmet edıyorum begenmıyor hep hırpalanıyorum dıyordu.. hayat boyle mı gecıcek dıye dusunuyordu kız hep kaydirigubbakcemile neyse şekerım ayrıl bence yol yakın ken cekılemez öle bı adam söleyeyım bak sölemedı deme Çok üzgünüm çoook

sevgi falan bi süre sonra bitio ve o adamla bi ömür geçirmek zorundasın bi düşün öyle biriyle bir ömür geçermi CADIARZU
birde sakın sevgilini değiştirmeye kalkma çünkü bir insanı değiştirmeye çalışmak kadar boş bişey yoktur
sonuçta bi insanın huyunu karakterini değiştiremessin seçim senin mirmirmirmir

ayyy asla geçmez böyle ömür cnm benim evlilik çok başka kendini kapana kısılmış gibi hissedersin değişmezse ki sanmıyorum değişceğini.benim eşimde oldukça sinirli ve kıskanç bir adam ömrüm idareyle geçti.çok üzülürüm aynı şeyleri yaşarsan.çok güçlü olmalısınki altından kalkabilesin.evlenmeden çok ama çok iyi düşün.acele etmea.s.

Canim birebir seninle ayni şeyleri yaşamiş biri olarak yaziyorum.. Bu an bir buçuk aylik evliyim.. Ne sikintilarla boğuşuyorum bir bilsen.. Eşimin işi yok.. Brç girtlakta.. Ama beni en çok şu kiskançliklari boğuyor.. Nişanliyken evlenince geçer gözü ile baktim hep.. Ama emin olki geçmiyor.. Nelere katlandim hep düzelicek diye.. Ama düzelmiyormuş.. O zamanlar diyosunkii elalem ne der, yok millet laf eder.. Ama bilki ayni evde dahada zor.. Eşim beni eniştemden kiskanir, balkondan baksam kime bakiyosun der.. Kapiyi beş dakika geç açsam nerdesin diye kavga çikarir... Sürekli kafasinda kurduklari ile yaşiyor.. Ve emin ol bir süre sonra sevgi bitmiş oluyor... Aşirisi çok fazla.. Seni korusun kollasinmi.. Geç bunlari be canim.. Allah akil fikir vermiş sen bunca yaşina kadar kendini koruyamadinmiki.. Onun korumasina muhtaç olasin.. Aklin varsaa yol yakkinken dön.. Bana bu sitede çok arkadaşim doğruyu göstermek istedi.. Ama ben göremedim.. şimdide böyle çekiyorum.. Sevmiyormu seviyor hemde acayip bir saplantiyla.. Ama böylesevgi olmaz..sevgi ve kiskançlik yanyana durmaz...

bu evliligi sen bir kez daha düsün derim....anladigim kadariyla siz tamamen zitsiniz...simdi 1 gün aglarsin 2 gün aglarsin gelir gecer inan..amma evlendikten sonra inan her gün agliyacan ve cok pisman olacaksin gibime geliyor...sunu da belirteyim bir insan 7 sinde nasilsa 70 inde de aynisidir canimmm..

yol yakinken dön....

Ailen ne diyor bu duruma cok merak ettim?

aynıııı durum benimde başımda arkadaşımm aynısı ama....benmki üniye giiti ama...allah yardımcımız olsun=(

Tatlim rabbim yardimcin olsun ben 7 senedir fedakarlik yapiyorum ama bi yerden sonra yapilanlarin için bi cvp alamadiğini görünce pişmanliklar başliyo yapma onu sev say ama kendinden hayatindan alenden fikirlerinden o kadarda ödün verme ilerde keşke dememek için.ama çocuk madem askerde yalniz birakma bacim konuş sende telde aaa... Evlilik için askerden geldikten sonra biraz vakit geçsin kendini bi toparlasin sende öyle kararini ver .. He bide senin onsuzda varolduğunu anlamasini sağla yani ona bağimli değilsin ondan öncede vardin sonrada olabilirsin.ozaman biraz daha az sikar seni bol şanss canim

yazdiklarini okuyunca ayni eşimin tarifi ayni eşim gibi yani benden sana tavsiye şimdi herşey güllük gülüstanlik ama zaman geçtikce hep onun istekleri ve onun doğrulari ile yaşamak seni bunaltacak sende insansin seninde doğrularin ve isteklerin var ama ilk baştan onun doğrularini ve isteklerini kabul ettiğin için ileride seninkiler önemsiz ve hep o hakli olacak eğer sen diretirsen düşüncelerinde ve doğrularinda aranizda uçurumlar oluşacak nasil aliştilarsa öyle olmasini istiyorlar ve baskin bi tip olduklari için bi şekilde bastiriyorlar sana tavsiyem kendi isteklerinden ve kendi doğrularindan taviz varme evlilik bi kaç senelik bişey değil ömür boyu çünki ben 1 sene flört ettim 2 sene nişanli kaldim ve 5 senelik evliyim hala değiştiremedim veee çoookk pişmanim sevgi herşey demek değil bende eşimi hala çok seviyorum ama bu huyuda ömrümü yiyor her an patlamaya hazir bombayla yaşamak çok zorrr çooooooooook zor

benım fıkrıme gore; suan boyle bır konu acıyorsanız ,yalnıs gıden ve ıcınıze sınmeyen bır seyler var demektır ,evlılık bır kumardır ıyıce dusunun ona asık olmadıgınızı ve onunla yınede evlenecegınızı varsayın bu huyda bırıyle gecınebılırmıydınız.

işte aşk bıtınce sevgıye donusmesı ıcın evlılıkte karsılıklı anlayıs sart,ama tahmınımce hep karsı taraf ıcın alttan alırsanız bunlar bırgun onunuzde dag gıbı bırıkecek ve huzursuz olacaksınız.secım sızın.Allah hayırlısını nasıp etsın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…