Popüler Konu Sevgili günlük...

kirlenmek güzel midir günlük ? içimden gecenleri sana dahi yazamam bilio musun. cok acı benm bu halim.

Sen, ilk aşkımdın benim; ben ise senin başına gelen ilk büyük bela! Çocukluktan delikanlılığa doğru hızla ilerlerken tüm saatlerim, gördüğüm ilk anda çarpıldım sana.

Seninse yaşlı bir cerrah gibi titriyordu narin ellerin hayatımı kurtaracak o aşk denen tehlikeli ameliyata girerken! Ve ben, narkozsuz yararak göğsümü, çıkarıp senin titreyen avuçlarına koydum kristal kalbimi!
Ve yalnızca güzelliği sevdin sen; bu yüzden kendinden bile nefret ederdin. Her sabah uzun kumral saçlarını dümdüz taramak için baktığın aynada karşılaştığın kendi yüzüne bile kan tükürürdü senin bakışların. O kadar önemliydi ki dış görünüş senin için, yeni doğan kız çocuklarını diri diri gömen Cahiliyye Devri Araplarına yalnızca seni tanıdıktan sonra hak verdim!

Sen ki; daha ilk kullanımda bağımlılık yapan acımasız bir h’eroine! Şırıngaya çektim bakışlarını ve şah damarıma bastım ilk Golden Shot’ımı!

biri beni böyle sevmeli

kamil naber:mymeka:-tatlicadiarzu-
sana bazen öyle şeyler yazmak istiyorumki,diyorum dökiyim içimi anasını satıyım..ama yok öyle yağmasengözlerimebaksanabara gaz verme bana yemezlerçevremde olup bitenler beni isyankar yapıyo,arabesk yapıyo,asi yapıyozaten ruhum bu,acıların kadınıyım:smiley-cool:gülme lan:mymeka:ama benim gibi hassas adam pardon kadın gelemiyo haksızlıklara,o yüzden kayınvalidemin hayatını mafeden kayın pederime nalet okuyorum hergünkötükedihüsodahada davosa gelmem,şey pardon sanada başka açık vermemkötükedihüso-tatlicadiarzu-
ahhh ahhhhhyine damara bağladım usta iyimiboshayallersmilebenim herif aramadan biraz kk nın tadını çıkarıyımhadi koçum allaha amanat-tatlicadiarzu-

Tehlikeli bir küfür olarak öğretti senin adını genç şehzadelere tüm lalâlar. “Bu isim tüm Dünya dillerinde küfürdür”, dediler! “Kimin yüzüne söylesen gözbebekleri kanar! Hangi cengaver delikanlı duysa kılcaldamarları patlar! Ne zaman bir ayaklanma çıksa, mutlaka geri planında afyon yutmuş kör büyücüler onun adını sayıklar!”

Ne kadar şeytan varsa göğün kuytu köşelerinden aşağıya inmek için fırsat kollayan, hepsi neşeyle iner yeryüzüne senin gözbebeklerinin kaydırağından. Yer yüzünü yıkamaz çünkü her sabah uyandığında, yıkamaz çünkü yeryüzünü hiçbir şeytan, senin buram buram yalan kokan gözlerin olmasa!

günlük böyle yazıorum da kusura bakma artık :) sinirlerim bozuk bugün oldukca. anlat rahatlarsın derler ya. anlatamıyorum da yazamıyorum. blog spota üye olmalıyım. çingene kzıın günlüğü diye yazmalıyım ama ne şirin. bu günlüğü 2 sene önce tutsaydım şöyle başlardı. bugün yine yattık. ah pardon . aşk yaptık. aşk mı ? ne komik değil mi ? aşk yapılmaz. yatılır.

aşkım seni çok özledim bitanemmmmmm 4 aydır yoksun yanımdaaaa asker oldun bitanem önceallaha sonraaaaa komutanlarına emanetsin aşkım seni çok seviyorum herşeyim

slm günnüş
Belim ağrıyo günnüşşşş
hergün iğne yapılıyorr
Çok şükür eşim yanımda yoksa halim çok zor olurdu
Oturmama kalkmama yatmama giyinmeme
:)
Ev işleri bile ona kaldı saolsun hiç şikayet etmiyorr
heyşeye yardım ediyor
Anneme söylemedim yoksa uykuları kaçar bilirim
Birde taşınma derdim var günnüş
nasıl altından kalkıcam
Son bir haftada bi dün gece rahat uyudum ilaçların etkisi sanıyorum
bugün iki tarafada iğne yapıldııı offff
en azından 10 dkcık oturuyordum :)
artık o bile zor
spor yapmak hayal 30 dk yürüyebilirsem şükrediyorum
dr. yatacaksın diyor hee oldu
neyse umarım salıya kadar geçer
yoksa röntgendi tedaviydi derkeeennnn
hepsini geçtim ama ağrılar çok zor yaaaaa
neyse günnüş kaçtım ben bakınayım birazcık

msn ini actıgımda okunmamış cevrim dısı anlık iletilerimi görmeye alışmıştım. mutlu olurdum. en azından daha görmemiş ondan aramıyor diye. yasadıgım en büyük mutluluk cektiğim en büyük acısın. allah vermesin başka acı da öyle bileyim zaten . insan aşık oldugunda en belli olan yalanlara bile inanırmış . bu aslında bi çin atasözü ama bncede öyle . aşk buymuş zaten. ha b de aşk yapmanın kutsallıgına inanırmış. bi daha 2sne de inanmıcagım için asık olamam. ewt acı . ama hayatta cok daha acı seyler var. şükretmeli .sağlık,aile. bunlar varsa şükretmeli. gerisi teferruat .

sınawlarım bitti çok şükür günlükcan..
ama bütlerim war
şerefsiz,insafsız hocalarımı Allah a hawale ediorummm
we bölümümden nefret ediorummm

günaydın günlük
zabanan sana yazasm geldımirmirmirmirsonra vaktım olmayabılır
çok yoğunum bu aralar:hulya:
dün işlerdenn dolayı cok yorulmuştum kk ya bakamadım bıle
eve gıttım şort tşört gıydım hemen uzandım
yemek bile yemedım yıyesım yok zaten cok sıcak
sonra yattım koçiş geldi kalktım azcık tv ızledık
aycık oynaştık:jeyyar:sonra uslu uslu uyduk:asigim:uykuda bıle elını tutuyom ya yok böle bişi
bazen bana öle sarılıyo sirnaşıo ki aaa yeter dıom
kay öteye zati sıcak-tatlicadiarzu-bayılzamm
sonra dayanamayıp benn sarılıyorum
bu ay nışan yıldönümümüz var bılın mı
bakalım bana ne süprısler etcek cnm kocacım
yarın pikniğe gıdıyormuşuzakannehirhiç gıdesm yok arkadaslar cok zorluyo
bide bjklı arkadaşlarım olunca akan sular duruyohihoyyytonlar için herşeyı yaparım zaten
gıtmeye karar verdık
yarın emırgandayız herkes gelcek ohhh
bende ne yapsam dıye düşünüyom şimdıden
yaprak sarcam ama 8de eve gıdıp yapamam hem nerden bulcam taze yaprağıneyse dedım
kısır yapcam börek kek poğaca bıde yapabılırsem kandıl simidi
geç oldu ama olsun-tatlicadiarzu-
off hiç halım yok bılın mı şimdiden uyku bastı
sabah erken kalktım çamaşırları yıkattım astım
duş aldım süslendım işe geldım
kırmızı ocelerımıde sürdumbayanssulusmilesonra uzandım koçişle koklaştık
işe geldım:gitmeofff
bugun ayakkabı alcam kendıme bı yerden alacağım vardı gelsın paralarsempatiksalakcinniçok deıl ama olsun
şimdi ben işlerıme döneyım sonra akşama yapcaklarımı düşünem
ayy cnm arkadaşlarımla buluşcam
heeee demeden benım herıf öncekı gün bjk nın yenı futbolcusu koarızma yı karşılamaya gıttık dedıakannehirpisss
benı götrmedıler :gitme:küstümmm işteeee

geçen cumadan beri o kadar değiştiki hayatım...hep böyle olur zaten bende.
upuzun süren bir sessizlik ardından başkalarına anlatmaya hızımın yetmeyeceği kadar
çok ve çabuk gelişmeler...iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum.ama içimden bir
ses diyorki bu yeni iş senin için bambaşka bir başlangıç.'o' da duygularına cevap veremesende sana çok şeyler öğretecek, büyütecek.hmm hayır büyütecek demeyelim.
bunu en son dediğimde ne kadar yanıldığımı anlamış, büyümemiş büyütmüştüm
karşımdaki kocaman adamı.rahatsız eden yönleri de var ama anlıyorum onu sanırım.
bugün yine plansız bi günün sabahındayım.yeni yaşamıma şimdiden ayak uydurdum sanırım.öğleye kadar uyuyan ben üç gündür sabah erkenden ayağa dikiliyorum.düşüncelerimin karmaşıklığı uyutmuyo bir süredir.en çok canımı sıkanda
geçti dediğim sivilce belası.tek tük çıkmaya başladı yine.ne zaman düzenim bozulsa
böyle oluyor işte.onlarda bu sürece alışsın normal haline dönecektir cildim.allahım
bana doğru yolu göster lütfen.her yerde güzel insanlarla karşılaştır.kötü insanların
şerrinden koru.

Sevgili günlükcaaan yaz geldi ve ben evde boş boş oturuyorum yaaaaaaaa.....
Oysa canım dışarı çıkmak, gülmek zıplamak hoplamak eğlenmek istiyo :bbo:
Ablamlarda gelmedi ki bi gezelim pkniklere gidelim,alemlere akalımlaelaelaelaelae
Amaaaaaaan zaten onlar gelene kadar benim formasyonum başlar..
Neyse ben gideyim, yazacak bişey yok ki be günlük:a015:
Hadi baş baaaaşşşşş...

gunlugum sana demeden gecemıcem 4-5 senenın ardından yenıden sıır yazmaya basladım..
nihohoyy =)

Günlük; bugün saçlarımı katlı kestircem ya sıkıldım bu halinden, yıkaması dert, kurutması bi dert mirmirmirmir
Dün ilk gül tatlımı yaptım, süper oldu ve tam not aldı alkisalkisalkis
Bir de çocuk istiyorum ya, ama şu borçlarımı bi bitiremiyorum boshayallersmileSabahtan tüm temizliğimi bitirip işe öyle geldim, içim çok rahat :hulya:
Ne kadan mikemmel bir yazı yazdım, konudan konuya atladım sempatiksalakcinni
Az forumu kurcuklayayım bakiim ne olmuş ne bitmiş aklinialirimsmile

günnük....

23.06.2010....bilmiyorumkismile hayataımda unutamayacağım tek tarih olcak.... benneyaptımki

saçlarımı boyattım... zemuszemus yeni ben yaratmak için.. olmadı günnük... içimdeki kanayan yeri değiştirmedikten sonra saçlarımı gözlerimi değiştirmem faydasız... yasakkelime

bugün mobilyam geliyo...delikafadulden 20 gün kldı düğünede... şimdiiden içim sıkıldı günnük yaa.. o kadar tantana :teytey::teytey::teytey:

olmasada olmuyo dimi bi kez ewleniyoruz.. :dance: o değilde o günkü maçlar çok güseldi onlar kaçıcak sırnaşık şey

neyse akşama bi fön çektirteyimde sevdiğime süprüz yapayım bare... bayanssulusmile 3 saat sonra çıkıcam gidicem.. hihoyyyt

ben kaçar günnükkk.... beni dinliosun ya sana bayılıyorum... olumunekankayizsmile

Çoook üzülüyorum günlük, isyan etmek istiyorum ama kime neye edicem (
Şehitlerimiz yüreğimi yaraladı, ailelerine Rabbim sabır versin...
Bu gidiş nereye?
Neye yanayım, ana kucağından savunmasız terör önüne sürülmelerinemi yoksa terör olaylarının artacağını söyleyen Tsk'nın hala onları oralarda yalnız bırakmasınamı...
Elimden tek gelen dua (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…