Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük ben hala bir karar vermedim biliyormusun
sanirim cok korkuyorumeyvahedigeldismile

Slm günlük...
Sebepsiz bi huzur var içimde.
İki gündür iş yapasım var :hulya:
Çok enerjik hissediyorum kendimi sempatiksalakcinni
Dün tüm camları sildim , evde genel bi temizlik yaptım , perdeleri yıkadım , ama yorulmadım kaydirigubbakcemile3
Bugün süper bi çerçeve yaptım yatak odam için.
Bi ara resmini çekip "El emekleri" topiğime koyarım
Akaşam için ne yemek yapsam diye düşünüyorum halen CADIARZU
Ne yapsam , ne yapsam , ne yapsam :kahve:
Canlarım olmadanda kk nın keyfi olmuyo yaff mirmirmirmir

Neyse yarın görüşürüz günlük olumunekankayizsmile Tabi evde olursam delikafadulden :eek:

Dün arabanın satışını verdik bugün eşim araba aldı...
Alana kadar uğraştı yani...bu nasıl bir araba sevdasıdır anlamadım valla..
Çok şükür istediğimiz gibi bir araba denk geldi...Üstümüze de aldık artık tamamen bizim..
Allah inş.kazasız belasız kullanmayı nasip eder...
Kızımızın şansına oldu galiba tüm bunlar...
Çok istediğim birşey daha var günlüğüm...Ama hakkımızda hayırlısı ise olsun diyorum inş..
İnş.15-20 güne kadar buradan yazarım yine güzel haberlerimizi...Okadar çok istiyorum ki anlatamam...

selam gunnukkk...
yazmayalı çok oldu..
minişim büyüdü bu süreç içinde..
12+2 olduk....perşembe günü bebişimizi görücez bakalım cinsiyetini ögrenebılecekmıyızz..
eşim de bende önce saglıklı sonra kız olmasını ıstıyoruz hakkımızdan hayırlısı olur inşallah...
adı bile hazır..gerçi erkek de olsa adı hazır...
hafta sonu eşimin kuzenlerı gelmiş tii...çok mutlu oldum..ama eşimin daha da yakını olan dıger şahsıyet olmasaa çokkk çokk daha mutlu olcektımm...
neysee çenem düşmeden kaçayım benn görüşürüz yıne gunnukkkk:emir_bebek:

Günlük :kedi:Bir haller oldu benim adama maşşallah diyeyim çok şaşırtıyor beni çok :asigim:

herşeye sinirlenmekten somurtmaktan bıktım parasızlıktan bıktım her şeyi atanmaya odaklamaktan bıktım ve d.mevzu bitsin çok salaklaşıyorum yoksa.yüz kilo olmaktan korkuyorum bir de.depresyondamıyım neyim.toplanmalıyım.silkinmeliyim.

Günnüş;
Canım cayır cayır yanıyoooooooooomafoldumbenmafoldumben

slm günnük.... opuyorumnanaktan

çoookkkkkkkkkkkkkk uzun zaman oldu sana yazmayalı..... boshayallersmile kpss derdi beni mahfettiiiiii..... sempatiksalakcinni 98 gün kalmış günlüküm biliyor musun..... eyvahedigeldismile hiç bir sosyal faaliyetim yok.... ohaoldumsmile h.sonu dersane h. içi de evde ders çalışıyorum..... :gitme: :1ninca: :bbo: delikafadulden elimden geleni yapıyorum bakalım sınav nasıl geçecek.... benneyaptımki benneyaptımki benneyaptımki herşeyin hayırlısı günlüküm.... :Saruboceq: hadi ben kaçıyorum.....
:eek:

6 Nisan 2010 ...
BİR tanecik hemşerim ,teşekkür ederim ...İki kelimeyle şu anki durumumu özetlersem ''Çok mutluyum.'' :nazar:opuyorumnanaktan senağlama

adını bilmiyodum tanrıça yazmış allahtan kopya çektim şimdi ondan sempatiksalakcinni
tanrıçanın kokoşlarının bahar dostluğu çekilişi bilmiyorumkismile bölemiydi yaa
yarebbim 2 kere baktım yine unuttum :umursamaz:
işte bu kokoş topüğün çekilişi için hedaye almam gerek sevgili kurada çıkan arkadaşıma olumunekankayizsmile
ayy bide kokoş bakımlı ki sorma ne alsem acep zemuszemus
nese azcık takılıyım de çıkıyım çok işim var gamyoncuiremsu
tatlı gacı olsa şimdi derdi çok kaldın zate git :mymeka:
:roflol:

Ahhh..günnük ahh..bizim kokoş töpüünde bi çılgın kız var.. atı da pati..kulaaamı çınnatıyoo diye gelem bi bakam dedim..
hakket günnük sence de çok kalmadı mı? gitsin de mi..Go home pati
:eek:kaydirigubbakcemile3

Günlük sinir oldum.Telefon geldi hayvanları koruma derneğinden.Bizim okulun orada katliam varmış.Ben Çiğli Belediyesini hem Türkiye mahkemelerine hemde AıHMne dava edeceğim rezil olsunlar bu hayvanların ölümünü izlemek zorunda değilim bu resmen katliamin danişkası. IZMIR CIGLI'DE CAHIDE HANIMIN KÖPEK VE KEDILERINI ZEHIRLEMISLER MAHALLE HAYVAN CESETLERIYLE DOLUYMUS...

"Yaradanı severim,yaradandan ötürü".bu sözlerin anlamını bilmeyen sözde müslüman,özde şarlatan soysuzlardan başka ne beklenir ki? Kör şeytanlarından bulsunlar.

Selam günlüükkkk..
Neden ben her doom gnümde buruk oluyorum?
Bişiyler oluyo bana her sefernde başkaları gbi şen şakrak olamıyorum bilmiyorumkismile
Zaten bu ara dokunsalar ağlıcak moddayım..
İyice duygusala bağladım sanırım mafoldumben
Bide şu Ferhat Göçerin şarkısı beni iyice bitirdi zaten deminde beri dinleyip dinleyip ağlıorum senağlama

Evlendiğim adam beni senin gibi koruyamaz babacımm beni kimse senin gibi koruyamazz senağlama senağlama senağlama

Ve itiraf eder.
Beklediğim ve tahmin ettiğim bir şeydi ama açıkçası cesaret edip söylemesini beklemiyordum.
İyimi oldu? Görücez :)

Günaydın günnük opuyorumnanaktan

Bahar geldi sandım ama kandırmış hepimizi :mymeka:
ıstanbulum buzzz gibi ve şakır şakır yağmur yağıyor eyvahedigeldismile

Ay çok tembel oldum ben yaa pazar gününden beri yapmam gereken şeyler vardı hala yapmadım
Hep erteliyorum yarın akşam yaparım diye, o yarın akşam bir türlü gelmedi kaydirigubbakcemile3
Akşamları resmen uykusuzluktan bayılıyorum erkenden uyuya kalıyorum, ne olacak bu halim bilmem
Nisan ayı benim içimin kıpır kıpır olduğu bir ay 5 gün sonra 2. evlilik yıldönümümüz :asigim:
Bundan 3 yıl önce bu zamanlarda 5 gün sonra hayatım boyunca elini tutacağım adamla tanışacağımdan habersizdim
iş seyahatlerim vardı Bursa'dan fuardan dönüp Kıbrıs'a gitmiştim.
ış seyahatinden döndükten sonra resmen hayatım değişti, eşimle tanıştım, işten ayrıldım, nişanlandık derken 1. yıl dönümümüzde evlendik
en güzel 1. yıl hediyesiydi bu bize :asigim:
Ne çabuk geçmiş zaman, ne çabuk 3 yıl olmuş ya inanılır gibi değil :asigim:
Hala o ilk günlerdeki gibi heyecanlıyım o zamanlar sadece yeni biriydi, evleneceğimiz aklımın ucundan geçmezdi
ama o tanışmamızın üzerinden 15 gün geçtikten sonra evlenme teklifi etti bana
Ne zaman şakayla karışık evlilikle ilgili bir konu açılsa hayır derdim olmaz daha çok erken birbirimizi tanımıyoruz bile
Ama o an ne olduysa büyülenmiş gibiydim, hayır diyemedim hatta hayır demek aklımın ucundan bile geçmemişti o an
Şimdi ise buradayız, kötü zamanlar geçirdik, tamam bitti bu iş dediğimiz günlerde yaşadık, ama herşeye rağmen güzel günlerimizde oldu
12 Nisan 2007 yüreğime düşen ılk cemre 05 Ocak 2008 ıkinci cemre 12 Nisan 2008 ise Üçüncü cemre :asigim:
Son cemreyi bekliyoruz şimdi :asigim:
Ona da kavuşmayı nasip ederse Rabbim herşey daha da güzel olacak ben inanıyorum
Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Son düzenleme:
günnük selam,
yaaa ekşın yok dedim dedim yine ekşın patladı bana iyi mi...bu ay yine adetim gecikti, hamile de değilim yüksek ihitmal...ayol kesin benim hormAnlarıma bişey oldu...kııız gdo mu oldum neee..ya da erkeğe mi dönüşüyom yavaş yavaş...prostatlı gibin idrara çıkıp duruyom zati:roflol:
ay makara kukara bi tarafa, cuma günü doktorcuma bi gideyim, artıkın hormanlara neyim bakar sanırım...baştan bi üzüldüm ağladım, "bebiş niye gelmiyi" diye ama herşeyin hayırlısı be günnük...hayatımın bu anına kadar, üzücü, şok edici ne bilim travmatik şeyler yaşamaya alıştığım için en büyük bunalımım 1 saat sürüyo Allaha şükür:nazar:
neysem bebişim benden şimdilik bu kadar si yu

Günlüğüm bayadır yazmıyorum sana bee
Hamileyim biliyorsun değil mi :CüvCüv:
Pek bir mutluyum yani anlayacağın eşim üstüme titriyor hep öyleydi ama şimdi daha bir başka :asigim:Allahım tüm isteyenlere versin inşallah
Dün gece de eltim doğum yaptı, oğluşu oldu onun da .
Nasıl geçti , neler yaşadı çok merak ediyorum...
Ama aldı ya bebeğini kucağına daha ne ister ki...

günlüğümm günaydınnnnopuyorumnanaktan

çok uzun zaman oldu sana yazmayalı zaten eskisi kadarda aktif olamıyorum kk da

taşınıyorum günlük çok az kaldıı 1 aya teslim olcak evimiz allah nasip ederse eşiminde sınavları bittikten sora taşınıcaz:sm_cool:

tedaviye başlamıştıkya geçen ay olmadı nasip değilmiş umudum önümüzdeki aylar için devam ediyor:Saruboceq:

allahım herşeyin hayırlısını versin herkes için:Saruboceq:

az işlerime döneyim yine görüşürüs

X