Popüler Konu Sevgili günlük...

Ahhh günlük ahhh, şimdi evimde olsam, serin sularla balkonumu yıkasam, hem balkonum temizlense, hem ayaklarım serinlese :asigim:
Sonra buzluktan buzzz gibi bir kola alsam kendime, üzerine bir ince dilim limon koysamm, tiril tiril elbisemi üstüme geçirsem, miss gibi balkonumda efil efil oturup, buzzz gibi kolamı yudumlarken bir de sigara tüttürsem...Ohhhh misss boshayallersmile
Ama gel gör ki işteyim :1ninca:

Uzanmışım kumsala
Güneş damlar içime
Kurumuş dudaklarımda
Unutulmuş bir beste
Yaşıyorum aheste...

Kapılmışım rüzgara
Savrulup gidiyorum
Şimdi çok uzaklarımda
Nafile telaşlarım
Hayattan çalıyorum...

Bir elimde ayna var
Şair beni kıskanır
Yanmişım sereserpe
Sahildeyim
Ooo...
kaydirigubbakcemile2

Böyle İşte Günlükcan Malum Mod Tatil Modu :lepi:
Sıcakkkkkkkk Çok Sıcakkkkkkk Dahada Sıcakkk Olacakkk akannehir
Bu Ne Ya Günlük Cannn bilmiyorumkismile
Sanki Cehennemde Yanıyoruz Cayır Cayır eyvahedigeldismile
Ama Merak Etme Senin İçinde Havuza Atlıyorum Böleee Balıklamasına kaydirigubbakcemile5
Ayrıca Tuti Hanım'a İletiver Çok Gezmiyorum Evde Oturamıyorum Sadece Fobim Var sırnaşık şey
Gamzem Gülüşünü Yirim Senin Biliyorum Sen Orda Pişerken Ben Burda Tatil Yapıyorum Çoookk Ayıp Oluyo Ama İdare Et şakkıdı

KK Bana Harika Dostlar Kazandırmaya Devam Ediyorsun Onlar Kendilerini Biliyolar yerimseniben
İyikide Varlar Şu Günlerimi Sayelerinde Ve Tavsiyeleriyle En Acısız Şekilde Atlatıyorum.. Şeniz

Aman Nazar Boncuğumuzu Koyalımda Kem Gözlerden Sakınalım Kuşum :nazar::roflol:

Günnükcan naper :nazar:
Daha dün sana enerci toplamam lazım demiştim ben di mi :nazar:
Dün akşamda evde değildik iş çıkışı dedemlere gittik kandil diye annemler halamlar herkes orada toplandı her kandil olduğu gibi
Aşkitom beni orada bıraktı maça gitti ben babamlarla döndüm eve saat 12yi geçiyordu, bire doğruda aşkitom geldi yine geç yattık
Çöktüm resmen yaa tam bir haftadır bu tempoda yaşıyoruz bayılıp kalıcam bi yerlerde akannehir
Bu akşam kısmet olursa eve gidelim diyorum kaydirigubbakcemile3
Bir sürü ütüm birikti yine, evin temizlenmesi gerek
Geçen gece şöyle bir toz aldım yerleri falan sildim iki arada bi derede ama süpürge açmak lazım camların silinmesi lazım ama ne zaman :KK1:
Yarın kuzen evleniyor yarın iptaliz yani kaydirigubbakcemile3
Pazar günüde babalar günü ooof oooof :nazar:
Denize gitmeyi de çok istiyorum ama hala nereye gideceğimizi bulamadık, denizi temiz bi yer var mı İstanbul'a yakın :nazar:
Kocişe diyorum nereye gtsek en yakın Büyükçekmece sahili diyor :roflol:
Ayağımı sokmam o suya ben akannehir
Yüzmeyi özledim günnükcan yaa en sevdiğim şeylerden biri yüzmek imkanım olsa kışın havuza yazılırdım ama onu da yapamadım geçen yazda gidemedik denize falan çok özledim çooook :gitme:
Evlenmeden önce kardeşimle sabah kahvaltıdan sonra giderdik akşam yemeğine kadar sudan çıkmazdık yazın kaydirigubbakcemile3
Keşke yine öyle olsa :asigim:

Ayyyy günnnüüük bi iki gündür yine yüzümü sivilcekler bastı biliyo musun mafoldumben
Ne güzel tam iyileşmeye başlamışlardı şimdi yine yanaklarım, alnım, çenem ve dudaklarımın etrafı sivilce doldu minik minik ve de çok acıyo mafoldumben
Aynaya bakmak gelmiyor içimden nasıl geçecek bunlar yaa mafoldumben
Keşke mucize bir şey olsa sürsemde cildim bebek gibi olsa :asigim:
Ergenliğimde bu kadar sivilce dökmedim ben yaa :gitme:
Off moralim bozuldu yine bak, gidiyorum günnükcan hoşçakal :a015:

günlük
sana ilk kez yazıyorum
bizimkilerin görüp okuma şanslrı yok süper bi şeysin sen nan günlük :KK1:
dişimi gidip yaptırcaktm artık pazartesiye kaldıbenneyaptımki
şu bülent sinir etti beni he :mymeka:
akşam sana ayrıntılı olarak yazarm
anlarsn yaa:jeyyar:

Tatile ihtiyacım var günlük:çok üzgünüm:
şehrin gürültüsünden ,ev işlerinden 1 hafta olsun uzaklaşmak ne iyi olurdu
Eşimle başbaşa ,açık büfe yemek ohhh tıkın tıkın bide havuza gir sonra sempatiksalakcinni
Ne hayal be kaydirigubbakcemile3
Tabiki bu senede bi yere gidemicezsempatiksalakcinni
Kolaymı ev taksidi ödüyoruz :nazar:
İnşlh evimize taşınalım yeni mobilyalarımızı da alalımhihoyyyt
Seneye yaza oğluşumu babannesiyle anannesine postalıycam :1ninca:
Ve başbaşa tatile çıkıcaz :eek:
Çok ihtiyacımız var buna:KK1:
9 ay sonra kendi evimde olucam inşlh günlük
Allah ömür versin de görelim kendi yuvamızı :Saruboceq:

Bugün apartmandaki hatınlarla günümüz var ,bitti artık bugün son :KK1:
Pek istekli değilim nedense gitmeye
Neyse önce yemeğimi yapim
Yusuf uyanınca düşünürüm artık:emir_bebek:

Hı? Babalar gunu bu pazar mı?
Yanı bız gecen hafta kayınpederımın babalar gununu erkenden mı kutlamıs olduk :eek:

üffffff sınawlarıma köpekler gibi çalıştım ama emeğimin karşılığını alamadım
çok sinirliyimmm
genç yaşımda girdiğim strese bak
umarım bütünlemelerde geçerimmmm
Allah ım sen emeklerimin karşılığını almamı sağla
şu okul bitsin de ewleneyim artıkk

günlkkkkk merhaba merhabaaaa
ay ben çok iyiyim allahıma şükür karnemi aldım
dereceye girdim hepisi de beeeşşş delikafadulden
ayy lise hayatım da burada son buldu
dün aşkımnan gezdik boğaz turuna çıktık bir güzel
az önce de karnelerimizi aldık ve vedalaştık yarın görüşmek üzere kaydirigubbakcemile3
günnüükkk yarın össs var ne decem bennn
çok çalıştım allahım emeğimin karşılığını alabilirm aşkımnan inşallah
günlük dua et banaaaaa

Össye girecek olan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum günlüğüm.
bayan1903ü okuyunca hatırladım. Kuzenim de giriyor yarın sınava.
Ayy kaç yıl oldu uğraşalı.. İnşallah bu kez istediği gibi bir sonuç elde eder
ve o da artık bir üniversiteli olur.
Üniversitenin yeri bambaşka, apayrı..Kelimelerle ifade edemiyorum.
Neler gördüm neler neler öğrendim ben bu 2 yılda bir bilsen..
Hayatı öğrenmek için büyük bir basamak üniversite. Tabi o basamağı çıkanaa..
Yoksa evden üniye üniden eve olmazz..Başka yerler, başka ortamlar, başka şehirler göreceksin
ki kapasın bir şeyler.
Ahhh ahhhhh saflığımız nerelerde kaldı şimdi ne olduk. Bi baksana halime günlük..
:nazar:

günlük , çok canım sıkkın ya birisi msn mi ve feysimi çalmış kimbilir nezamndır takip ediliyor ve farkında değilim dün arkadaşlarım ben sanıp konuşmuşlar sapıkla öyle anladık ensonunda itiraf etmiş ve bana söylememesi için tehdit etmiş arkadaşımı :KK43: yeni mail adresi aldım ve feysimdeki bilgilerimi değiştirdim mail adresimi falan bu sabah baktım ki onuda sıfırlamış arkadaşıma da tehdit msjı göndermiş bugün bana söylediği için çıldırıcam ya kim bu :KK43:( Güya bekarlığımda benden hoşlanan biriymiş ben yüz vermemişim evli olduğumuda ve kimle evlendiğimide biliyor , eşime falanda söyledim ama ne yapacağımı bilmiyorum ...

Tabiside Ben Geldim Ne sandındııı kaydirigubbakcemile3 bugün pek bi enerjiğim nedenmii?? ee sanırım hastalığım kremler ve ilaçlar sayesinde geçiyorrrrrrrrrrrrrrrr veee bugün kuzenimin kep atma töreni varrr bende davetliyimm ee davete katılmamak olmazz
:KK1: ben ve diğer 2 kuzenimde gelicek, canlı müzik falan olucakmışşşş kopcaz yanii anlicağınnn, uffff ne giysem yaa beyaz elbiseyimi yoksa beyaz pantalonumumu?? akşam 6'da başlıyomuşş hımmmm yaa sanrsam galiba herhalde her ay beni ziyaret eden o meşhur şey geliyor bakalım ne olcakk aman bu akşam olmasında yarın gelsin ziyaret etsin beni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Imm canım babam cumadan gelirken simit almışşş offfff negüzell koktuuuu annemde çay demliyooo yanındada karper peynir ve zeytin iyi gider dimiiiiii cokacimcoook
Gülçin hanıma gelinceeeeeeeeeee ona şunu demek istiyorummmm " Hiçte bile pişmiyorum çünküüü nerdeyse çıplak geziyorum kaydirigubbakcemile3 ve su kuşu oldum evin içinde sürekli suyun altındayım ımmm sonracığımada bende gidicem yavrum şarköyeee keyifeee yanii beraber keyif yapcezzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 neyse benim yerimede gez eğlen dolaş havuza girrr kop kop kop durumları olsunn yaniiii şekerparemmm Şeniz"

DİPNOT: ASLIHASAN'a teşekkür ediyorum olgun tavrı için ve anlayışı için... vereliniortak

ayy hadi çok çene çaldım ben keyife gidiyorummmm ve sana tebrik koyuyprum bıkmadan usanmdan bu sıcakta patlamadan dinlediğin içinnnn herbikescikleri
hadiii paii paiii :nazar:

günlükkkk pazar günüü sınav var ağlamakk istiyorum yaaaa..
çok stresliyim bi atlatsaydımmm offf offf..
:sinifsinif:

bu sana ılk yazısım gunluk
içimde ki sebebini bilmediğim sıkıntılar dağ gbi buyuyor
yada ayların sıkıntısını atlatamadım bılmıyorum
yapmam gerekenlerı yapmak gelmıyor ıcımden
düğün streside sardı heryerden bazı seyler net degıl
belırsızlık benı cıldırtıyor
4 ay kaldı hala bır yer bulamadım,bulamıcam boyle gıderse
hayallerımden vazgecmek zorunda kalıcam belli ki..
sık sık yazarım hoscakal

Şimdi aynı şehirde değiliz ya çok uzaksın ya bana daha çok özlüyorum.Özledim.
Daha 1.5 ay var çabuk geçse bari...

günlüğüm,kafam dumanlı.2 şişe bira. deviriyorum, az kaldı bitmesine..
3cü buzdolabında ama onu içmem artık.:)
bu şehirde ,sıcaklar erken başladı. 40 derecenin üstü.dışarı çıkılacak gibi değil.
çıktım ve geberdim:)
zor attım eve kendimi. klimayı bulandan Allah razı olsun.
yaşanacak gibi değil ,yazın burada.
gelir gelmez açtım biramı .iyi geldi ya.
offf, ne sıcağı seviyorum ne soğuğu.
yaşasın ilkbahar ve sonbahar:lepi:
bir yudum alayım biramdan.
şerefe pembe hatun
:içelim::içelim:

kaç gündür sayfalarını okuyup duruyodum yazmak mı ? içimden gelmiyordu ..
aslında bu aralar hiçbir şeyin içimden gelmediği gibi...daraldım iyice buralarda.
bugün uzun zamandır istediğim şeyi yaptım nasıl yaptım bilmiyorum ama saçlarımı
kestirdim daralınca insan kendiyle oynar ya değişiklik diye diye gittim bu haltı yedimsempatiksalakcinni
baya bir gitti arkalar daha kısa önü uzun modelden kestirdim ...
düğünde baya yıpranmışdı,stres ve kansızlık nedeniylede artık döküle düküle can çekişiyordu
neyse alışırım bu halime :nazar:hadi ben gidiyim bu gün yalnız yemek yiycem spagettim pişmek üzere

"aşk yuvası" gitti, anılarda gitti kirazlarda senağlama
daha toplanmamış karadutların zevkini başkasımı sürücek şimdi
oysa orda benim bile çok anım var, hiç kolay değil sanki benimmiş gibi sahiplenmişim orayı..
belki hayırlı şeylerin başlangıcıdır bu durum,onu bilemiyorum ki :bbo:
gönül gözüm öyle kapalıki, biliyorum ama neden böyle olduğunu
düzelmeliyim, düzelmeliyimm kafamçokkarıştı ama bu şekilde nasıl kafamçokkarıştı
ve sen hanımefendi gülüe güle, iyi tatiller
inan bu ikiyüzlülüğünden ve sahteliğinden dolayı senle hiç akraba olmak istemiyorum
senin sahteliğine yapma gülüşlerine ayak uyduramıyacaağım için hep soğuk damgası yiyebilirim hee umrumda değil ama ben neysem oyum :1closedeyes:
güzel bir şarköy tatilindende döndüm ddeniz güneş canlı müzik soğuk bira ve en önemlisi cırbım hepsi bitti..
o gidiyor günlük 1 ay sonra beni yapayanlız bırakıp gidiyor buralardansenağlama
inşallah mutlu olur :Saruboceq:
ve ben.
evet ben artık yeni bir sayfa açarım hayatta hep yeni başlangıçlarr heppp boshayallersmile​

ah be günlük bugun hayatimin takvim sayfasindan bir yaprak daha kopardim ve bu kopardigim 30. yaprakti... bir yeni yasin sevincimi desem yoksa artik 30lu ya$ sendromuna girip girmiyecegimin celiskisimi desem icimde tuhaf duygular hakim...ama ne olursa olsun yasamak cok güzel ailemle olmak cok güzel her sabah cocugumu kucagima almak cok güzel hani omo reklamindaki diyorlar ya kirlenmek güzeldir diye :KK1: bir yas daha ilerlemekte güzel....

günlük pazar günü babalar günüymüş
10.kez babalar gününü kutlayamıcam
çok özledim babammmm

günlük yaw ben bu sitede zaman geçirdikçe erkeklere üzülmeye başladım
gerçekten kadın dırdırı düşman başına...
o derece yani.

X