Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük Can..
Dün Arkadaşın Doğumgününde Bi Çoşmuşuumm Hala Kendime Gelemiyorum Yaa sempatiksalakcinni
Seviyorum Dostlarımı.. sengözlerimebaksanab

Selam :/
Bugün bir final vardı ama gitmedim. :çok üzgünüm:
Üstüste sınav olduğumuz için ve daha önceden bu derse hiç
gözatmadığım için dün yetmedi bana, bilgileri kafama yerleştirmek açısından.
Büyük bir salaklık yapıp son güne bırakırsam böyle olur.
displaysmiley.php
Kızıyorum kendime; ama yapacak
bir şey yok artık.:çok üzgünüm:
Ben de ona girip vakit kaybetmektense son 2 sınava odaklanıp onları yükseltmeye çalışayım en iyisi diye düşündüm. Bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü.:çok üzgünüm:
Not ortalamamın iyi olması lazım. Çok çok önemli bu benim için.
displaysmiley.php
Bu anlamda kafam biraz bozuk iştee.:nazar:
Bi de diğer malum mevzumuz var.:KK1: Nasıl sardılar bu işi başıma yaa..
Tebrik etmek lazım emeği geçen herkesi.
happy0129.gif

Sınav arasına sıkıştı üstelik. Hangi ara nasıl ayarlıcam kendimi, nasıl hazırlanıcam..
En önemlisi de ne giyeceğime karar vermek.
indifferent0004.gif

Havalar da serin. Bilemiyorum hiçbir şeyii..Tahmin yürütemiyorum..
Daha doğrusu yürütmek istemiyorum.. Umuyorum ki güzel biter.
indifferent0004.gif

Güzel haberlerle buluşmak dileğiyle..Görüşürüz günlük. Uçuyorum ben.
Muck muck..
innocent0008.gif

slm günlükk:)
10 gün sonra düğünüm var az kaldı valla:)
evden ailemden ayrılmanın verdigi burukluk var ama sevdigim insanla evlenip bi ömür birlikte olcagımı bilmeninde sevinci var:)karışık duygular içindeyim:)
bi haftadır dudagımda 4 yerde ucuk çıktı hemde kocamannn ilaç kulanıyorum hala gecemedi gecede dişim agrıdııı sabah uyanır uyanmaz aynaya baktım yüzüm şiştimi diye :)şu düğünde en korktugum şey surtımda koca bi sivilce yada ucuk çıkmasıydııııı :)
korktuklarım başıma gelio valla:)inş hemen gecerde dayak yemiş gibi olmam düğün günümde:):):):)

Ben geldim günlükcüüüüüümmm,
Demiştim ya bugün mezuniyet toreni vardı.
Ama ben seyirci olarak katıldım, bir kaç kaderdaşımla oturup arkadaşlarımızı alkışladık.
ıkinci olduğum için ismim okunup sahneye çağrıldığımda sahneye çıkamadım :gitme:
Ne diyim başörtüsü yasağı yine mutluluğumuzu golgeledi...
Sağolsunlar annecimle babacım çiçeğimi yaptırmışlar ben de mutlu olayım diye.
Ama o sahneye çıktım en sonda kaydirigubbakcemile2
fotoğraf çektirdik kızlarla, yani yine de her şey çok güzeldi
Artıııııııkk MEZUNUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMM...
Bitti gitti okulda...Ne çabuk geçti yıllar ya!!
Neyse bugünlük yeter....ıçimdeki karışık duyguları da alıp gideyim ben..
Baş Baaaşşş.....

selam günnüşüm
biliyon nuuu benim öss sınav kağıtlarım geldi aşkımınki de bizim eve geeldi ohaoldumsmile
onların ailesi burada olmadığı için adrese bizim evi yazdık
ay iyice heyecan bastı beni günlük
allahım nolur bu işten hayırlısıyşa çıkmayı nasip eyle bebeğimle bize :Saruboceq:
bu yaza üniversiteli iki gwnç olarak girelim
bu arada bebeğimi çok özledim günnük
bugün görücem inşallah
ayrıcaaa ankaraya kaçış yapmamıza 16 gün var :KK1: :asigim:
mutluyum mutlusun mutlu kaydirigubbakcemile3

Sabahların kokusunu ayrı bir seviyorum Rabbim sen sabahları/geceleri düzenince geçiştirensin Sana şükürler olsun Mevla'm (c.c.) diyip gözlerimi bir kes daha yumup açıyorum ...

Ahh benim Baş ucumda ki köşe/m ..

Gül kurusu kalmış nereden geliyor diyorum burnumun ucuna ..
O'na dair bir şey ...
Zaman sonra/sına ekledim ben seni yüreğime ektim ey sevgili ..
Gizlim/sin,Saklm/sın rüyalarımı inan hiçbirşeye değiştirmem..

Ben bir kere sevmişim Seni
Kabullenmiş yüreğim
Saatler adını kavramış her saat başı tıklatır saat öter saliseler,sırf seni aklımdan çıkarmayayım diye ..

diye diye yüzüme sıkı bir su çarpıyorum dilimden dökülen her harf yüreğime bin olarak işleniyor ...

Gözlerimden sabahın köründe bir damla yaş akıyor..
Hasretimden yazıyorum .. özlemimden içimi döküyorum ..

Ben bir askıda takılı kaldım.

Sessizleşti günüm haydii bir iki lokma listeye uyguncane ..
Nedense her mutfaga doğru ilerleyişimde babamın kalkıp kalkmadığına bakmadan geçemiyorum ..

O'nun varlığı beni mutlu kılıyor..
Baba/m seni çok çok seviyorum ..
Kanatlarım senin sayende ayakta ..
Ruhum senin nasihatların sayesinde ferah ..

Mutfakta Annem ve kardeşim yine nereye gidiyorsunuz be Anne ?
Sende gel kızım ..
İstemem ben gün yüzü görmek bugün ..
Gidin gezin ne halim var ne keyfim

Neyim var ki buğün şenli birine ihtiyacım var..
Evleri topladım şükür doğru Msn .. :)

Seni seviyorum ya yine coşturdun ruhumu
Sümbül kokuyor hava'da

Ve aklıma sevdiğim bir eserin sözleri geliyor başlıyorum mırıldanmaya..

hatta bağıra bağıra söylenmeyede diyebiliriz..

Vesselam..
Mavrova'dan aldım sümbül bir okka nohut
Al beni bre sar more sümbül yanında uyut

Gel yanıma gir canıma ayletme beni
Yedida sene mapista yatsam saracam seni

Mavrova'dan çıktın sümbül üç gün eylendin
Üç günün içinde sümbül kimi beğendin

Mavrova'dan aldım sümbül bir okka biber
Kazada kaza geldim sümbül yok senden dilber

:1rolleyes:

Güntürük naber :KK3:
Hasta oldum ben bilimsin,çok fena ,acil iyileşmem lazım,sistit olmuşum.fisfisfis Çok kötü bişeymiş yaw,ilk defa başıma geldi.

Ha birde,sanırsam,galiba,nihayet inşaAllah yeni oyuncağıma kavuşuyorum,bi akslik olmazda hemide bu c.tesi.hihoyyyt Yalnız kullanamazsam, bi kenara atarsam sıkıldım deyip,kocacık çok kızabilir kanımca,yaparım ya günnük,alt tarafı fotoğraf atla deve değil ya,dimi ama?

ıçim pırpır,negzel yaw
olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
offf yaaa olacak işmi şimdi buuuu
eşim izin istedi onaylandı geldi..haftaya cuma gidiecektik..
ama pazartesi günü müfettiş geleceğiniz öğrendik ve kimse bir yere kıpırdamıyor..
müfettiş gittikten sonrada herkes izne çıkmak ister ama birkaç kişinin kalması lazım.bide bu sorun olur.off yaaa offf
çok canım sıkıldı.

Degisen hic birsey yok; gün gectikce, yüregimdeki hasret arttikca daha bi kavriyorum yasadiklarimi...
Tuhaf ama gercek: hala kabullenememisim, hala tam anlamiyla idrak edememisim...
Biliyorum, farkindayim herseyin; ama sanki hala biryerlerde yasiyor gibi geliyor: ben burdayken, Türkiyede... ben ordayken ise burada...
Düsüncelere daldigimda ise, iste öyle bir an geliyor ki tarifi imkansiz... haykirasin geliyor, "olamaz, olamaz!!!" diye, yeri gögü inletesin geliyor, avazin ciktigi kadar bagirmak, hickira hickira aglamak...
Sonra su ayet geliyor aklina: " Her nefis ölümü tadacaktir". Icin umutla doluyor; bu ayet kavusmak demek, hasretin ve tüm acilarin bitmesi demek cünkü...
Öyle ya da böyle, hayat birsekilde devam ediyor iste; ama aynen Nazim Hikmetin söyledigi gibi:

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye...
ışte ben onlardan değilim!
Ben sensiz de yaşarım; ama seninle bir başka yaşarım.
Nazım Hikmet

Evet canim babacigim, sensiz de yasiyorum; ama seninle gercekten bir baska yasiyordum...
Seni cok, cok ama cok özledim...

Ders çalışabiliyorum, mutluyum.
happy0164.gif

Vicdanım nasıl da rahat günlüğüm. Ooohhh..
Azıcık konum kaldı, onları da bi bitireyim de rahat bir uyku çekeyim sonra.
happy0164.gif

Bir de düşünüyorum da, acaba yarın bu vakit nasıl bir ruh halinde olucam.
Biliyorum düşünmemem lazım ama elimde değil.
En azından heyecanım azaldı gibi sanki. Allah'ım yardım etsin bana.
O kadar dualar ediyorum günlerdir ya da farkında olmadan aylardırr..
Şimdi en önemli olanı, yarın sabahki sınavım. Umarım bugünkü çalışmlarımın
karşılığını fazla fazla alırım.:Saruboceq: Daha fazla uzatmadan dersimin başına gideyim ben.
Hadi cicim görüşürüz.
Muck muck.
8bc1fa734469ae9662bc5f2f8aaeace5.gif
8bc1fa734469ae9662bc5f2f8aaeace5.gif

Günlük, bugün sevgilimle Elm Sokağı Kabusu'nu izledik. :1shok::1shok::1shok::1shok:
Çok korktum yaa, korku filmleri hiç bana göre değil. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Yarında Bilecik Gezisi'ne gidiyoruz, sabah 5'te kalkacam, çok uzatmadan yatayım değil mi?
İyi geceler...

Selam günlük sabah sabah ne yazılır bilmiyorum ama beni artık endişendiren tek şey kızım sağlıklı doğcakmı sorun olcakmı acaba kızımın sağlığı yerinde mi bunları düşünmekten artık çalışamıyorum bile hakanada belli etmek istemiyorum ama hep aklımda bunlar var Allahım bebeğimi sağlıkla kucağıma almayı nasip et yarabbim .
2 Temmuz gelsede kızımı görmeye gitsem hatta diyorumki daha erkenmi kaçsam doktora heheheh:) Neyse eninde sonunda bebeğim doğcak ve ben onu kucağıma alıcam en mutlu annelerden bitanesi ben olucam yani annemin dediği gibi, Annesinin küçük annesi.....bayanssulusmile

günlüğüm böylelikle bir eğitim hayatımın daha son derslerini vermiş oldum.. notlarım istediğim gibi geldi çok şükür..
sadece seneye bir dersimi tekrarlarım belki.. ilk dönem dersi ve düşük gelmişti..
geriye sadece tezim kaldı..
garip hissettim kendimi nedense çok büyümüşüm gibi..
geçen günkü sempozyumun resimleri çıkmış.. çok cici çıkmışım cidden ya saçlarım kıvırcık olduğunda sevimli bişi oluyorum galiba ben bile beğendim kendi fotomu yani :)
sempozyum fuar dersler cart curt derken açıkçası pilim bitti ama bunun çok güzel bir yanı var düşünmeye fırsat kalmıyor.. sabah 7 akşam 9 dışardayım zaten eve gel yemek ye duş al bi filim aç, saat oniki oluyor.. sonrada uyuyup kalıyorum..
hayatım güzelleşcek inanıyorum ben buna..

dün söz alısverişimizi tamamladık cok şükür hersey yolunda gitti
nişan dügün bir arada düsündügümüz için söz biraz büyük olcak o yüzden nişanda yapılan alısveris sözde yapıldı gibi bisey oldu cok heycanlıyım yaa hayırlısıyla inşş 20 haziranda da hersey yolunda gider
Allahım sen bana bugünleri gösterdin ya nekadar şükretsem azdır...:Saruboceq: Rabbim sen herkesin gönlüne göre ver mutlulugumuzu saglımızı huzurumuzu alma bizlerden tüm sevenlerin kavusmasını nasip et Allahımm.. :Saruboceq::Saruboceq:

SLm GünLük ; :KK3:

Mutluyum çünkü bugün cuma... Haftasonu geliyor oooh... aklinialirimsmile
Yarın annemle evi toplıycaz ütü,etraf temizliği,yemek v.s
Pazar günüde aşkımla buluşucam.Görümceme gidicem bilgisayarını halledicem hemde onu görmek için bahanem olmuş olur canım görümcem benim çok seviyorum ablamı ben :1hug:
Sonra kayınvalidemlere geçerim Zonguldak'tan geldiler haftaiçi kayınpederimle.Onlara bi hoşgeldin derim hallerini hatırlarını sorarım.Sonra aşkımla sahil keyfi :teytey: veee gelinlikçilerrr :sm_cool: Benden daha çok düşünüyo gelinliğimi..Hiç aklımda yok aslında özel dikim ben hazır model beyenmek istiyorum üstüme deniyerek görerek içime sinerek almak istiyorum pek özel dikim riskine girmek istemiyorum aslında ama aşkımcım sağolsun özel dikimide soktu kafama olsun onuda araştıralım aşkım bak sen içinde kalmasın bidamı evlencez diyo..Gözlerim yaşardıı :roflol: Aman allahım sen bozma herşey böyle güzel gitsin.... Dün akşam allahım msnde görüntülü konuşuyoruz aşkım napıyon sen ya baksana bana dedim.Efendim karıcım demezmi ay aman allahım o nasıl bir ses tonudur nasıl bir söyleyiştir bida söyle bakıyım dedim söylemedi sonra yatarken telde bida söyledi uçurdu beni havalara :eek: Canım kocam benim :asigim: :asigim: :asigim:

:nazar: :nazar: A & H :nazar: :nazar:

SENı VEREN RABBıME ŞÜKÜRLER OLSUN....!!! :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
günnük dün yazamadım sana , minnoşum vahşi cazibeme dayanamadı geldi yanaştı usul usul aklinialirimsmile bende haksız olduğunu söyledim saydım ettim haketti çünkü boshayallersmile neyse bikini aldı bana barıştık , öyle boş tabağa gitcek göz var mı bende :jeyyar: bu hafta sonu denize gitcektik arkadaşlarla oda ertelendi ayın 27 sine :2: haftasonu kayınvalideciğime gidicez şutarafagitti bugün cuma , acayip enerjikim la :lepi: hergün cuma olsa keşke kaydirigubbakcemile5 yazacak bişey bulursam yine gelirim kapına hadi çüss şimdilik sositososito

merhabayın günnük hayırlı cumalar
bikaç gündür yazmıyorum farkındayım, çünkü herşey aynı...her yeni gün bi öncekinin fotokopisi gibi sadece gün isimleri değişiyo o kadar...
höööf yarın hem iş var hem de akşamın bilmemkaçına kadar eğitimakannehir
şirket eğitimlerini de bi sevmem ki sorma...bööle zorla uygulamalar role play ler yaptırıyolar ya hele; deliriyomkaydirigubbakcemile3 pazar günkü eğitimden de kaytarmayı düşünüyom evde himalayalara kadar ütü var çünkü...
onun dışında bizimkiler hala barışmadı karşılıklı triplerşmelerdeler...amaaaaaan boşver
neyse günnüküm görüşürük si yu

Selam günlükçüm,
Bugün evde oturmaktan,temizlik yapmaktan sıkılmış vaziyetteyim.
Okul bitti ben de iyice ev kızı oldum yaaa...neyse 3 haftacık bi tatilim var zaten sonra yine telaş başlıycak inş.
Seviyorum ben bir uğraşımın olmasını yaa...Ama sıkıntıya da gelemiyorum...
Ayyy kafam karıştı kendimden bile.. :)
Bu arada ben birilerini fena ozlüyorum be günlük...
Dayanamıyorum artık...
Neyse zaman akıp geçermiş bakalım günler ne gsterecek hadi baş baş

X