Popüler Konu Sevgili günlük...

günlükk çok cnm sıkkın çokkk az önce annemile tartıştımm kalbini kırdımm kadının çok üzgünümm ama çok üstümee geliyo herkess bebeğim olmuyo benimm herkesde bunun derdine düşmüş yaa beni bana bırakmıyolar yok şu dr git yok bu dr gitt bebk varmı bebek bu sözler çok incitiyo beni annem bile anlamıyo beni psikolojim bozuldu ben takmamaya çalıştıkça herkes kafama takmam için elinden geleni yapıyo hatırlatmayın diyorumm zamna bıraktım ben olsun olmasınn allh nasip ederse olucak diyorum ama anlamıyolar tıpta tek çarem tüp bebek onada şuan imkanım yokk işte daha ne zorluyolar beni anlamıyorumm doktor doktor gezmemi istiyo millet ama artık doktprluk bişiy kalmadı işte yok başka yol tek yol tüp bebk onada zamn var kolaymı tüp bebk yaptırmak offffffffff çok bunalımdayım yaa çevremdekileri çok kırıyorum istemiyorum kırmak ama onlarda beni kırıyor incitiyor bilmiyolar farkında deiller ama çok incitiyolar bennniiiiiiiiiiimafoldumben

Dün akşamdan bahsetmemi bekliyorsun di mi?
O kadar da yazdım acaba neler olur bana şans dile falan..
mafoldumbenmafoldumben Ne sen sor ne de ben söliim..mafoldumben
Unutmak istiyorum tüm olanları.
Başka bir şey değil..mafoldumben Zaten yaşadıklarımı anlatabilecek kelime yok ki!
mafoldumbenmafoldumben
Alttaki minik fotoğraf anlatsın kelimeler yerine.. Gör bak nasıl bir halde geçirdim geceyi.

Görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgili günlük bugün harika bir gün bana laf sokmaya kalkan haddini bilemeyen insanlara öyle cevaplar verdim ki anladılar benle laf yarışı olmaz insanlara haddini bildirmek ne kadar mükemmelmiş bugün anladım..ve tüm psikolojim düzeldi hafifledim resmen...şimdi eşimi beklyorum dışarı çıkıcaz inş.mükemmel bir hafta sonu geçirirm...

miraba günlük sana aylardır yazamıyorum bılın demı:kedi:senı çok ıhmal ettım
ama geçerlı sebeplerım varşakkıdı
evlendığımden berı yazamadım belli süre netım olmadı
sonra eşim 2.hafta hemen net aldı eve
ailemden ayrıldım bıraz uzaklaştım onlara:sinifsinif:cok özledım sıksık onlar geldı ben gıttım derken zaman gectı
bı baktım 6 ay olmuş evlenelı
herkesı cok özledım
baba evıne mısafır olarak gtmek cok başka bı duyguymuş:gitme:şimdı annem babam köyde
bende dün işe başladım yorucu ama güzel bı işim var
evlılık cok güzel gıdıyo
eşim cok romantık cok anlayışlı
benı hıc üzmuyo:asigim:
2 hafta evvel tanışma yıldönumümüzü kutladık
daha doğrusu sadece o kutladı
evın her köşesı mumlarla notlarla süslüydü:asigim:
ve bı zamanlar kuyumcuda görüp beğendığım kalplı sıyah beyaz kolye ve bielkliğini almış
ve 10 buket gül
heryer güllerle cıceklerle süslenmış ve cok guzel bi masa hazırlamıştı:asigim:bende bı öpücükle işin içinden cıkıverdım

Günlük bir ev düşün...
Bu eve misafir gelsin...
Ve evden biz gidleim misafir kalabilsin diye.
Sen böyle bir ev gördün mü?
Ben bizde gördüm işte...
Allah herkese akıl fikir versin...
Babam da tutturmuş benim ailemi siz çekemiyorsunuz diye, evet he çekemiyoruz o gül aileni diyesim var...
Ona göre ben anne tarafımı seviyormuşum baba tarafına düşman gibiymişim....
Tabi anne tarafımdı dimi elimden paramı alıp yiyen doğru...
Ben nasıl oldu da sevemedim baba tarafını hayret...
Hasbinallah...
ohaoldumsmile

Ooooff günlüğümm..:sinifsinif:
Durup durup sana yazasım var. Çok çok çok yazmak istiyorum
ama yapamıyorum şimdi. Yarın düzelicem. Uyku iyi gelecek.
Atlatıcam dünkü travmayı, biliyorum.

Üzgünüm evet ama güzel bir haber aldım sınav sonucumla ilgili, o çok
iyi geldi gerçekten de. Son bi sınav var önümde. Onu da bi hayırlısıyla atlatayım da
sonra ver elini tatil..

buraya yazılanları kısmen okurum
üstteki üyenin gece ne yasadagını merak etmekle mesgulüm suan günlük :/

günlük bugün saat bire kadar uyudum tüm haftanın yorgunluğu çıktı üzerimden sanki hala da kalkasım yoktu ama kuzenimle buluşacaktım eyvahedigeldismile dışarı çıktım gezdim bol bol kuzenimi beklerken inglotun şu duraline ından aldım çok merak ediyodum farımla birkaç deneme yaptım çok memnun kaldım ay insan bişey alınca bu kaa mı sevinir yaa akannehirsempatiksalakcinni kayın validemlere geçtik burdan da kuzime geçicez birazdan sabaha kadannn konuşuruz artık , yarında düğün var arkadaşın , akşamda mangal yapcaz galiba sahilde bu haftasonu dinlenme yok bana günlük :2:bilmiyorumkismile

ceydoşum :kedi:
o huy değişmiyo bebeğim ya kaydirigubbakcemile ben de aynı senin gibiyim ama bu huy bazen hiç de fena olmuyor öyle değil mi boshayallersmile
mesela sen benim sana verdiğim değeri hep bildin bu da senin güzelliğin yani sana değer olumunekankayizsmile
ben de seni seviyorum ve her zaman dualarımdasın :asigim:
şu günlüğe eşimle ilgili hiç özel birşeyimi yazmadım sana olan saygımdan dolayı. ta ki senin mutlu haberlerini aldığım zamana kadar olumunekankayizsmile
diliyorum ki inşaallah mutluluğu, huzuru hiç kaçırmayasın :asigim:
iyilerin kıymeti hep bilinsin boshayallersmile
sevgilerimle canım kardeşim Şeniz

Sevgili Gunluk,
Bu kadar az uyumama ragmen ,gunlerden sonra ilk defa kalbim guzel atar oldu, ne hos degil mi? Hadi hayirlisi ....

Son düzenleme:
mrb günlük
neden insanlar kabul ettikleri bildikleri ve önemsemedikleri şeyleri gün gelr yüze vurur dile getirir anlamıyorum çok kırıldım paramparça oldum..
berbat saatler geçiriyorum ne olcak ne olmalı bilmiyorum hayırlısı...

offff kocişim gene gitti yarım saat önce çıktı evden
antalya yolcusu ilk gittiğinde bu kadar koymadıda
bu gidişişnde çok üzüldüm senağlama:gitme:
5 günlük bi mutluluk yaşadım ve bugün bitti
gene canım sıkılıcak gene tekim
off çok zor çook inş bizide yanına alır taşınırız oraya
hee dün bide fal baktırdık
bende taşınacakmışım eşimin yanına
çok güzel günler bizi bekliyomuşa.s.
maddi yöndende sıkıntılarımız geçicekmiş
kızıma çok güzel gelecek haızlıcakmışız
ama benim savurgan kocam parasını tutarsa
aklını kullanırsa inş bu beklediğimize
değerr bu zor günler geçerr

günlük çok sıkıldım biliyomusun başlasın artık başlasın.....

günlük bu yazıyı sana şubatta yazmışım neyin başlaması için yazmışım acaba çok merak ettim hiç hatırlamıyorum ya neden böle bişe yazmışım

eyvahedigeldismile :1shok:

Uuuleeee ağlamaktan gözyaşım kalmadı artık hee.sempatiksalakcinni
Bir sınanma sürecinden geçiyorum herhal.
Sabah en kolay ölüm yolu nedir acep diye düşünürken şimdi ders çalışmaya
çalışıyorum.sempatiksalakcinni O hırslı tarafım beni intihar düşüncesinden alıkoyuyor.
Daha önce intihar etmeyi düşünmemiştim tabi hiç; ama bu sabah düşündüm
gerçekten. fisfisfis Merak etme şimdi vazgeçtim.sempatiksalakcinni
Daha dur bakalım! Güzel şeyler de olacaktır elbet. Hala içimde umut var.
Sabrediyorum. Öğrendim sabretmeyi. Daha neler neler öğreniyorum bi bilsen.:sinifsinif:
Şu son sınavım iyi geçsin de bi bakalım.

kolpa basın hayde bunuda basın...
QARESMA BJK 'mize hayırlı olsun sevgili günlük...BJK mizi karalayanlar gördü transfer öyle değil böyle yapılır...
büyüksün başkan her zaman her yerde en büyük kartal ....

Bu arada o malum gecede yapılan hataların telafisi düzeltilmek isteniyor.:dilcikar:
Napiim ki şimdi ben iş işten çoktan geçmişken.
Karakterini mi değiştiricem çocuğun.
Bir kez daha konuşup sepetlicem.
Kaderim bu benim..Kaç kişi çıktı da biri bile giremedi içeri..mafoldumben
Bu sayfaları Haziran'da kapatıp artık kafamı dinlicem ve düşünmicem de.
Çünkü anladım ki hiçbir işe yaramıyor.
Bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen..

Ayyy bir sürü de incik cıncık var şu derste.
Onlara bakıyorum şimdi. Bir taslak çıkariim de önce sonra yavaştan beynime
işlemek için uğraşıcam. Aşama aşama oluo bu işler..
Hadi görüşürüz..

Hooooooopppppppp ben geldim yer aç bakiimmmmm ayyy kaç gün oldu yazmayalııı ay bilmemkii seceresini sen tut ben niye tutimmmkaydirigubbakcemile3 yaz geldii ve ben evde durmuyorumki heleki şu son olaylardan sonra evde durmam ne mümkünnn aman tanrımmmm geçen sene bu aylardaki gamze nasıldı biliyosun dimi eve kapatmış kendini insanlardan soyutlamış 5 yıllık ilişkisi biten mutsuz umutsuz artık eskisi gibi olmicak hiç bişi diyen ve antidepresyanlarla ayakta duran gamze 1 yıl sonra bu konumda olucağını bilebilirmiydikiiii Hayırr!!! RABBİM SANA BİNLERCE KERE ŞÜKÜRLER OLSUN HAMDÜ SENALAR OLSUNNN :Saruboceq:
Biliyomusun farklı bi enerji farklı bi sinerji var dopdoluyum kıpır kıpırım evet yaşımın verdiği olgunluk ve yaşadıklarımında tecrübesiyle artık adım atarken inan bana 3 defa düşünüyorum evet sanırım geçrekten büyüdüm olgunlaştım ve tam anlamıyla piştim yerimseniben

ama inan bana şuan beni anlatan tek şey şu olabilirr
"mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu, mutlu... yine mutluuuuuuu... çok mutluuuu opuyorumnanaktan"

Neyse sanırsam bu akşam bi planlar var inşallah uygulayabiliriz eğer uygularsak anlatırım döndüğümde ( artık şomağızlı olmamayıda öğrendim kaydirigubbakcemile3)
Neyse hadi ben ditttimmmmmm paii paiiiiii baaaaş baaaaaşşşş çaauvv :roflol:

2 Gündür Nerdeydin Diye Soracak Olursan Kankamdaydım Günlük Can :lepi:
Neler Yapmadıkkiiiii... Az Önce Geldim Eve Galiba Yine Gidicem
Allahım Tüm Sıkıntılarımızın Üstüne Nede İyi Geliyo Şu Son Günler zemuszemus
Sen Bozma Mutluluğumuzu.. Gözü Olanın Gözünü Çıkart sengözlerimebaksanab

Ayrıca Gamze Hn a SorarMısın Neymiş O Plan kötükedihüso
Aklımdan Geçense Valla Atlar Giderim İlk Uçakla Yanına sempatiksalakcinni
Özledim Yafru Kuşum Seniii Şeniz

günlük çok kötüyüm
söyle bana kim beddua etti böyle günlük
çok mutsuzum herşey tersine gidiyor kafayı yiyeceğim
herşeyle tek tek ben uğraşıyorum günük
benim trip yapmam gereken yerlerde ben alttan alıyorum
kendimi o kadar kötü hissediyorum ki
yok günlük ben bu hayatta mutlu olamaycağım herhalde
artık hiçbir inancım kalmadı mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…