SEVGILIM BENI ALDATIYOR MU

Adam flörtöz olabilirmi. Evlenmeye niyeti olsa 4 yıl uzun süre . Kadında evliyse adamdan evlilikte istemez belki ondan onunda işine gelmiştir

Merhaba sevgilim benim patronum 4 yıllık bir ilişkimiz var is yerinde kimse bilmiyor onu çok kıskanıyorum her seferinde de ister istemez dile getiriyorum en son yaşadığımız olayı anlatım aynı iş yerinde çalışan bi kadın var evli onunla aynı katta çalışıyor sevgilimin peşinden ayrılmıyor ne zaman gitsem odasında gülüyor herseyi sormaya gidiyor 2 sene önce onun hakkında uyarmıştım o olamaz böyle bisey evli ve benim bakabilecegim biri deil deyince konu kapandı ki haklı aslında kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil neyse esas konu şu sıralar sevgilimle daha samimi olduğunu hissediyorum mesela izne çıkmıştım geri geldiğimde bu kadın sevgilime trip atıyordu hatta beni şunu ona sor bunu sor diye odasına yönlendirmeye çalıştı odasına gittiğimde bu kadında geldi sevgilimde tripliydi ona karşı ve morali bozuktu kadına sorduğumda sizin aranız mi bozuk diye yo hersey yolunda normal dedi hatta o gün sevgilime mesaj attım seni çok seviyorum sana güveniyorum diye bu mesaj sonrası yanına çıktım.Odasına girdim baktım yine morali çok bozuk çok kötü hissettim kendimi sonrasında bu kadın yüzünden kızdım ne bu samimiyet böyle bisey olamaz sen yüz vermesen bu kadar rahat davranamaz diye odasini aşağı almasını istedim kadına söylenmiş aşağı geç diye ama geçmek istemiyor kesinlikle şuan onunla konuşmuyorum son zamanlarda benden iyice uzaklaştı 1 ay ayrı kaldık sonrasında barıştık çok özlediğini söyledi ve yine aramız bozuldu 1 hafta oldu.Beni çok darliyorsun artık sıkıldım bu durumdan ne olacaksa olsun felan dedi bende dayanamadım tamam bitirelim o halde dedim bitirdikten bir gün sonra kendi odasının olduğu kata çıkmadı sevkiyat kısmına gitti diğer binaya kadından uzaklaştı bir sonraki gün biseyleri bahane ederek bende o bölüme gittim ama ben oraya gelince o kadının olduğu binaya geçti düşünmüştüm ki kadından kaçıyor kaçtığı kişi benmişim buna da çok üzüldüm şuan kadınla daha yakınlar iş için olduğunu söylese de kadın benden kıskanıyor odasına gitsem ters ters bakıyor benimle yakinlassin çekemiyor sizce bunlar normal mi
30 yaşındasın ve bu ilişki 4 yıldır sürüyor siz söylemeye çekiniyorsunuz.. vallahi enteresan
bu kadar darlamak yerine daha mesafeli olmasını isteyecektin, işyerinde bu tarz flört vari tripler atılmaz.
ayrıca güzel bir kadın çalışan olsa ne değişecekti kime göre çirkin veya güzel.
sal adamı hareketlerini izle

Gizli olma sebebi henüz evlilik gibi bi karar almadık elbette açıklayacağız ama yaşı benden büyük ailem sıkıntı yapacağı için ben istemedim son zamanlarda da bu tarz kıskançlıklar olunca tereddüt ediyorum benim yaşım 30 o 45
4 sene önce sen 26 o 41 yani.Sen naneyi yemişsin kızım. Unut o azgın tekeyi.

Gizli olma sebebi henüz evlilik gibi bi karar almadık elbette açıklayacağız ama yaşı benden büyük ailem sıkıntı yapacağı için ben istemedim son zamanlarda da bu tarz kıskançlıklar olunca tereddüt ediyorum benim yaşım 30 o 45
Ohoooo gencecik cıvıl cıvıl hatunsun ne işin var 45 yaşında ununu elemiş eleğini asmış adamla Allah aşkına 45 yaşında ne ailenin onaylamayacağı ne de seni gizleyen adamla ben olsam ilişki yürütmem. Yaş farkına karşı değilim ama bana çok mantıklı gelmiyor hele de 4 senelik ilişki sonrası

Konu sahibi gençline ve fiziğine güveniyor çünkü adamla arasında 15 yaş var. Adam patron ve 4 sene sakız gibi uzayan ve kimseye söylenmeyen bi ilişki.Saçmalıktan seçmeler. Adam işine bakıyor cok belli.Şimdi konu sahibi de 30 yaşa geldi artık gençlik gidiyor tekemiz sıkıldı tabi.

Kıskandığım için öyle yazmışım normalde kimseye asla görünüşü için laf etmem 😔
Etmezsiniz tabi, ben ikna oldum 🤨, ayrıca elin evli barklı kadınına böyle bir yakıştıtma yapmak çok çirkin. O kadının yerinde kim olsaydı aynı tepkileri gösterecektiniz, madem güvenmiyorsunuz sürdürmeyin. Zaten dört senedir beraber olduğunuz adam sizi niye oradaki insanlara sevgilim diye tanıtmıyor ki, aslında en önemli mesele bu.

olamaz böyle bisey evli ve benim bakabilecegim biri deil deyince konu kapandı ki haklı aslında kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil
Genelde aldatılan kadınlar kendinden cirkinlerle aldatılıyor(bu kadın özelinde söylemiyorum). Adam kafaya koymuşsa bakacağı şey güzellik değildir. Bazen yakalanma heyecanından bile zevk alanlar var. Diğer arkadaşlarında dedigi gibi adam çok kadınla takılıyor olabilir ve birbirinizden haberiniz yoktur büyük ihtimalle.

Sizden genci de kıskanıyorsunuz, sizden daha kilolu daha kısa boylu ve daha çirkin olanı da kıskanıyorsunuz. Belki siz de başkasına göre kilolu ve çirkin görünüyorsunuzdur. Utanmıyor musunuz bunları yazarken söylerken. Dünya güzeli misiniz? Kazık kadar 45 yaşında adam kadınlarla köşe kapmaca oynuyor.

Patron niye ilişkisini gizleme ihtiyacı duyuyor, çalışanlarından mı çekiniyor hayırdır? Ya başkalarıyla da sevgilicilik oynuyor ya da evli. 20 değil 30, böyle oyunlara gelmeyecek yaştasınız. İlişki gizlemek falan kendinizi kandırırsınız ancak. Bana hiç masum görünmedi ilişkiniz. Önceki konunuzda size psikiyatrist tavsiyesi verilmiş, gittiniz mi?

OooooOooOoOoOoooo hem de şişman ve kısa boylu bir kadınla aldatıyor 😂😂 şaka bi yana ayrılmışsınız yani sevgiliniz değil artık istediğini yapar size ne

40lı yaşlarindaki ve hali vakti yerinde olan adam evlenmek istese emin olun 4 sene icinde buna coktan karar verir size de sorardi ve iliskisini saklamazdi kimseden.
Ayrica adam evlenmek istese ailenizin sıkıntı yapmasini bu kadar takmazdiniz kendinize bahane bulmayin.
Aileniz simdi sıkıntı yapiyor ileride yapmayacak mi? Bekleye bekleye siz de 40 yaşina gelip aradaki farki kapatmayi mi dusunuyorsunuz? 😀 Bizim kizinda yaşi kaç oldu verelik gitsin mi diyecekler?
Ha bi de o kadar sene bu adami bekleyip gizli iliskiyle ugrasip zaman harciyorsunuz belki yasacaginiz cok daha guzel aşklari kaciriyorsunuz.

4 yıl uzun bir süre üstelik adam patron ? Elinde parası atıyorum arabadı vardır demem o ki hali vakti iyidir ne diye beklesin? 4 yıl susmak yetine ilişki ciddiye bindiği anlarda söylemezsen insanlara bu ilişki biter demeyi tercih etseydiniz nitekim bu durumda olmazdınız , neyi bekliyorsunuz siz 35 e gelince sizinle evlenmesini mi ? Ya da onun yaşını yakalayınca mı ? Ortada gizlilik varsa bu sadece ilişkiniz değil buna emin ol .

X