Popüler Konu Sevgili günlük...

Pişşşşşşttt naberrrrrrr??? kız günnüş bugün Eurovision vaaar evet bizimkiler gayet güzel izledim yarı finalde ve sahneleri dansları güzeldi manganın ama inan yunanistanı opa'yı daha çok beğendim eğlendim ve dans ettim çılgınlar gibi şarkıda yaaa kaydirigubbakcemile3 evet gönlü mangadan yada türkiyeden yaan ama biz olamassak kesinlikle opa şarkısıyla yunanistan olmalı diyorum hem şarkı güzel hem müzik hemde sahne performansları süperrrr diyorum tek kelimeyleee.. Bugece kuzenlerle toplaşıp izlicezzz ve eminim zevkli olucakkhihoyyyt
Başkada bişi yok günnüşüm Bugünlük bukadar sende şaşırdın dimi kısa ve öz bir yazışma oldu farkındayım tatlım ama herzamanda destan yazmaya gerek yok tabisideee kaydirigubbakcemile3
Hadiiii paiii paiiiiiiii :teytey:

Son düzenleme:
mutluyum mutluyum mutluyum mutluyum mutluyum mutluyum mutluyum mutluyum....ve 40 cı mutluyum:):):)
bişeyi 40 kez dersen olurmuş günlükkk:)bak 40 kez dedim mutlu olayım hadi ama:)

Ne kadar da aptalım. :sinifsinif:
Eskiyi deşiyorum hala. Öyle bayıldığımdan değill..
Alışkanlık ya da takıntı gibi bir şey..
Hala bir salak gibi facebookuna bakıyorum.
Yurt dışına gidiyor sanırım. Düşüncem o ki artık
onu bunu bırakıp hayat mücadelesine girişmeye karar verdi.
Hayatına da kimseyi sokmaz sanırım bu sebeple.
Aslında ne güzel, çalışkan çocuk işte..
Bir şeylerin farkına varmış ve para kazanması gerektiğini biliyor.
Ama üzüldüm nedense..Onun yükselmesini mi kıskanıyorum nedir..:sinifsinif:
Benim de yurt dışına muhakkak çıkmam lazım.:sinifsinif:
Bakalım ne zaman yakalayabileceğim bu şansı. boshayallersmile
Ooofff bir yandan da ders çalışmaya çalışıyorum..
Keşke yazabileceğim daha heyecan verici şeyler olabilseydi..
Aaaahhh muhteşem yazımı bekliyorumm.. Çok güzel ve sürprizlerle dolu bir
yaz geçirecekmişim sözde.
Hadi bakalımm.. Neredeyse hiç umudum yok amaa..belli de olmaz.

Günüşşş
Napıyosun bakim
Ben aşk-ı memnunun müjde arlı filmi izledim sempatiksalakcinni
Güzel bi havası var filmin ama oyuncular çok ağır hareket ediyo sıkıcı geçiyo biraz kaydirigubbakcemile3

Neyse..
Bu akaşam 212 ye tavuklu makarna yemeğe gidiyoruz eşimlecokacimcoook
Birazda alışveriş yapıcazbayanssulusmile
Makarna tabağı alıcaz kendimize sempatiksalakcinni makarna canavarları olaraktan :lepi:
Ben makkaj mazemeleri alırım biraz :))))))))
Yarında eşimin bi akarabasının düğünü var ailecek orda olucaz olumunekankayizsmile

Ben yarım saat sonra hazırlanmaya başlıycam zemuszemus
Tosunumu da anannesine bırakıcaz
Başbaşa bi gezelim ,belki sahil turu da yaaprız :)

:gitme::gitme::gitme:

mereba günnüş
çarşıdan geldim şimcik
anneme kudret narı macunu aldım ve kargoladım
inşallah annecim faydasını görür
akşama yemek yapmam lasım
çamaşırlar bitti asmam lasım
:)))
evlilik böle bi şey işte
bekarken ne çamaşır ne yemek hiç ilgilenmezdim :)))
hoşcakal günlük görüşmek üzere
bye bye

off..ya..of...içimi dökmeye geldim..sınavım hiç iyi geçmedi ..ters köşe oldum ya..moralim sıfır..yarında 3 dersten gireceğim ama bu moralle onlarda iyi geçmeyecek sanırım.. neden bu kadar zor sorarlarki.. 4. sınıfa kadar gelmişiz işte..bırakında bitirelim dimi ama. azıcık kolay sorun..daha önümüzde birde kpss var..offf...offfffffffffffffffffffffffffffffffffff.............bari ders çalışayım biraz daha.. neyse sonra görüşürüz..

Günlük birazdan çilekli pasta yapıcam. mafoldumben
Moralim '0'.
Belki biraz iyi gelir.mafoldumben

Aaahhhh ciccimm ben geldim yine yine yeniden.

Banyo yaptım bi güzell..
Ondan mı tekrar kendime geldim acep?

Hani derler ya su güçlüdür; arındırır, tüm negatif enerjiyi alır diye..
İşte ondan mıdır diye düşündüm ben de.
Yenilenmiş, yeniden doğmuş gibiyim şu anda.

böyle ders çalışasım var. Bir de bi saat önce kadar yazdığım olayın
yarattığı kötü etki de kayboldu.

Ayyyhhhh ne biliim yeaa.. Böyle bir kıpraşma geldi bana.

Eurovision'u da merak ediyorum bir yandan. Bir de disko kralı var.
Okan Bayülgen'i birkaç haftadır izlemiyorum. İzleyince kendime gelip
silkeleniyorum sanki. Tembellikten sıyrılıp bir sürü kitap okuyasım ya da
ders çalışam geliyor. E final zamanı bana gerek şey de bu tür bir istek zaten.
Yani bu gece motivasyonumu Okan'dan alacağım.

Daha çilekli pasta yapıcaktım sözde..Kararsız kaldım yapsam mı yapmasam mı diye.
Oooff aynı zamanda vücudumu şekle sokmam lazım.
Bikini giymeye layık değil şu anda. Azcık sıkılaşması gerekiyor.

Yine ani bir ruh hali değişmesi ve bir anda üşüşen düşünceler sonucu
karıştırıp yazdım bir şeyler.

Neyse daha fazla azıtmadan kaçayım ben.

Ben geldim günnükcan ama moralim çok bozuk mafoldumben
Çalıştığım sorulardan çıkmadı hiç sınavda yarın nasıl olacak merak ediyorum
bugünki derslerden kaldım kesin bütün hayallerim suya düştü mafoldumben
ben mezun olup daha güzel bi iş bulmayı hayal ederken bi sene daha okumak zorunda kalıcam mafoldumben
hiç keyfim yok çok moralim bozuk mafoldumben

günlüğüm
bugün çok daha kötü oldummafoldumben
devamlı yattım ama gözümün batmasına acıya dayanamadım en sonunda ağladımmafoldumben
kontrole gittim daha iyi gibi ama pazartesi bakacağım gerekirse bi operasyon daha yapacağım dedi benneyaptımki
eşim dedi çok acı çekiyo normal mi:gitme:
açık yara kaynayana kadar batma acısı çok olur bir kaç gün dayanıcaz dedigamyoncuiremsu
eşim daha iyi çok şükür, korktuğum gibi olmadı
yemek yaptı, çocuklarla ilgilendi hatta evi bile süpürdü ama ev batık durumda yine de akannehir
bugün kuzularımı aldı gezmeye götürdü keyifleri yerinde hamdolsun:Saruboceq:
arkadaşım aradı o da hasta sesi kısık, körler hastalar birbirini ağırlar senağlama
şu an iyi gibiyim biraz sonra pansuman yapıcam :sinifsinif:
tek tesellim kayınvalidem gittikten sonra hasta olmamsositososito
o burdayken hiç rahat edemezdim üstelik yatıyorum diye çocuklara ben bakıyorum der çok nazlısın derdi:sm_confused:
Allahım dedim ne kadar şanslıyım dedim durdum hamdolsun sana :sm_cool:
evet her şerde bir hayır arayan niko çok şansım yaver gitti hamdolsuna.s
eşimi de hayatımda ilk defa eurovisyon izlerken gördüm hayırdırbilmiyorumkismile
ben eurovision olduğunu bile farketmedim sebebini buldum fisfisfis
kardeşim papatyamda da bu sene hiç heyecan yoktu bana bahsetmedi ondankaydirigubbakcemile3
iyice kendini dünya meşgalesinden çekti hiç olmuyo:umursamaz:
onunla yapmadığım şeylerden hiç zevk alamıyorum oan söyle günnüş:umursamaz:
kardeşim de çok hasta bu aradaakannehir herkes hasta :gitme:

Yeter Ama Ya Bel Ağrısı Yetmediği Gibi Birde Diş Ağrısı Başladı:gitme:mafoldumbenBiriniz Yetmiyodunuz Sanki Varmı Başka Ağrı :sinifsinif: yahuuu hastalanıcam oda olmadı bi türlüü yok yani biliyosun cuma günü nişana katılıcam speedy'nin ve beyaz elbise giyicektim sanırım gerçekeleşemicek bu elbise hayaliii offfff diyorum offfff acaba geciktiricimi alsamm anneme sordum saçmalama hormonların bozulabilir senin bünyen neki diyor, yahu sanki 10 yaşındayım yaa 26 yaşında kızım nevar bünyemde ayy yitirrr yaa yitirrrr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hem ağrım var hemde gülüyorum hale bak, yok benim gibi bir hatun günnüş yaa, çevrem diyoki sen kolay kolay yaşlanmazsın takmıyosun kafaya ve dolu dolu yaşıyorsun hayatı diyor ehhh öyleyimdirr artık vurdumduymaz oldum 1 senedir takmıyorum artık kolay kolay :lepi:

Bu arada Eurovision'u izledik günnüşümm ve bizimkiler süperlerdi hep demişlerdi ilk 5'e girmek bile bizim için büyük mutluluk demişlerdi ama 2. oldukalkisalkisalkis yok yani anlamadığım şu nasıl almanyaya oy veriyorlarki yani o kızın ne özelliği var sahne performansı yoktu ve güzel bi şarkıda değildi bence:mymeka: bence biz olamasakta yunanistan romanya yada fransa olmalıydı.. romanyadan katılan çift çok başarılıydı, fransanında dansı ve müziği çok hoşuma gitti yunanistan ise nebilim yaa yunanlara ayrı bi sempatim var sirtaki olayından ve müziklerinden dolayı amaaa şu yarışmadaki şarkıları ve dansları süperdiii opaaaaaaa sositosositosositososito neyse almanyaya gitti güzelim birincilik
Amaaan beim ağrım sızım var ben ne düşünüyorumm beee:bbo: hee bu arada dişim ağrıyor biliyosun hemde sağ alt çene kemiğimin üstündeki arka dişim fena ağrıyo azönce ağrı kesici verdi babam onu içtim p.teside dişçi yolu gözüküyor bekle muratcım ben geliyorum yinee kaydirigubbakcemile3 eğer ağrım geçerse babamın aldığı konserve mısırlardan 2 tanesini açıp bi güzel ateşde sanayağla kavurup yada pişirip herneyse kaydirigubbakcemile3 limonlayıp tuzlayıp yemeyi planlıyorum hani şu dışarlarda bardakta satılan mısırlar gibi yapıyorum ve şahane oluyor tadııcokacimcoook neyse ben şu dişimi kontrol edim bakim geçiyo gibiyse hemen mutfağa yönelimmmmm hadi paii paiii

Butun gece cektigim agrilar beni perisan etti,yine uykusuz bir gecenin sabahi dogdu ,umarim daha iyi bir gun yasarim..:Saruboceq:

selam
nasıl almanya bırıncı olur yaa.ne sacma o kıytırık kız neyıyle bırıncılıgı hakettı allah askına.hatta o solerken ben ay kızım odun gıbı durma bı hareket et almanya yınee seneye yarıfınal ıcın yarısır cok kotu dedım.oylar gelınce resmen sok oldum.yunanıstanı cok begendım ben.acıkcası hakedıolardı.bırde romanyadakıler aman allahım ne tatlı bı kızdı we ne hos gosterı yaptılar.hem goze hem kulaga hıtap edıodu.opuyorumnanaktan
turkıye 2,oldu.mangayıda kutluyorum.vereliniortak ama su warkı bu yarısmada hakettıgını kazanan yok.muzıkten cok sıyası yanı agır basıyor.
neyseee gece ruyama sınawlarla ılgılı bıse gırdı kalktım hemen hocama maıl attım.
bugunde ders calısıcam cok cıddıyım yumurta kapıya dayandıalsanaalsanasmile
sabah sabah bukadar yeter gorusmek uzereeeee

dümbürük
üstümde bi rehavet varki sorma:sinifsinif:uyusammı,yemekmi yesem,bakımmı yapsam,odamın şeklinimi değiştirsem,yoksa kendimimi değiştirsemdelikafadulden
kafamda bu sorular tren şeklinde geçiyogamyoncuiremsu
biraz daha miskinlik yapıyım en iyisimirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir

neden kendimi mutlu hissetmiyorum günlük
ne oldu bana böyle inş. herşey düzelir :Saruboceq:

Ele İnat!!!

Herkese İnat!!

AŞŞIĞĞIMMMM!...

Hemde O Kadar Çokki..

İyiki Varsın Hayat Anlamım!..:asigim:

annem canım annem, tam 42yıl ben için çabaladın... 35 yıldır varınla yoğunla benimdin.. naptım sana?

hep hayal kırıklığı yaşatmadım mı?

o gururla benim yavrum dediğinde bile,hep bir yanını eksik koymadım mı?

senın hayallerını yıkmaktan öte şeyler yaşattım yaşatacagım daha..

senin , babamın ,hele de canlarım kardelerim ve bebelerimin hayatlarına acıdan başka ne verdim,ne veriyorum..

sizin kızınız olmayı hakikaten haketmedim hiç bir zaman.. nolur beni kollama"yın artık.. sevmeyin,güvenmeyin.. bana fedakarlıklar yapmayın,ardımı toplamayın.
haketmedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…