Popüler Konu Sevgili günlük...

merhaba günlükcüğüm, içim çok dolu ama ben kısa öz konuşacağım seninle.ben artık aşıkkkkkkkk olmaaaakkkkk istiiiiyooooruummmm.sevmeeekkkk sevilllmeeekkkk istiiiyoruuummmm... hava güzel,ben güzelim ama aşık değilimmmmm.ne olur ALLAH ım karşıma aşık olabileceğim hayırlı birisini çıkar.ben böyle tekil olmakdan çok bunaldım çünkü :KK43:(

günlük kardeş nasılsın
haftasonu kızkardeşlerim burdaydı güzel bi 3 gün geçirdik
dün oğluşumlada çıktık annem arabada ben bakarım dedi
ne yaptıysam ne çarptıysa fena hastayım be günlük
oğliş dün epey uyudu bugünde tık yok
uyuyumda annemde uyuyup dinlensin hiç yok yaramaz kuzum benim işte
çok şükür bugünümüze

günlükçüm.
son 2 gündür kendimi iyi hissetmiyorum.
halsizim, iştahım yok, halsizim.
hamilelik kötü etkiledi beni.
mide bulantılarım var.
açım ama birşey yiyemiyorum.
hamileliği sevmedim desem bana kızma günlük.
hayatta en nefret ettiğim şeyler mide bulantısı, halsizlik, iştahsızlık.
kendimi hamile değil hasta gibi hissediyorum.
umarım en kısa zamanda geçer.
birazdan polikliniğe gidip test yaptıracağım.
birde sen hamile değilsin derlerse.
keşke öyle olsa.
kızma günlük sıkıntıdan diyorum bunları.
umarım en kısa zamanda düzelir.

yazmıyorum uzun zamandır sana
anneciğimin yanındaydım,1ay 2gündür
nasıl geçti hiç anlamadım,hiç :gitme:
yarın gideceğim artık kısmetse,ev bulamıyoruz bi türlü,olmuyor olmuyor
hayırlısı gerçi onunda napalım
baba evim,sığınağım,huzurum mafoldumben
çok özleyeceğim,ne zaman gelirim bilmem,nette olmayacak
çok alışmıştım,sık sık konuşamayacağız da senağlama
kpss ye bakacağım artık iyice,tezde uzadı zaten en az 6ay
herşeye gecikiyorum herşeye

selam pembe günlük;
hala hastayım günlük offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
hava süper millet sokakta bense yatakta...selpak ile akraba oldum hapşuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
neyse günlük sanada bulaştırmayayım gribi hoşçakal....

her yeni yıla girişimde hayatım 180 derece değişiyo...
istisnasız...
hemde ilk günlerinden başlıyo değişim...

Sevgili günlük, çok kararsız ve mutsuzum ağlamak istiyorum sürekli.. İzmir e yerleşmek istiyorum ama iş bulamadım henüz, önümde bilinmeyenlerle dolu günler var, ama burda da çok mutsuzum gitmeliyim biliyorum..

günlükçüm.
son 2 gündür kendimi iyi hissetmiyorum.
halsizim, iştahım yok, halsizim.
hamilelik kötü etkiledi beni.
mide bulantılarım var.
açım ama birşey yiyemiyorum.
hamileliği sevmedim desem bana kızma günlük.
hayatta en nefret ettiğim şeyler mide bulantısı, halsizlik, iştahsızlık.
kendimi hamile değil hasta gibi hissediyorum.
umarım en kısa zamanda geçer.
birazdan polikliniğe gidip test yaptıracağım.
birde sen hamile değilsin derlerse.
keşke öyle olsa.
kızma günlük sıkıntıdan diyorum bunları.
umarım en kısa zamanda düzelir.

Bir bir buçuk ay sonra unutursun bugünleri desene günlük yada gülerek yada tebessümle hatırlıycaksın bugünleri de ona günlük. Az kaldı de eski normal ama hamile hayatının başlamasına de ona ünlük kaydirigubbakcemile5

Bugün eşimle tanışmamın 2.yılı :asigim: İçim huzurlu (yemeği yaptım ya ondan kaydirigubbakcemile3), kafam rahat...Daha ne olsun..Eve gidince tez yazıcam, ek iş aldım çok çalışkan kadınım vesselam :eek:
Hadi biraz forumu kurcuklayayım ben, eyvallah..:teytey:

Selam pembişim,

Sana en son yazdığımdan beri diken üstünde bir gün geçirdim...
Her şerde bir hayır var ya, bu şerden de çok dersler çıkardım.
Ne hatalar yapmışım, ne büyük sonuçlar doğurmuş artık çok daha net görüyorum.
Yıllardır kendimden çok güvendiğim insanların aslında nasıl farklı kişiler olduğunu şaşkınlıkla farkediyorum.
Nasıl körmüşüm diyorum kendime, nasıl iyi niyetliymişim onlara oranla...

Cuma günü yüküm hafifledi biraz daha, hatta büyük oranla...
Ama tam anlamı ile mesele hallolmuş değil malesef.
O yüzden hala diken üstündeyim.
Yarın çok büyük bir gün, hem de çok büyük.
Ya kıyamet kopacak, ya her şey süt liman olacak.
Umuyorum ufacık bir şey için kıyametler kopmaz.
Dua ediyorum sadece...
Kendimi toparladım biraz daha çok şükür.
Ailemi gördüm bu hafta, utanıyorum hala ama ailem onlar benim.
Hatamı örtüyorlar, yüzüme vurmamaya çalışıyorlar.
Allah bin kere razı olsun onlardan. Başımdan eksik etmesin onları inşallah. :Saruboceq:

Düzelteceğim hayatımı artık pembişim.
23 yaşına geldim, hala 13 gibi davranıyorum bazen. :umursamaz:
Çocuk gibi hareket ediyorum, çocuk gibi bakıyorum dünyaya.
Evet bu güzel bir şey ama yaşımın gerektirdiği olgunluğu gösteremediğimi farkettim.
Geldiğim yere bakıyorum...
Üniversite mezunuyum, yüksek lisans yapıyorum, Fransız kolejinde öğretmenlik yapıyorum, sağlığım yerinde çok şükür, ailem yanımda...
Bunlar birçok insanın sahip olmayı hayal ettiği, çabaladığı şeyler.
Ama ben onların kıymetini bilemiyorum. Nasıl olsa el altında diye kıymetini farkedemiyorum çoğu zaman.
Ama artık silkelenip kendime gelmem lazım bilmiyorumkismile

Her şey güzel olacak...
Buna inanmak istiyorum...
:eek:

kendımden korkuyorum artık degısen hallerımden degısen hayallerımden dusuncelerımden
kendımı kaybettım ben bır bıraksınlar bulayım ıstıyorum ama bulmaya calısırken kendı dolambaclarımda kayboluyorum sankı
mutluyum mutsuzum karısıgım sıtreslıyım yorgunum enerjıgım
hem herseyım hem hıcbıseyım
oyle buyuk bır karmasam varkı ıcınden cıkamıyorum ıcınde bogulup gıdemıyorum da atamıyorum satamıyorum da
korkuyorum, kendımden yasadıklarımdan tesaduflerden rastlantılardan
ama hayatımı guzellestırmelerınden memnunum aynı zamanda
artık yoruldum bedel odemekten.. ne olacaksa olsun bır an evvel..

ben nıye bu kdr kendıme yuklenmısım kı ya haketmıyor kesınlıkle haketmıyor saatlerdır onun ıcın hıssetıklerımı yazdıgım sayfaları aradım taradım buldum okudum o gunlerde neler yasadıgımı tek tek hatırladım.
bu kahrı nıye cekıyordum bılıyo musun artık gunlugum kendı vıcdanım ıcın.. kararımı bı gece net olarak verdım arık. vıcdanım cıdden rahat bundan sonra.

Son düzenleme:
Aynı şeyi yine yaptı günlük ama ağır oldu bu sefer kırıldım ilkinde belki dedim ama aynı durumda aynı şeyi yine yaptı...

gün pek aydın değil günnük:sinifsinif:
moralim sıfır, çekip gidesim var burdannmafoldumben
vazifen olmayan hiçbişeyi ben yaparım demiceksin, idare ederim demiceksin
sonra üzerine vazifenmiş gibi yapışıp kalıyor resmen
Allahım nolursun hakkımda en hayırlısı neyse onu nasip et bana :Saruboceq:
dar yerlerden kurtar feraha eriştir, sen yar ve yardımcım ol Rabbim :Saruboceq:
ama göz göregörede bu kadar suistimal edenleri sana havale ediyorum Büyük Rabbim:Saruboceq:

hediyemi aldımhihoyyytne hediyesimi?fisfisfiskokoşların bahar dostluğu çekilişi varyabayanssulusmileaklinialirimsmile
bana çıkan tatlı arkadaşıma aldım hediyesini,işalah beğenireyvahedigeldismile:kedi:
gönlüm neler neler almak istedi ya,her gördüğüme saldırdım almak istedimkaydirigubbakcemile3
bahar geldi göya,ben hala üşüyorumeyvahedigeldismilekansızmıyım neyim..kansız tanrıçasempatiksalakcinni
ay bi ara televolede yayınlanan bi dizi vardı,hatta oynıyanlardan biri sperm bankasından hamile kalan leyla kömürcüydü..yasak aşk muhabbeti-tatlicadiarzu-evli adamla ilişki yaşıyo,adamın karısı kazada felç oluyo filan filan:hulya:
orda kansız ferit die bi adam vardı..sesini kısarak konuşuyodu,boynu tutulmuş gibi duruyodu robokop misali,döndüremiyodu kafayı...pabucumun çakma mafya babası:hulya:
kansız dedim ya kendime ordan aklıma geldi..sempatiksalakcinnibu gün çok miskinimmirmirmirmirtotomu kaldırıcak halim yokmirmirmirmir

Nabarsın günnüşşş
Yoğunluğun arasına sığdıram dedim seni
İncecik gömlekle çıktım bugün üşümüyorumda acep yazlıkları çıkarsam mı ?
Bu hafta sonu bursaya gitcektim günnüş ama feribot 5 buçukta var değmez dimi
Deyyus haftasonu ablamı aramış çok komik demiş ki siz mineyle bi yere gidin bende mineyi uzaktan görim demiş gerizekalı hangi yüzle görecekse beni..
Neyse ben unuttum onu günnüş o onun sorunu :p
Buraya bi çocuk geliyyy çk şeker bilmiom ki bekar mı inş bekardır hihihihii
Kanal yapmaya çalışıom bakalım
Şans dile bana..
Hadi çıktım ben..

bugün içimde inanılmaz bir sıkıntı var boğazımda bişeyler düğüm düğüm ve gözyaşlarım aktı akacak sana birinin neyin var demesini bekliyor gözyaşlarım.
kırıldım günlük hemde çok
içimde fırtınalkar kopuyor neler söylemek istiyorum bi bilsen sanki suç bendeymiş gibide susuyorum hep diyorum kendime konuş gülsüm susma ama yine susuyorum ah benim güzel annem ah güzel annem seni ve beni ne kadar üzüyorlar demi artık annem sana hiç bişi anlamıcam beni üzsüner ağlatsınlar artık sana üzüntümü bile anlatmıcam çünkü sen bende çok üüzlüp kızıp kinleniyorsun ben ne kadar kısamda onlarla iyi olmam lazım çünkü biz bir evi paylaşıyor
bak günlük bi ayrı evim bile yıok sözde ayrı otel gibi evi kullanıyorum yatmadan yatmaya evime gidebiliyorum
bazen diyorumki çık işden bugün yolda gelince ne düşündüm biliyomusun
gülsüm sıkı sıkı sarıl işene sahip çık o evde huzurun olsa zaten çocuğunu ırakıp çalışmazdım evde durup sinir hastasımı olacaksın dedim sağlık ve iyi bir anne ol çünkü senin çok güzel bir kızın var dedim

selam günlük ...yokdum baya uzun zamandır..sana da hep sinirli anlarda yazıyorum biliyorum normal
zaman olsa sadece sayfalarını okur geçerim...bu günde o sinirli ve gergin günlerimden biri.
ameliyatım iyi geçti ama ben mahfoldum çok hırpalandım küçük bişeydir diye kabul ettim kurtulmak
için ama çok ağrım var,halsizim çok kansız kalmışım ...
bu hale gelmemi sağlayan herşeyden herkesden nefret ediyorum...ama toparlanıp kaldığım yerden mücadeleye devam edicem...ama şunu öğrendim ki sağlıkdan başka değerli hiç bişey yokmuş...
hani derler ya bir müsibet bin nasihattan iyidir..
çok doğruymuş artık hayatımı ve kendimi riske atmıycam:umursamaz:

günlükcanolumunekankayizsmile
Bu sabah uzun zamnadan sonra sakin uyandığım için çok mutluyum.sositososito
tamam ağrılarım var ama uyuzluğumda bir gerileme olması bana yetiyor.:kedi:
Herşeyin sakin ve yavaş yoluna girmesini istiyorum. Sigarayıda azalttım kendime inanamıyorum. Bu defa bıraktım geyiğini yapmıycam ama bırakmak için gayret ediyorum be günlük bu defa başarmalıyım:kahve:
Birde sevgilimin gece çalışmaları olmasa tam süper olacak:icecream:

X