Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük son 3 gün
ama inanılmaz derecede rahatım sanki bütün heycanım gitti
umarım o güne kadar da bi daha heycanlanmam
herşeyim hazır o günü bekliyoruz
işlerim yoğun biraz yarından sonra 5 günlük bir tatile çıkıyorum
geri döndiğimde nişanlanmış olacağım
sana uzun uzun yaşadıklarımı anlatıp bıktıracağım
görüşürüz...

Günlükcüm, ayy arkadaşlar soruyoya baya bi heyecan basıyo beni :))
Normalde rahatım, bugün son eksikleri tamamlıcaz, ay hayırlısıyla bi atlatsak...
2. ve daha büyük bir adım atıyorum kısmende olsa eşim sayılacak artık, nişanlandıktan sonra daha bir bağlılık oluyo diyolar, gerçekten öylemi olacak acaba?
Hep dua ediyorum günlük, mutlu ve seviyeli bir evliliğim olması için...
Rabbim isteyen herkese nasip etsin...
Yarın bu vakitler büyük bir telaş içinde olucam ve pazartesi nasipse alyansım parmağımda olacak, sen utandırma Rabbim...

Daha Yeni Eve Girdim Günlükcan..
Dayım Geldi Annanemdeydim -tatlicadiarzu-
Birde Soğuk Biraları Götürmüşüm Geçen Gün Dünden Beri Boğaz Ağrısından Ölüyorum senağlama
Bademciklerim Şişmiş Manita Beyde Soğuk Soğuk Götürmeseydin Diyo Bana :mymeka:
Çarşamba Yazlığa Gidiyorum Ve Uzunca Bi Süre Yokum..
Canımın İçi Kuzenimde Gelecek.. Bi Arada Çeşme'de Başbaşa Tatil Yapıcaz Kız Kıza :teytey:
Tüm Sorunlardan Sonra Harika Gelecek Bu 2 Aylık Tatil mirmirmirmir
Sevgili Dayıcımda Maddi Olarak Hiçbişeyi Dert Etme Atla Arabaya Gel Dedi :icecream:
Ah Dayısının Kuzusu Dayısı İsterde Gitmez Mi :1closedeyes:
Bekle Kuşadası Yine Dağıtıcam Seni delikafadulden :roflol:

Günlük bana şans dile, vakit daraldı.eyvahedigeldismile
Çok güzel bir akşam, çok güzel bir gece olsun..

selamın alekim kaydirigubbakcemile2
nabeer günlük
okul cok vasattı
bugünden itibaren terk etmiş bulunuyorem :lepi:
herkesin dilinde bütünleme var :/
öyle bi hale gelmisiz ki arada mala baglayanlar da cıkabiliyor
kalmiim diye adak adayan falan
evet, evet ben de :kedi:
topluca mala bağlamıs durumdayız :|
onun haricinde bütünlemeye calısmakla mesgulüm :/
ahah ne sacma oldu diğ miğ dahilinde dicektim.(saçmaladım şuan kabul) benneyaptımki
neyse..
bütünlemeden sonra da güzel bi tatiil
güzel şeyler bekliyor bu yaz beni, eminim yani
haydi gittim ben
ciao zemuszemus

Son düzenleme:
selam
gunluk o kadar karısık kı gunlerımız anlatamam sana bıgun super gecıo
delı gıbı mutluyuz ertesı gun bı sorun.neden bu aralar bukadar kaswetlı gunler
gecırıyoruz anlamıyorum.allahıma sukredıyorum tabıkı daha beterınden korusun dıye.
cok yorulduk aslında ıkımızın arasında hıcbı problem yok suan hep dıs etkenler yuzunden yanı ıkımızde bı taraftayız tartısmıyoruz anlıcagın.mutlulugu ozledık ya.gecen gun bırlıkteydık o kadar ozlemısız kı anlatamam sana:kedi:ben onu cok sewıyorum.
oda bana delı gıbı asık.heranımız neselı mutlu eglencelı.nolur bozulmasın bu buyu.
ben naparım ya onsuz.tek korkum onu kaybetmek.onun bana olan sewgısını gorunce
daha cok baglanıyorum :asigim: bugun bulustuk 3saat falan oturmusuz ne cabuk zaman gecıo anlamıyorum kı.konustuk herseye ragmen gulduk.bu konuyu tek konusabıldıgım kısı o.kımseye anlatamıyorum.bu yuzden bırlıkte olmak ıı geldı.azda olsa rahatladım.ıkımızde bırbırımıze tesellı olmya calıstık.aslında ıkımızınde ıcı ıcını yıo ama bellı etmeden rahat gorunmeye calısıyoruz.neolursa olsun bız bırbırımızın tek gercegıyız.
neyse canımı daha fazla sıkmak ıstemıyorum onu cok sewıyorum.

Günlükk bugün uyku keyfi yaptım canım dışarı çıkmak istemedi hava da kapalıydı zaten sonra bi yağmur yağdı ki sorma gitsin ben uyurken de yağmış harikaydı ama çok seviyorum yağmurları sonrasından gelen toprak kokusunuboshayallersmile yağmuru biraz izledikten sonra kalktım temizlik yaptım mis gibi oldu ev ohhzemuszemus annemle otururken bi telefon geldi aşkım evde misin evdeyim hayatım tamam 5 dk geliyorum köşeye çık neden noldu dedim çık işte bitanem dedi iyi dedim üstümü değiştirdim çıktım aşkım bana ağzıaçık bükme getirmiş:asigim: annesine yaptıttırmış ama günlük var ya harikaydı harika sıcacıktı fırından yeni çıkmış ohh mis gibiydi hemen eve geçtim baya bi yedimeyvahedigeldismile sonra aşkımın annesini aradım teşekkür ettima.s. canım aşkım benim çok seviyorum onu:asigim: sonrasında akşam yemeği yemedim artık yarın arkadaşımın sözü var ben koca bi göbekle gitmek istemiyorum ama yarım kilo almışım bile günlükeyvahedigeldismile neyse akşam yemekten sonra alışverişe çıktık k flakes aldım bakalım etkisi olcak mı çok yorgunum ama günlük daha manikür pedikür yapacağım maske aldım onu yapacağım duşa gireceğim yarın için kuaförümden randevu da aldım inş yağmur yağmaz yarınboshayallersmile

Sevgili Gunluk,
Nasil yani deme,sasiracaksin....artik kendime baska bir yol cizdim ,hayatimda bir sure icin kimseyi istemiyorum..

Son düzenleme:
Son yazıma baktım da baya bi zaman olmuş girmeyeli, yazmayalı gülüğüm..

Derslerimi firesiz geçtim çok şükür, bu dönemden ders kalmadı ya gerçekten ne kadar şükretsem az.. Bu yine de okulumun uzadığı gerçeğini değiştirmiyor biliyorum ama bi umut verdi en azından bana.

Günler hem zor geçiyor hem de nasıl geçtiğini anlayamıyorum aslında.
Bi arkadaşımın daha evleneceği haberini aldım, 27sinde düğünü varmış. Sevindim onun adına, zor zamanlar geçirmişti kız sevgilisiyle. Allah mesut etsin dedim içimden ama gitmeyeceğim düğününe. Eskiye dair hiç bir şeyi ve kimseyi istemediğime karar kıldım hayatımda. Liseden bi arkadaşımı aramam lazım ama elim bir türlü telefona gitmiyor nedense. Her gün ayrı bahaneler buluyorum kendime aramamak için. Konuşacak eskiden başka bir şeyimiz yokmuş ve ben eskiyi konuşmak istemiyormuşum gibi geliyor. Haksızlık aslında bu yaptığım biliyorum. Offf..

Pazartesi stajım başlıyor, 1 ay kadar en azında meşgul olayım istiyorum bir şeylerle. Hatta beni öyle çalıştırsınlar ki yorgunluktan mecalim kamasın haftasonlarını iple çekeyim istiyorum. En çok da kendimi dinleyemeyeyim istiyorum.

Perşembe günü öyle şahane bi yer keşfettik ki.. Sessiz sakin ve enfes manzaralı.. Süleymaniye'den Galata'ya uzanan bir yol çizdim soyutça. O kadar açıktı önüm..
Yine düşündüm, her bir karede O'nunla geçirdiğim zamanları düşündüm. Her birinin fotografını çektim kafamda bir kenara koydum. Unutmak istemiyorum sizleri dedim ve yakına kaldırdım. Yalnız unutmam lazım sanıyorum ki.. Hem kareleri, hem geçen zamanları, hem de O'nu.

Kader ne gülüğüm? Benim kaderim ne? Bunları yaşıyorsam her biri benim kaderim mi, bunları ben mi yazdım şimdi. Çok acımasız davranmışım kendime. Ya da acıdığım için böyle davranmışım belki de bilemedim..

Emre'yle öyle konuşmaya ihtiyacım var ki. Ama gel gör ki diyemiyorum konuşalım mı biraz diye. Biliyorum ki O'nun da derdi, sıkıntısı var.

Bugün az daha uğraşsaydık ayağım kırılıyordu sanırım. Saftrik kuzenim ayagımın üzerine logar kapağımsı bi şey düşürdü eve gelirken. Ben de bir de ayagım altındayken üzerine bastım kurtulayım diye tam olduk. Bileğim şişti biraz ama kırık yok muhtemelen. Ezildi galiba, dokunamıyorum sadece.

Okulu uzamış güllüğüm kesin olarak bugün öğrendim. Sevindim dersem yalan olur. Çünkü o gittikten sonra hayatım nasıl olacak merak ediyordum. Ya kopmamız ya da bağlanacaksak bile onun için ortamının değişmesi gerekiyordu. Şimdi ben yine muallakta kaldım. Aslında biliyorum ki aklından bile geçmiyorum. Olsun be güllüğüm benim umudum O'ndan değil zaten Allah'tan..

O'na bi mektup yazdım güllüğüm. Geçtiğimiz cuma akşamı beraberdik arkadaşlar ile birlikte filan. Verecektim aslında ama arkadaşlarım artık O'nun için hiç bir şey yapmamamı söylüyorlar. Haklılar aslında. Hatta biri çok açıkça bana 'O'na bugüne kadar verebileceğin her şeyi verdin. Sevgini verdin, arkadaşlığını verdin. Söylediğini iki etmedin, sabah uyandırmanı istedi uyandırdın, cesaretini gösterdin gittin sevgini bile söyledin daha ne vereceksin' dedi. Haklısın dedim ve sustum. Ancak lanet yüreğim hala ve hala O'na ne versem az, her şeye değer diyor. Yakıp yıkasım geliyor o anda tüm dünyayı..

Aman tamam ben susuyorum ya, yazdıkça daha da doluyorum boşalacağıma..

Bunu geceden beri dinliyorum ve kendime söylüyorum güllüğüm. Bi defa da sen bana söyle belki idrak edebilirim.

ya günlük gece gece aklıma bişi takıldı
sevgilinle yakınlaşmak caiz degilmiş
nikah olması gerekiyomuş en azından
e yandık biz o zaman yau :/

Günaydın günlükçüm
Ben uzun zamandır artık sabahları erkenden kalkıyorum uyuyamıyorum eskisi gibi 10lara kadarboshayallersmile
özledim uyumayı ama uyku girmiyor gözlerime.sana bir yazayım dedim bayadır yazamıyordum.:1no2:
Biliyormusun ben çok hassasım karşımdaki insanı fazla önemsiyorum birazcık vurdumduymaz olsam birazda ben önemsensem hiç fena olmayacak artık sempatiksalakcinni
Bu huyumu azcıkta olsa değiştirmem lazım tabi becerebilirsem deneyeyim en azından denemeden bilinmez nede olsa.yoksa böyle mide ağrıları uykusuzluk fazla çekilecek bişey değil gerçekten.neler oluyor bana ben bile kendime itiraf edemiyorum olanları.belkide ne olduğundan emin değilim henüz emin olduğum zaman ilk sana yazacağım zaten günlükçüm
Sana yazmak biraz rahatlattı beni sanki beni dinleyen biri varmış gibi geldi birden
Sanalda olsan,beni anlayamasan bile bile iyiki varsın günlükçüm olumunekankayizsmile
Bu arada ben kk daki arkadaşım nikoncanımı özledim nedense birden aklıma geldi şimdi opuyorumnanaktan
seviyorum seni nikonum:asigim: ve diğer kk daki arkadaşlarımı iyi varsın KK ve arkadaşlarım :enbuyukkk:vereliniortakkaydirigubbakcemile5

anlatayım da rahatlıyım...
sabaha karşı 4 te uyandım, midemi üşütmüşüm berbat bi haldeyim.. neyse dedim uyuyabilirmiyim bi daha..6.30 da kalkacam...iyi ki de uyumuşum..
canım babamı gördüm...çok yakışıklıydı her rüyamda olduğu gibi...ama hastaymış,ananemlerin evinde yatıyor...annem ablam hepimiz başucundayız...ama ağlıyo, ablamla bana "birbirinizin kıymetini bilin " diyo...aslında baya sohbet ediyoruz ama hatırlamıyorum..herneyse, bi şeye ihtiyacın olursa beni ara diyorum babama ve evden çıkıyom işe gitmek için, saatin alarm sesini, telefon zannediyom "babam arıyo heralde" diye uyanıyorum...uyku sersemliğiyle 2-3 dakika sevindim babam ölmemiş ki diye:gitme: ama jetonlar düşünceee...ağla ağla...bi yandan susmaya çalış, bi yandan ağla..günnüküm 6 yıl oldu ama 60 yıl bile olsa bu acı geçmiyor...yaşayanlar anlar ne demek istiyorum...
ama rüyalar o kadar mutluluk verici ki, Allahımın hediyesi bence, beni dünyada en korktuğum şeyle hem de en korktuğum şekilde sınadı, ama canım babamı özletmiyo bana işte...rüyamda hasret gideriyorum ne güzel...inşallah ben de öldüğümde, sonsuza kadar kavuşmuş olacaz...hem bence gittiği yerde mutlu, iyi...çünkü hep iyi görüyorum onu rüyalarımda, hep güleryüzlü..sadece bu sabah ağladı..neden anlamadım...

günnük biz bi aile olmayı başaramadık, ama inşallah ablam da ben de, böyle güzel yürekli bir babaya layık evlatlar olabilmişizdir...

oh rahatladım...iyi ki varsın günnük
( acısını hatırlatıp üzdüğüm arkadaşlarım varsa, özür dilerim )

canım günnüğüm hayatım müthiş bir şekilde yoluna girmeye başladı.
kendimi çok iyi hissediyorum. haftaya cuma sınavım var o da hayırlısı ile bir sonuçlansa.
sonrasında bebişime kavuşmak için mücadelem başlayacak. biliyon mu günnükçüm
bu defa tutacak bana biri öyle diyor. dün kanapenin kırlenti karnımda uyumuşum rüyamda
hamile olduğumu ve doğum sancısı çekerken kendimi gördüm. günnük bebeşim olunca hayatım mükemmel olacak diyorum. sorunlarım takır takır çözülüyor. rabbim onca sıkıntının sonunda güzel günleri görmeyi de nasip etti. iyi ki dünyaya gelmişim be günnükcan. opuyorumnanaktan

bugün bizim evlilik yıldönümümüz 7. yılımıza giriyoruz.7 yıl önce yine günlerden c.tesiydi.12.06.2004..
ama sanki duygularım körelmiş gibi bu sene çok sallantılı geçti.şu an da hiçbişey hissetmiyorum.

Günnük yaz geldi ya ben yine koca fabrikada yalnız kaldım boshayallersmile
Herkes ya izinde ya ctesi kaçamaklarında :sinifsinif:
ışe geldiğimden beri telefonlar bir kez bile çalmadı, boş boş oturuyorum burada
Düşünüyorum da kendime ne çok zarar veriyorum ben mafoldumben
Benim hayatım bu kadar değersiz mi?
Cumartesi sabahı sevgilimi sıcacık yatağımızda bırakıp evden çıkıp işe gelmek zoruma gidiyor
5 saat için burada duruyorum bütün günüm heba oluyor
Haftaiçi yoğunluktan farkedemiyorum ama böyle boş oturunca o kadar zoruma gidiyor ki mafoldumben
Bir ara kitap falan okuyordum artık onu da yapmıyorum çünkü telefonların çalmaması normal bir durum değil, bazen öyle oluyor ki saatlerce bi beş dakika mola veremiyorum telefonlarla boğuşmaktan
Kitap okuduğumda da okuduğumdan hiç bir şey anlamıyorum sürekli bölünüyor
Tesadüf işte bugün böyle sessizlik var çok sıkıcı boshayallersmile

Ayyy neyse boşver şimdi onu ben bugün çok heyecanlıyım günnükcan
Akşama düğün var dün gittim kuafördeki ıvır zıvır işlerimi hallettim bayanssulusmile
Bugün de saçlarımı yaptırmak için gidicem ama karar veremedim hala nasıl bir şey yaptırsam diye
Eve uğramam lazım bi duş alıp hazırlanıp çıkıcam elbisemi, ona uygun makyaj malzemelerimi falan alıp kuaföre geçicem
Süslenip püslenip doğruca kız almaya gidicez hihoyyyt
ınşallah güzel geçer, hep mutlu olurlar :asigim:
Düğünleri sevmiyorum aslında ama bu akşam evlenen kuzenimiz o yüzden önemli bizim için
Haftaya da benim kuzenim evleniyor pazar günü çeyiz almaya gidicez kız evine sonra yerleştirilecek eşyalar eve
Yarında öyle koşuşturmalı geçecek günümüz
Aslında pikinğe gidecektik yarın arkadaşlarımızla ama iptal oldu, başka zamana kaldı artık napalım
Böyle işte günnük, pazartesi günü de yakın bir arkadaşım doğum yapacak hayırlısı ile onun yanında olacağız hep birlikte :asigim:

Şimdilik bu kadar günnüküm
Hadi kaçtım ben sayfalarının tozunu alıyım biraz hoşçakaaal zemuszemus

off canım sıkıldı günlük yaaa... cts cts işe geldim... hem de sadece göndermem gereken bir numune için... 12de de çıkıp dişçiye gidecektim... araç da ayarladım erken çıkmak için; gecikirsem kimbilir ne zaman sallayacak dişçim beni... çok sıkıldım bu tellerden artık kurtulmak istiyorum...

numuneyi 12de göndermem gerek ama makine başka yere gönderilmiş... makineyi kullanacak kişinin çocuğu sınavdaymış 1 saat sonra gelecekmiş... beklesem mi bilemedim... beklesem başka makinede yapacak olacak mı ; sonra numuneyi kuryeye benim bırakmam lazım... dişçi de yalan olacak... hadi onu geçtim bekleyeyim ama hadi olmazsa saat 3 e kadar gerçekten boş yere beklemiş olursam...

güvenemiyorum ki bu adama da... ama numunenin de gitmesi lazım... gitmezse patrondan fırça kesinn... ayy deliricem yaa... oturup ağlayasım var sinirden... :çok üzgünüm:

Bu baş ağrımın sebebi umarım havalardır Günlük...:bbo:
Yoksa çok canım sıkılıyor artık! :gitme:

Test çözmem için bir motivasyon lazım, birinin beni zorla ders başına oturtması lazım bence...
:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…