Popüler Konu Sevgili günlük...

Evin dört köşesinde ipi çözülmüş ev hayvanı gibi dolaşıp duruyorum içimdeki,beynimdeki insanlar defalarca çığlık atıyolar herbiri ayrı bişi söylüyor,herbiri ayrı yakarıyor sessiz sessiz ve bende oturup saatlerce onları dinliyorum boş duvarlara bakarak....

Içimdeki anne sesleniyor kulaklarıma bağırıyor avaz avaz çocuğunu bebeğini istediğini söylüyor ağlıyor içten içe...

Içimdeki eş kocasının hırçın aşkı ,sessleniyor kahkalarla mutlu ama umutsuz olduğunu ...

Haaa küçük bir kız çocuğu daha var onu görmelisiniz işte o an benim yıkıldığım an oluyor ...okadar masum okadar inançlı ve okadar saf ki geleceğini bekliyor korkak gözlerle bir köşede oturmuş...

Peki annesinin bitanecik kızı ,gücü kalmamış gibi boylu boyunca uzanmış işte o beni çok düşündürüyor korkuyorum kollayamıyorum ...

Hepsinin sesini aynı anda duyunca boğazım düğümleniyor gözlerim doluyor onların sessiz çığlıkları benim dudaklarımdan feryatlarla dökülüyor bir anda sessizlik kaplıyor bedenimi beni bırakmıyor hiç biri
çok acıyor kalbim çokkk elimden hiç birşey gelmiyor tutsaklık yaşıyorum özgürlüğümün içinde ,tutsak ettim tüm hayatımı bedenimde

işte sevgili günlük gecenin hatta sabahın bu saatlerinde düşüncelerimi ve parmaklarımdan akan bu yazıları yazıyorum senin sayfana umuyorumki en kısa zamanda azad olurum bu yaşadıklarımdan ... Sana iyi sabahlarrrrrr

hayırlı cumalar günlük
Allahım dualarımızı kabul etsın ınş:Saruboceq:
dün koçişle eve gttık yemek yedık ask ı memnu yu ızledık-tatlicadiarzu-pof kocamın zoruyla yanı
amam bıhterın ölümünü ızlemek zevk verıomuş:KK1:
sonra yattık uyduk uslu uslu sarıldım bebeme kokladım kokladım
hıc bırakmadım sabaha kadar zaten benn bıraksam o bırakmaz:asigim:sabah kahvaltı hazrlamadım
koçiş bugün çalışmıo:sinifsinif:moralım bozuk ne güzel pazarları ızınlıydı c.tesi akşam çıkışta bırlıkte karşıya gecıcektık:gitme:
pazarda orda kalıp akşam karşıda olan düğünü gtcektık:sinifsinif:hayallerımız battı
pazar günü sabah koçişle kalkıp karşıya gtcem
koçişte 6 gıbı gelır yanıma ablamla bıraz oturur sonra düğüne gıderız
ablamı belkı yolcu edemem ama hıc deılse baya bı sohbet ederık
zaten çok özluyom ailemı
evlılığın tek kötü tarafı özlem:sinifsinif:
bugunde amma yorgunum hee sabah koçiş corabımı gıydırdı
üşümeyım dıye:kedi:yırım onu yirŞeniz

gutın morgın may dayıriiii hayırlı cumalar
ya tööbe yarebbim bu hava ne zaman ılışacak resmen dondum dün gece de bu sabah daakannehir
nassın beybi keyifler nası
valla ben dün gece bekar evi mutfağını andıran mutfağımı topladım çamaşır yıkadım astım, sonra oturdum dizi izledim...kocemi de azcık sokağa yolladım arkadaşlarıylan takıldı ettiboshayallersmile aşkımemnu güzel bitti daha doğrusu prodüksiyon sağlamdı, ben de ayıtpr sölemesi biraz espirikli bi hatunumdur, sabahleyin ofiste izleyemeyen arkadaşlara bi özet geçtim ki, millet yarıldı gitti gülerken:roflol: sabah sabah güne iyi başladık yani...
ayh bölümün bütün düz kontak hekimleri izinli günnük, Allahın izniyle bi kaç gün kafamız rahat...ama bende iş bitmeeeez biter miiiiakannehir ama ben yoluna koyarım herşeyi dimi nansempatiksalakcinni
sabah bi telefon zırt: ananem yazlığa gidiyomuş, ablam desen düğün için İzmire, "oooh dedim maşallah" herkes geziyo Didem çalışıyo...neyse buna da şükür..benim de tatilime az kaldı şunun şurasında 2 hafta felan...
Gamzeciğim iş dünyası böyle afedersin kereste cinsleriyle dolu malesef...şu mübarek günde dilerim Alllahtan sen ve ihtiyacı olan herkes hayırlı, düzgün birer iş sahibi olsunlar:Saruboceq:
benden şimdilik bu kadar günnük ay lav yu KK

her hareketiniz yüreğime saplanıyor artık..

Son düzenleme:
icimde tarifi imkansiz garip duygular ve huzursuzluk kök salmaya basladi... korkuyorum....
yazmak isteyipte birtürlü yazamadigim seyler var...ama parmaklarim yazmaktan kaciyorlar...icim yüregim buz tutmaya basladi...

o kadar yorgunumki...savasacak bekleyecek sabredecek gücüm bitmek tükenmek üzere..

günlük ben grip oldum:2:
bide boynum tutulmuşki sorma:bbo:

günlük hala aşkı memnunun etkisindeyim:sinifsinif:
zavallı bitter durdu durdu göüzme girdi ,vay bemafoldumben

Kahretsin böyle adaleti.
Sevdim evlendim.
Çalıştım kazandım iş sahibi oldum.
Tam kavuşcam derken olmaz dediler kanun dediler !!!
Hakkım değilmi kocamın yanında olmak, onla güne başlamak :KK43:(
allahım ne zaman vuslat ?????

Sabah mesaj atmış yine.
Güldürdü beni.kaydirigubbakcemile3
Söyledim dün bir kez daha ona karşı içimde ufacık bir kıpırtı olmadığını.
Ama her şeye rağmen devam ediyor işte.:nazar:

Aşk-ı Memnu'yu izlemem; ama mevzuları, isimleri biliyorum tabi.
Bu nedenle finali kaçırmak olmazdı.
Bihter'in kendini öldürdüğü sahne beni çok ama çok etkiledi.
Bir de Nihal'in o andaki tavrı.:sinifsinif:
Gerçi hepsi güzeldi final sahnelerinin.
Bir tek Behlül'ün mezar başındaki sakallı hali tuhafıma gitti.
Hatta komikti biraz.sempatiksalakcinni

Tüm notlarım açıklandı. Sonucun ne olacağı konusunda fikir yürütemiyorum.
Dün de belirttiğim gibi pek aydınlık değil ne yazık ki.:sinifsinif:

Şimdi ona üzülmenin zamanı değil.
Şu çeviri işini bugün tamamlayıp yarın teslim edersem, üzerimden çok büyük
bir yük kalkmış olacak. Tatile girmişken almamalıydım bu işi.
Dinlenmek istiyorum. Hiçbir şey yapmadan.:sinifsinif:

Hadi görüşürüz.:nazar:

Pembiş bugün sevgilimden gelen msjla değilde fatura hatırlatma servisinden gelen bi msjla uyandım..
Ama gözün uyanmak görsün.
Orada yazan rakam kalbime indiriyordu ilk başta uyku sersemliğinden falan zannettim ama yok doğru görmüşüm faturam tamı tamına 300tl..Bu imkansız yani bi yanlışlık olmalı..Çünkü şebeke içi ve sabit hatlarım sınırsız diğer operatörler ise bilmem kaç saat.. Msjlarım ise belli bi tarifede.. Yok yani ben kimleri aradığımı bilmiyormuyum.. her zaman 65 tl gelen fatura geldi 300tl. Yuh yani ... Sencede yanlışlık yokmu..

Ayy günlükcan, sanırsam bahar depresyonundayım ben
çok yorgunum sürekli uykum var içimden hiçbişi gelmiyo
zor zor çalışıyorum valla kaç gündür
hoff poff

Günlük be içimdeki bu kurt hala gitmedi gitti:1no2:
Tüm hücrelerime işledi resmen benneyaptımki sürekli sıkıntı , sürekli bi çaresizliktir. gidiyor,
sanki çıkmaz bir sokağa girdim, ardıma dönüp baktığımda arkam da önümde kapkaranlık:çok üzgünüm:
Bugün uyandığımda düne nazaran daha iyiyim dedim ama 1 dakikalık eşim ve kaynanam arasındaki bir diyalog yine günümü mahvetmeye yetti.:1no2:
Kurtuluşum yok be günlük dipsiz bir kuyunun içinde çırpınıp dururyorum işte:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

biliyormusun o kadar cok yazip yazip sildimki ben bile hesabini tutamadim...beklemekten yorgun ve bitkin düstüm...ne olur o na deki fazla bekletmesin yüregimi, fazla bekletmesin beni cünkü....

SEVGıM BıTTıKTEN, zamanda GEÇTıKTEN SONRA SAKIN GELME; BULAMAZSIN BENI ESKı HALıMLE..

günnükcan...

kaç gündür yazmadım sana... düğüne 15 gün kaldı...

ve bomba işten atıldım... zaten çıkcaktım süpriz olmadı... düğün öncesi.. hatta üzülmedim bile.. kafam rahat artık.... Allah bildiği gbi yapsın onları... gözleri körolsun...

hastayım günnük.. yine mide bulantılarım kusmalarım başladı.... düğün stresi mi başka bişeyin üzüntüsümü bilmiorum....

dün klasik türkiyenin kalbi Aşkı memnuda attı... bende izledim tabi... bihterin öldüğü sahnede bende öldüm sanki.... behlül aptalının zırıl zırıl ağlaması filam tam bi hayal kırıklığı oldu yani... bide mezarın başında "behlül kaçar aşkımm..." demesi filmi bozdu.... neyseh.... süper bi finaldi...

27.06.2010. demiştim.. tarih yanıldı... olmadı.... haftaiçi bi gün artık... kader hep engel...

günnükcan havalarda düzelsin artık...

ah be günlük ilk defa buraya yazıyorum..

Herşey bıktım ,hiçbir şey yapasım yok ne olucak benim halim bilmiyorumm askerimde ekimde tezkeresni alıp geliyor günler öyle böyle geçiyor ama çok sıkılıyorum ya

of off aşkımıda çok özledim bir an önce gelsin sözleneleim diyorum ama bakalım olucak mı onuda düşünüyorumm

Sevgili Günnük,evde tadilat var eve sanki bombiçka düşmüş gibiakannehir aşkımda askerde onuda bi özledim bi özledim geçiyo zaman ama bazen onsuzluk kalbimi sıkıştırıyor.Yakında ızmir'e çalışmaya gidiyorum biraz olsun onsuzluk acısını bastırıcam yani.Böle işte şimdilik bay bay günnükzemuszemus

günlük ilk defa yazıyorum sana kötü bi başlangıç oldu:2:
patlamak üzereyimÇok üzgünüm çoook
neden böyle...senağlama senağlama senağlama

pişttt naberrrr sengözlerimebaksanab benmii ben bugün ölüyorum sandım ağrıdan yaa , kalktım sabah sadece yarım tost yiyebildim ve masadan kalkıp doğruuuu yatağıma yattım, 5 dakika sonra babamla annem geldi ne oldu die, dedim belim karnım kopuyo resmen etim etimden ayrılıyo dedim, babam hemen ilacımı getirdi, hatırlarsan geçen aylardada böyle olmuştu baba doktora götürmüştü ve doktorda ilaç vermişti, babam getirdi ilacımı içtim, baktım geçmiyo annem hemen nane limon ve şeker karşımını kaynattı içirdi birazda yanıma uzandı karnımı ovdu okudu beni ve uykuya dalmışım 2 gibi uyandım RABBıME şükür ağrım yok, annem mutfakta mamalar yapıyor sabah bişi yiyemedim die, babişimde canım tatlı bişilerçekti dedim hem ekmek almaya hemde tatlı bişiler almaya çıktı sağolsun aşkım benim yaa opuyorumnanaktan
Eee maluum bu aylarda aşırı tatlı isteği artıyor bendee.. Neyse Şekerciğim benden bugünlük havadisler bukadar, yarında cengizle bowling turnuvamız var sonrada sinemaya gidicekmişiz dün gece öyle mesajlaştık kaydirigubbakcemile3 neyse iyiki yarın olmadım hasta yaa iyiki bugün olmuşumm Hadiii öpüyorum herbikescikleri Beni Görürsen Selam Söyle Pai paiikaydirigubbakcemile3

X