Popüler Konu Sevgili günlük...

sabahın köründe annem kaldırdı.kalk yazlığa gidiyoruz akannehir malum istanbul sıcakları beni benden alıyo...ama gidemezdim :gitme:
denize karşı çay içmek vardı şimdi öff beee
kardeşimleyim evde anlıycagın bikaç gün için.annem temizlesin de yaz için sonra giderim hem kaydirigubbakcemile2
dondurucuda önceden yaptıgım mantı vardı gittim bi güzel çorbasını yaptım cokacimcoook ve vee kötü bi haber kolaya başladım :1ninca:
3 yıldır içmiyodum ne güzel ama bi kere içnce devamı geldi işte ne diyodum ben..masayı topladım şmdide müzik dinliyorum boshayallersmile kardeşimde gitti arkadaşına
evde tekim gelsene aklinialirimsmile

ımdat dıye bagırsam cagırsam..
sınırlerım tepemde ama ne garıp kı yansıtmıyorum ve tansıyon gene yerlerde..rengım hayalet gıbı olmus gercekdende bazen yeter dıyesım gelıyo sıkıldım ınsanlardan lanet olsun kı sıkıldım..
anlıyamamakdan cozememekden sıkıldım..ama bıldım bısı var kı oda herseyde yanılmam ınanmıyom kı zaten ıcım ınanma demısdı ..sabah 7 den berı dısardayım basım catlıyo eve geldım ama gergınlım hıssedılır derecede..degerlı ablam yasemın cım bana bı kol saatı almıs hedıye ve fırmadakı cocuk stres alan saat demıs aklınada dırek ben gelmısım kar guzelım esımle sana kucuk bı hedıyemız dıye verdıler..takdım gercekdende ıcımdekı fırtına bı anda durdu saatı cıkarında tum ofkem yenıden cıkdı ortaya :) ınan halıme sasırıyom..dun goremıyesım benı baya sasrmıs anladım ..ama gercekdende artık gormıcem ı bılmek rahatlatıyo benı..
gidesım geldı hadı toplan dıyom kendıme..sıkıldım hemde cokk..ıuc gundur sınırlerım harap ya yeter..

16, 17 yaşlarındayken dinlediğim bir albümü çıkardım
çekmecemden. Çok uzun zaman olmuş özellikle o
kelimelerle ifade edemeyeceğim güzellikteki şarkıyı duymayalı.
O zamanlar da bir şeyler ifade ediyordu ama şimdi çoook şey
ifade ediyor. Büyümüşüm biraz galiba..bu cümleler canımı yaktığına göre..

So I put my arms around you around you
And I know that I'll be leaving soon mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Günlük Can..
Kankam Hasta akannehir Kıyamam Kuzuma Ben..
Manita Beyde Babasıyla Beraber.. Ben Yine Kaldım Tek :hulya:
Ev İçin Bişeyler Bakıyorum Ben Hayaller Kuruyorum Ama Heran Herşey Olabilirmiş Öyle Diyo Zatı Muhterem sempatiksalakcinni
Belli Etmesemde Tırsıyorum.. Yaşadığım Şehirden Kopmak Zor Gelir En Çok Bunu Düşünüyorum Son Zamanlarda eyvahedigeldismile

son günler kala kötü kavga ettik kötüyüm hemde çok kötüü senağlama
Günnüşşşşşşşşş ben geldim yazacak çok şey vardı anlatacak mükemmel şeyler vardı bugünle ilgili amaaaa gizemin yazdığı yazıdan sorna ben dostumun üzüntüsü altına mutluluğumu yazamam.. şunuda söylim gizemim ablamın düğün arifesi döneminden bildiğim iççn stres ve heyecandan dolayı ee birde olayın içine aileler girince her kafadan tonlarca ses çıkınca sizde birbirinize çatıyorsunuz lütfen gizemim ikinizde birbirinizi alttan almaya çalışın tuzu biberi ve stresten dolayı heyecandan dolayı kaynaklanıyorr Hayırlısıyla harika bir şekilde atlatıcaz o günü arkadaşım emin ol ve herzaman yanındayız ben ve ece hep senleyizz unutma bitanemmm.. aklım sende sakın üzme kendini seni çok seviyorum bak az kaldı çok az kaldı süper bi gün olucak çok özel bi gün olucak güven bana arkadaşım....

Gülçinimmmm kankaaaammm kurban olurum ben sana sağol bitanem yaaa bu arada sende bırak dış etkenleri dış seslere kafa yorma iç sesine bak canım benim satmışım anasını yaaa yemişim millet ne der gibi laflarıı, uleyn millet içinmi yaşıyorum millet benim için yaşasınnn.. sonuna kadar git gülçinim ve sakın olaki hiç bişiden pişman olma keşke deme keşke yerine iyiki de hep çünkü ben senin kalbini gönlünü ve seni çok iyi biliyorum sen herşeyin en iyisini hakediyorsun dediğim gibi milleti boşwer aşkını yaşa burakla hep el ele ol inadına ve çevrenede aynen şu mesajı ver " Çekemeyen Anten Taksın" yada alıcılarıyla oynanıyorsa ben uyduyla Çanakta yollarım onlara merak etmesinler...

Böyle İşte Günnüşüm ben sana bir sürü şey yazıcaktım bugünle ilgili ama dedimya gizemimden sonra yazamazdım mutluluğumu bende böyle biriyim işte dostluğa arkadaşlığa önem verdiğim için benim canım mutsuzken üzüntülüyken ben mutluyum diyemiyorumm neyse hadi paii paii

Gamze canım evet ama ne biliyim bu kez hiç sakinleşemedim nişana heycanımda kalmadı yarına düzelirim büyük ihtimalle ama hiç aklıma gelmedi bugün nişan eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

bitanem yanımda olduğun için teşekkür ederim :1hug:

bu gün sahile gittim yalnız
herkezin işi vardı eşiminde arkadaşlarıyla gideceği bir gösteri
deniz kenarına kafeye oturdum
aldığım gazetenin reklamlarını ayıklayınca kala bir kaç sayfasını bitirince şöyle etrafı seyrettim
en sevdiğim şey insan analizi derin tefekkür sağlıyor hayatın anlamsız olmadığını anlatıyor
bir aileye gözüm takıldı genç bir kız sanırım felçliydi tekerlekli sandalyede oturan babasına bişeyler yediriyodu
hatta birazda çabuk işim bitsin kabilinden ağzına tıkıyor bile denilebilirdi

babam gözümün önüne geldi birden
geçen sene bu zaman oda zorla hareket edebiliyordu yemeğini biz yediriyorduk yiyemiyodu bile
o koskocaman adamın eriyip bitmesi canlandı gözümde
ya biz bizim sonumuz ne derken
ağladığımı fak ettim birden utandım denize döndüm
sessizce gözlüklerimin altından ağlamamı sürdürerek

askımın gelmesıne dk kaldı okadar ozledımkı:kedi: onuboshayallersmile burnumda tutuyorrkaydirigubbakcemile2herseyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:kedi:

pime sayfam çok iyi oldum hamdolsunolumunekankayizsmile
yarın kontrolüm var umarım bu bandajdan da kurtulurum :Saruboceq:
salı günü evlilik yıldönümümüz
en son ilk oğluma hamileyken bir şeyler yapmıştık çoluk çocuk derken birbirimizi çok ihmal ettik :1rolleyes:
huzur herşeyin üstünde :asigim:
yarın bacoşum geliyor inşaallah :dance:
havalar güzel geçen seferin acısını çıkartmak istiyorum
hadi sağlıcakla kal canım Şeniz

günnüş
hala düzelemedim daha fena oldumki sorma iki gündür kuzen bendeydi yaa
dün düğüne gittik eşimin halasının kızını getirdik haftasonuna kadar bende kalıcak
seni çok sık ziyaret edemem
geceden beri uykusuzum uyumam lazım ama malum hastalık izin vermiyoki wc ile arkadaş olduk

gutın morgın günnük..
yine pazartesi oldu geldik tükkanımızı açtıkkaydirigubbakcemile3
hafta sonu kayınvalidem ve evim arasında mekik dokuyarak geçti..bizimkiler hala küs, daha doğrusu kocem inat yapıyo şimdi de..ben de diyeceğimi dedim artık kendileri çözecekler sorunlarını, ki yakında barışırlar zaten...
bu haftasonu hayırlısıyla çok yoğun ve eğlenceli olucek, yakın 2 arkadaşımız evleniyo, cumartesi kına, pazar da nikah var..zemuszemusnikahta giyecek kıyafetim var ama kınaya da şööle şıkırdaklı bişey bulmam lazım, zaten perşembe ve cumaya izin aldım, rahat rahat hallederim işlerimi inşallah...
dün kocem sağolsun saçlarımı da boyadı, koyu kestane yaptık bu sefer çok güsel oldu, arkidişlerim de beğendibayanssulusmile
neyse günnük hayırlı, bereketli haftalar olsun, öptüm

Sevgili günlük;
Büyük gün geldi çattı. Kalbim yerinden çıkacakmış gibi...
Tek istediğim hayırlısıyla sorunsuz bir şekilde atlatmak, o güzel güne gölge düşürecek hiç birşeyin olmamasını diliyorum. Hem mutluyum hemde kalbim buruk.
Yeni bir hayat yeni bir yuva annemden, babamdan ailemden ayrı yeni yarınlar bekliyor beni.
Mutlu olmak istiyorum hemde çok...
Hayatımı birleştirdiğim adamla mutlu yarınlara umut dolu bakmak istiyorum...
Son 6 gün. Bana bol bol şans dile günlük:Saruboceq:

Yarın sınavım var günlük.
Artık başladı maraton.
Üstüste 3 gün devam edecek.
Sonra 5 günlük bir ara var. hihoyyyt
O arada bir falcıya gitmek istiyorum yine terapi yerine.
Bakalım neler sallıcak falcı bacı. sempatiksalakcinni
Bir de dün çilekli pasta yaptım. Acaba siteye de koysam mı diye düşündüm
ama lakin ki kaydirigubbakcemile3 üşendim.
Derslerime çalışmak varken foto çek onu buraya koy, tarifi yaz vs.
uğraşamazdım hiç. Amaa muhteşem ötesi oldu valla.cokacimcoook

SLm günLük ;

Bugün , sana yazdığım bütün sorunları hallederek döndüm veeee..... İşte geldim burdayımmmmm ...!!! :lepi:

Anlatıyım sana haftasonumu komplede.. O zaman anlayacaksın nasıl olduğunu :jeyyar:

Cumartesi günü sabah kalktım 8de.Babamla Maslak İTÜ'ye gittik.Sınavım vardı aöf .Canım babam , arabamız tamirde olmasına rağmen gitti araba buldu ben sabah yollarda otobüsle sürünmeyeyim diye beni bıraktı bekledi çıkışıma kadar... :1hug: üni.1.oturumunu hayırlısıyla verdim ve çıktık eve geldik hihoyyyt sonracığıma geldim biraz uzandım...sıpamda uyuyomuş napıyon aşkım dedim yine o tatlı uykulu sesiyle mırıldana mırıldana konuşuyodu telefonun öbür ucundan :kedi: rüyamda seni görüyorum kapat rüya kaçmasın dedi kaydirigubbakcemile3 çakaaalll halbuki kapat uykum kaçmasın demek istiyo aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 didim tamam tamam hadi yat... kaydirigubbakcemile3 sonra öğlen uyandım işte 1buçuk saat falan uyumuştum zaten..Sağ sol topla kahvaltı yap yemek yap falan akşamı ettik annem,ben,babaannem..Sonra bohçamızı hazırladık.Annemle bohçaya bir şey daha ekleyecektik.Annemin aşkıma seccade takımı aldığı bi yer mahallede.Oraya gittik.Orda annem bir bebek gördü 5 aylık çok şirin bi kız bebeği ooyy tontik tontikti yirim onu yirim :ecrin_bebek: Annem bebeği aldı kucağına bırakmıyo kaydirigubbakcemile3 Şimdiden siparişini verdi böyle güzel bişey yapın diyo kaydirigubbakcemile3 Dedim olur anne hasana söylerim :roflol: Neyse sonracığıma aldık dondurmalarımızı yürüye yürüye vardık evimize.Bir saat daha durduk sonra 7 gibi 2 araba gittik avcılara vıınnn...aşkımlaraaa delikafadulden bohçasını götürmeyeeee naniknanik nerde kaldı benim bohçalarım diye arıyo bide çatlak :roflol: neyse gittik kayınvalideciğim yöresel ıslama yemeğimizi yapmış..yemek yedik çay içtik sohbet muhabbet falan..sonra sıra geldi bohçaları açmaya... aayyy aşkımın yengesi bi çatlak bi çatlak kadının bir bohça açması var allahımmm yarabbim millet altına yapıyodu artık kaydirigubbakcemile3 bizim eve benim bohçamı getirmeye geldiklerinde hele benim eşyalarımı açıp gösterirken görmeliydin varyaa milleti kopardı kadın ya bu nasıl bi enerji yaaa kaydirigubbakcemile3 Neyse işte o arada babam bizi yanına çağırdı hasanla düğün hakkında konuşulacaktı ya. Ayy ben bir heyecanlandım :kedi: Neyse düğün hakkında ayrıntıları konuştuk.Kiracımız haziran sonu-temmuz başı gibi.Yani okullar falan kapanınca boşaltacakmış evimizi..Sonraaaa ver elini düğün günü almayaa :lepi: İnşallah ekim düşünüyoruz günlüğüm.. 02.10.2010 yada 30.10.2010.. aslında 10.10.2010 istiyoduk ama aynı gün evlenen başka bi arkadaş çıktı alsanaalsanasmile Neyse işte öyle yani yaa boshayallersmile Beklediğimden çok fazla güzel geçti hiç gergin olmadı herşey tatlı tatlı konuşuldu valla... Oyy çıkarkende hasanımın dedesini öptüm ellerinden iyi yolculuklar diledim memlekete döncekti bizim nişan için gelmişti..Sarıldı bana bende ona sarıldım...Anneme dedi bana bakıcam diye söz verdi benim kızım bana falan kaydirigubbakcemile3 Sonracığıma çıktık dışarı.. Kayınvalidem diyoki kızım sen gitme.. Hasanımda bebişlik yapıyo bana ama ditmeee diyoo kaydirigubbakcemile3 Neyse öptüm hepsinin güzell ellerinden..Aşkımında ball lokma yanaklarından... Sonracığıma bindik arabamıza gittik... Pazar sabahı sınavın 2.oturumuna girdim.Sınav yerine erken vardık babacığımla güzel bir kahvaltı yaptık dışarda ohh sefamız olsun canım babam benim yaa... boshayallersmile Bu arada sınav Cumartesi günki sınavdan çok çok iyi geçti.Sınavdan sonra eve geldik.Aşkımı aradım sınavdan sonra uyandırdım sıpamı saat 10'da.Saat 12'de geldi.Bide meğer gelmiş binaya kadar aşkım metrobüs yolunda bi sorun var metrobüs arıza yaptı mecidiyeköyde kaldık zincirlikuyuya geçemiyoz dedi.Hee öledir ölee diyorum bende yemiyom tabi o bana hala inatla inandırmaya çalışıyo..Sonra iyi tmm neyse çabk gel dedm trip attm kapadm..Sonra evin kapısını açcaktım hol biraz havalansın diye..laaannn oda neee baktımm benim bebeğimmm kapıdaaaaaaaa :kedi: delikafadulden sırnaşık şey ooyyyy bi ısırdım bunun yanağını... aklinialirimsmile Şeniz Sonracığıma annemmm , babamm , bennn , aşkımm kardeşimm , kardeşimin kız arkadaşı güle güle eğlene eğlene müzik son ses yolda kopa kopa pikniğe gittik..Önde babam annem biz arkayı dörtledik :dance: Akşam 10da geldik eve piknikten ahha :roflol: On numara geçti ama yaaa ayyyy :sm_cool:

RABBİM SEN AĞZIMIZIN TADINI BOZMA
HEP BÖYLE GÜZEL OLSUN HERŞEY...... :Saruboceq:

ÇOK SEVİYORUM AİLEMİ....:asigim:
ÇOK SEVİYORUMMM NİŞANLIMI.....:asigim:
CANIMSINIZ SİZ CANIMMMMM :1hug:

Sevgili günlüğümmm...

Avatarımı aşk dolu bir şeyle değiştirdim.

Değiştirdim ki belkiii aşk gelir hayatıma artık.

Uğur getirir belkii..

Ben buna inanmak istiyorum.

Saçma olablir evet amaaa inandım artık..

Bugün için inandım.

AŞK GELİYOR. EVETT!!!

canım sıkıldı ya.. üzülüyorum çucuğa ama elimden de birşey gelmez. bugun sabahtan beri bir garip davranıyordu neyin var dedim konuşmadı. 1 saat sonra geldi yanımda sustu oturdu oturdu ne derdin varsa söyle dedim. yok bişi ya geçer dedi. sonra zaten anlamışsındır dedi.
hayır bişi anlamadım dedim.
söylemekte zorlanıyorum dedi. o zaman söyleme soylemekte zorlandığın şeyi söyledikten sonra pişman olma riskin çok yüksek. eğer zorlanmıyorsan söyliceksin bu doğru olanı dedim. şahsen kendi adıma böyle yapardım zorlanarak söylediğim şeylerden sonra çok üzüldüm hep. eğer söyleyebilecek kadar rahatsan da içine atmıcaksın dedim..
haklısın dedi gitti..
ne yapıyım ki şimdi günlüğüm.. bu işi kırmadan üzmeden halledebilmenin yolu yok mu..
canım sıkıldı daha pazartesiden.

Selam günlükcan

Hafta sonu bol bol tembellik yaptım iyide geldi özlemişimsempatiksalakcinni Cumartasi iş çıkışı kuzeni aradım taksimde buluşalımmı diye hemen kabul etti yürüye yürüye çıktım ama gelde bana sor ne sıcaktılaelaelaelaelaeyeni ciciler aldım kendime tabanlarımız ağrıyana kadar gezdik desem yeridirdelikafadulden son olarak da nevizadeye geçtik 2 kadeh içtik güldük eğlendik çok iyi geldi Pazar günü de saçımı kestirdim kısacık dünya varmış dedim valla ama butun bu değişikliklere rağmen ben hala zevk almıyorum geçici yani anlık herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…