Popüler Konu Sevgili günlük...

güzel olacak günlüğüm az kaldı hissediyorum herşey yoluna giricek ve bidaha beni ve ailemi kimse üzemiycek

Ayyyyyyy..eyvahedigeldismile Bu saat olmuşş halaa dersin başına geçemedim.eyvahedigeldismile O kadar çook konu var kiii..
Hemen kaçiim ben en iyisi. Finallerde çuvallarsam asrın hatasını yapmış olurum.
Aman Allah korusun. Hepsini atlatıcam sağ sağlim inşallah.:Saruboceq:

bütün dertler sıkıntılar nasıl boş geldi birden ...herşeyim annem oluverdi Rabbim senden annem için şifa istiyorum.

nöfff
günnük gıcık mı gıcık bi iş gününü daha bitirmek üzereyim şükürler olsun...yarını da kazasız belasız atlatırım umarım...ama bugün pert oldum iş yap yap yap eeeeaeaeaeae yeter dedimsempatiksalakcinni
bizimkilerde durumlar aynı, annem bi inat kocem bi inat, barışmıyolar bi türlü...ama ben de bişey yapamam sonuçta ana oğul arasına giremem yani..
amaeeen dün sular kesilmişti bi sürü bulaşık çamaşır var evdeakannehir en nefret ettiğim şeylerden biri zaten su kesilmesi...resmen depreşyona giriyom bebeeemm..
şimdilik benden bu kadar, yarın görüşürük inşalla..
öptüm

ohhhh mis gibi geri geldim sanaaaaaaaa :sm_cool: sana yazdıktan sonra bi türlü kalkamadım netin başından ve biraz bizim kızlara sohbet ettim, speedy ve ecem'le beraber dedikodunun kahkahanın dibine vurduk yetmedi birde facede ortalığı yıktık geçirdik kaydirigubbakcemile3 speedynin bana sözü varr bende bi ziyaret ettim onu bakalım ne olcekkk ayy haftaya bugün büyük gün yaaa akşam 7 gibi kavalyem gelip beni kapıdan alıcak sonra vınlicaz fatihee vee direk gelin odasına dalıcam gizemin isteği üzerine çekirdek+ıcetea alıcamm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valla eğlenceli geçicekk yaaa düşünsene haftaya bugün gizemdeeee güm güm güm güm etkisi yaratıcakk sanırım bu saatlerde kuaförde olcak benim güzel yüzlü esmerim zemuszemuszemuszemus
ayyyyyyy ben ondan önce hazırım beyaz elbisem falan, yaa ama ama beyaz elbisenin altına babet ayakkabılarımımı giyim yoksa siyah taşlı topuklu ayakkıbılarımı?? peki hangi renk çanta takmalıyım?? elbisem yazlık bi elbise olucak askılı falan ve etek kısımlarında mavili kahverengili desenler varr kaydirigubbakcemile3 ay bana ne oluyo ya yaa çok heyecan şey ettim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yanımdada kavalyem olucak o akşam gelip beni evden alıpp doğruuu fatih gönül davet salona vınnnnnnnnn...
bu kişi benim için özel biri olduğu için belkide birazcıkta ondan heyecan şey etti bende kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Bu aradaaaa bil bakalım şuan ne yapıyorummmm kaydirigubbakcemile3 tabisidee erik yiyorummmmmmmmmmm :lepi::lepi: canım canım canım babam sayesinde..
sabah kahvaltıda ben anneme erik alalım pazardan haftasonu diyince babacığım cuma namazından dönerken elinde poşet dolusu erikle geldiiiii benim gözleri görmelisinnnn
:jeyyar:sengözlerimebaksanabalkisalkisalkis ımmmm afiyet bal şeker olsun babacığımın kesesine bereket :Saruboceq:
off gülçinimde şu sıralar yoğun alcam aklını ben onun az kaldııı hem onun hemde burağın ifadesini alıcammm hemide çok pis kaydirigubbakcemile3 ama canım mutlu olsunda gerisi no problem yaaa biliyorumki bizim yüreklerimiz bir ve biliyorumki biz uzun süre konuşamasakta ( en fazla 2 gün sürer bukaydirigubbakcemile3) kaldığımız yerden devam edebilme gibi bi yeteneğe sahibiz ikimizde lolipopumlaolumunekankayizsmile
sana bir sır verimi günnüş ben speedy ecem ve gülçinle harika dostluklar kurdum ve harika anlaşıyorum tam benim kafadanlar ve ben onları gerçekten çok seviyorum , konuşacak pek çok ortak yönümüz var heleki ece ve speedy'nin ortalarına bi dalıyorum alllahhh espiri kabiliyetimle beraber ortalığı yıkıp geçiyorum kaydirigubbakcemile3 şuan ikisininde heyecanları var ikiside tatlı telaş içerisindeler ve RABBıM onların mutluluklarına mutluluk katsın kat ve kat her geçen gün artsın mutlulukları:Saruboceq:
SEVıYORUM SıZı BıTANECıK ARKADAŞLARIMMMolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
mereba günnüş
bir haftayı daha bitirdik işte
2 gün tatilll yaşasınnnn :lepi:
yarın temizlik yaparım evde. pazar günüde kocişle birlikte dışarı çıkarız inşallah:Saruboceq:
hadi öpüyorum günnüşŞeniz
görüşmek üzere..

sevgili günlük ben hep boş boş oturmaktan sıkıldım... işlerimin düzene girmesini bekliyorum. bana iş gönderirimisin )))
yaşımız ilerliyor artık güzel prens... beyaz atlı prensim at rengini değiştirdin de ben mi fark etmedim....
telefonum çaldığında merekla bakıyorum acaba sen misin diye....

günlük,nefretten öte bir öfkeyleyim..keşkelerim yok... sadece çaresizliğim.....

yarın sevgilicimle pikiniğe gidiyoruz.güya 5 ayın tüm stresini atıcaktık
ama anneside geliyo ne hoş dimi

Çoookkk acıkıyorum günlük çoookkk.
Şu regl bir an önce olsun bitsin artık yeaa..Çok üzgünüm çoook
Sınavlar başlamadan geçireyim ilk 2 gününü barii.benneyaptımki
Çok ağrı yapmasınn. Oooofff sıkılıyorum şu anda. :bbo:
Finalleri düşünmek beni bunalttı. Biraz daha faaliyete
geçmem lazım. Böyle gitmez. Bu gece yine çalışıcam zaten.
Yaz tatilim gelsin artıkk..
Bu yıl bir güzel dinlenmek ve şu boğucu şehirden uzaklaşmak
istiyorum. Şehir şehir gezesim var. İnsan gezdikçe gezmek istiyor.
Önceden daha uzun aralıklarla yapardım gezme işini.
Baya idare ederdi beni; ama şimdi öyle değil, çok sık geliyor
bu istek. Hep gezsem, yeni yerler görsem, yeni birilerini tanısam diyorum.
Olur inşallah yaa..:Saruboceq: Çok şey istemiyorum ki zatii..
Görüşürüz tatlım. Muck muck..opuyorumnanaktan

Yarın büyük gün Günlük!!!

ıstanbul'un Fethi'nin 557. Yılı... Bütün gün yoğun olacağım. Çünkü stadda görevliyim. Önce kızlarla toplantı ardından geceye hazırlık için stada geçeceğiz. Çok güzel geçiyor şölenlerimiz, bu yüzden çok heyecanlıyım. :)

bana iyi gelen pime sayfamın pime günlüğü nasılsın canım olumunekankayizsmile
ben gözümden ufak bir operasyon geçirdim akşama kadar yattım
yattım ama gözümden uyuyamıyorum ızdırabım çokmirmirmirmir
eşim de benden habersiz yirmilik dişini aldırmış, dikiş atılmış:sinifsinif:
bu gece çok ızdıraplı olacak Allah bize sabır versin:Saruboceq:
geceleri hastalığın ızdırabına dayanmak çok zormafoldumben
kendimi değil eşime üzülüyorum anestezinin etkisi geçince yüzü şişince nasıl olacaksenağlama
çorbadan başka bişi yiyemiyo bebeğim:gitme:
yarın sabah kontrolüm var inşaallah iyi gelişme haberi alırım
en kısa zamanda iyileşmemiz ümidiyle Allaha emanet ol olumunekankayizsmile

Git kızım yat uyu erken kalkıcan yarın hala ayaktasın der içimden bir ses ve düş gider güzel düşlere:)

Herşey tozpembe Gözükmüyor Artık Günlükcan..
Birileri Uyandırdı Tatlı Rüyamdan :1no2:
Ama Toplarım Yine Ben Biliyorum..
Yıkılmam Düşmanlarımı Sevindirmem!
Düştüğümde Bile 1 Avuç Toprakla Kalkarım Hemde :1closedeyes:

selam canım

dun gece 4 gıbı yattım we sabah 8de kalktım taktır edersın kı suan saf gıbıyım:umursamaz:bugun sınaw war saat kursa gıdıcem 3te.daha hıcbıse calısmadım tabıkıı napcam bılmıyorum.onumuzdekı hafta 5 gun ardarda sınawlarım war okulda.hıcbırıne calısmak ıstemıyorum.wızelerımdekı 100lerı ruyamda gorurum artık.alsanaalsanasmileallahım nolur calısabıleyım we ortalamam dusmesın yaaaa:Saruboceq:
annemde golcuge gıttı teyzemlere.ew ne bos ya...ewde bı kısının yoklugu bıle nesesını kacırıo hıcbıse yapmıyoruz gulmuyoruz.kısacası annemı cok ozledım hemen gelsın emıı.
dunde annem pazar gunu gelcek dıe beyaz showu ızlerken yaprak sardım.goruosun dımı ne becerıklı kızım :1closedeyes:umarım tadıda ıı olur.aksama baska ne yemegı yapsam kı

askımı desen 4 gundur onuda gormuyorum.dun gece msj attı delırmıs durumda cok ozledım senı anlamıomusun yarın gorusuoruz dıo dusunmem lazım dedım.o cezalı gunlukcuum benı cok uzdu kac gundur bulusmamak ıcın ellı bahane uydurdum.haklıyımda.bana baırdı bılıo musun hemde ew telınden konusuoduk.suan ne yuzunden bagırdıgını bıle hatırlamıorum ama sorun o deıl bana nasıl baırır ne haddıne ya we annesı duymustur kesın .sen mısın bana baıran kac gundur surunduruorum ewden aradı annesının yanında ozurler dıledı ama hııc umrumda deıl.gorur o gununu alsanaalsanasmile.kursta gorucem dogal olarak ama hıc yuz wermıcem.catlasın patlasın.kıskansıın belkı aklı basına gelır.:asigim:
dun dıo kı askım hanı bı bluz begenmstın ya onu almaya gıdıcem sana.oysa kı ogun ben denemıstım guzel olmadı demıstı we almamıstık.sımdı benım alıswerıse karsı koyamıcagımı bılıo en derın yerımden wuruo ama yemezler ugur efendııkaydirigubbakcemilehıı bıde ona aksamları dısarı cıkmama cezası werdım.arıo cıkabılırmıyım dıe hayır cezalısın ewden cıktıgın an fena seyler olur dıorum.ara sırada ewde oldugunu kontrol etmek ıcın ewden ara hemen dıyorum.ayy cook komıık yaaaaaaaa sankı cocugu azarlıyorum.ama hakettı.

neyseemm hadı sekerım gorusmek uzereee.azcık ders calısım barı

Zaman yaklaşıyor günlükbilmiyorumkismile
hergün bir adım daha yaklaşıyorum :asigim:
bir yandan çok mutluyum kendi evim kendi yuvamız aşk yuvamıza kavuşucağız birbirimize kavuşacağız:asigim:
ama bir yandan da fena koyuyor günlük eyvahedigeldismile
çok alıngan oldum hemen gözlerim doluyor:gitme:
her lafa alınıyor hemen ağlıyasım geliyor :sinifsinif:
ay ne olcak böle :kedi:
anladım ben çok ağlıcam herhalde
:gitme:

gunlugum
bosverdim gelmisi gecmisi
mutlu uyandim bu sabah
demek ki duzelicek hersey..
gerisini bosver yahu hayat ne kadar ki zaten :)
tum gece ruyamda cozulmeyen bir geometri sorusu cozdum sonuca da ulastim ahah bugun baktim ki soru cozulmeyen sorular efsanesi icersindeymis :)
guldum baya..
sonra ders calisicaz arkadasimla belkim, o calisirken ben de calisirim guzel olur. sonrasina da bakariz yau :)
bi de sigarayi birakmaya karar verdim cici bi kiz olucam :)

Günnüküm nasılsın tanıdım mı beni bakalımmm yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
ama tanıyamazsın "uslandım değiştim inan bitti o çılgın o serseri kız gitti" demek geldi içimden neyseki bu sabah kalktım hakanlara gidicem ama dedim bi ıslak kek yapalım yavrucuğuma Şeniz

Dün gamzemin yazdıklarını görünce epey mutlu oldumŞeniz arkamda onca ailem var ama bu başka bişeymiş insan hiç tanımadığı insan için heycanlanabiliyormuş eee düşündüm de bende heycanlanıyorum "ece"nin nişanı gelse heycanlanmaz mıyım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

iyiki var KK kötüleri de var gereksizleri de ama yine de iyiki var ben kendime iyi olanları seçmişimi onlarda zaten yanımda olacak biliyorum hihoyyythihoyyyt

günnüşüm ben hastayım nikonum cancanımda hasta olmuşmafoldumben rabbim acil şifalar versin:Saruboceq:
bi kaç gündür süren eklem ağrım vardı romatizmam tutmuştur düşünüyodum taki bu sabaha kadar
kusma mide bulantısı ve eklem ağrısıyla sabah acile zor yetiştirdi kociş okkalı bi iğne vuruldum bir sürü antibiyotik verdi doktor
boğazım iltihaplanmış eklem ağrım ondanmışsenağlama
dün akşamda misafirim vardı tüm gün ayaktaydım bu gecede kuzenim bende kalıcak çok kötüyüm günnüş yaaaa
yarında düğün var çok hevesleniyodum bir an evvel iyileşmem lazım
bu arada doktorum aradı eşimin tahlilleri normal çıktı neden psikolojikmiş hadi hayırlısı:Saruboceq:
ben gidip biraz uyusam iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…