Popüler Konu Sevgili günlük...

Geçmişi iyiye çevirebilirsen kaybettiklerimi bana verirsen yarınlarım senindir ben yine seninimdir...
Bu mümkün mü sence?
Bence hayır...Bu yüzden seni hayatıma alamam tekrar.
Zamanı geri çevirebilirmisin?
Söylediğin sözleri geri alabilirmisin?
Hatalarını görmezden gelebilir misin?
Yapılanları yok sayabilirmisin?
Geçirdiğim günlerin tam tersini bana verebilirmisin?
Bence hayır...
Evet deme herşey iyi olucak deme sensiz olmaz deme..
Yalvarma.
Hiç birşey düzelmez.. Geriye dönülmez.. Biten saygı, biten sevgi ,giden herşey, geriye gelmez.
Getiremezsin.. Eskiyi silemem.. Senle yarınları göze alamam. Senle bi ömür devam edemem.
Bitti.
.
.
.
Gün aşırı gelen aramalardan ve msjlardan bıktım..
Bıktım çünkü yaptıklarından sonra sana tahammülüm kalmadı..
Ben hayır dedikçe kendini affettirmeye çalışmandan sıkıldım...
Başkasıylayım onu seviyorum dedikçe inanmamandan bunaldım...
.
.
.
Huzur istiyorum mutluluk istiyorum..
Onu bulmuşken kaybedemem,kaybetmek istemem..

Günlükcan.. Belki Yarın Vaktim Olmaz Gelip Seni Ziyaret Edemem..
Yarın Akşam Saatler Bu Zamanı Gösterirken Neler Yaparız Diye Konuştuk Kuzimle..
Ve Aynı Anda Nerdeyse Hemen Hemen Aynı Cümleler Döküldü Dudaklarımızdan yerimseniben
Havuzumuzun Rengarenk Işıklarını İzleyip Karadut Şarabımızı Yudumluyor Oluruz Diyebildik..
O Kadar Çok Özledimki Papatyamı.. Değer Vermek Ve Aynı Ölçüde Değer Görmenin Hazzı Tarif Edilemez..
Benim İçin Yepyeni Bir Hayatın Başladığını Hissedebiliyorum :1ninca:
Ve Gel Hayat Bildiğin Gibi Senden Ve Bana Getireceklerinden Korkmuyorum!! Diye Söyleniyorum Son 2 Gündür sempatiksalakcinni
Çok Duygusala Bağladım Farkındayım.. Ama Bu Tatili Onunla Hayal Ederken Şimdi Hayatımda Bile Olmadan Gidiyorum..
Ve Temmuzda Rotamız Bodrum Ve Çeşme.. Onunla Olan Yerler! Ama Bu Kez Tek Başıma Oturuyo Olucam Kumsalda..
Bana Sarılıp Aşkım Bak Şu Ev Bizim Olmalı Diyen O Ve Ona Karşılık Orası Çok Büyük Kaç Günde Temizlenir Beee Diye Trip Atan Ben Olmayacağım Çeşme Sokaklarında..
Özlermiyim Bilinmez Ama Bildiğim Tek Şey.. Artık Yanlızsın Kızım! sengözlerimebaksanab

bu içinde boğulduğum günlerde bitecek biliyorum,güzel düşünüyorum güzel olacak farkındayım...
bazen herşey elimde bazen de önümde oluyor...
bir yol var sanırım biraz huzur ve zamana ihtiyacım var...

günlük ruhum , öyle yorgun ki , hiç birşeyden zevk almıyorum son zamanlarda depresyona mı giriyorum nedir ... hayatım b.mb.k desemm yeridir yani.. Pişmanım galiba ben yaptıklarımdan , yağmurdan kaçarken doluya tutulmak benimkisi ..Hiç bir zaman mutlu olamayacağım galiba ......

Günnüşüm nabersin? bak akşam oldu hava karardı ama bir serinleme bile yok etrafta yahuu, bende çıktım balkona aldım kolamı ve bıskıremimi ohhh keyif yapıyorum neyse bari az biraz esiyormuş balkon ımm tamam artık akşamlar odamdan çıkıp hoooop balkona atıcam kendimii bu akşam geç yatıcam yada saatimi kurarım kalkarım gece yemeğimi yerim sabah namazımı kılar niyetimi eder orucumu tutarım RABBİM KABUL ETSİN HEPİMİZİN DUALARINI ORUÇLARINI NİYETLERİNİ:Saruboceq: Yarın çok sıcak olcak dio babam dayanamazsın hastasın diyo ama olmazzz dedim dayanırım, 1 2 ay sonra ramazanda napıcaz nasıl tutcak ve nasıl dayanıcaksak yarında dayanırım dedim...
Neysee günnüş benden bukadar şuanlık kayda değer bişi yok Öpüyorum herbikecsikleri özelliklede kankim gülçinimiiiiiiiii vedalaşmıyorum onunla çünküüüüü bol booool görüşücezz biz telden kaydirigubbakcemile3 ay hadi çenem düştü toplayıpta gidim bariiii kaydirigubbakcemile3 paiii paiiiiii

selam

gunlukcuum ewe sımdı geldım arkadaslarımla bırlıkteydık ohh sohbetede doyum olmuo
amaa namaz gecıo dıe ewe gelmek zorunda kaldım.askımda hasta oldu bılıo musun kıyamam ben onaa
bu arada Kazen'ın uyarısını cok begendım.burası karsılıklı yazısma topıcı deıl.alıntı yapmalar falan.hıc hosuma gıtmıodu.kısacası ısabetlı bı uyarı olmus.
nıe bılmıyorum erkenden uykum geldı yarın okula gıdıcem arkadasımla ozledım kız ben okulumuu.
mutluyum....

İyi geceler günlük.
Çok yoruldum bugün ya :)
Direksiyon dersimiz vardı ve süper gecti
HOca bizi trafiğe çıkarttı ama acayip mutlu oldum ya
KUrsa biz getirdik arabayı yarı yola kadar ben kalan yariyida kankim Derya
Kurstan sonra abimlerle alışverişe gittik avm ye
Donustede site icine girince esim bana verdi arabayı ,abimleri evlerine bıraktım
YAw çok mutluyum günlük. Kankimin sayesinde ehliyet alicam inşallah. O gaza getirdi beni saolsun.
Vee en guzelide ne biliyomisun Abi'm araba alicak daha dogrusu annem abime araba alicak,
Ve Abi'm ise giderken servisi olduğu için arabayla gitmiycek arabada bana kalicak
inşallah diyelim hayırlısı olsun .ciddi niyetleri var almaya.

Neyse acayip mutlu ama çok yorgunum
o yüzden kaçar ben :)

İyi değilim. Niye hep sevincim kursağımda kalıyor anlamıyorum.
Mesela dün okul bitti her şey harikaydı çok mutluydum vs. Ama ardından diğer
aşk meşk işiyle alakalı meseleyi de bitirmek zorunda kaldım. Başka bir güne denk gelse olmaz mıydı sanki?
Tadını çıkara çıkara mutluluğumu yaşayamayacak mıyım ben?mafoldumben
Üniversiteye gireceğimi öğrendiğim anda da buruk bir sevinç yaşamıştım. Annem yoktu yanımda çünkü. Başka bir şehre gitmişti o yaz.benneyaptımki Oysa ki benim en büyük isteğim üniversiteye ve şimdiki bulunduğum bölüme girmekti o zamanlar. Yani sevinçten delirmem gerektiği halde yapamadım.mafoldumben
Bugün beklediğim bir telefon vardı, o da geldi gelmesine yalnız konuşmayı istediğim biri var o bir türlü gelmiyorr bu kez de.. Hep ortalardayım..
Her şey için binlerce şükürler olsun tekrar. Evet! Amaaa ... Benim de bazı istediğim şeyler varr..mafoldumbenmafoldumben

mutluyum günnüş
aybiğimle dolu dolu 3 gün geçirdik
hemde yastık savaşı bile yaptık

nikonumlada görüştük ohhh daha ne olsun
çevremde sevdiğim gerçek dostlarım var
nasipse haftaya ağvaya gidicez

Buraya yazmak da gelmiyor artık içimden.
takip edildiğimi bilmek huzursuz ediyor beni.

hayat bana güzel,
daha ne diyim....

miraba günlüksempatiksalakcinnibugün kandil
hayırlı olsun ınş.
günlük eşim kendını aştıakannehirgüllere papatyalara bahar cıceklerıne orkıdelere alıştmda dün bana en son çam ağacı getırmişakannehiryanı gülsem mı ağlasam mı bılemedım
evde durcakmış saksıya dıkıp yılbaşında süslüycekmış-tatlicadiarzu-ula kafayı yedı valla bu adam
dedım git işine yaa
yarın bahçeye dik bunu ınş.bugün eve gıdınce saksıda ,odanın ortasında bulmam
dün bazı cıceklerıde saksılara ekmış küçük saksıları değiştırmış
evı temızlemış ılaçlamış
bahceden kucuk sınekler gelıyordu
aferım dedım
akşamda aradı yemek yapma ben yapcam dedısempatiksalakcinniıyı dedım canıma mıllet

bugün oruç eşim ben tutamadım:tomato:
ınş.dayanır
cok kılo almaya başladı spora yazılcak bakalım
benıde peşinden süreklemek ıstıyo bırlıkte gtcez :hulya:
geceler bıle aşırı sıcak uyyamıom yaamirmirmirmirbıde eşimin süreklı uyanıp sarılıp öpmesı yok mu
deli oluyom
uykumun içine edıy bende kaçıom kaydirigubbakcemile3artık

Günaydın günlük ;

Öncelikle Kazen'e huzurunda çooook teşekkürlerimi sunuyorum..buyrunnnnnnnnn Ricamı kırmayıp yerine getirdiği için a.s.

Gelelim banaa....
Dün normalde mesaim 5buçukta bitiyo ben 4buçukta izin alıp çıktım.
Sonra hastaneye gittim
Yengem 4ü 20geçe alınmış ameliyata.
Bende 5i çeyrek geçe ordaydım.
En fazla 1buçuk saat sürüyomuş ameliyat ama bizimki 2buçuk saat sürünce çok telaş yaptık amcam çok panikledi.
Neyse allaha bin şükür çıkardık..
Yengem narkozun etkisiyle bile çıkar çıkmaz ilk amcamın adını sayıkladı :)
ışte aşk böyle bir şey günlük :asigim:
Neyse odasına getirdiler.Yengemin çok ağrısı vardı hiç duramıyordu malum ameliyat sonrası.
Yengemi yatağına yatırırlarken çok canı yandı çok bağırdı.
O bağırınca amcamda çok üzüldü niye bağırttırıyosunuz ya falan diye bağırdı doktorlara.
ıçi gitti kıyamadı napsın :çok üzgünüm:
Sonra neyse ağrı kesici kas gevşetici iğne yapıldı
Sonra toparladı biraz daha
Eee bel fıtığı bu kolay değil fisfisfis
Yengem görmek istediği için belinden çıkarılacak olan zararlı şeyleri , doktorda bi kaba koymuş daha sonra tahlile gitmesi ve yengeminde görmesi için.
Bel fıtığına sebep olan beline yapışan et parçalarını gördük günlük uff çok kötüydü yaaa...
Canım yengem benim çok seviyorum onu tez zamanda iyileşsin inşallah
Gece 10buçuğa kadar hastanedeydim
Annem sabah 8de gitmişti yengem ve amcamla beraber
Gecede yengemin ablası yanında kaldı bizde döndük
Eve geldik 11buçuğa geliyodu e banyo yap saçını kurut üstünü giy bugün için çamaşırlarını hazırla falan derken yatmam 1i buldu.
Sabahda 7de uyanınca doğal olarak uykusuzum şu an..
Ama olsun ailem için sevdiklerim için hiç uyumamaya bile razıyım ben.Yeterki iyi olsun onlar...
Bi an duygulandım aşkımla konuştuk telde dedim bana bişi olsa böle bakarmısın aşkım
Ayy nasıl duygulandı bi anda oda
Yerim ben onuuuuu...... :kedi:
Çok seviyorum bebeğim seni çoooookkkkk....!
Yarında bitsin
Hatta cumarteside geçsin
Pazar günü gelsin pikniğe gidelim aşkımlaaaaa hihoyyyt

Bu arada herkesin kandili mübarek olsun.... :Saruboceq:
Bu gülde benden güzel KK bayanlarına... a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın günnüküm mirmirmirmir
Geçen cuma gününden beri bir koşuşturmadır gidiyor
Eve geç gidiyoruz geç yatıyoruz benim artık pilim bitti çok uykusuz kaldım dayanamıyorum sersem gibiyim

Cuma akşamı kuaförde işim vardı çok geç çıktım annemdeydik sonra eve geçtik
Ctesi akşamı düğün vardı ama ben o gün çalışıyordum
Sabah işe geldim iş çıkışı koştur koştur hazırlandık düğüne gittik kudurduk kudurduk gece çook geç döndük eve
Pazar sabahı erkenden 7de kalktık pikniğe gittik çatalcaya yine akşam çok geç döndük evet piknikten bile gece yarısı döndük kaydirigubbakcemile3
Pazartesi günü pıtırcığımın keman konçertosu ve piyano resitali vardı oradaydık eve dönmemiz yine 12yi buldu
Salı günü Leylamın meleği geldi iş çıkışı karşıya geçtik Beril Prenses'in ziyaretine gittik :asigim:
Dün de kuzenimin kınası vardı oradaydık oradan da epey geç döndük bir de üstüne misafirimiz vardı
Aşkitom bizi kınaya bırakıp arkadaşıyla buluştu dönüştede arkadaşıyla birlikte geldi bizi almaya
Evine bırakırız diyordu ama yolda karar değiştirdiler arkadaşı da bize geldi, hemen uyumak istemedi kocişle arkadaşı, balkonda oturduk keyif yaptık
ama ben 01:30'a kadar dayanabildim sonra gittim yattım

Böyle işte günlükcaaaan bu akşamda aşkitomun maçı var bu gecede uyku yok bana
gerçi aşkı memnu bittikten sonra biraz kestiriyorum ama kociş maçtan gelince illa ki uyanıyorum
duşa giriyor havlusu pijaması falan bide banyoyu falan darmadağınık bırakıyor arkasından ortalığı topluyorum uyumamız yine geç oluyor
İşte böyle günnükcaaaan bu hafta böyle her akşam bir şey çıktı koşturduk durduk çok yorgun hissediyorum kendimi
Bi yatsam şöyle iki gün kalkmasam oooh nasıl süper olur var ya
Bugün ve yarın enerci toplamalıyım ctesi günü kuzen evleniyor yine kuduracağız :teytey: :teytey:

bir umut var içimde bin derde derman...
umarım olur...

Herkesin kandili mübarek olsun,Rabbim herkesin gönlüne göre versin... :Saruboceq:

selam günnüşşşş,,,,
öncelikle kazen uyarın çok yerindeydiii yaaa tşklerrr..a.s.
ayrıca ASLIHASAN arkdşımada tşk ederim böle bi talepte bulunduğu için çok ii yapmışsın canım bu arada yengene acil şifalar diliorum..
(.........................)sildim başıma dert almayım
bugün kandil günnüş rabbim herkesin duasını kabul etsin:Saruboceq:

Son düzenleme:
günnük Tüm Müslüman kardeşlerimin Mübarek kandilini kutluyorum, sağlık, huzur, hayırlı kazanç ve tüm insanlığa barış içinde bi dünya diliyorum:Saruboceq:
dün resmen ayakta uyudum naaan...gündüz iş yerinde dakikaları sayıyoruz, akşam olunca zırt diye zaman geçiyo nolcak bööyle:roflol: çamaşır yıkadım, bulaşıkları da hallettim bugün iş yapamayacağım için...mübarek gün, inşallah bol bol dua edicez kocemle, herkes için...
kıız haftasonuna yağışlı diyolar bizim piknik ikidir havadan dolayı iptal oluyoboshayallersmile bu sefer de ertelenirse gitmicem abi ben. herşeyde bi hayır vardır demek ki gitmemem gerekiyo diye düşünürüm ben eserekli hatunum...
ay hadi yarın da olsun bitsin dinlenek azeyvahedigeldismile
hadi bebişim görüşürüüük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…