Popüler Konu Sevgili günlük...

selam
herzaman sınırları zorlamak zorunda mıyım?
yok yanı bu huyumdan wazgecemıyorum bıgun basıma dert olucak farkındayım ama
napım kendımle ınatlasmayı sewıyorum....hayatla tartısmayı sewıyorumm....
benım dedıgım olana kadar bu boyle olucak sanırım...

Günlük sabah çok iyiydim ama bayadır başım ağrıyo yaw
Cm silerken güneş çartptı heralde :)
Kursa bile gidemedim
bari netten test çözeyim yine
Bu ağrıyla nasıl çözüceksem oda ayrı bi konu :)

hic tanimadigim insanlara yaptiklarini anlatiyorum.. ne zaman vazgecicem anlatmaktan.. ne zaman vazgecicem beklentilerimden.. sifirdan bir hayat nasil kurucam.. eksiye gecmeden nasil sifirlanicam..

başarabiliyoruz.
herşey bambaşka.
bu sefer mutluyuz.
hı, hı. o da mutlu ama susmalıyım.
malum nazar var :/
şşşş..

Sevgili Gunluk,
- Basimdaki dertten kurtuldugumda tekrar pamuk kalpli olmak istiyorum..
- Basimdaki dertten kurtuldugumda yerine getirecegim - benim icin cok onemli- bir adagim var...

En iyisi boyle ozel bir gecede bol bol hayirlara , guzellliklere ve mutluluklara dua etmek,degil mi??....

Bu günlüğe mutlu olduğunu yazmıcaksın arkadaşş..
Hele ki aşkta mutluysan hiiçç yazmıcaksınn.
Bak Günicen bile artık yalnızmış. Mutluluğu bulduğundan bahsediyordu hepp..
Üzüldüm onun adına.benneyaptımki
Lanetlisinnn senn günlükk lanetlii.. :mymeka:

Ayy bugün kandil bi de di mii cicim..:1rolleyes:
Allah'ım kabul etsin dualarımı. :/
Şimdi kötü bir ağrı içinde kıvranıyorum.. Niye oldu anlamadım. Ooofff..
Bir geçse şu ağrı yauu..

buraya 1 sene önce yazmaya başlasaydım hep aynı cümleyle başlardı. evet . acılar unutulmuyor . bugünse fena değildi. uzun zamandır kolbastı dinlmemiştim malum gecen sene pek modaydı. bu aksam dinledim kardeşin okuma bayramı vardı. gözlerim doldu hep. yazmak dahi anlamsız. acılar unutulmuyor .

Pişştttt ben geldiiim güüünnüşşş... çok atraksiyonlu bir kandildii iftarımı açtım sonra kalktım akşam namazımı kıldım, sofrayı anneme bıraktım ve alt kata dedemlere indim kandilleşmeye, neyse hemen çıkarım yukarı die telefonumu falan almamıştım, dedem ve annanemle kandilleştim biraz sohbet falan derken annemle babam indi neyse biraz daha oturduk ve ben baba anahtarı ver ben almadım eve çıkıcam dedim oda kendi anahtarın verdi ve çıktım yukarı, çıkarken büyük dayımlara uğradım onlarlada kandilleştim ordan yukarı çıktım eve giricektim dur dedim bizim kızlarada bakim hemen kızlara ( kuzenlerime) uğradım onlarlada kandilleştim ve eve geçim dedim anahtarı bi soktum oda neeee anahtar dönmüyooo arkada kilitte diğer anahtar kalmışş hemen indim dedemlere baba kapı açılmıyo dedim çıktılar hepberaber yukarı yok açılmıyo kapı, kart denedik olmuyo, tel denedik olmuyo, en sonunda birde kola şişesini keselim dedik onu kestik onunla açmaya çalıştık cıxxx oda olmuyoo o sırada ablamla eniştem geldiler kandilleşemeye ve ablam demezmi mutfak camı açıkmı? evet dedim, ordan geçelim dedi:1shok: asla geçemeyizz hem bayağ bi boşluk ve mesafe var hemde 5. kat asla olmaz yanii,
Neysee sonuç itibariyle babam ve büyük dayım anahtarcıyı aradılar ( tanıdıktı) sağolsun adam geldi şıp diye açtı :lepi: babam sordu nekadar borcumuz diye adam demezmi " siz yabancı değilsiniz sana gündüz tarifesi uyguluyorum normalde 30 tl ama sen 20 tl ver" Yok günnüş benim hemen kapı açma sanatını öğrenmem lazım, kısa günün karı baksana kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Şimdide oturdum kaldım öyle çok yemişimkii düşün hala yatsı namazını kılamadım ben Neyse kalkimde gidim kılim :Saruboceqlmicak böle otur otur hadi paii paiii

Son düzenleme:
Heeheh bugün kursta sınav olamadık...
Sebebi üzücü ama, olsun ertelenmesi iyi oldu...:1ninca:
Yeni konuya geçtik, bence gayet te iyi öğrendik! :hulya:
Aman yarebbim nasıl zor bir dilmiş bu yaa, herşeyiyle çok zor! akannehir
Ama hocamız çok iyi, umarım yoğun kurda da aynı hocayla devam ederiz Günlük...
Sonra eve geldim ışık hızıyla, hayret trafik yoktu!
Akşam da hava serinledi, okulun sahilinde kızkıza bir güzel sohbet ettik kahveler içerekten...

Belki pazartesi sevdalıma uçacağım...:Saruboceq:
Lütfen lütfen...:Saruboceq:
Deli gibi özledim...lütfen gideyimmmm!
:gitme:

selam günlük ,
bugünlerde hayatım çok hızlı ilerliyor neler olup bitio anlamıorum bile bakalım bu gidişle bunalıma girmezsem iyidir:gitme:

günaydın kıslar ay pardon günlük:):):):)
birazdan kuaföre gitcem bugun benim kına gecemmmmmmmmmm varrrrrrrrrrr:):):)
buraya gelmeden çıkamadım evden :)
seviyorum heppiniziiiiiiiiiiiiiiiii:)
dua edin olurmu bi aksilik çıkmasın:)

hayırlı cumalar günlükzemuszemus
ne mübarek gündeyiz Rabbım dualarımızı kabul etsın:Saruboceq:
sana bişi dıycem günlük :gitme:
akşam nihat hocamı dınlerken uyyakalmışım sözde dualara amin dıyıp ıbadetlerımı etcektım:tomato:
bı uyandım yatağımdayım koçiş göturmuş benı
sonra dedım sabah namazında uyanırım
şeytan işte 5te uyanıp gerı uydummafoldumbenkendımı affetmıycem günlük
bu mübarek geceyı uyarak gecırrdığım için
bugun ınş.kısmet olur

dün koçiş yemekler yapmış ama ne yemeklerı çözemedım
tatları güzeldı ama görüntülerını ılk defa gördümkaydirigubbakcemile3
ellerıne sağlık yapmış ya o kadar
yalnız sankı ordu yıycek o kadar cok yapmış
yemek dökmeyı sevmem baktık bıtmıyo ye ye bende sokak hayvanlarına verrım
çöpe dökmek yerıne
bızım orda dolu var kapmızdan eksık olmazlar

bugun karne günü 2 tane kız yeğenımın ılk karnesını almaları anlamına gelıo
bakalım ne getırcekleryaramazlar
pazar günü ablama gıderım belkı memlekete gtcekmış anneme babama slm yollarım
bugun dayım geldı arabıstandan buraya gelemıycekmış:gitme:memlekete gıttı
aklım karışık gunluk bu kadar yazsam yeter

he unutmadan bugün çok şükür koçişin kuzenınde olan 4 tane kredı kartımızı alcazsempatiksalakcinni
valla ımanım gevredı hee
hergun başının etını yedım koçişin
ya bişi olmaz öder öder dedı durdu
ben kımseye güvenmem dedım ödemezse hacız bize gelcek
marketı var işlerıde ıyı deıl kolay deıl 4 kredı kartının lımınıtı doldurmuş hepsınden 1500 2000tl çekmış ayrı ayrı
babası geldı dedı koçişe alın ondan kartları guvenmeyın ona
babası güvenmezse ben neden güveneyım
hem bankalar dağıtıyo kart gıtsın alsın nıye almıyo::mymeka:akıllı tabı
borcu başkasına yıkcak
bugün koçiş ıle beraber kalktı ödemeye gttıler bakalım
ödesınler hemen kapatırcam:dilcikar:1 tane yeter

Son düzenleme:
Günlük;
Dün gelmedi tayin dilekçemiz.
Ben bugünden ümitliyim.
İnş tayinimiz vermişlerdir bu kez.
Ama dün başkasınınki gelmiş.
15 gündür cevap gelmeyince olur diyoduk.
O arkadaşa onay verilmemiş.
allahım yüzümüze bakta kavuştur bizi yaa (
İnş eşim güzel bir haberle gelsin bugün.
Şafak mafak yok artık desin ...
Cuma nın hatrına güldür yüzümüzü...

Merhaba gunluk,

Bugun hala mutsuzum. Her gecen dakıka, hatta sanıye aramızda duvarların oruldugunu hıssedıyorum.

Alısmaya basladım sanırım bu hayata. Artık onunla tartısmak dahı ıstemıyorum. Bır noktadan sonra boyle olurmus ınsan. Ben o noktaya ulastım sanırım ):

Dun eve geldı, yuzumu hıc bakmadı. Konusmak ıstedıgımı soyledım, 'ıstemıyorum' dedı. 'Yıne de dınle, sabah ben sana ne yaptım da oyle ofkelendın, canımı acıttın?' dedım ... 'Ozur dılerım' dedı... ' Neden oyle davrandın pekı?' dedım ... 'Ozur dıledım ya, konu kapandı' dedı... Ve sonra sankı mecburen bır arada yasamak zorunda olan ıkı ev arkadasıymısız gıbı, kendı halımızde takıldık.

Bu aksam Bursa ya gıdıyorum, aılemın yanına. Sabah bır opucuk verır belkı dedım, yuzume bakmadı yıne, aksam gorur dedım, bıraz once konustuk, gorusmeyecekmısız ...

Hafta sonu onsuz gececek, gercı bu sekılde olsa ne! Esım mı o benım, yoksa bır yabancı mı?

Kalbım dayanamıyor bu yuke, oyle agır geldı kı yasadıklarım, her sey manasız gelıyor artık.

Bız tukendık dıyorum dunden berı kendıme! Tukendık!

Bu evlılık yurumeyecek gıbı ya da cok sancılı bır donemden gecıyoruz ve ben bu acılara dayanamıyorum.

Onun ıcın onemsız belkı fakat, oyle canımı yakıyor kı onun benden uzaklastıgını gormek, benımde ondan...

Nıcın yasıyorum oyleyse, nıcın?

Cemil cümlenin Geçmiş Kandilini kutlar,Cumasını mübarek ederim...

dün gece ailecek camiye gittik,namaz kıldık dua ettik..
Rabbim kabul eder inş.Allah..:Saruboceq:
Sonracığıma denizimde geldii.bize katıldı..
Camiden sonra çay içmege gittik,azcuk kavga ettim biraz tırnaklarımı gösterim dimii ama?sengözlerimebaksanab
Günnüş nan yarın doğum günüm millet i çağırdım ama hiç. bi hazırlık yok paramda yok kaydirigubbakcemile3
Bugün patronumdan para alcam,Erken işten çıkmamm lazım..
Fatih e üst baş bakıcam,Bizim ordan pastayı sipariş etcem mekanı dün ayarlamıştım..Aslnda pek de bi işim yokmuşş
Alışveriş kısmı oyalayıcı ve zor(bnm gibi kararsız biri için)!!
Allah kolaylık versin umarım işyerinde
fazla bir işim olmas bugün...

Canım günlüğüm sana dün o kadar lanetlisin fln dedim ama yine de iyisin hoşsun, severim seni bunu bilesin.

Yeni yeni toparlanıyorum, kendime geliyorum. Artık gerçekten de tatile girdiğimin bilincine vardım. Şimdilik evimdeyim ama bir planımız var gelecek ayda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz. Hayırlısıyla bir deniz yüzü görebilicem inşallah.

Dünkü ağrım geçti çok şükür. Ama gece boğazıma doğru bir tıkanma oldu, bir şey oturdu içime sanki. O hissiyat sabaha kadar devam etti. Rahatsız ediciydi ama neyse ki kayboldu. Bir kez daha anladım ki sağlık olmadan olmaz. En önemli kısım sağlığın yerinde olması. Gerisi boşş. Dün dışarı çıktım küçük bir işle alakalı görüşme yapmak için, adam sözde arıcak ama bilemiyorum biraz tuhaftı. Ya da kafası çok karışıktı.
Anlamadım hiçbir şey. Umuyorum ki böyle yarım kalmaz. Bir de bir travesti kafilesine rastladık yürürken. Uzun boylu, bol makyajlı, dövmeli ve son derece dikkat çekici tiplerdi..Her zaman öyleler gerçi. Çok seviyorum onları.
Hepimizden daha hassas, daha duygusal ve daha iyi kalpliler. Keşke çok fazla param olsa da onlar için bir şeyler yapabilsem, sağlıklı koşullarda insan yerine koyuldukları bir alanda iş imkanı verebilsem. Böyle yaşmayı haketmiyorlar.:1no2: Allah'ım hepsine yardım etsin.
Günlüğüm aynı zamanda kısacık bir sürem kaldı ve o süre içinde vücudumu sıkı bir hale getirmek zorundayım. Bikinim içinde çok güzel görünmek istiyorum. boshayallersmile
Yine uğrucam sana şimdi tıkandım.Görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…