Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

bebikim sen gıda boyası aldn mı?
yoksa sade mi yapcan.
aa bide kurabiyeleri neye kuycan canm ben neye koycam bulamadm :sm_confused:

CANIM GIDA BOYASINI YARIN ANNEM ALCAKKK YARISINI YARSINIDA RENKLİ YAPCAM AMA İÇİNE BUGÜN FINDIK ÇEKTİM FINDIKLI YAPCAMM :)NEYE KOYACAĞIMA GELİNCEE BUGÜN ÇOK GÜZEL KALPLİ Bİ KAP ALDIM ONA DİZİCEMM :asigim:

bende hem çikolaya hem şeker hem bonibon hemde kurabiye varrrr :) ne manyağım dimii çocuk şeker komasından gidicekkk tövbe tövbeee :))) ama napimmm oda delisi zaten bunların :))

CANIM GIDA BOYASINI YARIN ANNEM ALCAKKK YARISINI YARSINIDA RENKLİ YAPCAM AMA İÇİNE BUGÜN FINDIK ÇEKTİM FINDIKLI YAPCAMM :)NEYE KOYACAĞIMA GELİNCEE BUGÜN ÇOK GÜZEL KALPLİ Bİ KAP ALDIM ONA DİZİCEMM :asigim:

ben unutmuyim diye bi hafta önceden aldım canm :)
çikolatalar için kendm bi kutu yaptım canm ama kurabyelere bi çare bulamadm.sence npsam.bu havada dışarı çıkamam pek :çok üzgünüm:

ben unutmuyim diye bi hafta önceden aldım canm :)
çikolatalar için kendm bi kutu yaptım canm ama kurabyelere bi çare bulamadm.sence npsam.bu havada dışarı çıkamam pek :çok üzgünüm:
[sıze="2"]
görümceciğim evde güzel bir kap yokmu ona diz? Ayda folyo kağıdına koy ama yok yok sen güzel bir kap bul...[/sıze]​

düşünüyorum ama yok glmiyo aklıma :KK43:((
off of of
yarn mecbr çıkmam gerek dışarı.sen nerdn aldn canm?

amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi

amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi

:sm_cool:sositososito:teytey: OHHHHHH ÜZÜLÜNÜRMÜÜÜ KIZZZZZZZZZZZ... GÖRÜMCECİĞİMMM HADİ KALK HALAYA GELL DÜĞÜNÜMÜZ VAR KIZIIMI EVLENDİRİYORUZZZZ

:sm_cool:sositososito:teytey: OHHHHHH ÜZÜLÜNÜRMÜÜÜ KIZZZZZZZZZZZ... GÖRÜMCECİĞİMMM HADİ KALK HALAYA GELL DÜĞÜNÜMÜZ VAR KIZIIMI EVLENDİRİYORUZZZZ

geldim geldim gelinim :teytey: :teytey: :teytey:
demek yuvadan uçuyosun.darısı bizm başımıza belinaycım hihoyyyt

Amin aminnnnn kızlar ben kaçar kendinize güzel bakın çok teş. Ederim güzel fikirleriniz için öpüldünüz......

QUOTE]amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi[/QUOTE]hayırlı uğurlu olsun allah mutlu etsin belinaycım senide..haydi bende halaya geldim.

alıntıyı yanlış yaptım uzun zamandan beri girmemiştim kusura bakmayın arkadaşlar yaaa..

X