Popüler Konu Sevgili günlük...

Günnük,
diyetisyenden geldim az önce...2 haftada 900 gr vermişim, 700ü yağdan...bana az gibi geldi ama diyetisyenim çok beğendi, hatta hedaaye olarak yeni listemde sütlü tatlı verdi bana:sm_cool: nan bir zamanların tek oturuşta çeyrek pasta yiyen Didemi...sağlık böyle bişey işte Allah beterinden saklasın..
ah günnük şu 63 kilodan bi 60 a düşsem ne süper olacak biliyon mu...ama maşallah bendeki bu iradeyle onu da başarırım benkaydirigubbakcemile2
bunun dışında bi olay yok işte bildiğin gibi herşey
si yu leytır

tayinler başladı napsak nereyi yazsak bilemedik.zaten o kadar az yer açmışlar kı. gelmıcek ama yınede umut fakırın ekmeği işte.umarım eylülde doğudan kurtulmuş oluruz. gittiim yerde bide çocuk dogururum.

Ne gün bee hala tam sürat gidiyor işler açıldı dicem ama sanmamCADIARZU yaptığımız şu tatil köyü projesinden böyle sanırımkafamçokkarıştı .Birde şu patronun kaprsi havası ve aceliliği olmasa:mymeka: işler tıkır tıkır gidecek ama yok herkesin ayağını bip papuca sokmaya çalışacak illaki :dilcikar:10 yıldır nasıl dayanmışım bazen şaşıyorum kendime

pembiş nbr..
atamam oldu snunda :lepi:
beşiktaştaki istanbul adliyesine savcılık kısmına atanmışım..
mahkeme olmaması çok iyi oldu davalara girmek istemimmm hiççakannehirakannehir
zaten ilk tercihimdi ve özellikle istiyordum..aklinialirimsmile
aradılar bugun yine yarın sultanahmetdeki adliyeye gideceğim.
siğorta ve maaş işlemlerim için..
sonrada en kısa zamanda başlıcakmışım günlük..
zaten başlayayım artık
evde sıkıntıdan ve parasızlıktan kıvranıyordum..sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
dua etde hayırlı insanlarla karşılaşayım..
yoksa kimseye tahammülüm yok günlük..
sevmediğim hoşlanmadığım insanı idare edemiyorum elimde değil
yapmacık olamıyorum dua edeyim de karşıma iyi insanlar çıksın
yoksa işim zor pembiş..
benden böyle işte...
hasretle öpüyorum seni yavruşşşopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Günlük nan kardeşimi çok özledim biliyor musun?:sinifsinif:
Bakıyorum arada gözlerimden yaşlar süzülmüş farkında olmadan dalıp gitmişim.senağlama
Çokkkkk özledimm çokkkkkkk.Hafta sonu sınavlar var ve ben konuları yetiştirmeye
çalışıyorum.Çok bunaldım ama.Çok üzgünüm çoook
Bitecek kurtulacağım da Kpss ne olacak onu da ben bilmiyorum

Hadi iyi bak kendine.
Şimdi ''kendine iyi bak deme denmez saçma,kendime bakarım elbet sen hiç korkma''
diyeceğinden korkuyorum.sempatiksalakcinni

Güünnüşüm hani sana bugün bi haber bekliyoruz dedimya, işte saat 9 da açıklandı sonuçlar ve malesef bu sene gidemiyorlar annemle babam.. ama düşünsenee 4 senedir bekleyenler var sırada ve dedimya daha önce kayıt yaptıranlar 16 kere kuraya tabi tutulmuş.. Neyse umudu yitirmek yok seneye terkar kayıt tazeleticez. babam biraz üzüldü çok hazırlanmıştı bunun için neyse az önce yemekte dediğimiz gibi yılmak yok ömrümüz olduğu sürece kayıt tazeleticez çıkana kadar her sene...
Aslında ben biraz sevindim dicem olmicak günah işlemim, ama aramızda kalsın ben tedirgindim tamam babam dinç yaşına göre ama annem hasta günüşüm hem şeker hemde kolestrol ve tansiyon problemi var birde biliyorsun annem geçen senelerde bi kaybolma vakası yaşamıştı pazara giderken dönüşte evin yolunu bulamamış ve onu başkaları saatler sonra getirmişti ( şeker ilaçlarını almadığı içindi unutkanlık yapabiliyordu bu) Neyse içimizi ferah tutalım dimii günnüşüm.. Şimdi ev bakmaya başlicaz dua et gönlümüze göre bir yazlık alalım :Saruboceq:
ooff duşa girmem lazım ama üşeniyorum yaaaa,, ee benim duş olayı biraz abartılı oluyo 1 saat sürüyo sonra çık kremlen şaçlarını kurut düzleştir ohooooo bir sürü işş ama zevkli işşş kaydirigubbakcemile3zemuszemuszemuszemus ayy hadi kaçtım bennn
paiii paiiii

Son düzenleme:
Offffff Günnüş yaa
Dert 1 iken 2 oldu :sinifsinif:
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Zaman geçiyor günlük...
Geçerken de ardında zor ve sıkıntılı anılar, yığınla can sıkıntısı, özlemekten yorulan ruhlar ve yine de herşeye rağmen umutlu bir hayal bırakıyor...
Belki şafak sıkıştırıyor, belki özlem artık kendinden bıktırıyor ama
Zaman bir şekilde akıyor Günlük...

Kavuşmaya iki ay gibi bir süre kala,
Ben,
Sessiz ve heyecandan dilim tutulmuş,
O,
Yine yüksek sesle hayallerine sarılmış...

Bekliyoruz...
Akşamdan sabaha,
Bugünden yarına...

Sen mutlu ol, hep gül sevgilim,
Nice şafaklara...
:asigim:

:asigim:
akşam olunca daha bi hüzün kaplıo içimiii özlüyorumm ağlayorumm dayanmaya çalışıorummm ama bir gün şafakların bitip aşkımın bana geleceğini biliorummm günler geçmeye mahkum şafaklar atmaya mahkummm seni beklemekteee seni beklemek kadar kutsal aşkımmm seni çok seviyorum bitanem

Nasıl yorgunumm..nasıll anlatamam..Klavye tuşlarına bile zor basıyorum.mirmirmirmir
Ama yine de sana yazmadan gitmek istemedim. Bu aşırı bitkin ve yorgun halin sebebi okuldaki koşturmacaydı. Sabahtan akşama kadar ordan oraya not peşindeydim. Bi ara da kütüphaneye gidip göz attım neler yapmışız, neler var elimde diye. ıyi geldi bu durum çünkü uzun süredir yapmadığım bir şeydi malesef. Tarihler açıklanınca, her şey tam olunca oturup çalışmak tercihimdir genelde. a.s Tabi çok geç olmamasına özen göstermek lazım ama ben bunu becerebiliyor muyum emin değilim.CADIARZU En azından bu kez erteleme yapmadan vaktinde halletmeyi umuyorum hepsini.
Artık bitti okul benim için. Perşembe ve Cuma gitmiyorum. Evde kalıp ders çalışmak çok daha mantıklı. Hem konular da bitti zaten. Yılın sonuna geldikk..Vaayy beaa.Hemen geçip gittii..boshayallersmile
Bugün çok güldüm bu arada. kaydirigubbakcemile3 Allah hep güldürsün inşallah.:Saruboceq:
Eeee artıkk sadece ve sadece ders çalışma vaktidir..:lepi:
Hem başka neyim var ki zaten..Ne bir aşk, ne bir sevgilii.. Derslerimle başbaşayım.

Hadi ben yatiim artık. Bu enerjisizliğe rağmen iyi yazdım valla. sempatiksalakcinnimirmirmirmir
ıyi geceler, güzel rüyalar..

pimbeem pime sayfam benim iyiyiz hamdolsun değil mi olumunekankayizsmile
ben de iyi haberlerimi getirdim :kedi:
kayınvalidem gitti eşsiz memleketine
eşim kredi kartlarımızı yatırmış hiç bir borcumuz kalmadı çok şükür sositososito
eşim diyor sana olan borcumu da ödersem çok iyi olur değil mi :1rolleyes: kaydirigubbakcemile3
hee öde de ben de sana tekrar destek olim hiç fena olmaz yani, ımf gibiyimdir zaar
borç illaki olur ama Allah dara düşürmesin bir daha :Saruboceq:

inanmıcaksın ama içimiz dışımız sarma oldu :roflol::roflol:
kız gerçekten öyle, şaka gibi değil mi kaydirigubbakcemile3
evdeki stokları tüketince, eşim de makarna sevmeyince en son buzlukta yapraklar vardı onları gözüme kestirdimkaydirigubbakcemile2
2 kere zeytinyağlı yaptım 1 kere bulgurlu kıymalı :kedi:
eşim dedi gene mi sarma, içim dışım sarma oldu :roflol::roflol:
al benden de o kadardelikafadulden demir yüklemesinden mide fesatı geçircektim nerdeyse sırnaşık şey sırnaşık şey
eşim müjdeyi verince himen gittim enginar aldımcokacimcoook
minik oğluşum havuçları seçip yer di bugün de bezelyeleri didiklediopuyorumnanaktan
anne içindeki yeşil topların hepsini bana ver dedi opuyorumnanaktan
et olsun vitamin olsun oğluşuma Şeniz

büyük oğlum geçen arthurda "sır ne demek" onu öğrendi gitti babasına anlattı
eşimle plan yaptık olumunekankayizsmile
kuzularıma çikolata aldık ona gösterdik
oğlum kardeşine ve kimseye söyleme bu aramızda sır dedik kaydirigubbakcemile5
hiç söylemedi bebeğim benim ya Şeniz
düşün şeker de aldık, hatta dondurma aldık buzluğa koyduk onu bile belli etmedi kerata :asigim:
çok hoşuna gidiyo yavrumun boshayallersmile
bu akşam toybox getirdi sakladılar bakalım yarın ne yapacak bayanssulusmile

papatya tizesi kuzularıma gofret çikolata yollamış:asigim:
bugün anneme gittik ellerine verdi kuzularımın
hemen asansörün orda açıp yemeye başladılar
minik kuzum paketini bana vermişti
büyük oğluma sordum paketi ne yaptın yere mi attın
mahcup mahcup baktı bana :kedi:
özür dilerim annecim, bidaha atmam dedi
minik oğlum hemen atladı, anne teyzem bize bi daha bundan gönderirse o zaman abim paketini yere atmıcak dedi :roflol::roflol:
büyük oğlum da, evet anne teyzem bir daha gönderirse yere hiiiç atmiycam çünkü ben bunun tadını çok beğendim, en çok da kremasını, dedi kaydirigubbakcemile3
sıpalar yaa aburcubur yiyince ne keyifli oluyorlarboshayallersmile çok yaramazlar çook guclubacismile

eşim ciddi ciddi kpssye çalışıyor hamdolsun :1shok:
onu öyle görünce içimin yağları eriyor valla aklinialirimsmile
inşaallah herşey dilediğimiz gibi gider :Saruboceq:
pazartesi kardeşim gelecek inşaallah sositososito
bacoşuma ni yapsam, sarma mı yapsam acaba delikafadulden

Son düzenleme:
gunaydın gunnuşşş.....
pazartesi gecesinden blli gebzedeyiz abimde......ama ben çok sıkıldım artıkkkk evimii kocamıı özledimmm....ancak yarın akşam eve gidecegiz eşim gelip alıcak:))
istnbuldan başka heryer bana dar geliyor yaa...sanki burda yaşamak çok zormuş gibi.....
aslında istanbulun kalabalıgında yaşamak daha zor ama alışmışız bi kere nanet olmasın.....
hayırlısıyla bi evime gideyim yapmam gereken şeylerr varrr..hafta sonuda kociş benımm ben ne istersem onu yapıcazzz...eee geçen hafta onun dedigi oldu....planlarım çok haince:))
kocş alışverişden nefret ediyo ama hem prensesime hemde kendıme ciciler aldırıcamm..
allahım nolur lcw daki o cici mont satılmamışş olsunnn çokk güzeldii tam prensesim içinn bembeyazz..offf çok sabırsızımmm..kızım bir an önce dogsun istiyorum...o benım herşeyim yaa.....
ayrıca bugun benım dr a gitmem gerekıyodu kontrolum vardı ama gitmedimm artık cumartesi gününe alabılırsem randevu o zaman gidicem bakalım prensesım ne kadan büyümüşşş.....
görüşürüz günnükümmm.......

Sevgili gunluk, beni perisan etmeye calisan gribi ustumden attim sayilir ,bu arada beni uzenleri de hayatimdan bir bir cikardim.. mutsuzluga karsi savasi da nihayet kazaniyor muyum ne?Aferin bana!zemuszemus

Bi güzel uyudum, dinlendim. ılginç ilginç rüyacıklar gördüm bir de.. Az önce kahvemi de içtim. Yaklaşık 45 dk sonra ders başına geçiyorum. O kadar da çok konu var kii..Nasıl olcak anlamadım. Hepsi de birbirinden karışık..Bir sürü de detayy.. ooofff oofffff..
Ama nazarlar değmesin pek bir hevsliyim çalışmaya. Bu hevesin kaybolmamasını umuyorum.
Görüşmek üzree. Muck muck..

Günlük
Sayfanı açınca son yorumda "rüya" kelimesi gözüme çarptısengözlerimebaksanab

Rüya demişken , bende bi kaç gecedir tuhaf ve gerilimli rüyalar görüyorum:bbo:
Önceki gece deli bi adam kovalıyodu tam yakaladı uyandım eyvahedigeldismile
Bu gece de siyah bi köpekmiş ama oda adammış aslında CADIARZU üzerime atlıyo karşıdan ve yine uyanıyorum
Düşmanımmı var nedir :sm_confused:
Rüya tabirlerinde siyah köpek için : tehlikeli düşman diyo CADIARZU
Bazı yerlerde de ağır hastalık gibi söz ediyo :çok üzgünüm:

Hayra yorayım diycem ama korku filmi gibi :1ninca:
Ve rüyalarımda çıkar bennim:çok üzgünüm:

Neyse Allah a emanetiz napalım boshayallersmile

Bu gün evdeyim işlerim var yine ,dün camları sildim ,bugün de ütülerimi yaparım
Akşama da yarın için hazırlıklarmı yaparım
Yarın sabah ta evi süpürdümmü ohh miss zemuszemus

Neyse yusuf paşayı uyutuyorum
Kaçtı ben:a015:

slm günlüş
Yarın eşimin dayı kızının kınası var
Evi temizlicem bugün
Offf dün karınca avındaydım ve sanırım ben kazandım
Kankim betüşle bi vadi turu yaptık
Sürücü kursuna uğradık
Yarın için saçıma karar vermem lazım acaba nasıl yapsaaammm
uğrarım yine günlüşş

merhabayın günnük..
dün akşam kayınvalidemle kocem kavga edip küstü...hem de ne kavga ev birbirine girdi, kadınceğiz bayıldı etti...mahvolduk sinirden ağla ağla geberdim...
kavga nedeni de dünyanın en zalak şeylerinden biri onun için anlatmıcam bile..ama şu kadarını söliyim her iki tarafında haklı ve haksız oldukları noktalar var...geldim işte arkadaşlarlan dertleştim, "boşver üzme kendini, bırak kendi aralarında halletsinler" dediler..hak verdim, toparlıyom kendimi...ama gözlerim çok şiş günnük...çayla kompres yapsam iyi gelir mi acababilmiyorumkismile
kocem de dün evi dağıtırken elini yaraladı, batikon felan sürse bari mikrop kapmasa...amaaaaannn çocuk değil ya yapsın, baksın kendine..annesinin de gönlünü alsın benim sinirlerim kaldırmıyo günnük hastalıktan sonra felan iyice hassaslaştım...
neyse günnüküm görüşürüz Allah aklımı korusun

büyük bir tabak
bol fesleğen sooslu makarna yedim günlük cokacimcoook
halen yiyesim var sempatiksalakcinni
cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
canım kankam getirmişti dün fesleğen sosunu
kendi elleriyle benim için yapmış hatın :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…