Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

Merhabaalarrrr...
Ben geldim:)
Ben demiştim ya hani kalpli bi kutuya çukulatalar koydurucam diye...
İşte bugün gittim kalpli kutuma çukulata şekeri ve draje koydurdum....
Ama içine not yazıcaktım ya nasıl bi not yazsam acaba diye düşündüm düşündüm ama tam olarak bişey bulamadım buldumda kısa bişiler:KK70:
Şimdi siz bana bişeyler bulabilirmisiniz:)
Tamam tembellik yapıp kendim bulmuyorum ama bu sefer böyle yapayım:)
Yada fikir alayım diyelim :roflol:

Merhabaalarrrr...
Ama içine not yazıcaktım ya nasıl bi not yazsam acaba diye düşündüm düşündüm ama tam olarak bişey bulamadım buldumda kısa bişiler:KK70:

hoşgeldin fıstığımmmm hediyelerin hazırrr tebrik ederimmmmm buaradaaakaydirigubbakcemile5 gelelim notunaa.. hemen bişiler diyimmm
"Sahip olduğum en değerli düşsün sen!" Seni çok seviyorum..."

eğer başka bii bulalım belinaycım diyorsan hemen buluruz tatlımmmyerimseniben

hoşgeldin fıstığımmmm hediyelerin hazırrr tebrik ederimmmmm buaradaaakaydirigubbakcemile5 gelelim notunaa.. hemen bişiler diyimmm
"Sahip olduğum en değerli düşsün sen!" Seni çok seviyorum..."

eğer başka bii bulalım belinaycım diyorsan hemen buluruz tatlımmmyerimseniben

Hımmm güzelllmiş tatlım benima.s.
ekleme yapıcak olursak""Bu çikolatalar gibi ömrümüzünde tatlı geçmesi umudu ile.. Sahip olduğum en değerli düşsün sen!" Seni çok seviyorum Aşkım..."

olabilir mi? Acaba:)

hımmm güzelllmiş tatlım benima.s.
Ekleme yapıcak olursak""bu çikolatalar gibi ömrümüzünde tatlı geçmesi umudu ile.. Sahip olduğum en değerli düşsün sen!" seni çok seviyorum aşkım..."

olabilir mi? Acaba:)

[sıze="3"]işte buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu[/sıze]​

Canım benim sağol a.s. Ben yarın vericem hediyesini çok merak ediyorum tepkisini:)

kızlar fikirlerinizi çalabilirmiyim ama eşim izine gelince süpriz yapmak istiyorum ben olur dimiiiiiiiiiiiii

mervişim çal annem hangisini istersen çall.. Enişteciğimee yapp askerde oo nasılda özlemiştir sarı şeKeRiniii.. Yap tabiii bebeğimm en çok sizin hakkınız....

Merhabaalarrrr...

canm yarın eksiklerimi tamamlamak için son günüm.çıkıp bi yerde bulamayıp elim boş dönmek istemiyorum :çok üzgünüm:
drajeleri flan nerden aldn canm.off çok eksiğim var hala senağlama
belinay ne güzel hazr herşeyin........

cümle olarak ise:
sen yüzümdeki gülüşün,yürepimdeki deli atışın sebebi....sen benm bitmeyen masalım,aşkım..... diye devam ettir canm

canm yarın eksiklerimi tamamlamak için son günüm.çıkıp bi yerde bulamayıp elim boş dönmek istemiyorum :çok üzgünüm:
drajeleri flan nerden aldn canm.off çok eksiğim var hala senağlama
belinay ne güzel hazr herşeyin........

cümle olarak ise:
sen yüzümdeki gülüşün,yürepimdeki deli atışın sebebi....sen benm bitmeyen masalım,aşkım..... diye devam ettir canm

Tatlım ben kalpli kutuyuda drajeleride çukulatalarıda pastaneden aldım aynı yerden yani.
Sende pastaneden bulabilirsina.s.

pişşştttt siz varyaaaaa çok seviyorummmm bennnnnnnnnnnnnnnnŞeniz:teytey::1hug:a.s.:nazar::enbuyukkk:

patient tatlım evett böyle devam etsem çok daha güzel olur.a.s. Ayy sende çook sağol.a.s.

KIZLAR ACİL FİKRE İHTİYACIM VAR! ASLINDA YAZDIKLARINIZI BİRAZ OKUDUM AMA TAM OLARAK ARADIĞIM BUDUR DİYEMEDİM!

ÖNCELİKLE 4 YILLIK EVLİYİM. EŞİMİN BU YIL HEDİYE FALAN ALACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM. BELKİ AKŞAM İÇİN BİR YERE GİDEBİLİRİZ... ONU ZATEN KONUŞMUŞTUK BİLMEDİĞİM BİŞEY DEĞİL YANİ...,

benim istediğim bana süpriz yapması! öyle bişey yapsın ki şok olayım! ama hiç umudum yok!
o yüzden biraz da onu utandırmak istiyorum! öyle bir süpriz ya da hediye bulmalıyım ki şok olsun...
yarın öğleden sonra vaktim var sadece... sizce ne yapabilirim?

Tatlım ben kalpli kutuyuda drajeleride çukulatalarıda pastaneden aldım aynı yerden yani.
Sende pastaneden bulabilirsina.s.

a.s.
çok saol canm.pastaneleri dolaşcam yarın,başka çare yok kaydirigubbakcemile3
inş bulurum.planladgm bişe de tam zamann da olsa şaşardm zaten.hep son dakka.....

neyse artk cumtsi akşamı tüm stresimizi atcaz :dance:

Ayy yarın olsada hemen versem çünkü ben notu yazarken azcık azcık çikolatalara dalmaya başladım ayy yarına kadar bitmezse iyidir.hemen notumu yenileyip kutuyu kaldırmam lazım:roflol: :roflol:

Ayy yarın olsada hemen versem çünkü ben notu yazarken azcık azcık çikolatalara dalmaya başladım ayy yarına kadar bitmezse iyidir.hemen notumu yenileyip kutuyu kaldırmam lazım:roflol: :roflol:

sen benim bu hayattaki en büyük şansımsın....
bşka küçük bi kagıda da bunu yazabilirsn cnm benm.
bende 2 3 cümle yazdm zatn cnm kaydirigubbakcemile3

düşşşşş hemen kapat o kutuyuu unut kutu falan yooookkk :)

görümceciğim benimmmmm seviyorum seniiii :)

KIZLAR ACİL FİKRE İHTİYACIM VAR! ASLINDA YAZDIKLARINIZI BİRAZ OKUDUM AMA TAM OLARAK ARADIĞIM BUDUR DİYEMEDİM!

ÖNCELİKLE 4 YILLIK EVLİYİM. EŞİMİN BU YIL HEDİYE FALAN ALACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM. BELKİ AKŞAM İÇİN BİR YERE GİDEBİLİRİZ... ONU ZATEN KONUŞMUŞTUK BİLMEDİĞİM BİŞEY DEĞİL YANİ...,

benim istediğim bana süpriz yapması! öyle bişey yapsın ki şok olayım! ama hiç umudum yok!
o yüzden biraz da onu utandırmak istiyorum! öyle bir süpriz ya da hediye bulmalıyım ki şok olsun...
yarın öğleden sonra vaktim var sadece... sizce ne yapabilirim?

canm eşinin şok olucağı bi hediye aklıma gelmio ama belinay arkadaşımız evli bayanlar için çoook güzel fikirler sunmuştuu.........
bi bak bence.....

X