SEVGILIM BENI ALDATIYOR MU

Yuuki90

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
8
-9
Merhaba sevgilim benim patronum 4 yıllık bir ilişkimiz var is yerinde kimse bilmiyor onu çok kıskanıyorum her seferinde de ister istemez dile getiriyorum en son yaşadığımız olayı anlatım aynı iş yerinde çalışan bi kadın var evli onunla aynı katta çalışıyor sevgilimin peşinden ayrılmıyor ne zaman gitsem odasında gülüyor herseyi sormaya gidiyor 2 sene önce onun hakkında uyarmıştım o olamaz böyle bisey evli ve benim bakabilecegim biri deil deyince konu kapandı ki haklı aslında kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil neyse esas konu şu sıralar sevgilimle daha samimi olduğunu hissediyorum mesela izne çıkmıştım geri geldiğimde bu kadın sevgilime trip atıyordu hatta beni şunu ona sor bunu sor diye odasına yönlendirmeye çalıştı odasına gittiğimde bu kadında geldi sevgilimde tripliydi ona karşı ve morali bozuktu kadına sorduğumda sizin aranız mi bozuk diye yo hersey yolunda normal dedi hatta o gün sevgilime mesaj attım seni çok seviyorum sana güveniyorum diye bu mesaj sonrası yanına çıktım.Odasına girdim baktım yine morali çok bozuk çok kötü hissettim kendimi sonrasında bu kadın yüzünden kızdım ne bu samimiyet böyle bisey olamaz sen yüz vermesen bu kadar rahat davranamaz diye odasini aşağı almasını istedim kadına söylenmiş aşağı geç diye ama geçmek istemiyor kesinlikle şuan onunla konuşmuyorum son zamanlarda benden iyice uzaklaştı 1 ay ayrı kaldık sonrasında barıştık çok özlediğini söyledi ve yine aramız bozuldu 1 hafta oldu.Beni çok darliyorsun artık sıkıldım bu durumdan ne olacaksa olsun felan dedi bende dayanamadım tamam bitirelim o halde dedim bitirdikten bir gün sonra kendi odasının olduğu kata çıkmadı sevkiyat kısmına gitti diğer binaya kadından uzaklaştı bir sonraki gün biseyleri bahane ederek bende o bölüme gittim ama ben oraya gelince o kadının olduğu binaya geçti düşünmüştüm ki kadından kaçıyor kaçtığı kişi benmişim buna da çok üzüldüm şuan kadınla daha yakınlar iş için olduğunu söylese de kadın benden kıskanıyor odasına gitsem ters ters bakıyor benimle yakinlassin çekemiyor sizce bunlar normal mi

Flört durumları var gibi iş yerinde malesef ki bu gibi durumlar çok yaygın. Tüm gün beraber vakit geçirince flört gelişiyor erkeklerin de işine geliyor. En azından iş yerinde bunu sürdürmek istiyorlar. Tabii sizin durumunuzu bilmiyorum ama bu tarz durumlar yaygın, hissettiyseniz boşuna değildir elbette. Sevgilinizin üstüne gidip aklına daha da karpuz kabuğu sokmayın bence zaten öyle bir durum varsa but arz baskılar ile önüne geçilemez zaten haberiniz olur mutlaka.

Flört durumları var gibi iş yerinde malesef ki bu gibi durumlar çok yaygın. Tüm gün beraber vakit geçirince flört gelişiyor erkeklerin de işine geliyor. En azından iş yerinde bunu sürdürmek istiyorlar. Tabii sizin durumunuzu bilmiyorum ama bu tarz durumlar yaygın, hissettiyseniz boşuna değildir elbette. Sevgilinizin üstüne gidip aklına daha da karpuz kabuğu sokmayın bence zaten öyle bir durum varsa but arz baskılar ile önüne geçilemez zaten haberiniz olur mutlaka.
Kadına da ümit veriyor ve ben kaldıramıyorum bu durumu. bu sabah normal davrandık birbirimize ama merdivenden çıkarken onun odasına baktı benim gördüğümü görünce diğer tarafa döndü

2 sene önce onun hakkında uyarmıştım o olamaz böyle bisey evli ve benim bakabilecegim biri deil deyince konu kapandı ki haklı aslında kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil
Ne igrenc bir cümle. Daha fiziği güzel, bekar, bakacağı biri olsa bakar yani

Merhaba sevgilim benim patronum 4 yıllık bir ilişkimiz var is yerinde kimse bilmiyor onu çok kıskanıyorum her seferinde de ister istemez dile getiriyorum en son yaşadığımız olayı anlatım aynı iş yerinde çalışan bi kadın var evli onunla aynı katta çalışıyor sevgilimin peşinden ayrılmıyor ne zaman gitsem odasında gülüyor herseyi sormaya gidiyor 2 sene önce onun hakkında uyarmıştım o olamaz böyle bisey evli ve benim bakabilecegim biri deil deyince konu kapandı ki haklı aslında kilolu ve kısa boylu güzel bir kadın deil neyse esas konu şu sıralar sevgilimle daha samimi olduğunu hissediyorum mesela izne çıkmıştım geri geldiğimde bu kadın sevgilime trip atıyordu hatta beni şunu ona sor bunu sor diye odasına yönlendirmeye çalıştı odasına gittiğimde bu kadında geldi sevgilimde tripliydi ona karşı ve morali bozuktu kadına sorduğumda sizin aranız mi bozuk diye yo hersey yolunda normal dedi hatta o gün sevgilime mesaj attım seni çok seviyorum sana güveniyorum diye bu mesaj sonrası yanına çıktım.Odasına girdim baktım yine morali çok bozuk çok kötü hissettim kendimi sonrasında bu kadın yüzünden kızdım ne bu samimiyet böyle bisey olamaz sen yüz vermesen bu kadar rahat davranamaz diye odasini aşağı almasını istedim kadına söylenmiş aşağı geç diye ama geçmek istemiyor kesinlikle şuan onunla konuşmuyorum son zamanlarda benden iyice uzaklaştı 1 ay ayrı kaldık sonrasında barıştık çok özlediğini söyledi ve yine aramız bozuldu 1 hafta oldu.Beni çok darliyorsun artık sıkıldım bu durumdan ne olacaksa olsun felan dedi bende dayanamadım tamam bitirelim o halde dedim bitirdikten bir gün sonra kendi odasının olduğu kata çıkmadı sevkiyat kısmına gitti diğer binaya kadından uzaklaştı bir sonraki gün biseyleri bahane ederek bende o bölüme gittim ama ben oraya gelince o kadının olduğu binaya geçti düşünmüştüm ki kadından kaçıyor kaçtığı kişi benmişim buna da çok üzüldüm şuan kadınla daha yakınlar iş için olduğunu söylese de kadın benden kıskanıyor odasına gitsem ters ters bakıyor benimle yakinlassin çekemiyor sizce bunlar normal mi
Bitirmişsin, dört sene de uzun sevgili olma gayrı amaaan ve yine aynı iş yerinde ilişki sorunu ile karşımızda bir üye var.

Yapmayın yaptırmayın size sevgili olayım mı diyen arkadaşınıza mani olun

Sevgilisin ilan etmiyor gizli?
Aynı yerdesin şimdi ayrıldın ne olacak

Önüne bak, seni gizlemekten çekinmeyen mümkünse aynı iş yerinden olmayan ciddi düzgün sana uygun bir ile mutlu olmaya bak

Sizin Ocak ayında yine aynı içerikli ama bu kez bekar bir çalışan için açılmış bir konunuz daha var. Sevgiliniz haklı bence , insanlarin ekmekleriyle oynamayın daha fazla ve en kisa sürede psikiyatr destegi alın.

4 yıldır birliktesiniz,adam da patronunuz neden kimse bilmiyor sevgili olduğunuzu?
Gizli olma sebebi henüz evlilik gibi bi karar almadık elbette açıklayacağız ama yaşı benden büyük ailem sıkıntı yapacağı için ben istemedim son zamanlarda da bu tarz kıskançlıklar olunca tereddüt ediyorum benim yaşım 30 o 45

Kıskandığım için öyle yazmışım normalde kimseye asla görünüşü için laf etmem 😔
Ben senin sözüne bir şey demedim ki. Adamın cevabına söyledim.
Adam seni o kişiyle aldatmamasinin sebebini kadının evli olmasına, kadının çirkin olmasına bağlamış. Demek ki daha uygun biri olsa aldatir yani. Bu sonuç çıkmıyor mu buradan?
Bir de yaşlar kaç? Nickinizde yazdığı gibi 34 yasindaysaniz, 4 yıldır beraberseniz bir evlilik vs planınız var mı?

Allahım ben okurken bunaldım adam seninle aynı ortamda. Bıkmıştır sizden. Ayrıca hemcinsleriniz hakkında nekadar saygısızca konuşuyorsunuz. Yok kilolu yok çirkin. Bence dönüp aynaya bakın.

Adamı sürekli böyle darlayacak mısın? Kadın hakkındaki düşünceleriniz de iğrenç. Kısaymış da adam ona bakmazmış da. Kriterlerine uysa bakacak yani. İlişkinizi de sevgilinle senin tutumunu da çok saçma buldum.

Adam sizle sadece vakit geçirme niyeti olmasa senelerce saklamazdı bu bir. İkincisi kadın kilolu olunca bakılmıyor mu oluyor ne kadar sığ düşünce yapısı. Bence sizin orda siz de dahil kimse normal değil gibi üzgünüm.

Gizli olma sebebi henüz evlilik gibi bi karar almadık elbette açıklayacağız ama yaşı benden büyük ailem sıkıntı yapacağı için ben istemedim son zamanlarda da bu tarz kıskançlıklar olunca tereddüt ediyorum benim yaşım 30 o 45
Aileniz neden bilmiyor diye sormamış ki işyerindekiler neden bilmiyor diye sormuş arkadaş. 4 yıldır berabersiniz ve aynı işyerindesiniz ama işyerindeki kimse ilişkinizi bilmiyor. Çok anormal bir durum. 4 ay değil 4 yıl yahu. Yaşlar da ufak değil ki.

Hadi bu kadın evli onu es geçiyorum ama bekar kadınlara sevgilinizle ilgilenirse kızmayın boşuna. Kadınlar adamın sevgilisi olduğunu bile bilmiyor sonuçta.

Sevgili olduğunuzu sanan sadece siz olabilir misiniz?
Yaşlar da 30 ve 45'mis. Ergen ergen hareketler yazdıklarınız. Bu yaşlarda gizli saklı ilişki yaşamak da normal değil.
Daha önce de başka bir kadından kiskanmışsınız.
Sevgiliniz fırsatını bulduğu kadın çalışanlarla farklı bir iletişime geçiyor olabilir ya da siz paranoyaksiniz. Yaptığı savunmada kadının evli olması ve fiziksel özellikleri yoksa aldatacak yani. Kendisi gercek bir ilişkide olduğunu falan düşünmüyor muhtemelen.

30 yaşında bir ilişki yaşıyorsan bunu insanlara söylemekten çekinmezsin bence. Evlilik kararı almasan da o senin ilişkin. Ailen de illaki öğrenecek. Öğrenip kabullenmeye başlasalar daha iyi değil mi? Saklamanı gerektirecek başka etmenler mi var

Sevgili olduğunuzu sanan sadece siz olabilir misiniz?
Yaşlar da 30 ve 45'mis. Ergen ergen hareketler yazdıklarınız. Bu yaşlarda gizli saklı ilişki yaşamaktanta normal değil.
Daha önce de başka bir kadından kiskanmışsınız.
Sevgiliniz fırsatını bulduğu kadın çalışanlarla farklı bir iletişime geçiyor olabilir ya da siz paranoyaksiniz. Yaptığı savunmada kadının evli olması ve fiziksel özellikleri yoksa aldatacak yani. Kendisi gercek bir ilişkide olduğunu falan düşünmüyor muhtemelen.
Adamın odasına giren her kadın çalışan kendini adamın sevgilisi sanıyor olabilir

X