Popüler Konu Sevgili günlük...

ben vedaları hiç sevmiyorum dün seni yolcu ederken elim ayağım nasıl titredi arkamı döndüm ve hüngür hüngür ağladım sana söz verdim ama gidişinde canım acıyor sevgilim

yine gell ama ne olur ben şimdiden özledim seni

eriğime banmak için bir parça peçeteye doldurdugum tuzu az önce tuşların arasına devirmiş bulunmaktayım günlük..
ne sakarım ya neyseki silkeledim geçti..
hayat cok monoton günlük.
kızkardşimin d.günü bugün.. pasta alıcam akşam kuzenlerle annemlere gıdıcez.
uykum var yorgunum patron yok allahtan bu hafta. free takılıyorum..
erkek kardeşimde batmanda askerde biliyosun 3 ay oldu ama sanki yıllar olmuş gibi..izinede gelmicem diyo hiçmi özlemiyo bu cocuk bizi yaaaaaa
haftasonu sınav var aöf kesin yine kalıcam bu sene.hiç çalışmadım.
eşimlede çok sık tartışmaya başladık yine allam ya her lafı batıyo sanki bana aşırı asabi oldum ben zaten o da sinirli tatil zamanım geldi heralde hiçbişeye tahammül edemiyorum..
tatilde gidebilirsek tabi..inşallah gideriz gecen yılda gıdemedık tasındıgımız ıcın bu yıl ıhtıyacımız var esımınde benımde..izinede agustosun 20 si gibi cıkıcaz sanırım lanet olsun bu patronlara ramazana denk geliyo tatıle gıdersek 1 hafta oruc tutamıcam allah affetsın beni..sonra telafi edicem inşallah.
işte böyle boya badana işimiz var gözümde büyüyo yeminle bıktım ya sorumluluklarımdan arınmak ıstıyorum hiçbişeyle iliglenmeden mal mal yasamak istiyorum.

Merhaba günlük,

Sana ilk yazisim bu daha dogrusu herhangi bir günlüge yazdigim ilk satirlar bunlar yazmayi sevsemde nedense hicbir zaman günlük tutmadim bakalim insallah sana bundan sonra s1k s1k yazarim...

Nasil doluyum bir bilsen nereden baslayacagimi bilmiyorum ya...kaydirigubbakcemile

Canim cok s1k1n bu günlerde hic ama hic keyfim yok. :çok üzgünüm: Ne yapsam olmuyor birtürlü mutlu olamiyorum pozitif düsünemiyorum. Pesimist olup ciktim. Öyle melankolik melankolik takiliyorum iste. Biliyorsun gerci nerden bileceksin daha sana söylemedim dert ortagim herseyi anlatigim arkadasim simdi türkiyede oh ne güzel sevgilisinin yaninda o da yok ben kime anlatayim derdimi :a015:

zaten kimseciklerde anlamiyorki beni...Bazen soruyorum kendime ben niye bu kadar karamsar bu kadar kararsizim diye...:hulya:

biliyorsun birde bu aralar isler cok yogun yorgunluktan ölüyorum birde yetmezmis gibi geceleride birtülü uyuyamiyorum en son ne zaman araliksiz rahat huzurlu uyudugumu hatirlamiyorum...boshayallersmile

günüsüm bana nazar degdi galiba yine böyle oluyor biliyorsun bana nazar degdiginde rahat uyuyamiyorum bitkin oluyorum...zaten eve gidince anneme okutacagim kendimi bi rahatlayim kalksin su üstümdeki agirlik...cok göze geliyorum ben ya...allah sen nazarlardan koru rabbim...

yemekte yiyemiyorum istahsizliktan agizimdaki yaralardan...günüsüm hersey üst üste geliyor ya daraliyorum boguluyorum yinede rabbime sükürler olsun...

Neyse günlük cok uzatim ben birde galiba karisik yazdim azicik kusura bakma...opuyorumnanaktan

hadi öptüm byyyyyyyyyopuyorumnanaktan

selam günlük
bu sana ilk içimi döküşüm
bugunlerde heyecanlıyım pazar günü kızımın dogum günü ve hazırlıklara son sürat devam ediyorum:)

ama canım sıkıldı bugun kaynanam aradı yarın beni çağırdı evine misafir geliyormus 2 yıl aradan sonra ilk defa gündüz eşim olmadan evine gidicem streslendim :KK43::KK43:
kendime bol bol sabırlar dileyerek ve dualar ederek gidicem bakalım nolacakCADIARZU
yarın akşam inşallah sana bilaç iyi satır yazabilirim

selam günnüşşş
uzun zamandır yazmıyordum sana canım istemiyodu hiç :dilcikar:
neyse zaten görüşmeyeli pek birşey olmadı
bütün gün testin başındaydım biraz kalktım kafam dağılsın diy
günnüüşş sana bir haberim var ki sorma
haziran 26 da ankaradayım akannehir :eek:
niye de bakeeem niye de bakeeem sempatiksalakcinni
çünkküüü sevgilimin kuzenini düğünü var ve ben de davetliyim tanışma faslı bütün akrabalarla işte eyvahedigeldismile :kedi:
günnük bir heyecanlıyım sana anlatamam kıyafetlerim hazır bile boshayallersmile bayanssulusmile
3 gün kalıp gelicem ay bana dua et noolluuurrrrr :lepi:
heee bi de kaynanam bana gelim şalı örmüş biiliiin mi sositososito
ya artık iş resmiyete dökülüyo yani günnük
çok mutuluyum çooooook kaydirigubbakcemile2
gel 26 haziran geeeel geeeeeeel geel :roflol:

mereba günlük..
men deldimmm :)))) akşama kocişe ne pişirsem diye düşünürken kendimi burada buldum :eek:
sana da yazmadan geçmek istemedim :)))
sınavım yaklaşıyor günlük 1 ayım kaldı sade ve sadece:bbo:
ders çalışmam lazım benim
ama nedense bir türlü motive edemiyorum kendimimirmirmirmir
evlendikten sonra ders mers yalan oluyor anlıycağın
ama 3 derscığazım kaldı
onlarıda vermem lasım günnüşyerimseniben
ardından mali müşavir olucam inşALLAH :Saruboceq:
öpüyorum günlük çıkıyorum ben artık
malum akşama yemek yapmam lasımmcokacimcoook

Günnüş
Bugün ablamla hastaneye gittik.Dönüşte alışveriş yaptık birazcık batmıştım iyice battım bugün.Walla yaz bitene kadar alışveriş yapmamam lazım sezonu kapattım bugün.kaydirigubbakcemile3
Ablamada hediye almam lazım haftaya pazar doğumgünü ayy ne alsam kifisfisfis En iyisi haftasonu bakınmak
Dünde sevgilimle kavga ettik kavgada denmezdi yaa artık kavgalarımız bile 1 dk cık sürüyo 5 yılı devirdik büyüdük olgunlaştık.Sevgilim askere gitmeyi düşünüyoo hatta kafaya koymuş planını yapmış.Askerden gelincede evlenecekmişizohaoldumsmile.Askere gitmedende nişanlanacakmışız.Offff günnüş dün bunları anlattı bana kendi planını yapmış uygulasın bakalım :dilcikar:

şaşkınlık ıcındeyım bılıyomusun?..
tv den ış teklıfı aldım şoka ugradım aklımda hesabımda olmayan bısı..
dusunmuyorum deyıncede yazar sevgı hanımın halkla ılışkılerı olurmusun teklıfı benı şoke ettı..
ama ustalıkla hayır teşekkurler dusunmuyorum dedım..
calısma saatlerımı ayarlıyamam dedım zaten yogunum ..
demezlermı ıstedıgınız saatlerde calısın dıye ..şaşkınlık ıcınde kaldım...
yarın şartname gelcekmıs fakx layın dedım okuyayım bı kararımı verırım dedım..
daha bu sabah calısma yokdu aklımda ne iş anlıyamadım..
dun x bey bana bosuna heveslenme calısmıycaksın demısdı :)..ugurlu geldı ozaman..
helekı duysa medya ıcıne cekıldımı tepkısı ne olur merak edıyom..
murat beyle tanısdım vokalıst lık yapdıgı yer hakkında bılgıler verdı bana..sonrada
bak şartların ıcınde sana asılamam dıye madde yok haberın olsun dedı :)..tabı x le bırlıkde calısırkende de bunuda bak ne olur:)))))))cok guldum bugun hakkımda hayırlısını eyle allahım..benım ve sm me ıcın kulaklarını baya cınlattım onun..gene yapcamı yapdım bırı hakkında dusuncelerımı soledım ve hepsının gercek olduugunu soledı kız bana şaşkınlık ıcınde hep benmı sasırcam bugun bırazda sen sasır dedım:))))))..sonra pastaneye ugradım tatlı yapdık bugun usta benı solluyosun artık dedı :)..dondurma da yarın maraşdan gelcekmıs yaşasın onun yapımınıda ogrencem dememle usta şapkamı yuzume ındırdı yeter yawhu dedı ogrenmedık bısı bırakmadın dedı:)))))..
tadında damagımda guzel bıgundu cok enerjı sacmısım herkes ole dedı allahım yardım et..kanatlarının altında koru benı ve cevremdekılerı sevdıklerımı hata yapdırma bana atcam adımda yuzumu kara cıkarma onun sınav sonucuna gore yerlestırmem ıstegını solucem cumartesı bı yandanda duyulur dıye korkuyom..cumartesıye tavla getırcem dedı sıkı bı rovanş yapın dedı ablamda :))))))..yok abla olmaz dedım kacıyom artık anladım :)..gıtarlı kolyem se bugun pek bı ılgı cekdı :))))))))

Günnük
valla oturdum bu saate kadar çizgi film seyrettim:roflol:
ohh ne iyi geldi ne o televizyonda aldatmalı kavgalı gürültülü filmler hiç birini seyretmiyordum
çizgi film iyi geldi o yuzden naniknanik
Kocemin de doğum gününü işten gelirken aldığım bir pasta ile kutladım nasıl şaşırdı sempatiksalakcinnibeklemiyormuş:dilcikar:zorla dilek tuturdum birdekaydirigubbakcemile3
neyse o kurtlarını seyretsin ben biraz tur atayım:nazar:

Ve yine tatsız bir gün...:1ninca:
Kursa gitmek, eve gelmek, oturmak, yemek yemek...
Hiç bir şeyden keyif almamak...:bbo:
Okulda boğazı seyrederken, 'şimdi sevgilim burada olsaydı'...boshayallersmile
Eskiden ben yine aynı noktadan boğazdaki bir kayığa bakarken,
O da başka bir noktadan aynı kayığa bakardı. :gitme:
Biz bunu bile hissederdik...mafoldumben

Şimdi hissizliğin sonlarındayım...
Az kaldı Nisan az...

şafak oldu 66...fisfisfis

dedemin bıyığı yolda kaldı...
sempatiksalakcinni

ooffff offfff diyorummmmm günnüşümmm bugün negündüüü amaaaaa sabah ablamın teliyle uyandım hadi bakırköye çıkıyoruz bugün izinliyim ve x de olcak bizimle , seninde gelmeni rica etti bende ama senin haberin yok ona göre giyin hazırlan kahvaltını et ve bana gel dedi, gözüm kapalı yataktaydım nasıl pikeyi üstümden attım nasıl kalktım nasıl çayı demledim sofrayı kurup annemleri kaldırdım hatırlamıyorumi tabi biyandanda ne giysem diye dolabımın içindeydimakannehir ama hakkını verdim yaniiii gayet güzel alımlı ve hoştum farkettim bakışları zemuszemus evet bugün mütevazi olamicaaammm evet bugün kendimi çok beğendim çünkü etrafımdakiler sürekli farklı bir gamze olduğunu ima ettiler.. düşün evde ayna karşısında makyajımı saatlerce tadını çıkara çıkara yaptım ve fönümü çekerken zevk aldım son rütuşlarda tamam diyip pembe renkli rujumun üstüne parlatıcımı sürdükten sonra topuklu taşlı ayakkabılarımı giyip şöylee bi aynaya baktıığımda vayyy bee dedimmmmm vayyyy zemuszemus
evdekilere ben çıkıyorum diyince babam çok değişik olmuşssun dediğinde birkez daha kendime güvenim geldi ve annemle babamı öpüp bismillah diyip sağ ayağımı attım kapıdan.. Önce ablama gittim zile bastım o aşağı indi ve beni gördüğündeki surat ifadesini görmeni isterdim günnüşüm kaydirigubbakcemile3 neyse hemen bi taksiye binip bakırköye geçtik orda ablamın arkadaşıyla buluştuk tabi benim haberim yok sanıyor arkadaşı ve güldü ee bende güldüm ve merhabalaştık ( ablamın işyeri ziyaretinde görmüştüm kendisini ve ilk görüşmeye rağmen gayet hoş gayet güzel geçmişti sohbet ama kısa sürmüştü) ilk önce bakırköyde bi kahve içtik sonra otoparka gidip arabasını alıp yeşilköye yemeğe gittik ablam ben ve o, napalım diye düşünürken birden kendimizi tophanede bulduk kaydirigubbakcemile3 süper sohbet bol kahkaha tavla nargile ve çay ımmm süperdi doğrusu:kedi: tophanede fazlasıyla oturduktan sonra kalkalım artık derken eniştemin teliyle rotayı çevirdik ( eniştem bana gelin burdan geçeriz eve dedi) neyse o bizi kapalı çarşının oraya bıraktı teşekkürümüzü ettik vedalaşştık ve haftaya bowling turnuvası için sözleştik :asigim: ve eniştem geldi aldı bizi, birazda eniştemin ofisinde takıldıktan sonra sirkeciden trene atlayıp tekrar bakırköye geçtik ben ablam ve eniştem.. eniştem hafta içi akşamları bakırköyde özel bir dershanede muhasebe dersi veriyor ve bu akşam hafta içi grubu bittiği için pasta kesildi kutlama yapıldı dershanesinde.. neyse o dershanedeyken bizde ablamla mağzaları gezdik ve mükemmel bi elbise gördüm aşık oldum omuzları işlemeli yani boncuklu falan ( adam dediki bihter elbisesi bu kaydirigubbakcemile3) çok beğendim ve dayanamadım aldım valla yerimseniben sonra enişte beyle buluştuk kumpir keyfi yaptk ve ağır usul evin yolunu tuttuk evin yolunu bulduğumda 23:30'du günnüşüm ama gerçekten çok eğlendim çok güzel ve özel bigündü bugün.....
( benim haberim yokken görücüye çıktım ama çaktırma o benim haberimin olmadığını sanıyor vakit geçirmek yakından tanımak istediği için ablamı araya sokmuşkaydirigubbakcemile3)
bak bak ben bugün böyleydim günnüşümmmmyerimsenibenyerimseniben
http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-643.html
Neyse bukadar şaşkınlık bukadar gezinti yeter ama soluksuz güldüğüm eğlendiğim kendim olduğum gün bugündü diyebilirim:lepi: aaa duuur duuurr ben yarın arkadaşıma gidicemmm bak az kalsın unutuyordum hımmm yarında eve değilim anlicağınnnn hadi öpüyorum seni günnüşüm paii paiiii :nazar:

İnsan ne hissettiğini bilmez mi ben bilmiyorum günlük bilmiyorumbenneyaptımki Neye göre davranmalıyım ne yapmalıyım bilmiyorum. Kimsenin olmadığı bi yere gitmek istiyorum sadece ben olmalıyım oturup düşünmek istiyorum ama biliyorum ki sağlıklı kararlar veremeyeceğim çünkü mantığımla mı hareket etmeliyim yoksa duygularımla mı bilmiyorum. Mantığımla hareket etsem sonuçtan memnun olmayacağım ama duygularımla da hareket etsem sonuçtan memnun olmayacağım evet günlük bugünün en kararsız kişisi benim:nazar:

günlükçüm
buaralar uykusuzum bitkinim sürekli başım agrıyor
kafam cok agır tasıyamıyorum..
sanırım bu sçtm mavisinin sezon finalinden olsa gerek :nazar:

günlükçüm bibertoyada söyle düşünmek için en uygun yerlerden
biriside deniz kenarıdır. dalga sesi düşünmesine yardım edecektir :nazar:

Günlük hayatım baya baya düzene girmeye başladı.
Aynaya baktığımda güzel bir yüz alımlı bir kız görüyorum.
24 üme de az kaldı :lepi:
23 Haziran bekle beni :eek: :eek:
Gel gel haziran gel...
Ama önce pardon dur dur doğum günümden önce sırada İtalya gezim vaaaaaaaaar!
15 haziranda İtalya yolcusuyum fuara gidiyorum günlükcüm...
hihoyyyt
Ama gezmeye değil fuara gidiyorum.
:1rolleyes:
Bu sefer aramadın şöyle yaptın böyle yaptın diyecek bir sevgili derdi de yok başımda.
-tatlicadiarzu-
Açık açık ortalığı izleyebilir birilerini beğenebilirim.
:jeyyar:
Şaka ya aman erkekler uzak olsun bir süre benden.
zemuszemus
Yalnızlık harika bişeymiş günlük valla bunu hissetmek süpermiş süper.
:lepi:

günlükcüm selam!
uzun zamandır yazmıyorum, neden bilmiyorum bugün içim dökmek istedim sana.
hayretler içindeyim, pes diyorum...
dostluğu geçtim arkadaşımın da olmadığını öğredim. :çok üzgünüm: (sadece 3 kişi var umarım onlarda beni yanıltmaz)
saf ve salağım ben bunu diyenler doğru söylüyor.
ama fesat, arkadan konuşup yüzüne samimi canciğer kuzu sarması olacağıma
saf ve salak olmayı tercih ederim. :umursamaz:
iyi niyetli olmak,arkadan konuşmamak, dedikodu yapmamak ve insanları satmamak işte bunlar seni değerli yapmıyor başkalarının gözünde.
ama ben başkalarının gözünde değersiz olayım sorun değil.
ben bu'yum değişemem.
yaptığım tek bir hata var içimi dökmek için bazı şeylerimi arkadaşlarıma anlatıyorum,
hayır bundan sonra yuvarlak cevaplar vereceğim, dertler içimde kalsın sorun değil.
anlatınca ben rahatlıyorum ama başkaları bunu malzeme yapabilir.
insanlar iki yüzlü ne yazık ki.
ben onlardan değilim bu yüzden yalnızım.
belki onlar daha da yalnız.
elime geçen ilk fırsatta hayalimi gerçekleştireceğim.

bugün babamın ölüm yıldönümü senağlama
tam 20 yıl oldu inanamıyorum. senağlama
yokluğun yıllar geçtikçe daha çok canımı acıtıyor.
işte özün bittiği yer...
susuyorum!

ya günnük yeter ya yeter ama ya
bir insan gelir gelmez başlar mı tribe
dün o kadar iyiyken ne bugünkü hareketler öyle
amaaaan vallahi kimseyle uğraşacak halde değilim yeter artık
herkesin tiribini ben çekiyorum
kimsenin peşinden koşup özür dileyemem kusura bakmasın hiç
hiç iki gün arka arkaya mutlu olamayacak mıyım ben ya
neden iki günlük mutluluğu çok görüyorlar basna günlük neden
ne günah işledim ben allahım
nefret ediyorum hrerşeyden ve herkesten nefret
öyle yapıyorum olmuyo böyle yapıyorum olmuyo
günlük çok kötüyüm ağladım sabah sinirimden ya
yeter artık yeterrrrrrrrrr kötükedihüso

Son düzenleme:
Ben geldim Günnüşüm, dün gece 3 gibi uyudum. sana yazdıktan sonra canım dondurma çekti ( tatlı isteği duydum deli gibi) anneme söledim kalk bişler yapalım tatlı dedim, bu sattemi diyiverdi kadıncağızzkaydirigubbakcemile3 sonra gitmiş babama sölemiş canımın içi babamda kalktı floryaya gitmiş ve 3 kilo karışık dondurma almış üstü bol soslu :lepi: tamam canım tatlı çekti ama 3 kiloda fazla beaa babaaa vur dedik öldürmüşsünn kaydirigubbakcemile3 ama hakikaten floryanın dondurması süper oluyor düşün her gece giderdik geçen yaz ve biz arabada otururken bizimkiler gider dondurlamarı alırdı ve inan çok kalabalık olurdu gecenin bi köründe bile aklinialirimsmile
Neyse dondurmamı yedim ve güzelce bi uyku çektim, yaklaşık 1,5 saat önce uyandım, biliyorsun bugün arkadaşıma gidicektim ama gidemicem malesef çünkü müthiş bi bel ağrım var yani anlaşıldı dünkü tatlı krizim evet her ay geldiği gibi bu ayda misafirim beni ziyarete geliyor sinyalleri verdi yani,, kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Arkadaşımada mesaj attım gelemiceğimi belirttim neyse haftaya giderim gönlünü alırım artıkın napalımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanolumunekankayizsmile
Ayyy duşa girmek istiyorum ama şuan inan dondurmanın başından ayrılasım yokkk biliyorum çok pis boğazlarım şişicek ama napimmm yedikçe yedirtiyorrrrr.. ayyy erikte çekti benim canım yaaa dur babam cuma namazından gelsin erikte aldırtim babama, RABBİM şükürler olsun huzuruum mutluluğum yerinde ve şükürler olsunki böle bir ailenin içindeyim hiç birzaman haklarını ödeyemem ne babamın ne annenim nede ablamın Seviyorum onları hemde çok seviyorummmopuyorumnanaktan neyseeee duygusala bağlamayalım ee misafir gelcek yaa sapıttı nasıl hormonlarıni bozim gamzenin die düşünüyo ama kolaymı beaaaa ben neler geçirdimde bozulmadı hormonlarım bi misafiremi bozulcakkk ama çok pis tatlı isteği varr düşün tatlı ve ekşi bir arada nasıl oluyosaa kaydirigubbakcemile3 ayy hadi gittim ben yaaaaa paii paiii :icecream::icecream::nazar:

Selaaammm..:/
Bugün gördüğüm rüye beni birazcık dağıttı gibi oldu. :KK43:(
11 ay sonra ne diye girer ki rüyama...
Suratını, ona ait herhangi bir fiziksel görüntüyü görmedim. O lazım değil zaten..
Onu görmeden sevmeye o kadar alışmışım ki..
Dağılmam için adı, düşüncesi yeter.
İşte rüyamda da adı vardı, düşüncesi vardı. Buruk uyandım.
Öyle düşünceli bir hal içindeyim ki sorma..
Her şeyin hayırlısı olsun..Bitti biliyorum. :/ :çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
günlüğüm sen kendini hiç yalap şalap hissettin mi? nasıl bişi bu diye sorma sakın çünkü tarifi yok
1 haftadır sürekli uyuyorum pek bişi yaptğım yok finallerimin hepsi de patlıyo.. kafam dumanlı resmen yemek yemiyorum ya da çok yiyorum.
krma karışığım anlayacağın.. yok karar düşünce olarak değil, onlarda netim artık ama duygularım karışık.
bi de anladım ki günlüğüm birini, üzmek istiyorsan onu umursama. hem de hiç umursama. umursanmamak önemsenmemek yokmuşsun ya da sadece belli bir zaman diliminde hayatını süslemişsin birilerinin gibi yapmak karşındakini üzer hakkaten.
çalışmak lazım günlük kafamdaki ses ancak o zaman susar.
mutlu uyanacağım günleri bile beklemek istemiyorum artık sonunda böyle olcaksam uğramasın o günler bana.
of sinirlerim bozuk..

Sevgili günlük herkes sana derdini dküp rahatlıyormuş diye duydum,bana da yardım eder msin?aklımda zaten binbir soru binbir kuşku dolaşırken bugün yine hortladı korkularım.ya ne zaman aşıcam bu korkuları ne zaman yaşıycam huzurla,korkusuzca....bilmiyorumkismile oof of şu yıllar geçsin bir an evvel yoksa ben bir gün sıkıntıdan patlıycam.aaaaaaaaayyyy yeter ya yeter yaaa...seni de daralttım biliyorum günlükçüm ama yani napalım sen de çok iyi dert dinliyosun :) bugünlük bu kadar başını şişirtmek yeter hadi ben kaçtım......

X