Popüler Konu Sevgili günlük...

gunluk cuma gunu pıncırımla 5 yılımızı dewırıyos :asigim::nazar:
ne alacagıma karar weremedım henuz :1rolleyes::uhm:
sende hıc yardımcı olmuyosun sengözlerimebaksanab
zmanda azaldı şutarafagitti
benım kokosa yuzuk mu alsam:1closedeyes: ne dersın fisfisfis
offf yha :bbo:erkege hedaye almak ne zorkafamçokkarıştı

Suanda yeni evimden cok uzaklarda, eski evimdeyim..cok ozlemisim.....birde benim kk disindaki ozel mail ve fb yazilarimi merak edeni bulabilsem ....hic gizlim, saklim yok ki,kim neyi merak eder, anlayamadim...sengözlerimebaksanab

Selam günlükcan

ınsanların birbirleriyle alıp veremediği nedir anlamıyorum anlayamıyorum

Dostluk içinde yaşamak varken bu hasetlik bu fitnelik neden niçin anlamış değilim

Halbuki başta çok güzel dostluklar kurulmuş ama sonunda ne olmuş koskoca insanlar birbirini

çekememiş sonuç ne peki hayal kırıklıkları.

Değer mi peki 3 günlük dünyada değermi bunlara?

Sevgili günlükçüm dileğim en kısa zamanda hataların karşılıklı olarak anlanıp karşılıklı özürlerin dilenmesi

ve devam eden dostluğun tekrar sürmesi dünya küslüklere yer verilecek kadar uzun değil ki

bizler gittikten sonra ne kalacak geriye sadece yaptığımız iyilik ve kötülükler kalıcak o yüzden hatanın

neresinden dönülürse kardır....

Son düzenleme:
Gerçek hayattaki gibi netde de mevki önemli imiş demek eskiden sık yazanlar şimdi suskun hatır bile sormuyor kimse vakit yok sanırım.Napalım canlar sağolsun ben burayı gene seviyorum gene KK dayım

off günlükcüm off sorma hiç nasılsın diye canım çok sıkılıyor eşim bugün itibariyle yola çıktı birazdan otobusude kalkar gitme desem olmuyor git desem olmuyo ama gitmesş lazım para kazanması lazım o yüzden katlanıyorum inş hayırlı olur bizim için bu geçici ayrılık yarında doğum günüm ve onsuz geçiricem doğum günümü vede yanlızmafoldumben

"saat onikiden sonra bütün içkiler şaraptır"...işte böyle sevgili günlük boshayallersmile

Son düzenleme:
merhamet edeceğin insanı bile iyi seçmek gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük bundan sonra ne görüyorsam, onun karşılığını vereceğim. Aptal gibi insanlara güler yüzlü olmayacağım!!!

Bugün bir fotoğrafı hariç hepsini sildim bilgisayarımdan.
Artık hiç sevmiyorum onu.
Ohhh beee kurtuldum, özgürüm artık. Salak gibi üzülmüşüm boş yere o beş para etmez beyinsiz herif için.:kızgın:

günnük günaydın iyi haftalar...
mide bulantısından çatlayacammmm :öğüren simili:

dün aşkımla evleneli 6 ay oldu:nazar: inşallah uzuuuun yılları da hep birlikte sağlıkla deviririz:Saruboceq:

günaydın günnükümm Şeniz
yeni bir hafta yeni umutlar olsun inşallahhh
bugün moralim yerinde, biraz yorgunum ama umursamıyorum :eek:

günaydın günlükcüüüm... jelibon şekerim de ben gibi gezmekten yorgun düştü galiba kaydirigubbakcemile3

yaa pek güzeldi haftasonum... cts akşama kadar kardeşimin doğumgünü için pastalar; börekler; yemekler yaptım... sonra koştur koştur tiyatroya gittim... annem bu aralar standda durduğu için dünüm de ev işleri ile başladı... temizlik ; yemek ve çamaşır bitince yine kendimi sokaklara attım... arkadaşlarla peterson parkında çimlerde oturduk... çok güzeldi hava... sonra da kankama çaya gittik...

amaa en komiği nerdeyse 8 yıldır hiç bisiklete binmeme rağmen eve bisikletle döndük... çok rezildim... zaten toplasan hayatımda 10kere bisiklete binmeşimdir napıım küçükken abimden ve kardeşimden fırsat olmadı ki... en son üniversitede kiralar binerdik arkadaşlarla ama genelde ben düşerdim -tatlicadiarzu-

dün düşmedim ama arka sokaklardan geçtik; zigzaglar çizerek ve her arabada durarak ; yürüyerek 20dkda gidilecek yolu bisikletle 40dk gittik... çok yoruldum; kollarım çok ağrıdı ama çok eğlenceliydi...

hadi gel de şimdi çalış bilmiyorumkismile

Günaydııınnn günlükk.Şeniz
Bugün kendisi için çok gözyaşı döktüğüm ve sevdim sandığım şahısla kopmamızın 9. ayı oldu. Demek ki benim tamamıyla sevdiğim bir erkekten soğumam 9 ayımı alıyormuş. fisfisfis
Gördüğüm ilginç rüyalara rağmen keyfim yerinde. Hatta çok mutluyum.hihoyyyt
Vizelerime çalışıp hayırlısıyla iyi notlarla hepsini geçmeyi düşünüyorum.
Bu ay kimsecikler ya da hiçbir şey moralimi bozamıcak beni mutsuz edemicek inşallah.Güzel başladım güzel bitsin.:Saruboceq:Şeniz
Mutluluk var artık.hihoyyyt

Naber günlük
Cumartesi işten erken çıkabilmek için söylediğim ufak yalan gerçek oldu affet patron ama hava o kadar güzeldi kisempatiksalakcinni
Neyse gittim eve temizliğe verdim kendimi 1 saat sonra eşim aradı ne yapmış etmiş almış o sinema sistemini sonunda :dilcikar:bir de çocuk gibi 1 saat oynadı sözde ayar yapıyormuş
saat 22:30 civarında da tel çaldı arayan eşimin kuzeni size geliyoruz dediler evdeyseniz buyrun dedik iyiki de gelmişler yoksa o bas sesini daha çok dinlemek zorunda kalacaktım :nazar:güldük eğlendik dedikodu yaptık bir güzel eğlendik güzel bir hafta sonuydu :1hug:
Öğlende k.validem aradı neden arabayı sattınız ne oldu diye eşimede dedim ara söyle annene kadın ilk senden duysun aman birşey olmaz dedi biliyorum kadının huyunu ohh bir güzel fırçaladı seni :roflol::roflol:bugun ilk arabasız günü işi gitmesi nasıldı merak ettim aradım her nekadar belli etmesede iyi be böylede güzelmiş diyor alışırım diyor canım yaa :asigim:Şeniz

Slm günlük...
Bayadır uğrayamıyordum sana :)
ıyiyim ben mereak etme..Hemde çok iyiyim Çok şükür!
Havalar çok güzel hergün geziyorum , alıyorum oğlumu tin tin tin :)
Deryamı çok özledim be günlük :KK43: diğer dostlarımıda özledim ama ,
Deryam hep yanımdaydı ya yokluğu hissediliyo , hemde çok fazla :KK43:
Bir an önce gelse diyorum ama oda annesine doyamıyo :)
Neyse doysun gelsin çok güzel planlarımız var :)
Önce inşlh şevvale minik hanımını görmeye gidicez
Lyre zor sabrediyo :)

Çok istediğim bişi vardı günlük sanırım gerçekleşiyo ,ettiğim dualar kabul oluyo sanırım ınşlh
Allah hakımızda hayırlısı ne ise onu versin
Bakalım bekliyorum... beklemedeyiz :)

Günlüğüm merhaba...
Bayadır uğramıyorum sana değil mi...
Çok şükür herşey yolunda gidiyor...
Bebeğim sağlıcakla büyüyor bende onunla büyüyorum tabiki...
Bu sıralarda biraz fazla toparladım kendimii anlamıyorum okadar da dikkat ediyorum ama...
Bünye müsait anacım ben napayım...
Eşim arabamızı sattı az önce de satış için çağırdı beni gittim imza attım geldimm...Canım sıkıldı biraz...
Çok güzeldi bizim arabamızz kurtlandı yine 1 sene kullanıp arabayı satıyor yaa...
Haldır haldır yenisini arıyor hayırlısı olsun bakalım hakkımızda ne diyelim...Ama üzüldümm yani...
Güya bizim içinmiş daha geniş araba arıyormuş kızımızın eşyaları falan sığmazmışş pehhhh....
ışte böyle günlükçüm uğraşıp duruyoruz....
En kısa zamanda görüşmek üzeree..

Dün aöf sınavı vardı, Çok çalışmıştım.
70 ten aşağı almam diyordum.Sınava gecikltim almadılar içeri.
4 dersten direk kaldım.
O yetmemiş gibi eşimlede felaket kavga ettik bu yüzden.
Onuda bissürü üzdüm.
Of aşkım ya ben zaten sinirliydim az sakin olsaydın olmazmıydı :KK43:
Bak yine canını sıktım üzgün gönderdim yine seni.
Allahım kavuştur artık bizi ya, kavuşturda bitsin bu yanlış anlamalar,hüzünler :KK43:((

Güünük söylemeye bile korkuyorum ama güzel bir hafta sonu geçirdim :nazar: :nazar: sositososito
Ne zaman sana güzel bir şey anlatsam başıma kötü bir şey geliyor eyvahedigeldismile
Ara sınavlarım bitti çok şükür şimdi sonuçların açıklanmasını bekliyorum heyecanla
Umduğum kadar güzel geçmiştir inşallah sınavlarım çok umutluyum günnükcan hihoyyyt
Kötü geçen 2 dersim vardı ama onlara da finalde daha çok çalışırım artık kaydirigubbakcemile5
Geri kalan 6 ders süperdi süpeer :sm_cool:
İnşallah bu sene mezun olabilirim şu okuldan günnük
Diplomamı alayım o zaman iş içinde daha iyi fırsatlar çıkar karşıma inşallah yoksa burada körelip gideceğim

Sınavlarım bitti bal kaymak gibilerdi hepsi la günlük.Off öyle rahatladım ki.Darısı finallerin başına.Sonra da ver elini Paris.Roma da olabilir:))))

naber günnüş yine taşınma telaşındayım daha 4 ay olmuştu taşınalı yeni evime alışamadan evimiz satıldı en azından yine aynı mahalede olacağım be günnüş evi çok sevmesemde şuana kadar baktıklarımın en iyisiydi geçen sefer annem babam yanımdaydı şimdi yalnızım be günnüş koca ev beni bekliyo allahım sen yardım et bu aralar belimde ağrıyo allah korusun be günüş eğer eskisi gibi olursam yandımki yandım rabbim yardım eder günnüşüm:Saruboceq:
günnüşüm bu dünya sultan süleymana kalmadı bizemi kalcak nedir anlamıyorum herkes kendi işinde gücünde olsa kimseyle uğraşmasak seni bile msj yazma aracı görmesek ben kimseyle uğraşmıycam günnüş etrafımdakilerlede uğraşılmasına müsade etmiycem:eek:lmaz: herkes kendi seçimi yaptı şuan mutluyuz bu kin bu öfke bu nispet nereye kadar günnüşüm allah herkesin işini var etsin yuvalarına mutluluk versin sanal dahi olsa bi slm almayı hak edecek konumda olsun​
:enbuyukkk:​

X