sevgilim beni dolandırmaya çalıştı

Sizin yerinizde olsam şikayetçi olurum. En azından şikayetinizi geri çekmek için bile paranızı verirler, aleni suç işlemiş. böyle versinler diye beklerseniz hiç vermezler. Bence hemen şikayetçi olun, paranızı hemen öderler o zaman korkudan. Davayı geri çekin diye bile yaparlar. parayı alırsınız davayı da geri çekmezsiniz. win win.

yasaklı madde kumar falan mı oynuyor siz niye sürekli para veriyorsunuz çok mu zenginsiniz?

aynen evet sadece annesi ile iletişim kuracağım
Kesinlikle dediğiniz gibi yapın ve anneyle iletişimde olun.

Adam gel paranı vereyim falan derse sakın gitmeyin aman Allah korusun size zarar verebilir. Belki madde kullanıyordur veya kumar oynuyor olabilir. Çalışmıyor mu bu adam?

Sanal kumar, bitcoin adina ne dersen de onu oynuyor, kazandikca borcunu odedi, ama gun geldi kazanamadi iste.

Siz dua edin de sms gelmiş, sansliymissiniz, gecmis olsun. Ne kadar paraniz gitti su an?

Ne kadar borcu kaldı size. Olan olmuş siz bundan sonra mantıklı hareket etmek adına onunla bir daha muhattap olmayın. Bıraz zaman gecsın sizi kandırmak için türlü türlü yalanlar cıkarır. Hatta sizi öyle duruma getirir ki siz kendinizi vicdansız ilan edersiniz. Bundan sonra asla muhatap olmayın. Büyük ihtimal parayı oyunlara kumara yatırarak katlamaya calısıyor

annesi tekrar aradı bu hafta mutlaka ödeyeceklerini söyledi.O da çok üzgün,evlat kızım atsan atılmıyor dedi.Hak veriyorum evladı sonuçta,ama üzerine düşüyor en azından

asla muhattap olmam onunla işim yok

Sanal kumar, bitcoin adina ne dersen de onu oynuyor, kazandikca borcunu odedi, ama gun geldi kazanamadi iste.

Siz dua edin de sms gelmiş, sansliymissiniz, gecmis olsun. Ne kadar paraniz gitti su an?
muhtemelen öyle ben de öyle düşünüyorum

çalışıyor.asla görüşmem de konuşmam da bitti

annesi ödeyeceğiz dedi.Ufaktan tehdit ettim.Elimde deliller var avukat ile falan uğraşmayalım rezil olmayalım dedim.Annesi kesinlikle bana hak veriyor gerçekten düzgün insanlar kimseye borçlu kalmazlar

Yuhhh artık bu nasıl bir yüzsüzlük,aşmis kendini sevgiliniz.. Hesaptan para çekmeye çabalamak nedir.
Şikayetçi olun,belli ki yolunu bu şekilde buluyor. Gereği neyse yapılsın. Başkasının canını yakmasın

Ya kumar oynuyor ya da madde kullanıyor. Madde satıyor da olabilir. Net böyle bir şey. Yapmıyor demeyin düne kadar bu olacakları da tahmin edemezdiniz. Bence siz karşınızdakini tam olarak tanımıyorsunuz. Dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum ben.

Geçmiş olsun demeye geldim herkes yazılması gerekenleri yazmış zaten, bu olay size de bizlere de ders olsun, para konularında sevgiliye, nişanlıya hatta eşe bile %100 güvenilmez, 40 yıllık eşler birbirini dolandırıyor.
Ne bir erkeğe borç verin ne de borç alın, iki türlüsünde de arada anlaşmazlık olunca çirkinleşiyor insanlar.

Son düzenleme:
Senden izinsiz banka hesabına girip kendine para göndermeye çalışmış şikayetçi olsana ..

teşekkür ederim.

İşte herkesi kendimiz gibi sanıyoruz

Senden izinsiz banka hesabına girip kendine para göndermeye çalışmış şikayetçi olsana ..
önce paramı alacağım,vereceklerinden eminim.

Şikayet için 6 ay süre var zaten,mutlaka şikayetçi olacağım.Önce kendimi garantiye alayım.Çünkü şikayetçi olduktan sonra ödemeyip inada bindirirlerse belki yıllarca uğraşırım

teşekkür ederim.

İşte herkesi kendimiz gibi sanıyoruz
Maalesef öyle ama hayat bazı şeyleri kafamıza vura vura öğretiyor, şükür ki çok daha fazlasını yaşamadan adamın foyası ortaya çıkmış dünya kadar kredi çektirip sırra kadem basan tipler de var.

aynen evet.borcu şu an 40 bin civarı

baktım ödemiyor delillerle avukata gider maaşına haciz koydururum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…