Popüler Konu Sevgili günlük...

e beni sinir etme üf artık kimse için kendimi değiştiremem.x bana mesaj atmış çok sevindim.sınav için son dönemece girdik sabır.

Eveeettt evvelsi akşam cereyan edip beni mahveden,
dünün sabahına doğru şiddetlenen etkiyle daha da kötü olan,
ardından sabah da başka feci bir etkiyle sarsılan ben, şimdi oldukça iyiyim.
Bugünlerde yaşadığım bu acı dolu, depresif hal buraya kadarmış günlük.
Bu kez biraz daha ani ve sarsıcı oldu ama olsun. Yine ve yeniden öğrendim.
Öğrendikçe büyüyorum, olgunlaşıyorum. Şebnem Ferah ne diyor bi şarkısında
biliyor musun? 'Acıyı da derdi de severim ben. Yanımdan geçer, beni büyütürler.'
İşte aynen öyle. Yaşadığım an içinde belki farkından olmuyorum ancak sonrasında
olsun napalım, boşverr diyebiliyorum. Sonrasına gelene kadar çektiğim sıkıntılı durumlar
çok üzücü olsa da tamam deyip geçmek zorundayım.
Şimdi dersimin başına geçiim.
Muck muck günlüğüm benimm..

Ayy yazmayı unutuyordum neredeyse.
Bugün mesaj atmış bi de yaa..
Beklemiyordum doğrusu. Ee madem hoşlanıosun azcık belli et di mi ama.
Yanımda bu kadar heyecan yapmasına gerek yok ki günlüğüm.
Elini tutsam ölür, o derece yani.
Zaten son görüşmemiz olacak.
Ne kadar sevimli olursa olsun, iletişim kuramadın mı olmuyor.
Nasip değilmiş işte ne diyelim.

merhaba pembiş..
ne zmandır yazamıyorum sana..
içimde şuan acayiip bir sıkıntı var..
bedel ödemek bu mu acaba?
bedel mi ödüyorum ben?
anlamadım gitti günlük...
çok fenayım şuan hem de çok...:sinifsinif::sinifsinif:

merhaba günlüüük sempatiksalakcinni
Cumartesi güzel başlayan ama sonu cidden kötü biten bir gün geçirdim :umursamaz:
O şırfıntı (k) izmire gelmiş
benimkide konser çekimine gidecekti ama arkadaşında kalacakdı dönüşde
acaba o şırfıntıda orda kalırmı endişesi düştü içime
dedim eğer o orda kalırsa sakın orda kalma CADIARZU
benle resmen sokak ortasında tartıştı, bağırdımafoldumben
tabi bu gerilim dahada boyut kazandı ilerleyen saatlerde
şırfıntıya gelme diyemem bir sürü insan var yanımızda :1ninca:
beni dolmuşa bırakırken baya ağır laflar etti bende bitti çıktın hayatımdan dedim mafoldumben
çok üzüldüm günlük mafoldumben
telefonumuda kapadım aramasın beni diye ve eve geldim
delirmiş herkesi aramış, dedi eğer 1 saat daha açmasaydın yada eve gelmeseydin kötü olacaktıeyvahedigeldismile
neyse dedi yarın buluşalım, hayır dedim, konuşmamız lazım dedi, konuşacak birşey kalmadı dedim:gitme:

bir şekilde ikna etti beni...
akşam üstü buluştuk. ilk defa öyle gördüm onu :bbo:
sonra elinde bir çiçekle geldi aşkım affet beni sen haklıydın dedi hihoyyyt
sen benim kendime verdiğim değerden daha fazla değer verdin hep,
seni seviyorum söz bir daha tekrarlanmayacak böyle birşey dedi :asigim:
kendine o kadar güveni vardıki anlatamam günlük şaşırdım cidden akannehir
sevgi kelebeği diyorlar bize sempatiksalakcinni

gut mornin günnük hayırlı haftalar olsunnnnzemuszemus
yine hiçbişey anlamadan hafta sonu da bittiii yine geldik burayaaaaboshayallersmile
cumartesi malum, zaten moralsizdim, bi de üstüne iflas etmiş mide bağırsak, adet sancısı derkeeenn bi de üstüne iş, işin ardından 4 saat eğitim...geberdim...eğitimlerde de zaten yıllar yılı aynı klişeler...ruhum daraldı yeminlen..
dün gitmedim eğitime neyin...öğlene kadar uyudum sonra kocemle evi temizledik topladık...öööle geçti gitti işteakannehir
neyse günnüküm görüşürüz yine...si yu

Sevgili Gunluk,
Iki gundur kendimi hic iyi hissetmiyorum,gripten bir turlu yakami kurtaramiyorum ama kotu ruhlar, kotu enerjiden kendimi korumak icin herseyi yapiyorum,kazanan kimmis, gorecegiz bakalim..yeter ki Allahim bana guc versin....
:Saruboceq:

Günlük...

Bu haftasonu ne zaman başladıda ne zaman bitti ki? Dün gördüm aşkımı ne zaman gördümde ne zaman akşam olduda biz ayrıldıkta ben şu an işteyim ki? Ben hiç bir şey anlamadım fisfisfis
Oofff... Şimdiden özledim yine paşamı....
Günlük dün bir başım döndü bir hararet bastı..Güneş çarptı yaa..Dışardan gelmiştik aşkımlara..Sonra bebeğim benim su çarpıttı yüzüme boynuma enseme doğru ...Sonra yatırdı beni yatağına ilaç felan verdi sık sık yanıma geldi.. Oy paşam rabbim ayırmasın hiç bizi :asigim: sen ne güzel bakıyosun karına öylee aklinialirimsmile

Allahım hayırlısıyla bu pazarı agız tadıyla bi atlatsaydık
dün aksam bikac aksilik oldu nolcak bilmiyorum Rabbim yardım et sen bize...

Dün sözde ders çalışcaktım. Gece 12 civarı oturdum masa başına,
öyle bi gözattım sadece. Adamakıllı bir çaba sarfedemedim. Yarın sabah
giricem bi de..:bbo: Yine erteledim. Yine son ana bırakmayı başardım.
Pffff.. Bence iyi olacak. Buna yürekten inanıyorum.a.s

Günlük be hafta sonu ne çabuk geçti inanki birşey anlamadım:1no2:
Hafta sonu bir hastane bir düğün derken eve zor attım kendimi eniştemin
mide kanaması rahmetli dedemin yiğenin düğünü derken geldi geçti valla
Bu hafta sonuda ikizlerin sünneti var fisfisfiscumartesi kınası pazarda mevlütü
yine yorgun olucam öyle uykusuzum ki boshayallersmile iş yerinde uyuklarken
patrona yakalandım birde akannehir
eniştem kötü :çok üzgünüm: kan değeri yükselmiyor hala
35 ve üzeri olması lazımmış 24 -23 lerde birde acilde sedyede yatıyor adam cumartesiden
beri :çok üzgünüm:Allah yardımcısı olsun aklım hep onda:çok üzgünüm: teyzemde garibim nasıl üzgün Rabbim sen yanlarında ol nerde hasta varsa herkese yardım etsin :Saruboceq::Saruboceq:

miraba günlüksempatiksalakcinni
ben geldıı
h sonum cok güzel geçtı
dün uyyamadım erkenden kalktık koçişle:asigim:kahvaltı ettık az tv ızledık geri uyduk
sonra dolaşmak için dışarı cıktık
gezdık gezdık gezdık:asigim:
beğendığm ayakkabıyı aldı bana:kedi:bölece 1 haftada 3 ayakkabım oldu
daha hıcbırını gıymedım
eski çalıştım yere gıttım alacağımı alamadım
erteledıler:mymeka:bende 2 çanta kaptım gerısnı alırım sonra dedım
çalıştırırken çalıştırırlar emeğını vermezler bölelerı:mymekaislükler
neyse bugun gene işe geldım
eşime ve işime aşiğim günlük:asigim::asigim::asigim:
Allah bozmasın :Saruboceq:
hee bıde ayıp ama dıycem
dün bızım komşuların bahçeden kiraz çaldımgünah belkı ama ne edım dalında görünce cnm cektı
eşimle çıktık ağaca:1rolleyes:yedık
sonra başka ağaca o çıktı ben saklandım
o attı ben yedımkaydirigubbakcemile3
afiyt olsun ne dıyek

yazmayı unutmadan bızm buralar cok güzel yaa
heryer mis gıbı ıhlamur ığde kokuyo
taze taze topladım ıhlamurları kurutcam
komşular saolsun bişi demıolar
bende dıom ölmüşlerınızıın canına değsn

Son düzenleme:
Günlük selam tekrardan....

Bugün hiç zaman geçmiyor bana yahu haftabaşı diyemidir nedir anlamadım gitti :sinifsinif:
Öğlen yemekleri beyenmedik şirkette arkadaşla.Çıktık dışarda yedik güzel bi yer keşfettik on numaraydı valla yemekler cokacimcoook Sonra epey derinlere daldık bir sohbet muhabbet saatin nasıl geçtiğini unuttuk valla saat tam 13:30da işteydik ucu ucuna yani aklinialirimsmile
Muhabbetimiz boyunca bana öyle şeyler anlattıki ... Gözlerimizden yaşlar süzüldü... Engel olamadık.. Çok güçlü bir arkadaşım var günlük..Yaşadıklarından roman olur inan... Bu kadar zorluğa nasıl katlandın sen diyebildim sadece... Sonra o ağladı... sonra ben.... :2: melankolikleştik bugün bee.. Her gün gülen eden biz... Bugün niye böyle oldukki :çok üzgünüm:
Arkadaşlık güzel şey be günlük ,
Herşeyini paylaşabilmek hele...
Yarın akşam dağıtıcaz kafaları :içelim:
Çünkü çok ihtiyacı var değişikliğe..Onun yanında olmalıyım :teselli:

Naber günlük

hafta sonum tempolu gecti, sabah erkenden kalkmalar kocişle kahvaltı etmeler
çarsıyı gezmeler akşama kadar , nikahtı doğumgünüydü derken öyle bi hafta sonum bitti
ama geberdim günlük bi daa öle tempolu olmasın bi gün evimde dinlenim dimi :sinifsinif:
bi de dargın bi kaç insanla biraraya geldik hiç bişey olmamış gibi hayatımıza devam ettik
ne kadar kolay be günlük utanç verici şeyler yap sonra bişi olmamış gibi yüzüne gül
ben şahsen utanırım :1closedeyes: ama özür dilemekten hiç çekinmem utanmaktan iyidir
üç aylara girdik diye böyle bi karsılaştık Allah vesile oldu diye böyle bişi yaptım ama kalbim sıkışıyo :bbo: hiç memnun kalmadım bu yaptığımdan
nolur Rabbim tekrar karsılaştırmasın :Saruboceq:
işte böle günlük boshayallersmile

selaammm
hersey yoluna gırıo sekerım.bı mutluyum kı sorma.
ne ıstıosan allahtan ıstıceksın dıye bosuna solememısler:Saruboceq:
sorunların bı bolumunu hallettık sayılır.kaydirigubbakcemile2
ewde neler yapıosun dıosan cıdden bos oturmak ewde olmak cok felaket yaa.
aksama kadar hıcbıse yapmadan yorulur mu bı ınsan oturdukca sıkılıp bunalıyorum.
dun hemen arkadasımla gıttık spor kompleksıne.bugun saglık raporu cıkartmaya gıdıcem.
yarında pılatese baslıyorum.bıkac hafta sonrada yuzmeye gecerım buyuk ıhtımal askımda yuzmeye gıdıcekmıs yoksa bu tatıl boyle gecmeeezaklinialirimsmile bankadanda aradılar staj ıcın.yarın okula gıtmem gerekıcek.bıkac sey ıstedıler sawcılıgada gıdıceem dahaa ohooo.cok ısım war aslında.
hadı tutma sen benı ufaktan uzıım ben.
buarada halaa harflı notlarımız acıklanmadı sınır oluyorum ortalamamı cok merak edıyorum yaa:kedi:

günnükk çok fena grip oldum ölüyom bitiyom yaa
ne menem bişeymiş bu kışın gribi neysede
yazın giribi fena
hee bide kızımda hasta oda grip öksürüğü var
üstende dişi çıktı çok iştahsız çook
zaten zayıf iyice kilo vericek diye korkuyorum
zaten 2 aydır ala ala 200 gram almış
böyle devam ederse hemen dr a danışıcam inş düzelir yaa:Saruboceq:

Bazı günler daha çok uyuyorum, bazı günler daha az. Ama her gün sabahlıyorum istisnasız. Bazı günler onu daha az düşünüyorum, daha çok küfrediyorum, olmuşlara. Ama hep dua ediyorum, ayrılsınlar diye. Bazı günler pop dinliyorum, bazı günler türkü. Ama onun şarkısını hiç dinlemiyorum...

Öyle böyle geçiyor günler.

Tamamen bir belirsizliğin içindeyim yine.
Şu gördüğüm rüyalar da aklımı karıştırıyor.
Beklemek ne kadar da kötü. Bir de neyi beklediğini bilmeden beklemek benimkisi..
Daraldım..

günlükkkk bana bir şeyler oluyor içim daralıyor avazım çıktığı kadar bağırmak geliyor içimden yeterrrrrrrrrrrrrrr yasakkelime
bitsin bu yalnızlık diye çok canım sıkılıyor çokkkk bu haftasonu şebom evleniyor onun düğünü için çanakkaleye gideceğim hayırlısıyla anammmm
şebomda evleniyor gelecek haftasonuda hem pikniğe gidiyoruz can dostlarım iş ark.ile birlikte o günün akşamı murat abimizin oğlunun düğünü var
ertesi gün demetim evleniyor ohhhh ohhhhh evlenene evlenene nan bu nedir tüm arkadaşlarım evleniyor bense yerimde sayıyorum neyse artık
demetciim söz verdi onun nikahında biriyle tanıştıracakmış beni allahım yaaaa herkes yalnızlığımın mutsuzluğumun farkında sanki herkes biriyle
tanıştırayım diyor aman allahım ben bu durumlara düşecek insanmıydım yarabim yaaa kurtar beni bu yalnızlıktan bştsin artık şu lanet şey yaşamak
istemiyorum bu duyguyu bu saçma sapan durumu of yaaaaaaa biri çıksın tutsun kolumdan beni bu durumdan kurtarsın rabbim noolurrrrrrrrrr :Saruboceq: :Saruboceq: senağlama

Merhaba günlük çok mutsuzum çok ofkeliyim ama şaşılacak derecede sakinim..
ve bu beni ürkütüyor..
bir yandan artık son diyorum bir yandan bu da geçicek diyorum.
Niye ezdiriyorum kendimi...
Uzayınca çok yıpranıyo yaaaaaaaaaaa
OOOOFF nolcak bilmiyorum
Beynimde yüreğimde durdu ya mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…