Popüler Konu Sevgili günlük...

aslinda yazmak isteyipte yazamadigim o kadar cok sey varki...dokunursan aglarim modundayim iki gündür suanda bille...kaybolasim geliyor bazen...korkuyorum....

bagirip cagirmak hatta hickira hickira aglamak istiyorum yorgunum cok yorgunum ruhen bedenen...

allahim sen buyuksun yarabim...

bugün benim doğum günüm yıllardır görüşmediğim bi çok arkadaşım kutladılar saat 12 i geçince
bu saat oldu bir mesaj bile çekmeyi akıl edemedi
bu kadar da olmazki günlükcan
inş. unutmuş numarası yapıyodur çünkü gerçekten çok üzülürüm yaa ben ...
haksızmıyım ama bence insan sevdiğinin özel gününü unutmamalı benim için önemli
ben onunkini unuttum mu ? hayır tabiki dee.. azcık özenli olsun daha yeni iyi oldu aramız zaten
en azından bu fırsat bi kaç güzel söz yazabilir :eek:klava:
bakalım akşama kadar ne olacak :uhm:
valla kutlamazsa elimden çekeceği var belkide hiçbirşey demem alsanaalsanasmile,desem ne değişecek adam odunsa ben napıyım :nazar:..
offfffffff offffffff

Günlük yine ben geldim
İçimdeki sıkıntı daha da büyüdü, eve gitme zamanım yaklaştı ya ondanbenneyaptımki
Akşam olmasın, zaman dursun be günlük ha olmaz mımafoldumben
İçimdeki şey neyse beni iyice kemirmeye başladı, birşey olacakmış gibime geliyor.
Günlük be herkes akşam olsun evime gideyim diye bakıyor, bense tam tersimafoldumben
Diyorum ki şöyle mutluluktan uça uça evime gideceğim günler ne zaman gelecek.mafoldumben
Yada şöyle evimde mutlu mesut, kızımla koskaca bir ömür çok mu şey istiyorum be günlük,
Şöyle adam gibi adam bi kocam olsaydı, ben ona güzel yemekler hazırlasaydım, akşam kızımla beraber dört gözle onun gelmesini bekleseydim:nazar:
Ben düzelmem dimi günlük, düzelmem biliyorum.
Ne koca adam gibi bir adam, ne de kaynana ,
Mutluluk haram bana haram. Acaba kızımı alıp gitsem uzaklara kimselerin beni bulamayacağı yerlere, mutlu olurmuyum. Olmaz dimi.
Benim hayatım böyle sürüp gidecek günlük, biliyorum benmafoldumbenmafoldumben

Yogun bır gunun ardından merhaba gunluk,
Bugunu atlatmayı ne cok ıstıyordum. Kdv donemı kabus gıbı gecıyor. ılk kez bu donem mesaı yapmak zorunda kalmadan bıtırdım butun ıslerı. Yıne sorunlar cıktı elbette, faakt nıhaı sonuc her sey teslım edıldı.

Yalnız ısın yogunlugundan bugun sevgılı esımı ıhmal ettım bıraz, oda bana darıldı. Gonlunu almaya calıstım daha sonra ama, aklınca bana naz yapıyor. Aksam ısım var demek :-)

Gunluk be, sana anlatıyorum ya nazar degmez dımı? ınan artık nazara ınanmaya basladım.

Bu aralar tam nazarlık konumdayız cunku. Her sabah operek ugurluyorum, aksam boynuna atlayarak karsılıyorum, bır sure gozden kaybolsam ya seslenıyor ya da yanıma gelıyor... Her sey cok ıyı gıdıyor anlayacagın.

Aılesıne de artık kafamı yormuyorum. Bır sogukluk sezdım ve sezgılerımde bugune kadar pek yanılmadım. Ince hesaplar yapıyorum, onları kırabılecek ne yapmıs olabılırım dıye. Belkı kendı evımde kalmak ıstedıgımı soyledı esım ve bundan dolayı mesafe koydular bana. Bılmıyorum! Eger oyleyse de ne dusunduklerı onemlı degıl.

Gecenlerde bebegımle konusuyoruz, sormayacaktım ama dayanamadım sordum. 'Kızlar neden bızde kalmıyor?' dedım, 'Gelecekler merak etme, Temmuz'un 15'ınde'dedı. 'Cok meraklıydım' dedım... Gulumsedı.

Bu konusmadan bır kac gun sonra ıse bebegımle kardesının ıs yerıne ugradık, Z... abısını operek karsıladı ama benı opmedı, bende yanasmadım. Dogum gunumde de aynısı olmustu, ben benı tebrık etsın dıye yanına gıtmıstım. Bu kez umursamadım. Bebegım Z...'ye dondu ve 'arada bıze de gelın' dedı... Z.... sadece 'bakarız' dedı. Demek kı dedım, o gun sadece benı kızdırmak ıcın oyle dedı, Z...'nın oyle umursamaz olusuda gozumden kacmadı. Ama ne uzuldum :-)

Yok gunluk, eskısı gıbı degılım onlara karsı, onların da bana karsı olmadıklarının farkındayım. Ben cogu zaman cogu seyı unuturum ama sınırıma ulastılar mı, gecmısı de bır bır dokerım...

Neyse, tadım kacmasın. Esımle cok mutluyum, gunlerdır o kadar huzurluyum kı, evıme gıtsem, bebegım gelse, bırlıkte vakıt gecırsek, mutfak ıslerınde bana yardım etse, o arada gun ıcınde neler yaptıgımızı anlatsak dıye can atıyorum.

Bu arada Allah nazardan korusun, evımıze gectıgımzden berı bebegım ev ıslerınde daha cok yardım etmeye basladı bana. Bu ev ınsallah bıze daha nıce guzellıkler getırır.

Ooo fecı dokturmusum yıne. Ne yazdıgımdan haberım bıle yok. Ben yavas yavas toparlanayım ıyısımı.

Hadı gunluk, ta ta!

Günlük merhaba...
Egem ve Mavi cim doğumgünümü kutladılar dün çok duygulandım...
:1hug:
Artık tam 24 yaşındayım!
Dün güzeldi günlük...
24 e alışmaya başladım.
Bakalım bu yaş bana ne getirecek?
bayanssulusmile

Günnük :gitme:
Hiç keyfim yok hatta moralim çok bozuk diyebilirim mafoldumben
Salı akşamından beri kocacımçok hasta bi türlü ateşi düşmedi
O kadar ilaç verdim terlettim yine ateşi yükseldi yine yükseldi :gitme:
Bu sabah ikna edebildimde doktora gitti çok şükür
Doktor iğne vermiş sabah akşam bi torba da ilaç
bıraktı işi evde yatıyo dünden beri yalnız başına
Dün akşam bi tabak çorba içti başka da bişi yemedi yutkunamıyormuş
Sabahtan beri de aç beni bekliyor diyordum neyseki annem gitmiş yanına çorba yapmış kıyamamış damadına :asigim:
Öyle işte günnük bende bekliyorum servis saatini eve gitmek için
Bütün gün burada içim içimi yedi ama gidemedim yanına napıyım oturdum ağladım sinirimden mafoldumben
Maçı vardı bu akşam ama gitmeyecek tabii ki hasta diye sevindim uzun bi aradan sonra perşembe akşamını evde tek başıma geçirmeyeceğim için
Benden haberler böyle günnük pek keyfim çok anlayacağın hadi hoşçakal :a015:

Anlatıyorum, açıklıyorum; hoşlanmıyorum, sevmiyorum, seninle herhangi bir konu hakkında konuşmak istemiyorum diyorum amaa bunlar düzelirmiş, halledilebilirmiş ona göre. Hala istiyor. Hala inanıyor aramızda bir ilişki olabileceğine. Artık yapılacak bir şey kalmadı. kötükedihüso :nazar:

Annem gelme gününü erteledi.:nazar:

Notlarıma baktım, açıklananlar olmuş yine ve sonuç hiç de iç açıcı değil.:nazar:

Moralim bozuldu çokk..mafoldumben Umarım düşündüğüm gibi değildir yoksa yandım ben ders konusunda. mafoldumben

İçim çoookkk sıkılıyorr.
Gerçekten daralıyorumm.
Çok kötüyümm.mafoldumben

Neyse düzeltme yapiim. Arkadaşla konuştum keyfim yerine geldi çok şükür..
Hehehee..
sempatiksalakcinni

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gün anlarsın hayal kurmayı;
Beklemeyi, ümit etmeyi.
Bir kirli gömlek gibi çıkarıp atasın gelir
Bütün vücudunu saran o korkunç geceyi.
Lanet edersin yaşadığına...
Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın.
O zaman bir çiçek büyür kabrimde, kendiliğinden.
Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Günnüüşşüümmm yaauuu moralim tavan yaptıı..
Beni güldüren arkadaşlarıma ne kadar teşekkür etsem az.
Kaba tabirle remen yarıldımm..

Zuhahahahaha..

Msn_Smiley(12).gif

"""ben korkağın tekiyim ,beceremedim..şimdi bana en çok yakışacak cesaretle sahiplenemediğim herşeyi bırakıp gittiğim gibi gine kaçacak bu behlül, bihter..herzaman her sorunda yaptığım gibi,, ben,ben..bunu söylemekten mahçup olsamda ben sana aşıktım..ben senin elini tutmayı beceremedim..ben senin kendimin katiliyim..cesaret edipte senin elinden tutamadım,hep kaçtım herşeyde olduğu gibi,,korkağın tekiyim ben.."" bunlar günlük aşk-ı menunun son bölümünde behlülün ölen bihterin ardından sözleriydi..bu sözlerde ben göz yaşlarımı tutamadım..ellerim titriyor...hala ağlıyorum...bir yandanda sana yazıyorum günlüğüm..niye sence etkiledi beni kalbimden vurdu bu sözler...hıçkıra hıçkıra ağlıyorum..kendimden ne buldum bu sözlerde..ne buldum behlülün son yaptığı konuşmasında...beni bilenler bilir aslında ne bulduğumu..:::::::::::KK43:(((((((((((((((((((( bihter öldü..mezarında bu konuşmayı yapsan ne olur ki.. iğrenç birşeydi yaptıkları ben bunu eleştirmiyorum bile..dizinin fanatiğide değilim..sürekli izlememde...ama bildiğim bişey var..behlülün kocaman aptal salak ödlek korkak biri olduğu...yaptıklarının arkasında bile duramadığıı....anladınmı..o öldükten sonra sana aşıktım dese ne yazar...ne yazar elindeki tek gül...ne yazar ağlasa...söylesene günlüğüm ne yazar:::::KK43:(((((((((( kolay mı öyle seviyorum aşığım demek..kolaymı::KK43:((((((((((kendimi orda ölen kızın yerine koydum..o gelse mezarıma seni sevdim dese neye yarar söylesene bana güzel günlüğüm:KK43:
behlülün Bu sözlerini dinlemişmidir duymuşmudur acaba,,bunların sözlerdekilerin o olduğunu görebilirmi?? bilmiyorum ben ondan uzaktayım günlük.. melekler kulağına fısıldarlarmı bu sözleri duyarmı....kendinden bişeyler bulur görür belki utanır :KK43:
herşeyin yükü omuzlarıma kaldı...o başında beri biliyordu aile içinde akraba olduğumuzu..olsun aşkım ben sensiz yapamam diyordu..dayıma gitti ben ona aşığım dedi vazgeçemem dedi.:KK43:((((((( ve şidmi ben ağlıyorum herşeyin yükü omuzlarımda,,hekesle kötü olup,günah keçisi ben olup ben ağlıyorum:KK43: onun beni aldattığını bile kimse bilmiyor günlük::::::KK43:(((((((((( o kötü olmasın dıye kımselere dıyemedım en yakınım 3 kişi dışında:KK43: onu affettim ben günlük..çünkü ben onu çok sevdim günlük çok...:KK43: o şimdi hayatını yaşarken..ben acılar içindeyim..neden neden neden :KK43: bana dediki hayatımdaki kadınlara artık inanmıyorum..annen ve kızkardeşinedemı dedım..evet dedi..bana yaptıgını onalara yapıyormusun onları uzaklastırıyormusun hayatından dedım.."tabiki hayır" dedi..::KK43:((((((((( beni çağırdı haftasonu harika bir gün geçirdik..öptü beni sarıldı öptü tekrar yakınlaştı ,, sohbet etti anlattı güldü..sonra ertesi gün ayrılmayı düşündüğüm birini çağırdığım için aptalım utanıyorum dedi..oynadı mı benle..
kaldıramıyorum bu ne demek günlük :::::KK43:(((((((((((((((((
neden günlük söylesene birini çok sevip cümle alem bilsin onu sevdiğimi dedim diyemi bişey yapmadığım saf gibi insanlara inandığım için alet olduğum içinn lafa söze karıştığım için kendini ona ispat etmek için çırpındığımdan mı neden:KK43: ben daha idare edemiycem biliyorum..ip nerde kopacak benim için onuda bilmiyorum..ya hayatım ya sağlığım yada başka bi şekilde bişeyler gidecek..sadece durduğum yerde izliyorum...bide onun umrunda bile değilim bunu biliyorum:KK43:

Son düzenleme:
Sevgili Gunluk,
Ne demis buyuklerimiz? "Allah acimizi unutturacak baska acilar vermesin" ...ne kadar guzel ve dogru,degil mi?

Ben Geldimmm Günnüşş, Sabah bigüzeeel uyandırıldım babam tarafından, ımm annemde harika bi sofra hazırlamıştı gayet güzel kahvaltımızı yaptık sohbet eşliğinde ve ben yavaş yavaş hazırlanmaya başladım bugünkü görüşmem için, sonra kuzen zile bastı hazırmısın dedi, hazırlanıyorum az kaldı gir içeri dedim o babamla sohbet ederken ben son rütuşları yaptım ve hazırdım.. Hımmm ve kuzeniminde benimle eşlik etmesiyle birlikte koyulduk yola doğruuuu D.T.M'ye, Kuzen beni aşağda arabada bekledi ve ben kendimden emin bir şekilde girdim B bloktan içeri çıktım kat 16'ya... İsmimi verdim ve zaten bekleniyormuşum 2 dakika içinde beni oranın sahibiyle görüştürdüler.. 30_35 küsür yaşlarında bir bey gayet güzel bir ses tonuyla beni karşıladı cv'mi inceledi ve başladı anlatmaya, ben şaşkınlık içerisinde adamı dinledim ama hiç rengimi bozmadım uslubumu bozmadım ve herşeye hafif bir tebessümle evet dedim, sonra bu adam bana yurt dışı seyehatimin engel olup olmadığını sordu bende fazla olmamak kaydıyla tabikide hayır dedim güzeel dedi, ve sordu evlimisin bekarmısın? cv'imdede görüldüğü üzere bekarım dedim evet fakat belki hazırlıklar vardır aday vardır diye sormak istedim dedi gülerek ve bende hafif gülerek hafifte sinirli bir tavırla hayır yok şuan için dedim.. Sonra başladı bana tekrar saymaya, iş yemekleri olduğunda akşamları bana eşlik ediceksin ve yurt dışı seyehatlerimiz ayda 2 kez olur ve gittiğimizde 3_4 gün kalırızakakannehir iş toplantılarımızda beni temsil etmeni istiyorum senden dedi sigortayı girişte yapıyor ve maaş tatminkardı hafta içi sabah 9 akşam 7:30 iş yemekleri olduğunda gece 12_1 gibi evime bırakılcamCADIARZU Ben dinledim dinledim dinledimm ve en sonunda dayanamayıp Bayramlık Ağzımı Açtım ve Hafifte Tebessüm Ederek Şu cevabı verdim, " Yılmaz Bey siz yönetici asistanı arıyordunuz öyle değilmi?? ilk önce evli olup olmadığımı sonrada aday olup olmadığını sordunuz, sonra yurt dışı seyehatlerinde 3_4 gün kalırız dediniz, daha sonra sizi her anlamda temsil etmemi istediniz ve iş yemeklerinde gece 1 gibi evime bırakılcağımdan bahsettiniz.. Geriye sadece evlenmemiz kalıyor sanırsam diyip Ani bir zengin kalkışıyla Size İyi Günler Diyip Çıktım Firmadan...
Asansöre nasıl bindim nasıl inip hızlıca arabaya Yöneldim Bilmiyorum Bile..Kuzenim Şaşkın şaşkın baktı hayırdır ne oldu titriyorsun rengin bembeyaz dedi Yok Bişi Dedim Ama Dinlemedi Farketti sezdi bişi olduğunu.. Hiç Söylermiyim 28 Yaşındaki adama söylenirmi bu anında yukarı çıkardı... Tansiyonum düştü herhalde dedim ve uzaklaştık bi şekilde ordan çok şükür :Saruboceq:
Ne acaip firmalar ne acaip insanlar var yaa Dersinki D.T.M en güzel yer mükemmel firmalar var Dersin Fakat Al işte bir şerefsiz çıkıyo aralarından:mymeka: Ama eve gelince bastı benim kafam, yahu bir firmanın insan kaynakları görüşür eleman alımıyla Firmanın Sahibimi Görüşürr Burdan Çak Davayı iştee Çok üzgünüm çoook Ay neyse bugünde böyle bi gündü işte günlükcüm...
Aslıya İlgisinden Dolayı Teşekkür ederim fakat görüldüğü üzere pekte güzel geçmedi katil olabilirdim kaydirigubbakcemile3
az öncede aşk_ı memnuyuda yolcu ettik ayy bi tuhaf oldum izlerken yaaa :gitme: şimdide kiraz keyfi yapıyorum işteee
Neyse Hadi gittim ben, Beni Görürsen Selam Söyle:KK1: Paii paiiii :nazar:

Günlükçüğüm,opuyorumnanaktan
Bugün kursa giderken İstanbul'a bir kez daha lanet okudum. Çok üzgünüm çoook
O ne trafik yareppim akannehir
Taksimden Ortaköy'e tam 1.30 saatte gittim ya insaf! alsanaalsanasmile

Sonra anlaşıldı ki MGK toplanmış Maslak'ta. Beşiktaş yolunda polis tek şeridi kapatmış.
Kursa vardığımda ellerim titriyordu direksiyonu sıkmaktan kafamçokkarıştı

Bir de soğuk aldım günlük :2:
Gene nezleyim. :2: Geçen gece çok üşüdüm, pencerem açıktı çünkü, kalkıp ta kapatmadım iyi mok yidim. İlaç alıyorum şimdi. Genzim yanıyor çok fena. :gitme: Gribe çevirmese bari...:1no2:

Annecim 1 tane keten elbise 1 de pantolon kesti bana. :hulya:
Çok gücel olcaklar! :lepi:
Asıl düğün için olan elbiseyi daha kesmedik.

Aşk-ı Memnu da bitti şükür...:KK1:

Ve son 38...:lepi: Sevgilimsiz geçen günlerim bitiyor...:asigim:

Sonra yine görüşürüz Günlük!
:KK3:

gene mutlu bi günüm zehir oldu...
gene seviçlerim kursağımda kaldı...
hep senin yüzünden... hepsi senin yüzünden

Öyle anlar geliyor ki tadını çıkaramıyorsun hep başka pencereden bakıyorsun olaya sana yapılanlar söylenenler o anı yaşamanı hep engelliyor. Bi insan bunu neden kendine yapar neden acı çekmek ister neden olayı tatsızlaştırır? Eğer birini affetmeyi göze aldıysan gerçekten affedeceksin günlük geçici affetme olmayacak geçici affettiğin zaman tad almıyorsun yaşananlardan. Aklına hep yapılan kötü şeyler geliyor onları silmiyorsun aklından. Eğer silemeyeceksen affetmeyeceksin, bitireceksin. Affediyosan da tam anlamıyla affedeceksin yoksa hayat zorlaşıyor günlük kendine zehir ediyorsun hayatı. Yaşamayı sevmeli insan lanet etmemeli doğduna... Anı yaşamalıyız günlük çünkü en gerçek olan an, o an...

Bugün bi haber aldım arkadaşımdan.
Düş sana birşey söylicem "onunla ilgili" inan çok şaşırdım dedi.
Bende bekliyorum onu bu kadar şaşırtan ne diye..
Bana dedi ki daha bi hafta öncesine kadar sana yalvaran seninle barışmak için neler neler yapan arkadaşlarını bile ikna etmek için araya sokan kişi öğrendim ki bi haftaya yakın bi zamandır başkasıyla berabermiş..Bu beni çok şaşırttı.. İyi ki artık onunla beraber olmak istemiyorsun dedi...
Sadece güldüm.. Onu şaşırtan bu harekete ben sadece gülebildim ve neden şaşırıyorsun ki bu onun huyu.. Artık bu davranışları bana şaşırtıcı gelmiyor çünkü 2 yıla yakın bi süredir sürekli yaptığı şey bu diyebildim... Başkalarıyla gezer dolaşır ve sonra gelir bana yalvar yakar özürler diler onu affetmemi bensiz olamıcağını söyler.. Saçmalık... Sadece gülüyorum ve ona acıyorum..
Verdiğim kararın doğru olduğunu biliyordum. Ama bu kararı verebilmek için bu kadar uzun bi zamanı geride bıraktığım için kendimede kızıyorum..
Kızıyorum ama bazende ,aldığım derslerde bana hayatım boyunca yeter diyorum..
Hayır ve şer bir arada her zaman olduğu gibi..
.
.
.
Şimdiye gelicek olursak allahıma binlerce kez şükürler olsun ki mutluyum ve huzurluyum...
Onun benim karşıma çıkması bi mucize..
Çünkü ummadığım bi zamanda ve ummadığım yerde tanıdık birbirimizi..
Seviyorum ve seviliyorum... Sevgiden daha çok ona saygı duyuyorum aslında çünkü saygım devam ettiği sürece biliyorum ki sevgimde devam edicek..

X