Popüler Konu Sevgili günlük...

merhaba günnüşümmmm kaydirigubbakcemile3
ayyyyy dayıcığım sağ olsun dün arabamın debriyaj balatasını yaptırdı oy oyy
arabam canavar gibi oldu kaydirigubbakcemile2 oh oh yandannnn olumunekankayizsmile
ayyyy bugün kandil ne güzel a.s rabbim herkesin duasını kabul eder dilerimkii....
ya bugün oruç tutacaktım güya yine kan şekerim düşerde başım ağrır bayılırım felan die korkumdan tutamadım allahım sen affet beni :Saruboceq: ayyy bu aralar bir dalgınlık var üstümde herşeyi unutuorum
bugünde evde unuttum cep telimi ayyyyy çok mutluyum rabbim bilemezsinnn yarın çanakkeley gidiyorum elinde sonunda şebomun düğünü :enbuyukkk:geldi çattı bile
ayyyy benm dostlarıma maşallahhhhh dilerimkii en güzel mutluluklar bizim olsunnnn a.s.
rabbim herkesi mutlu etsin kimze ağlayıp üzülmesin kimse kırılmasın kimse kederlenmesinnn :dilcikar:
o kadar mutluym ki içim içime sığmıyor yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sm_cool: bu arada aslımında tüm kk kızlarınında regaip kandili mübarek olsun delikafadulden -tatlicadiarzu- kötükedihüso

Günnük Bugün kötüyümmm keyifsizimm :gitme::gitme::gitme:

Günlük sayesinde bende tüm herkezin kandilini kutlarım Şeniz

Günlük naber ?

Ben iyiyim,hatta çok iyi olmam lazım ama biraz buruğum,tam tatile giderayak kapıştık,hem de abuk subuk bir sebepten,zaten illaki biz bi tatil öncesi gireriz birbirimize. Küs değiliz gerçi ama ,yine de pür neşe de değiliz,oysa ben cıvıl cıvıl olalım istiyorum. Düzeliriz orda değil mi?:cok üzgünüm:

Bu akşam 10,30 da yola çıkıyoruz,sağ salim gidip gelelim günlük,ayrıca nolur Allah'ım rüzgar olmasın,hava güzel olsun,deniz duyu soğuk olmasın,bu benim ilk mavi yolculuğum herşey güzel olsun:Saruboceq:

Ha bide herkesin kandili kutlu olsun yerimseniben

Hayırlı kandiller günlük a.s.
Vallahi bugün enerjiğim acayip.
hihoyyyt hihoyyyt
Güzel başladı günüm... sempatiksalakcinni
İnşallah böyle devam eder...
Yazın planlarımı yaptım! sengözlerimebaksanab
Gezcem gezcem gezcemmmm sositososito
Ama arada 3-4 günüm boş kalıyor o günler napsam ki? eyvahedigeldismile
Balıkesir'e gidecektim
Arkadaşım İstanbul'a dönüyormuş o ara gidemeyeceğim ona... :2:
Bakalım yaza kadar planlar yapmalı... kötükedihüso
4 gün boş kalmamalı -tatlicadiarzu-
Oysa geçen sene yazın ne planlar yapmıştım da gezmiştim değil mi?
:tomato:
Aman tamam tamam eskiyi hatırlamak yok...
mirmirmirmir
Hele ki 'kib' rezilliğinden sonra...
Ay ne anlatsam bilemiyorum ki...laelaelaelaelae
Sadece şunu bil günlük ben çok iyiyim, ama tek eksiğim cidden tatil... boshayallersmile

selam günlük ,
sana yazıcağım bişey yokki ben bebeğimi kızımı özledim 2 temmuz gelsin ve kızımı görimmm nolurrrr:gitme:

Pişttt... Yafrumm Hadi Gel Seni Tatile Götüreyim -tatlicadiarzu-
Sen Sıcaklar İçinde Burda Kavrulurken Belli Olmaz Sana Havuzbaşından Hello Derim
Hayyalcim Tşk Ederim Bitanem Herşey İçin :jeyyar:
Gamzem Ben Yokken Uslu Dur kaydirigubbakcemile3
Tutim Zaten Gece Gündüz Benimle şakkıdı
Neyse Fazla Uzatmadan Bana İyi Yolculuklar Dimi Fındığım delikafadulden

Herkesin Kandili Mubarek Olsun.. Ve Allah Herkesin Kalbine Göre Versin yerimseniben

öncelikle bütün müslüman kardeşlerimin kandili mübarek olsun...
günicen hanım nereye dur bakalım orda....
neyse günlükcan hanımcım bu günicen hatunu bu ara çok geziyor yetişemiyorum hızına uzağındada olsam ama mutlu olsun yeterki allah her zaman herşeyin en güzelini versin ona....

opppppsss ben geldimmmmmm kaydirigubbakcemile3 gidiyo benim gülçinimmmmmm amaaa biz rahat dururmuyuzzz durmayızzzzzzzzzz belkim ona bir sürprizim olabilirrrrrr amaaa dedimyaaa sürpriiiizzzzzzzzzsempatiksalakcinni
Ben uslu dursamda biliyon o vatandaş uslu durmamam için elinden geleni yapıyor ve benide kendi gibi yapıyoorr sonra bi bakmışssın seni arıyorum gülçiinn bil bakalım ben nerdeyim dieee kaydirigubbakcemile3 Yavruuu daha yeni başlıyor herşeyyyyy gör sen bundan sonra olanlarııı
Günnüş bana gelinceee ben yeni uyandım, dün akşam 3:30 gibi uyandım bi güzel tost yaptım çay demledim kaşar, zeytin, peynir birde yumurta haşladım ohhhh bi güzel keyiff yaptımopuyorumnanaktan anneciğimi ben bilerek kaldırmadım çünkü başı çok dönüyo ve şeker hastası olduğu için yasak aniden tansiyonuda düşüyo, babacığım desen onada nedense kıyamadım ve sıcakta tutamaz diye onuda kaldırmadım.. mutfakta sessiz sedasız keyif yaptımkaydirigubbakcemile3 sonra aldım çayımı geçtim balkona ezanı beklerken biraz dua kitabını açıp dualar okudum kalktım abdest aldım giyindim suyumu içtim ve balkona geçip ezanı dinledim. Sonra bizimkileri uyandırdım namaza kalktılar, ve ben odama geçip namazımı kılıp hooooop direk yatış pozisyonumu aldım vantilatörüde açtım oooohhhhhh serin serin tiril tiril yattım Daha Akşam Namazına var ama olsun inan acıkmadım RABBıM sabrını veriyor işte :Saruboceq: annemden menüler istedim saydı saydı ve içlerinden bol limonlu şehriye çorbası , soslu makarna ve patates kızartmasını seçtim naniknanik akşamda ablamla eniştem gelicek kandilleşmeye, ee biliyosun dayımlar dedemler hep ayı binadayız ve ablamlar bir taşla iki kuş vurmuş olcak kaydirigubbakcemile3 Neyse HERKESıN KANDıLıNı KUTLARIM NıYETLı OLANLARINSA RABBıM NıYETLERıNı KABUL ETSıN DıYORUM:Saruboceq:
Hadi ben gidim öğle namazımı kılim sonra eğer vazgeçmessem uyumaktan gelirim yinee hadii paiii paiiiii

Son düzenleme:
Merhaba gunluk,
Sana ılk kez yazıyorum. Dılerdım kı mutlu oldugum bır anda olsaydı bu ılk yazısma, ama olmadı... Sanırım hıc bır zaman olmayacakta.
Bugun yıne tartıstık, ustelık gercekten masumdum. Bırlıkte evden cıkıyoruz, sabah benı bekledıgı ıcın sınırlendı guya, oysa o da henuz hazır degıldı.
Kızdı, ofkelendı, 'ben bekle demedım kı' dedım, duymadı, esyaları tekmeledı, kolumu sıktı, bagırdı, 'bıktım, yeter, hep tartısma cıkarıyorsun' dedı... Oysa ben sadece o an onu ızlıyordum.
Cıktı gıttı, arkasından ben cıktım. Hala duraktaydı, yabancıymıs gıbı baska bır kenara gectım. Yanıma geldı, yuzume baktı, bakmadım. Otobuse bındık, konusmadık...

Bır saat sonra aradı, 'mesgulum' dedım.
Bıraz once yıne aradı, sustum, 'neden konusmuyorsun?' dedı ... 'hıc bır sey olmamıs gıbı konusmak ıstemıyorum' dedım... Yıen ofkelendı! 'Bak bundan boyle ne oluyor, eskısınden daha beter olmuyor muyum?' dıye tehdıt ettı... Kapattı telefonu, agladım. 'Sabah ben sana ne yaptım?' dıye mesaj attım, yanıt vermedı, zaten beklemıyordum.

Sadece ondan degıl, benım hayattan beklentım kalmadı. Oyle sıkıldım, oyle bunaldım kı, yemın ederım yasamak zevk vermıyor artık bana. Eskı benı dusunuyorum. Ne kadar degıstım? Ne kadar yoruldum? Ne kadar da vazgectım hayattan!

Olum, hıc bu kadar guzel gelmemıstı gozume. Allah tan korkmasam, ben davet ederdım...

Başkan emekli oluyor (
Yemeğinden döndük şimdi (
Ağlattı bizi ((
Biz bir daha böylesine başkanı zor uluruz (
Başkanım yolun açık olsun (

Kocacım bari sen bugün güzel bir haber ver (
Karıcım tayinim oldu artık de yaa ( Lütfen noluuurrrrr ((

elefera deme öyle (
Allah esirgesin.Gencecik yaşında ağzına yakışmıyor (
Rabbim huzur versin inş ...

Selam günlük ben geldiiiiiiiiimmm...
Dün bir eğlendim çok şükür çok iyi geldi valla.
Pikniğe gittik, top oynadım koşturdum derken bugün pestil gibiyim, kolumu kımıldatacak halim yok.
Eee eğlenmemnin bile bir bedeli var değil mi
Neyse daha fazla yazamıyorum kolumun ağrısından.
Ayrıca burdan ileteyim, HERKESıN KANDıLı MÜBAREK OLSUN, ALLAH DUALARINIZI HAYIRLISIYLA KABUL EYLESıN.
AslıHasan yengene de çok geçmiş olsun canım.
Hadi ben kaçtım baş baş.

Slm günlük
Çok güzel bi gün ve çok enerjikim :)))
Camlarımı sildim evimi süprüdüm.
Dinleniyorum şimdi. Bi kk ya göz atayım dedim , ne var ne yok :)

Akşama trafik dersinden sınavımız varmış biraz nette test çözeyim.
Tabi önce az bi miğdeme bayram yaptırmam lazım, zil çalıyo :)

Bu arada
TÜM K.K. DOSTLARIMIN KANDıLLERıNı KUTLARIM.
HAKKINIZDA HAYIRLI OLACAK OLAN TÜM DUALRINIZIN KABUL OLMASI DıLEĞıYLE ...

_CandaS_ sadece Allah tan korktugum ıcın dıle getırmeyı yakıstırmıyorum. Yoksa ınan oyle ıcımden gelerek yazdım kı, esım bugun alsın o haberı ısterdım. Hatta onun kollarında oleyım de, hıc unutamasın, her gun benım gıbı olsun, hep canı yansın... ısterdım.

izmir kaynıyoooooo günlükkkkkkkkk
Sıcaktan ölüyorummm akannehirakannehir
Geçen hafta cumartesiiii nerdeyse yerde 1 karış su vardııı o kadar delice yağmur yağıyorduuuuu inanamıyorum yaaaa
Serinlikkkkkkk gellllllllllllll

Herkesinde kandili mübarek olsun...

ayyyyyyy hiiiiç gülceğimmm yoktuuu yaaaaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 neyseeeeee

Sevgili günlük
-Buyur canım

-Sevgili günlük
-Buyur abi
-Nabiyon iisindir inşallah
-Ei be abi nolsun çoluk çocuk uraşıoz işte
-Allah iyilik versin

-Sevgili günlük
-Ne var gene ne var be her allan günü günlük günlük

-Sevgili günlük
-Buyur yavrum
-Hayırdır yavrum mavrum ben senin bildiğin kızlardan değilim

-Sevgili günlük
-Kapattık abi

-Sevgili günlük
-Günlük
-Cevap vermeyen dop olsun
-Orasını karıştırma nan şimdi ne var ne be

-Sewgili günlük
-Buyur anam
-Anne bana aldıgın gunluk bana sulanıo *
-Sewgili günnük
-Gene mi sen yaa
-Hahaha bugun noldu biliomusun ..
-Allah belanı wersin

-Sewgili günlük
-Sole janem
-Ya ben bunları sana annatıorm ama baskası okumasın ok ?
-nan babanın gunlugumuyum ben

_sevgili günlük
-sevgili fulyaa
_ne güzel yetiştirmişim be

_sevgili günlük
-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen sonra deneyiniz
_peki abi

_sevgili gün...
-kapalıyız
_ne zaman geleyim

_sevgili günlük
-çiçeklere yazık değil mi yeşil bir dünya için elele

_sevgili günlük
-sevgili günlük diyen ağzını yerim senin
_oyşş harbiden mi

-sevgili günlük
-ne far
-sevgili günlük
-senden bana rahat yok mu
-ama bişi annatcam
-git nan arkadaşın neyin yok mu senin

-Sevgili günlük
-Git nan asılma bana benim sevgilim var

- sevgili günlük!!!
- Efendim canım... ben aşık oldum...
- Aldattın beni git!!! yazma artık bana

-sevgisiz günlük
-Allah belanı versin emi
-Seninde canım

-sevgili ve muhterem bunun yanında saygıdeğer muntazam...
-Kes pıtırdıyı ne söliceksen söyle
-Ben hamileyim
-Aha şimdi bittik.. tükenmezle yazdın demi?

-Sevgili günlük
-Pis yalaka! -
-Adam ol beni ye

-Günlüğüm canım bitanem!
-Bugün olmaz
-Ne alakası var nan?
-Ne bileyim olm öyle bi girdin ki lafa..
-Ciddiden?
-Hı hı....

-Sevgili günlük bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için...
-Parayı veren düdüğü çalar yiğidim..
-Hı?
-Birde hamurumu gör sen

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Son düzenleme:
Günlük, bu ne sıcaktır böyle pöfff.
Yanıyoruz resmen. Bir de hamile hamile hep bir yakıyor yani.
Tıkıldık kaldık eve.
Bugün kandil. Rabbim herkesin ama herkesin bütün dualarını kabul etsin. Ne dilekleri varsa olsun inşaallah. Kimsenin evinden huzur ve mutluluk, bedeninden ve ruhundan sağlık, cüzdanlarından bereket eksik olmasın inşaallah... Herkes sevdikleriyle ömür boyu yanyana olsun inşaallah... AMıN :Saruboceq:

Slm günlük...

Off pestilim çıktı bugün çok yoruldum
Bide dün gece hastanede koşturmaktan sol bacağımda bi ağrı var yürürken çok canım yanıyo
Bide ayağımda su toplamış
Off noluyo bana ya..
Neyse işte yarım saat sonrada çıkıcam işten kuaföre gidicem genel bakım aklinialirimsmile

_CandaS_ rica ederim canım.Burası günlük topiği ise eğer alıntılar hiç hoş olmuyordu.
Rep mesajı yazan arkadaşlarım teşekkürlerimi sunuyorum a.s.
FıstıklıKurabiyem sağol canım allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…