Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük Can..

Gece Hararetli Hararetli Tartışırken Bi Baktık Barışmışız akannehir
Nasıl Olduğunu Anlamadım Ama Seviyo Bu Adam Beni Ya -tatlicadiarzu-
Onca Cadalozluğuma Katlanıyo :lepi:
Ama Haketti Bu 10 Saatlik Ayrılığı kötükedihüso
İkimizede Ders Olsun Bi Daha Sorunları Görmemezlikten Gelmez Artık şakkıdı
Bana Destek Olan Gamzeme Gizemime Meryeme Eceye Hepsine Tşk Ederim Canlarım Benim Şeniz
Çok Seviyorum KK Bana Kazandırdıklarını Allah Dostluğumuzu Bozmasın :Saruboceq:

Kafam çoook karışık günlükk çookkk.
Galiba üzülmekten korkuyorum ben. Ama bu şekilde yaşamaya da
devam edemem ki.senağlama Umarım her şey çok güzel olur.:çok üzgünüm:
Yaauu görüyo musun final stresi fln yetmedi bir de başıma bu çıktı.
Ya da ben çok büyütüyorum. Ne kadar takmamaya çalışsam da olmuyor.
Harika olsun istiyorum eğer bir şeyler olacaksa.
Ayarlayabilirsek. Her şeyin rast gimesi lazım ki gerçekleşsin.
Noluurr sen de dua et benim için günlüğüm. Yüzüm gülsün artık.

selam günnüşüm
evde pineklemekle meşgulüm uyudum bayağı bir
şimdi test çözücem ama inan ha şu kadarcık içimden gelmiyor
sınava kalmış 10 gün ne edicemm bbeenn eyvahedigeldismile

günnük Allaha şükür işim gücüm var, seviyorum seviliyorum, başımı sokacak kadar evim var bize ait olmasa da...bi de sağlığım düzelse, şu abuk hastalıklardan kurtulsam, hayırlı eli ayağı tam bir bebişim olsa...tadından yinmeyecek bu hayat...
bazen içim kararıyo ama yine de çok şükür bugünümüze dimi günnük...

Günlükcüm şafak 3 hatta 2 demeliyim sanırım.
İnşallah hayırlısıyla 10-20-30....hatta 70.ci yılımızıda görürüz....

sevgili günlük,
bugün boş günümdü. evde epey bir oyalandım. sonra kiraz almak için pazar gidecektim ki yağmur başladı. canım ( sanırım bebişlerim ) nasıl kiraz istiyor anlatamam. 3_5 kilo alacaktım ama hep meyveler geçiyor gözümün önünden : kirazlar,karpuzlar,erikler,üzümler...yağmurdan dolayı tv de bozuldu. aşkı memnunun tekrarını izleyemedim.... inşallah akşama kadar düzelir....evde banyoyo,lavaboları temizledim pek iyi oldu. şu çamaşr suyu ne güzel birşey yaaa... heryeri pırıl pırıl yaptı valla...
neyse tatlım , benden bu kdar bu arada iyi haber: yağmur dindi.buket kiraz almaya kaçar...

Camdan bakinca karsimda mis gibi cam agaclari, yagmurun, topragin kokusu...o kadar iyi geldi ki..

naber günlüşüm bugün istanbulum da çok yağmur yok çok şükür karanlık olan içim dahada karardıydı kac gündür bunun üstüne adetimde 3 gün geçi,nce bende manyak gibi acaba dedim gene yoksa hamilemiyim dedim tabiki herzamnki gibi 4 senedr olduğu gibi fiyasko oldu sonucu yine ama yine hamiş değilm ooof of günlüşüm ya ben anne olmaya layık değilmiyim ben çokmu bencilim dünyada bu kadar dert sıkıntı varken benim çocuk iştemm yanlışmı kurtulamıyorum bu istekten umutlarım tükendi çaresizliğim tavan yaptı neyse şimdilik bukadar başka bi can sıkıntımı paylaşana kadar by

Sevgili günlükcüüüüüüümmmm...
işte geldik dört yılın sonuna,bugün son sınavımızı da olduk veeee ÜNıVERSıTE BıTTı !!!
ınanabiliyor musun?ben inanamıyorum ya bir tuhafm,boşluktayım.
hem güzel hem kötü..
Yarın mezuniyet var...
Hadi hayırlısı, inşallah güzel bir ömür, güzel bir iş beni bekliyodur...Fazla mı iyimserim kiboshayallersmile

günlük yine zayıf enerjili günlerimden birindeyim minnoşumla küsüz hala aynı evde iki yabancı gibi yaşıyoruz napiym oda beni sinirlendirmeseydi haketti bunları alsanaalsanasmile

Slm günlük.
Geldim evime
Gündüz direksiyon ,aksam trafik dersi yorulmsun ya.
Cok heycanliydim yaw bugün , deryacim cok sakın ve rahatti.
Ama beğendi hocamız.Ee ilk defa araba kullanan biri olarak gayet iyiydik.
Esimle alışma turlarına da cikicaz.
Bu arada bisiler gördüm ve halenmi dedim halen mi?
Eğer bizeyse o ,ki öyle görünüyor.
Once bı aynaya bakmalarını tavsiye ediyorum
"çamur mu sürmek istiyorsun birinin duygularına ? Önce kedi ellerin kirlenecek !"

Her neyse güzel bı gün geçirdim.
Samimi dürüst insan kalbi kirmayan kankimle.
Kimse keyfimi bozamaz.

Rahatsız olan varsa olmaya devam etsin :)çünkü kedi ulaşamadığı ciğere mndar dermiş.

Hadi biz beyimle film izliycez bayy bayy :)

Günnüüüşşş ben geldimmmm
kankim yazmış bile
Heheheheekaydirigubbakcemile3
Bu gün ilk direksiyon dersimizi aldık çok şükür
keyifliydi
Direksiyondan sonra kankimle kısır yaptık oooohhh tıkabasa yedik
bu arada kakimin biri işden çıkıyorr ayy kim tutar bizi yahuuu
neyse akşam dersi biraz sıktı bugün beni inşallah yarına ders eğlenceli hale gelecek
tanımlar zor geliyor yahu uykum geliyor artık
bu arada günler çok hızlı geçiyor
bugün sabah sinirle başladım aslında güne mutfağımda bir sürü karıncaaa
Ben kursa gidince eşim bütün mutfağı temizlemiş
bütün dolapları indirmiş 3 kez bulaşık yıkamış makinada yerleri silmiş
hatta dolapları siliptek tek örtülerini örtmiş birde yerleştirmiş canım sevgilim
Kursdan geldim bişey rica etsem dedi
Söyle aşkım dedim çamaşırları sen asar mısın diyorr
oyyy asmam mı kuzum sen neler yapmışsın
Uyumadan önce diyorum zor iş dimi ev işi
mutfak çok zooorrr çooooooooooookk diyoakannehir
canım beni
çok seviyorum eşimi Rabbim korusun onuŞeniz:asigim::Saruboceq:
işte böyle günnüş
yarında kurs cuma günü tatiiiiiiiiiiillllllll
pazara gidesim varrrrrkaydirigubbakcemile5

Pembikk zayıflamaya karar verdim..
Bi 5 kilo versem çok iyi olucak.
Valla hiç memnun değilim kilomdan bacaklarım kalınlaştı popom büyüdü göbişim çıktı..Her ne kadar o böyle çok iyi desede bence iyi değil.
Bu yüzden rejime giriyorum ve spora başlıyorum.
Bugünde bi elbise aldım kısa hoş bişi ama bacaklarım dolma dolma duruyor acilen kilo vermem lazım .

uhhhhhhhhhh ne gündüüü ama beeee, öğlen 12 gibi bi çıktım evden inan az önce girdimm günnüş, ama harika bi gündü, önce annanemin kem,k ölçümleri için tahlilini almaya gittim eve geldim dayıma verdim ve babamı aldım doğruuuu olivyuma gittik heryeri gezdikte gezdikkkk kaydirigubbakcemile3 oyyy babişimle adil ışığa girdik ben aldım herbişeyi sepete ve babamıda oturttum çantaları poşetleri verdim bekle baba ben kabine gidip denim dedim varyaa yaklaşık yarım saat sürmüştürrr babamın gıkı çıkmadı bir ara perdenin arkasından baktım babamda başka badilere bakıyordu almış geliyo yanıma doğru bunlarıda dene die tabi hiçbirini beğenmedim aldıklarımla beraber geri bıraktım derkeeeen babam elinde beyaz bi şeyle geliyooo amaan tanrımm oda neeeee opuyorumnanaktan gamze kızım beyaz pantalon arıyordun bak bu olurmu dedii ayyy olmamııı dedim hemen kabine girdimmm veee hooop işte budurrrr çok beğendim hemen çıkıp kasaya yöneldik veeee artık o çok istediğim ve içi belli etmeyen diye tırım tırım arandığım beyaz pantolon elimdeydiiiiii kaydirigubbakcemile5 ayy ufak şeylerden mutlu oluyorum yahuuu ama en güzelide babamla alışverişe çıkmak valla zevkli bayılıyorum bu adama bennnn opuyorumnanaktan
SoNRA Telime mesaj gelmiş cengiz bey diyorki sana nargile sözüm vardı nedersin ? babamdan izin aldım ve eve geçip üstümü değiştirip makyajımı tazeleyip cengize ben hazırım die mesaj attım kaydirigubbakcemile3 7 gibi geldi aldı beni vee hoooop tophane yolları taştan kaydirigubbakcemile3 tabi arabada son ses müzik eşliğinde ve gizemin nişanınında kırıtiğni yaptık diyoki nişan böyle olduysa düğünü çok merak ediyorum kaydirigubbakcemile3 ee hakkını verdiler yanii süper bi nişan olduuuu MAŞAALLAH yakışır arkadaşımaaa...
Eceninde az zamanı kaldı oyyyy ne heyecanlıı yaa küt küt kalbi pır pır yüreğii canım benimmmm olumunekankayizsmile neyse yaaa ben çok yorulmuşum günnüş gel masaj yap bana zemuszemus ama değdi değdiii çok eğlendim çok güldüm çok gezdim ve mükemmel elmalı nargile keyfiyle tavla turnuvası yaptıkkkk.. evet kızlarla konuşmuştuk cengo olayını ve evet bi çift olamayız biz çünkü çok yoğun çalışıyo ve başka şeylerde var ama mükemmel iki arkadaş olabilirrrizzz çünkü acaip eğleniyoruz yanyaana ve anlamıyoruz bile nasıl geçiyo saat çünkü hiç susmuyoruz paso gülüyoruzkaydirigubbakcemile3
ama çocuğun bakışları çok acaip yaa bilemiyorum günnüş ama inan bana birbirimize bakarken yakalıyoruz sürekli göz göze geliyoruz ay neysee yaaa battı balık yan gider boşgeç gamze boşgeç kaydirigubbakcemile3 gülçin, speedy ,ece,,pandomim heyy kankalar birliğii seviyorum ule sizi kaydirigubbakcemile3
Hadiii paiii paiiiii

Selam günlük,
Sana ilk kez yazıyorum ama yazabileceğim tek şey ben kızımı görmek istiyorum biran önce gelsin istiyorum hatta eve bi ultrason cihazı alıp 24 saat kızımı görmek istyorum şimdilik bu kadar zaten bugünlerde tek düşündüğüm şey kızım başka bişey yokkiii:gitme:

bugün laf yerindeyse ge ber dimm
yorgunluktan...
akşamda ailecek yemege gittik...ama ben böle görsen düştü düşcem yorgunluktan..oyun bozanlık yapıp ben eve gitcem de demek istemedim..
gittim ama ne gitmek bi yemişim ki sorma sempatiksalakcinni cokacimcoook yorgun pati cana geldi günnük :kedi:
bide gitmişken yazlıktan komşuyla karşılaştık orda..allahtan kalkıyolardı...
o zalak oğlunu hiçç çekemezdim..başım bağlı benim de get -tatlicadiarzu-
nese tam eve geldik park etcek yer yok..yine dizi çekimi vardı sokakta guclubacismile lmaz:
kamerası yemek yeme standları her şey bi yerde delirtiyoooo beni :hulya:
göya yataga atcaktım kendimi eve gelince ama canım sıkldı msn de lak lak ediyorum şuan sempatiksalakcinni
birazdan da film takcam..yada kitap okurum
kararsızlıkta çok kararlıyım şuan :1ninca: gamyoncuiremsu

Bugün kalktım babam aradı annenin ilaçları yazılacak diye uykudan kalktım hazırlandım ve sağlık ocağına gittim günlük ordan eczaneye sonra babama uğradım ondan sonra ayakkabı baktım beğendim yarın alacağım sonra hemen eve geldim normalde havanın kararmasına yakın giren karabiber erkenden girdi eve o derece sıkıcıydı hava:bbo: hava yüzünden bütün havam kaçtı anlayacağınsempatiksalakcinni

Selam günlük bu sabah işe gelmek için bi türlü kalkamadım Allah biliyor ya hiç işe gelesin falan yoktu :)hatta hakana dedim gelmesemmi işe ama bugün perşembe gel dedi ve geldim ama çok pişmanım keşke uyusaydım evde kalim ilk işim 2ye kadar uyumak olcak bide kızımı çok özledim kontrol zamanım gelseede gidip görsem ben minik balığımı ama daha çok var taaaaa Temmuzun 2 sinde yaaaa nasıl geçicek allahım günler
Neyse bash bashh:a015:

bakıyorum hayatıma herşey güzel Alla şükür.
sağlıklı bir kızım,anlayışlı bir kocam,mutlu yuvam var,annem babam her zaman arkamda,
çalışmıyorum ama olsun birgün oda olur diyorum..
evde başka şeyler üretmeye çalışıyorum
ama bazen klendimi çok yalnız hissediyorum
çok kalabalık bir gençlik geçirdim ben,
her zaman bol arkadaşlarım,güzel muhabbetlerim anılarım oldu
öyle bir hayattan birden yalnız bir hayata geçiş yaptım.
evlendim,tayin çıkıyor diyar diyar geziyoruz
gittiğimiz yerler küçük,taş çatlasın 1 arkadaşın oluyor.
onunlada lisedeki,üniversitedeki gibi kanka olamıyorsun,yaş farkı oluyor,görüş farklılıkları oluyor
eşim bana hiçbir şeyin eksikliğini hissettiememeye çalışıyor,bana en yakın dost sırdaş o..
ama ben kız arkadaşlarımıda özlüyorum
katıla katıla gülmek,doyasıya muhabbet etmek istiyorum
bu yıl tayinimiz çıktı nerden baksan 1 yıl olacak
3 arkadaşım var(eşimin iş arkadaşlarının eşleri)
bazen çok iyiyiz,ama muhabbet bir yere kadar oluyor,tamamen kendimi bırakamıyorum,bir resmiyet var illaki.
ben bu kadar resmiyete alışkın değilim ki..içim sıkılıyor bazen
bide benim başkasına kırılmasın alınmasın diye yapmayacağım şeyler bana yapılınca çok üzülüyorum,kırılıyorum.
o kadar doluyum ki.
sanırım beni bu düşüncelerden uzak tutmak,aklımı meşgül etmek için çalışmaya ihtiyacım var.
kpss yede çalışamıyorum..
daraldım
ağlamak istiyorum.
dostlarımı istiyorum

günnükkkk bugün içim kıpır kıpır
güzel güzel giyindim ondan heralde yerimseniben

günnnüüüüüüükkkkkkkkkk ben aşık olmak istiyoruummmmmdelikafadulden
ama şöyle hem olgun, hem canlı, hem kibar, hem anlayışlı biri olsun
yakışıklı olsun, kalbi güzel olsun
beni gezmelerden gezmelere götürsünn
ruhumu okşasııınn günnüüüükkkkkk :Saruboceq:
yepyeni biri olsun, benim olsunn boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…