Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

uğur arslan__ Su gibi (çoook güzel sözlerii)

Ferhat göçer__Cennet (Düğünde davetliler gelirken bu şarkı çalıcak salonda biz aşkımla çıkana kadar)

Deniz Seki__ Herşey Seninle Güzel ( bu şarkı çalarken biz merdivenlerden inicez ve düğünde davetlilerin önünde ilk dansımızı yapıcaz öyle anlaştık)

Kayahan_ _Seninle Herşeye varım ben ( bu şarkı çalarkende barkovizyonda davetliler bizim fotolarımızdan oluşan slaytı izlicekler düğünümüzde ve pastayı bu şarkıyla kesicezz)

Aslı Güngör__ Aşk Herşeye Değer

Baha__ Aşk Yemini

Ferhat Göçer__ Son Aşkım ( mükemmel sözler)

Ferhat Göçer__ Biri Bana Gelsin

MUSTAA SANDAL__HERKES MECBUR (AŞKIMLA BENİM ŞARKIM SÖZLER BİZİ ANLATIYORR AŞKIM ARMAĞAN ETMİŞTİ BU ŞARKIYI BANA EVLİLİK TEKLİFİ EDERKEN)

Yalın__ Meleklerin Sözü Var

Gülben Ergen__ Teşekkür Ederim..

Soner Arıca__ Seni Seviyorumm (sözler tam uygunnn kızlarrr)

Soner Arıca_ Biz Şiiri ( Bu şiiri ilk senelerde ayrıldığımızda ağlayarak beni arayıp dinletmiştii)

PAMUĞUM İŞTE BENİM CD'DEKİ OLAN ŞARKILARRR BENCE SENDE Bİ DİNLE VE EKLE DEİMM.. DİĞER FISTIKLAR SİZLEREDE ÖNERİRİM... BİZİM İÇİN ANLAMI OLDUĞU İÇİN BEN BU ŞARKILARADA YER VERDİM CD'İMDEE.. :asigim:

tekrarlıyorummm fıstıklarrrrrryerimseniben

şimdi ben bu cd yi bi hazırlıyım canm :dance:
tekrar saol hayatım....
gerçekten hep erkekler mi yapcak sanki süslü kutular flan....
ben öyle ayrım yapmam içimden ne geliyosa yaparım canm....

canım bi kaç öneride benden gelsinmi? yerimseniben

ÇELİK - DİLBERİM
ÇELİK - BENİMLE KAL
BADEM - SEN AĞLAMA
ERHAN GÜLERYÜZ - SENİ ÇOK SEVİYORUM
RAFET EL ROMAN - YÜREĞİMLE SEVİYORUM
RAFET EL ROMAN - HASRETİNLE YANIYORUM
CANIM EKLEME YAPCAM AKLIMA GELDİKCE:KK66:

belinaycım sayfamda mail adresim var
bana msn den 1-2 şarkı istesem yollar mısın lütfen :Saruboceq:
slayt için :asigim:

rockerx canım benim ben senin gibi düşünmüoyum malesef.yani senin kadar vurdumduymaz ve karşımdakinden beklim aman o erkek o yapsın gibi düşüncelerim yok.. neden sevdiğim adam değer verdiğimi göstermim neden şaşırtmim sevindirmi onu?? onun için bişiler yapmak onu mutlu etmek için herşeyi yaparım ben yani o yapsın sonraben yapim olayı yok bende.. sağolsun benim aşkımda balık burcu erkeği olduğu için çok fazla duygusal çok fazla romantik ve sürprizleri seven bir adam ve çoook sürprizler yapmıştır yaparda şu 5 yıl boyunca..ama illa o yaptı bende yapim die yola çıkmam ben karşılık beklemem çünkü o benim sevidiğim adam ve beraber bi yola çıkmışızz hayatllarımızı birleştirme kararı almışızz .. o erkek o yapsın ben yapmam diyecek kadar ruhsuz değilim.. neden bir erkeğe çiçek gönderilmesinkii?? illa bir bayanamı gelir çiçek? illa bayanamı sürpriz yapılmalı illa bayanmı sevdirilmeli?? illa bir erkekmi sürpriz kutular hazırlamalı uğraşmalı?? seviyorum seviliyorum aşığım değer veriyorum değer görüyorum ve onu mutlu etmek onun mutlu olduğunu görmek heleki bu mutluluğu ona ben yaşatıyosam benim için en büyük zevk en büyük haz en büyük mutluluktuur .. umarım anlatabilimişimdir bitanemm..a.s.

romantık deılım dıe wurdumduymaz mıyım yada ruhsuz anlayamadım ben bole dusunuorum ayrıca sewgılımı mutluda edıorum ewt suprız yapmanın yada romantık olmanında bı adabı wardır dıe dusunuorum hayatım ben de suprız yaparım sewdıgını mutlu etmenın bınbır turlu yolu war tabıkı cıcek bayana gıder sewgılısı tarafından allah askına sewgılıler gunu ya ben ondan bana kalplı kurabıye yapmasını nasıl beklemıosam oda benden bı demet gul beklemez.a.s.

romantık deılım dıe wurdumduymaz mıyım yada ruhsuz anlayamadım ben bole dusunuorum ayrıca sewgılımı mutluda edıorum ewt suprız yapmanın yada romantık olmanında bı adabı wardır dıe dusunuorum hayatım ben de suprız yaparım sewdıgını mutlu etmenın bınbır turlu yolu war tabıkı cıcek bayana gıder sewgılısı tarafından allah askına sewgılıler gunu ya ben ondan bana kalplı kurabıye yapmasını nasıl beklemıosam oda benden bı demet gul beklemez.a.s.

ok şekerim ilişki sizin sevgi sizin mutluluk sizin düşünce sizin bana nedemek düşüyorkii haklısın canımmm sizlerde böyle mutlusunuz problem yok... BİZLER HAFİF KIZLARIZZ takılmayıın siz bizee a.s.

canım bi kaç öneride benden gelsinmi? yerimseniben

ÇELİK - DİLBERİM
ÇELİK - BENİMLE KAL
BADEM - SEN AĞLAMA
ERHAN GÜLERYÜZ - SENİ ÇOK SEVİYORUM
RAFET EL ROMAN - YÜREĞİMLE SEVİYORUM
RAFET EL ROMAN - HASRETİNLE YANIYORUM
CANIM EKLEME YAPCAM AKLIMA GELDİKCE:KK66:

a.s.

çok saol cnm benm.ekledim listeme Şeniz
badem sensiz olmam da çok güzel :asigim:

ok şekerim ilişki sizin sevgi sizin mutluluk sizin düşünce sizin bana nedemek düşüyorkii haklısın canımmm sizlerde böyle mutlusunuz problem yok... BİZLER HAFİF KIZLARIZZ takılmayıın siz bizee a.s.

oooyt saol tatlım sızınde mutlulugunuz daım olur ıns romantık prenses :nazar:

patient.t gel kız burayaaa anlat bakim naptın cd olayınııı :)))

tartşmaları okudum yorum yazdm ama sildim sonra kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hiiiç karşmıyım dedm.canm pc de sorun vardı ayarlıyamadm.oyüzden kardeşime dedm yarın yaptırcak bana.verdim listemi,daha doğrusu senn listenin aynısı :roflol:

ayy çok beğendim...
belinaycım çok yakıştı cidden sana
............:romantik prenses:............

bı tane sarkıda benden ama yabancı

Mariah Carey - Can't Live if Living is Without You

öleyimmmm tabiiiiiiiiiiiiiiiii şekerimmmmmmmmmmmmmmmmmm romantiğimdirrr prensesimdirrrrrrlülülülülülü

bizede prenses gelin yakışırdı zaten :1closedeyes:
cnm yaaa hediyem nasl snce.daha neler eklitebilirim?
hatrlıyomsn benm kutumdakileri canm :uhm:

walla benimkinin dogum gününde karakalemini cizmiştim onu hediye ettim.biraz kendimi ağırdan satacagım ama bişey yapmayacak eminim biraz ruhsuz kendisi.şimdi ben uğraşıp bişey yaparım ondan karşılık göremezsem üzülürüm senağlama neyse cumartesi onun tiyatro oyununa gideceğim sonra bide yemek yeriz o kadar işte :içelim:

X