sevgilim beni dolandırmaya çalıştı

inşallah çıkar acısı.karaktersizlikten başka bir şey değil

Sikayetci olan derhal, bankaylada iletisime gec, sifrelerini degistir.

whatsapp mesajlarının ekran görüntüsü rehberden silip numarası görünecek şekilde alırsanız kanıt sayılıyor mahkemede. bence borcunu annesinden almayı bekleme boşuna direkt bir avukatla görüşüp dolandırıcılıktan dava aç. duygu sömürüsü de olduğu için dolandırıcılık sayılacağını düşünüyorum. hiç olmazsa sondaki esnek hesap durumundan hırsızlık olarak şikayet edebilirsiniz.

doğru da insan güvenmek istiyor,o kadarını da yapmaz diyor

ama yapıyorlar maalesef
Adam gibi adam kadından borç istemez eşten dostan ister gerekirse kredi çeker ama asla istemez.Böyle ağlak ,ezik sürekli borç isteyen adamları nasıl sevebiliyorsunuz aklım almıyor Bu kadar özgüvensiz olmayın,hiç mi biri başınızı okşamadı, güzel söz söylemedi??
İlk güzel sözde bu Arizona kertenkelelerine hem kalbinizi hem paranızı veriyorsunuz......

Sikayetci olan derhal, bankaylada iletisime gec, sifrelerini degistir.

Bence bekleme bile, derhal sikayetci Öl.
Paramı aldıktan sonra şikayetçi olacağım zaten.Ama dava açmaya gelince,hep anneme verdim babama verdim param yok diye aldı benden.Bunları ispatlayabilmem için anne babasının şahit olması lazım,kardeşim şahit zaten ama bir önemi olmaz diye düşünüyorum.

Dolandırılana kadar niye bekledin?

Habire senden para isteyen ezik ağlayan erkekle nasıl birlikte olabiliyorsun? Ama seni çok seviyor anladım..

Buna tüm bildiklerimle bahse girerim normal bir erkek -hele ki sevgililik aşamasında-senden para istemez, sen versen de almaz. Bu kadar mı hayattan bihabersiniz ya?

Bulmuş senin gibisini tabi bırakmaz, evlenme teklif eder.

Aldigi borclar icin demiyorum, gidip senin Adina gizli hesap acmasi falan.hemen polisle iletisime gecip hemen bankadan gerekli delilleri toplaman lazim. Yaptigi cok büyük bir suc

Annesini tekrar arayıp "oglunuz beni rahatsiz ediyor, telefonu vermemi istiyor. Bu sekilde aramaya devam ederse adima actigi hesap, telefonuma gelen onay kodlari ve maillerle ile beraber dolandiricilik ihbarinda bulunacagim. Bilginiz olsun" deyin.

Bir de anneciğinin altınlarını da o dolandırıcıya vermişsiniz. En çok ona sinirlandim. Sizinki olsaydı üzülmeyecektim. Bu kadar saflık fazla.
Altın benim zaten yanlış anlamışsınız

Annesini tekrar arayıp "oglunuz beni rahatsiz ediyor, telefonu vermemi istiyor. Bu sekilde aramaya devam ederse adima actigi hesap, telefonuma gelen onay kodlari ve maillerle ile beraber dolandiricilik ihbarinda bulunacagim. Bilginiz olsun" deyin.
Bir iki güne arayıp borcu nasıl ödeyeceklerini soracağım,duruma göre şikayetçi olacağımı da söyleyeceğim

2 sene neyin borcuymuş, ortada ne var aldiği bunu gormediniz mi?
Yani bu kişi sizi dolandirmasaydi bile bitmek bilmeyen devamli saga sola borcu olan biriyle nişanlanmakta hiç akil mantik işi değil. Erkek olsun da nasil olursa olsun diye gitmemek lazim. Sikayetci olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…