Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

kapadım kapadım hemen kapadımm:roflol:
Kutu yokk çukulataaa yokk ayyy unuttumm unuttuummm:roflol:roflol:

canımm evli olman inan senin için büyük bir avantajj nedeni çünkü senin hertürlü sürprizleri yapman daha kolay ee evlisiniz ve başbaşa kalacağınız bir evinizde var yani şuan için bizlerden kat ve kat dahada şanlısın bak başlıyorum ikisinden birini seçebilirsin eğer uygunsa...

yemek yemek için özel bir mekanda rezervasyon yaptır. yemek sonrasında yanınıza müzik ekibi gelebilir ve romantik bir müzik çalabilir(sizin şarkınız) sonra ceketlerinizi alıp çıkarsınız. ceketinin cebine eşin elini attığında küçük bir hediye kutusuyla karşılaşabilir.mesela; isminin ilk harfinin yazdığı özel bir kol düğmesi olabilir yada senin beğendiğin başka bir hediye. ardından evin yolunu tutarsınız. evin kapısını eşin açsın ve kapıyı açtığı anda yukarıdan sarkan bir bebek ve kucağında 'seni çok seviyorum ' kartı olabilir. banyoya eşin girdiğinde aynada "seni çok seviyorum" yazısı olabilir. yatak odasına girdiğinde pijamasını eline aldığında içinden ikinizin ilk çektirdiğiniz fotoğrafınız ve arkasındanda ona özel bir şiir olabilir. yatağın örtüsünü kaldırdığında da 'iyi ki varsın' yazısı olabilir. yastığa başını koyduğundada yastığın altından yine farklı bir hediye çıkabilir. eşin fanatik bir takım tutuyorsa sen de onun yanına tuttuğu takım özel kıyafetiyle gidebilir geceye nokta koyabilirsin. her an bir sürpriz, her an heyecan işte sana güzel bir gece..

yada tamamen evde kutlamak dışarda olmak istemiyorsanızz şöylede olabilir, Eşine o gün eve geç geleceğinizi söyle; fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başla. Öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yap. Yemek yapmak senin için zor veya yeterli vaktin yok ise, onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsiniz. Sonra eşine güzel, şık bir masa hazırla. Odada da değişiklikler yapabilirsin. Etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye, sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf yerleştirebilirsin. Eşini odanın her köşesinde şaşırtman, mutlu etmen daha özel olacaktır. Masana mumlukları koymayı unutma. Duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerinizi yazdığın kartonları as. Yerlere gül yaprakları serpiştir. Odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kıl. Masanızın ortasına da küçük bir pasta koy. Eşin gelmeden kendinle ilgilenmeyi de ihmal etme, çok şık ol. Eşin eve girdiğinde, onu kapı aralığından takip et. Aynı zamanda sessizce, ortak müziğinizi kaset çalarda yada cd çalarda ayarla ve yavaş yavaş müziğin sesini aç. O sırada eşin müziği dinleyecek, senin yanına gelecektir. Tam o anda mumları yak, Eşin içeri girdiğinde de bu özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutla. Eşin, özenerek hazırladığınız odanızda seninle dans edecektir. Aman ha, mumları üflemeyi unutmayın! Tabii aldığın hediyeyi vermeyi de...
NOT: AH BEE EVLİ OLUCAKTIMM BEN NELER YAPARDIM NELER HAZIRLARDIM BU ÖZEL GÜNLERDEEEE

önce kağıtlara sevdiğine söylediğin güzel sözleri yaz. ardından kağıtları saklayacağın yerlerle ilgili ip ucu soruları yaz.örn: ‘canım mutfağa gidermisin ?’ bu soru onu mutfağa yönlendirecektir. mutfağa girdiğinde bir not daha çıkacaktır , bu kağıtta da şunlar yazabilir ‘ sevdiğim odana gidip gömleğinin cebine bakarmısın? . …" bu yazı üzerine sevdiğin odasına gidecektir , ve bu gömleğinde bir köşesinden kağıt çıkacaktır. bu kağıtlar böyle devam edecek, sevdiğiniz her defasında hediyesini bulma heyecanıyla kağıtlardaki yazıları takip edecektir. arada sahte hediye paketleri çıkacak ve umutla bu paketleri açacaktır. fakat bu paketlerden emzik, yumurta, .. gibi komik malzemeler ve yanında da ortak esprilerinizi içeren kağıtlar çıkacaktır. o hediyesine yaklaşırken daha önceden hazırladığınız farklı bir hediyeyi ona sunacaksınız. sevdiğine sevdiği bir cd, ya da tuttuğu takkımın forması (arkasınaismini yazdırırsın). bu onu memnun edecektir. artık sona gelindiğini sanarak aldığınız hediye için sana teşekkür edecektir. sen ondan hediyesini incelemesini isteyeceksin o sırada hediyenin içinden bir kağıt daha çıkacaktır. kağıtta ‘ sevdiğim ben hayatımdaki en büyük hediyeyi aldım; SENİ… ben de sana senin kadar değerli olmasa da sana özel bir hediye almak istedim ama bulamadım. sana layık değil ama sana KALBİMİ versem kabul eder misin aşkım???’ bu yazının ardından sevdiğinle göz göze gelecek ve birbirinize sarılacaksınız. sarıldığınız sırada sevdiğine koltuğun yanına sakladığın gerçek hediyeni sunacaksın. böylece sihirli kağıtlar sayesinde eğlenceli ve heyecanlı dakikalar yaşayacak, sevdiğine alışılmışın dışında bir yolla hediyenii sunmakla , onu daha da fazla mutlu edeceksin. ikinizede heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşamanızı sağlayacak , sevdiğine sunduğun hediye onu mutlu edecektir.

mervişim çal annem hangisini istersen çall.. Enişteciğimee yapp askerde oo nasılda özlemiştir sarı şeKeRiniii.. Yap tabiii bebeğimm en çok sizin hakkınız....

sağol kuşum hadi banada bişe bul :ecrin_bebek: 26martta geliyor eşim izine vakit varken yapabilirim herşeyi

hediyelerime başlimi??

bu resim dosyam kartonlarla yaptım yapıştırdım falan işte kendimce :)​

resimkaapalpf0.jpg

resimmuk0.jpg

resimdosyamzih1.jpg

kartonlx5.jpg

bunlar en sevdiği şeekerlemeler :) birde kendimce ilaç kutusu yaptım içinede bonibonlar koydunm birde ilaç kullanımını yazdım :)) hani kardelen arkadaşımız yazmıştı Formülü
1kapsül 1000mg aşk içerir.
Endeksiyonlar
Gönül bağlamalarında,yüksek derecede aşk tutulmalarının tedavisinde uygulanmaktadır.
Uyarılar-Önlemler
Günde 1tane moral bozukluklarında.
Ayrıca sevgi eksikliğinde.
Yan etkileri
Biliç kaybı
Mecnun olmak​

ekerlemelerma8.jpg

yaptığım cd'ler (salyt gösterileri öykümüzü oluşturmuştum şrkımız eşliğinde ve 2. cd'de ise aşkımın tuttuğu takımın çooook eski albümleriyle şimdiki albümleri ve marşları (aşkımın görmek istedii fakat bi türlü bulamadığı albümü)ve mektuplarım var​

kalpakix9.jpg

tamkaapalkalpdh1.jpg

yrkapalhr0.jpg

şirinlik olsun diye yaptım bunuda :) yanınada yaptığım müzik cd'sini koydum​

cdaycktq1.jpg

aycklarwy3.jpg

öne çekmek istedimm daha yarın kalp şeklinde renkli kurabiyelerim varr

kapalyanyanaul9.jpg

09022009702jx7.jpg

bitmedikiiii daha cuma günü kalp şeklinde kurabiyeler yapcam aşkıma (taze olsun diye) ve o kurabiyelerdende koyucamm :) ben 25 yaşındayım ama nedense çocuk ruhum ağır bastı bu sevgliller gününde:emir_bebek:

tat için şekerlemeler ve kurabiyeeemm:)
dokunma için oyuncak
işitme için müzik cdsi
görme için bir foto albümü ve slayt gösterilerimiz

not olarakta SENİ BÜTÜN DUYULARIMLA SEVİYORUM ...

foto albümün başınada şunu yazdım "SAHİP OLDUĞUM EN DEĞERLİ DÜŞSÜN SEN! SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM"

NASIL AMAA??:asigim:

KIZLAR İYİ OKUYUNNNN...

Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin tüm kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorum çünkü beklentisiz sevmenin ne olduğunu biliyorsun. "Önce sen beni sev ben seni daha sonra severim" demiyorsun. Açıyorsun yüreğini cesurca. Cesaretinle beni kendine hayran bırakıyorsun.

Seni seviyorum çünkü her insanda var olan zayıflıklarını saklamıyorsun. Kendini olduğundan farklı göstermiyorsun. Ağlaman gereken yerde ağlıyorsun gülmek istediğin zaman gülüyorsun.

Seni seviyorum çünkü bana değer veriyosun. Gözünden bile sakınıyosun beni.Benim için endişe duyuyorsun beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğer ne kadar güzel bir şeymiş.

Seni seviyorum çünkü gecenin bir yarısı kötü bir rüyadan uyandığımda sıkıntımı seni düşünerek atabiliyorum üzerimden. Böyle rahatlatıcı bir yanın var senin.

Seni seviyorum çünkü heyecanını hiç kaybetmiyorsun. Bir hedefe ulaştığın zaman rahatlayıp kenara çekilmiyorsun. Önüne yeniden hedefler koyup aynı heyecanla devam ediyorsun

Seni seviyorum çünkü doğadaki her canlıya sevgiyle bakabiliyorsun. Üşümüş bir sokak kedisi gördüğünde içinin acıdığını biliyorum. Her canlıya yardımcı olabilmek için çırpınıyorsun

Seni seviyorum çünkü ne kadar zorlu olursa olsun bir sorunu çözmekten vazgeçmiyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o sorunu çok daha fazla büyüteceğini biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü almak için önce vermek gerektiğini biliyorsun. Sonsuz bir sevgi denizi var senin içinde. Sevgiyi bulmak için önce içindeki sevgi denizinin suyunu çevrene saçman gerektiğinin farkındasın.

Seni seviyorum çünkü beni baştan çıkarıyorsun. Tukunun ateşimde eriyorum seninle. Dokunduğum an öyle bir sıcaklık kaplıyor ki bedenimi üzerime buz yağsa üşümeyeceğimi biliyorum.

Seni seviyorum çünkü mantıklı davranmak adına duygularını ertelemiyorsun. Yaşamak istediğin her şeyi "Hemen şimdi!" yaşamak istiyorsun. Hayatı ıskalamamak gerektiğini çok iyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü bencil değilsin. Sadece kendini düşünmüyorsun. Aşkın iki kişilik yaşanması gerektiğinin farkındasın. Attığın her adımı içine beni de katarak atıyorsun

Seni seviyorum çünkü senden çok şey öğreniyorum. Bana hayatıma bambaşka tatlar getirdin. Hiç bilmediğim şeylerden haberim oldu. Ve sen de benden çok şey öğrendin. Birbirimizin ufkunu genişlettik yenilendik .

Seni seviyorum çünkü hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. ''Elimdeki bana yeter'' diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil yetinmeyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü gösteriş yapmak hava atmak büyüklük taslamak gibi huylara sahip değilsin. Kendini olduğundan farklı göstermiyosun. Hatta bazen seni yanlış anlarlar diye kendinde var olanı bile saklıyorsun.

Seni seviyorum çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken bu duyguya ne kadar ihtiyacım oldığunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

Seni seviyorum çünkü kıskanıyorsun beni. Öyle tadında öyle kararında kıskanıyorsun ki bu çok hoşuma gidiyor. Ne aşırıya kaçarak sıkıyosun beni ne de hiç kıskanmayarak umursamaz görünüyorsun.

Seni seviyorum çünkü seninle geleceğe dair planlar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken yarını da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme. Ulaşmak istediğim her yerde her hedefte de seni görüyorum. Çünkü benimle birlikte yürüyorsun

Sevdim Seni
Seni sevmek öyle güzel ki Çünküsü ve nedeni yok bu sevginin Birşeye bağlı olarak sevmek istemiyorum çünkü Seni sadece sen olduğun için seviyorum Eskiden hep ben diye başlardım cümlelerime Şimdi biz diyorum farkında mısın? Sen ve ben yani biz yani ikimiz... Biliyor musun en küçük olmusuzlukta ölmeyi düşünürdüm eskiden Risklere girmekten korkardım.. Şimdi birçok riski göze alabiliyorum Hem de ölmeyi düşünmeden Sen varsın çünkü biz varız Ve tüm zorlukları birlikte aşacağız... Sen yokken günler birbirinin aynısıydı Hiçbir fark yoktu ve hayat öyle boştu ki benim için.. Seninle birlikte yepyeni bir sayfa açtım hayatıma O sayfa öyle güzel ki hiç sonu yok Hiç karalama silme yok Herşey ilk günkü gibi.... Bana güç verdin destek oldun ve Herzaman güvendin... Hayallerim hedeflerim oldu sayende Düşlerim gerçeklerim... Ve geleceğim Unutma ben senin geleceğinim Sen de benim... Çok zorluklar var önümüzde Ne kadar güçlüyüm bilmiyorum Günün birinde bir taşa takılıp düşebilirim Ya da yuvarlanabilirim bir uçurumdan aşağı Ama yanımda sen oldukça Korkmuyorum hiçbir şeyden Ne taştan Ne uçurumdan Ne de ölümden... AŞKI ögrendim seninle papatyam Sevmeyi ve sevilmeyi... Geçmişin hiçbir önemi yok benim için Değiştiremem çünkü Gelecek de çok önemli Ama daha önemli birşey var ŞİMDİ Yaşadığımız içinde bulunduğumuz an Ve ben şimdi çok mutluyum

Beni deli bir sevdaya sürükledin.uzun zamandır hasret kaldığım duygular denizinde yüzüyorum şimdi.geçmişin karanlığındanadı batasıca acılardanhiçlik duygusundan ve yalnızlığın hüznünden kurtardın.dünyayı yeniden yaşanır kıldınhayatıma heyecanlaryeni umutlar ekledin.hayal etmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu öğrettin.teşekkürler sevgilim...
dünyada herkesin bir eşibir ruh eşi var biliyorum.kimisi hiç bulamadangöçüp gider hayattan.kimisi şanslıdırbulur ve mutlu yaşar.ben de o şanslılardanı işte.çünkü buldum seni.çıkmasaydın karşımahayat boyu sürecek bir arayışın içinde olacaktım.her karşıma çıkana'işte bu o' diye sarılıp yanılacaktım.mutsuzluk mutsuzluğu kovalayacakumutsuzluk hayatımın heryerini saracak ve ben senin yokluğuna alışacaktım;ama varsıniyiki varsın.teşekkürler sevgilim...
hayatımda ilk kez birine güvenmenin ne demek olduğunu anlıyorum.ilk kez hiçbir kaygı duymadan yaşıyorum aşkı.ihanetlerinyalanların yer almadığı bir sevda bizimkisi.oysa karşımdakilere her an bir şey yapacakmış gibi bakardım daha önce.yaptılar da...hoyratça harcadılar duygularımı.güzele dair ne varsa yok ettiler.çaresizgüvenmeden yaşamayı öğrendim.yüreğimi korumak için öğrenmek zorundaydım.her sevdanın derin bir yara açtığı yüreğimin bir başka darbeye daha dayanacak gücü kalmamıştı çünkü.ve sen...sildin bu kötü anıları.sevdaninsan sevgisini yeniden aşıladı içime.teşekkürler sevgilim...
aşkımızı güzelleştirmek için çabalıyorsunbu bana onur veriyor.bir aşk için çaba göstermeli.bunun en iyi kanıtısın sen.beyninleyüreğinle seviyorsun beni.benliğini adadın aşkımıza.bil ki ben de öyleyim.biliyor musunsensiz geçen her dakikabenim heycanımı dahada artırıyor.sadece bu heyecan için bile binlerce kez teşekkür etmeliyim sana.teşekkürler sevgilim

SEnden önce ne yapardım ben bunu hatırlamaya çalışıyorum. Hatırlamaya çalıştıkça da kocaman bir boşluğun içine yuvarlanmış gibi oluyorum. Senden önce ne yapardım ben?
Niye düşündükçe her şey bomboş ve anlamsız? Şaşırıyorum çünkü bir insanın hayatını bir başka insan birden bire nasıl bu kadar değiştirebilir ki? Sen olmadan önce anlamsız mıydı hayatım? Değildi elbette. Belki de hayatıma seninle birlikte yüklenen anlam öncesinde yaşanan her şeyi silip götürdü ne dersin? Doymak bilmeyen bebeklerin annesini gözlemesi gibi gözlüyorum ben de seni. Sürekli senden gelecek bir haberi bekler durumdayım. Zamanı seninle nasıl geçireceğimi hayal eder durumdayım. Ne yaptın bana bilmiyorum Aşksa aşk sevdaysa sevda. Daha önce de yaşadım en koyu aşkları. Ama bu başka bir şey. Hani Aşktan da üstün diyeceğim bir Türk filminin kavuşamayan iki kahramanı gibi olacağız. Bu da değil... Senden önce nasıl mutlu olurdum ben? Neler sevindirirdi beni? Yine aynı kitapları okurdum yine aynı müzikleri dinlerdim. Ama senden sonra sanki hayatımda ilk kez müzik dinliyormuşum gibi geliyor. İlk kez bir kitabı elimden bırakmadan her satırını beynime kazıyarak okuyorum sanki. Ansızın hayatıma girdin o andan öncesi yok. Daha ne olduğunu anlayamadan birden bire doldun içime. Teslimdim sana artık yüreğimle bedenimle beynimle ruhumla teslimdim. Teslim olmaya da gönüllüydüm üstelik. Varlığınla hayatımı değiştirmene seviniyorum ama bu beraberinde bir korkuyu da getiriyor. Senden öncesini hatırlamayan ben gidersen ne yapacağım? Ya her şey tıpkı hayatıma girişin gibi ansızın yarım kalırsa? Sanki boğazına takılan bir lokma gibi... Şelalelerin arasında dolaşırken susuz kalmak gibi... Rüyanın en güzel yerinde uyanmak gibi... Gibi değil ta kendisi... Gidersen ve yalnız kalırsam dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir uzaylı gibi olacağım biliyorum. Her şey yabancı gelecek bana. Her şeyi yeniden öğreneceğim. Üstelik bir öğretmenimde olmayacak. Bunu yapabilir miyim bilmiyorum. Düşüncesi bile ruhumu karartıyor.
Senden önce ne yapardım ben? Nasıl mutlu olurdum? Ya gidersen... Nasıl yaşarım ben senden sonra? Söylesene yar ne yaptın sen bana?

5. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN SEVGİLİM
:asigim:

BU ARADA BENİM ÖMRÜME YAZDIĞIM MEKTUPTAN SADECE BİKAÇ SATIRLARI SENİNLE PAYLAŞİM BURDA GERÇİ 8 SAYFA YAZDIM AŞKIMAA:))

İnsanın aşkısı ömrüsü olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı…aşık olduğu bir aşkı olmalı!
ablamda kaldığımızda Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan aşkına şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü…kramplar girmeli midesine, onsuzluk aklına geldikçe!
Rüzgar onun kokusunu getirmeli, yağmur onun sesini. Elleri yanmalı ellerini tutabilmek için. Akşam onu görecek diye, pırpır etmeli yüreği. Kelebekler gibi olmalı insanın kalbi. Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken aşkısı ömrüsü. Beklemek asırlar gibi uzun gelmeli. Gelişi ile sonsuz bir nur dolmalı içine.
Yüzüne baktığında, konuşmadan anlamalı derdini, tasasını, öfkesini, sevincini, coşkusunu…vs. Güven duymalı, herşeyiyle. Başını göğsüne koyup, huzurla uyuyabilmeli, tüm düşüncelerinden arınmış olarak. Babası, abisi, arkadaşı, dostu, sırdaşı, anası, çocuğu olmalı…Şımarabilmeli yanında. Kıskanılmalı zaman zaman da…
Bir aşkı olmalı insanın!!!

Sabah yolcularken işine, içi acımalı, daha yollarken özlemeye başlamalı. Seni şimdiden özledim!!!
Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, öpmeli, yıllarca uzak kalmışcasına! Her günü bir başka güzel olmalı yaşamın, bir başka özel, bir başka soluklanmalı her anında. Verdiği hiç bir şeyin yeterli olmadığını düşünüp, kahrolmalı, daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeli. Mutluluk saçmalı etrafına.
Bir aşkı olmalı insanın, cennetten köşe almışcasına sevdiği, sakındığı, bakmaya kıyamadığı…Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir ÖMRÜ olmalı!!!

İNSANIN SENİN GİBİ AŞKISI ÖMRÜSÜ OLMALI, HANİ ABLAMLARDA KALDIĞIMIZ GÜN, HANİ SENİNLE BULUŞUP BENİ BEKLEDİĞİN GÜNLER, HANİ TAA BENİM İÇİN SAKARYAYA ÜNİYE GELİŞLERİN, HANİ BENİ HER SABAH EVDEN ALIP HER AKŞAM İŞTEN ALIŞLARIN VARYA BIKMADAN USANMADAN, İŞTE HERKESİN SENİN GİBİ AŞIKSI ÖMRÜSÜ VE İLERDE EŞİ OLMALI ,. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYOPRUM KOCA YÜREKLİM..:asigim:

belinaycım canm ilaç kutusu derken,bonibonları neyin içine koydun ve notunu nere yazdn ?

CANIM HAZIRLDIĞIM İLAÇ KUTUSUNUN İÇİNDEKİ YAZDIĞIM KAĞITTA ŞUNLAR YAZIYORR

Formülü
1kapsül 1000mg aşk içerir.
Endeksiyonlar
Gönül bağlamalarında,yüksek derecede aşk tutulmalarının tedavisinde uygulanmaktadır.
Uyarılar-Önlemler
Günde 1tane moral bozukluklarında.
Ayrıca sevgi eksikliğinde.
Yan etkileri
Biliç kaybı
Mecnun olmakk:asigim:kaydirigubbakcemile3

canm benm yoruldn yazıp bi daha benm için.
merk etme canmcm arada bi eski sayfalara bakıyorum hediye paketlerine,süslerine kaydirigubbakcemile5

fıstıklarr ben yatıyorumm sizi seviyor ve öpüyorumm... yatağıma gidip gözlerimi kapatimmkii ömrüüüü görimm rüyamda heemncecikkkkk
:eek::Saruboceq::asigim:kaydirigubbakcemile3

SOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN 1 GÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜNNNNNN
hihoyyyt

iyi geceler canm benm Şeniz

düş cüm canm inş yarın güzel vakit geçirirsin.hediyeni yarn verceksn ya öptm iyi gecelerrrrrr

canım benim çikolatalarımın en üstünde bunlardan var aynısı kırmızı beyaz çok şekerler valal umarım cumartesine kadar dayanamayıp yemem heheheh:sm_cool:
akşam bende hazırladığım kadar resmini çekip paylaşıcam sizlerle..

evttttt zor buldum azcık ama tam buldum yani:):):)vallaaa ben çikolata hastası olduğum için tadına bakmıştımmm alırken sonraaa yolda bikaç tane ydim sonra oda da yedim:eek::mymeka:.en sonundaa sakladımm yasakladım kendimee:eek:klava:.pahalı bi deee.

amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi

canımm ne güzel bi haberrrrr düğüneeee çağırırsınnn artıkkk:içelim:kk hatunları olarakk halay çekerikkk ,göbek atarıkkksositososito:teytey:istersen ddisko bile yaparıkkk:dance:her türlüsü mevcuttur:roflol:

amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi

canımm ne güzel bi haberrrrr düğüneeee çağırırsınnn artıkkk:içelim:kk hatunları olarakk halay çekerikkk ,göbek atarıkkksositososito:teytey:istersen ddisko bile yaparıkkk:dance:her türlüsü mevcuttur:roflol:

X