Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

yaa allah aşkına şu ağır kız olma durumu nedir bi bana anlatırmısınız?? hediye vermek önemsemek mutlu etmek isteyince hafif kızmı oluyoruzz??

:mymeka:görümceciğimm valla vururum senii yeter kızzzz süper olduuuuu vallla baakkkk:sm_cool:

ne biliyim canm benm böyle hediyeleri nasl desem begnmeynler oldu ya hani.acaba basit mi oldu diye düşndm.neyse artk canm zatn son 1 günde yapamam yeni bşe

ne biliyim canm benm böyle hediyeleri nasl desem begnmeynler oldu ya hani.acaba basit mi oldu diye düşndm.neyse artk canm zatn son 1 günde yapamam yeni bşe

zaten millet beğensin diye değil, sevdiğimiz adam için değişik sıradışı herzamanki gibi kalıplaşmış şeyleri tercih etmemek için radikal olmak için yapıyoruzz.. ama bu hafif kız olarak adlandırılıyor olsun hafiflik böye ölçülüyorsa hafifin en önde gideniyim görümceciğim takma sen gayet güzel bence...sengözlerimebaksanab

walla benimkinin dogum gününde karakalemini cizmiştim onu hediye ettim.biraz kendimi ağırdan satacagım ama bişey yapmayacak eminim biraz ruhsuz kendisi.şimdi ben uğraşıp bişey yaparım ondan karşılık göremezsem üzülürüm senağlama neyse cumartesi onun tiyatro oyununa gideceğim sonra bide yemek yeriz o kadar işte :içelim:

Bu kadar ince bi bayanın bu kadar ruhsuz bir erkek arkadaşı olabilir mi yaa..
Çok romantik ve anlamlı bir hediye karakalem resmini çizmek bence.
Eğer ruhsuz bir erkek arkadaşım olsaydı hediye falan almaz kutlamazdım sevgililer gününü.
Mutlaka bekliyordur senden , düşündüğü olmayınca anlar heralde yaptığı hatayı..
Ama böyle günlere (sevgililer günü vs.) önem vermiyorsa hani derler ya bize hergün sevgililer günü diye , böyle düşünüyorsa o ayrı bi konu tabiki..

ya kızlar hepinizin cooooooooook tatlı oldugunu söylememe gerek var mıııŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

biz aşkımla 14 şubatı kutlamıyoruzz ama bölee okuyorum yazdıklarınızı flnn cok hoşlarr yaa bende yapcam aşkıma dogum gününde ya da herhangi bi günde.. hihoyyythihoyyyt

yalnızzzzz kalpli cikolataları nerden buldunuzz bende istiyorum aşkıma alcam
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

walla benimkinin dogum gününde karakalemini cizmiştim onu hediye ettim.biraz kendimi ağırdan satacagım ama bişey yapmayacak eminim biraz ruhsuz kendisi.şimdi ben uğraşıp bişey yaparım ondan karşılık göremezsem üzülürüm senağlama neyse cumartesi onun tiyatro oyununa gideceğim sonra bide yemek yeriz o kadar işte :içelim:

ay canım benım karakalemden sonra bıse yapar kendılerı askıtomda bana yılbası ıcın cızdırmıstı kocaman karakalem resmımı.cok mutlu olmustum onun hatrına bıseler yapacagından emınım yapmazsa sen hıc kılını kıpırtdatma hep sen mı yapcan sekerım boswerr anlasın hatasını :1closedeyes:

ne güzel ya o da bi yetenek işte shadowgirl gamyoncuiremsu
bende sürpriz olsun diye gitmek istediği filme bilet almıştım ama program karışınca söylemek zorunda kaldımmm sürprizi kaçtı yaaa senağlama

zaten millet beğensin diye değil, sevdiğimiz adam için değişik sıradışı herzamanki gibi kalıplaşmış şeyleri tercih etmemek için radikal olmak için yapıyoruzz.. ama bu hafif kız olarak adlandırılıyor olsun hafiflik böye ölçülüyorsa hafifin en önde gideniyim görümceciğim takma sen gayet güzel bence...sengözlerimebaksanab

hafif kızın anlamı başkadır.ne alaka sevgilimi böyle şeylerle mutlu etmeye çalışıyosam :uhm:
belinayımmm yarın kurabiye yapcaz unutma cokacimcoook

ya kızlar hepinizin cooooooooook tatlı oldugunu söylememe gerek var mıııŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

biz aşkımla 14 şubatı kutlamıyoruzz ama bölee okuyorum yazdıklarınızı flnn cok hoşlarr yaa bende yapcam aşkıma dogum gününde ya da herhangi bi günde.. hihoyyythihoyyyt

yalnızzzzz kalpli cikolataları nerden buldunuzz bende istiyorum aşkıma alcam
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canm bende bulamadm.kardeşim görmüştüm bi pastane de dedi.
aynı onlardan mı blmiyorum.yarn gidp bakcam,inş güzeldr.
çık civardaki pastaneleri flan gez canm,fırınları flan.
sevgililer günü için illa üretmşlerdr bence.....

daha önce resimli zippo çakmak yaptırmayı düşündüğümden bahsetmiştim. çakmağın ön izleme resmi geldi geçenlerde gerçekten çok güzel olmuş.:asigim: bugün yarın elime ulaşır diye düşünüyorum çünkü netten sipariş vermiştim.kaydirigubbakcemile2

ayrıca süprizime ilave olarak aşkımla fotoğraflarımızdan oluşan çok güzel bir slayt hazırladım.:eek:

biz cd aracılığıyla film paylaşıyoruz. slaytı cd ye çekip vereceğim. aşkııım sana çok güzel bi film çektim bu akşam mutlaka bak diye de ekleyeceğim. açtığında süprüzzzz:1ninca: olacak:icecream:

daha önce resimli zippo çakmak yaptırmayı düşündüğümden bahsetmiştim. çakmağın ön izleme resmi geldi geçenlerde gerçekten çok güzel olmuş.:asigim: bugün yarın elime ulaşır diye düşünüyorum çünkü netten sipariş vermiştim.kaydirigubbakcemile2

ayrıca süprizime ilave olarak aşkımla fotoğraflarımızdan oluşan çok güzel bir slayt hazırladım.:eek:

biz cd aracılığıyla film paylaşıyoruz. slaytı cd ye çekip vereceğim. aşkııım sana çok güzel bi film çektim bu akşam mutlaka bak diye de ekleyeceğim. açtığında süprüzzzz:1ninca: olacak:icecream:

HADİ BAKALIMMM CANIMM UMARIMMM ÇOK GÜZEL BİR GÜN GEÇİRİRSİNİZZa.s.

canlarım ben aşkıma bi gömlek ve bi pantol aldım kombine yaptım bu benim ona ilk hediyem old. için bide kullanıcağı şeyler olsun diye ama sizin fikirlerinize dayanamadım bende yaptım AMA;
kutum büyük oldu çok yerim var daha
kutuyla çikolata yaptırdım.içine orta boy nazarlık koydum bi kart postal yapcam kendim başka ne koyayımmm

:sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused:

netten aslında çok şey begenmştim ama cesaret edememiştm nasl olur acaba dye.bi daha ki sefere inş.

canlarım ben aşkıma bi gömlek ve bi pantol aldım kombine yaptım bu benim ona ilk hediyem old. için bide kullanıcağı şeyler olsun diye ama sizin fikirlerinize dayanamadım bende yaptım AMA;
kutum büyük oldu çok yerim var daha
kutuyla çikolata yaptırdım.içine orta boy nazarlık koydum bi kart postal yapcam kendim başka ne koyayımmm

:sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused:

kalpli mum al bi kaç tane canm renk katar a.s
istersen gül yapraklarıda serpebilirsn.küçük kalpli boncuk,taş vs oluyo.onlardan da koyabilirsn.....

Son düzenleme:
onu yazmayı unutmuşum anım onlarda var offff koca sivasda adam gibi kutu bulamadım inanın yaaaaa

X