Popüler Konu Sevgili günlük...

Selam günlük :lepi:

özledin mi de hele kaydirigubbakcemile

yaklaşık 3 haftadır yoktum özel mesajlara bakıp çıktım

fena halsizim yaw acaip tembelleştim mirmirmirmir

habire uyu önüme yemeği iste :tomato:

kocem sağolsun evde işleri hallediyo :icecream:

6 haftalık doğuma hazırlık kursumuz bitti kocem de bende bilgi sahibi olduk guclubacismile

2 haftaya kadar yogaya başlayacağım Allah izin verirse :emir_bebek:

işler de yoğun öyle yavas çalışıyom ki yetişmiyo bişi Çok üzgünüm çoook

neyse...

işte böle günlük ..

pc görmekten nefret etmediğim bi gün gelirim yine :nazar:

bu kadar çok yürümümemiştm bir senedir...
2 günlük Bursa ve ikea gezimizde terminale gitmek dışında hiçç vasıta kullanmadık ve Yeşil Bursa' yı adım adım gezdik...
walk mate çalışıyordu telefonumda her gün 15000 adım oldu ortalama...Hele ki o çantalarla okadar yorulduk ki ama müthişti...
Bursa'yı, kaldığım oteli, kültür parkını, gezdiğim tüm hanları, tarihi yerleri, esnafını, bize yardımcı olan kültür turizm müd çalışanlarını, trafikte saygılı şoferleri....vs her şeyi çok sevdim Bursa'da...

Geçen 3 haftadan sonra bana çok iyi geldi....ama miniğimi çook özledim... şimdi kucağımda uyuyor bende küçük kafasını öpüyorum....

Günlük can..

Şu aksilikler bitsede biran önce taşınsak yaa kafamçokkarıştı
Ne zor işmiş anacım.. Daha önce çalıştığım için bilmiyodum senağlama
Bide anavatan katlediyo beni :1ninca:

Eski evimle beraber eski hayatımda geri gelir mi günlükcan mafoldumben
O kadar özlüyorumki ordaki kız çocuğunu hele ki ...:jeyyar:
Neyse ben kaçar ev toplamaya devam olumunekankayizsmile

Sevgili Günlükcük,
Sınav stresi sardı. Nasıl olacak bu iş bilmiyorum. Umarım hepsini geçerim.:Saruboceq:

off canım çok sıkkınmafoldumben mafoldumben
zaman durdu sanki mafoldumben
saatler geçmek bilmiyor mafoldumben
mesayi bitse koşa koşa evime gitsemmafoldumben

Günlük can sana 2.gelişim..

Teyzeme gidiyorum daha doğrusu kaçıyorum bilmiyorumkismile
Hiç şimdiye kadar 2 erkek benim için kavga etmemişti oda oldu :1no2:
Allahım ya ona bişey olmasın ulaşamıyorum senağlama
Dua et emi günlükcan.. :a015:

Günnüş ben geldimmm
Uzun zamandır yazmıyordum sana dimi
Bu hafta hep hastanede geçti günüm.
Sürekli kan verdim.
Doktorlarla kanka oldum wallakaydirigubbakcemile3
Ultrasyona Nisanın 15 ine gün vermişlerdi ama ben dün girdimm.Basit görünümlü yeni oluşmuş kist çıktı:nazar:
Doktor ilaç verdi kullanıcam ilaç bittikten sonra hastaneye kontrola gidicem offfffff yaa ultrasyona giricem tekrardan tabi bunun için idrara sıkışık olmam gerekiyoo offfff dün şeker komasına girecektim su içebiliyim diye 1 poşet şeker çikolata tatlı ne bulursam yedimm.En az 5 kilo almışımdır herhalde.1 ay çikolata ve tatlıdan uzak durmam lazım.:kahve:
Aşkımlada aramız fevkaladenin fevkinde:nazar::asigim:
Mutluyum günnüş huzurluyum opuyorumnanaktan

Bugün değer verdiğim bi insanı kırdım.. Onu hayal kırıklığına uğrattım...
Ve az önce ondan bi telefon aldım..Aradı..Konuştuk kırgındı bana..Ama benimde yapabileceğim bir şey yoktu.. Tek taraflı birliktelik olamazdı çünkü.. Yapamazdım ki...

günlükcüğüm eşim yarın yolcu iş için şehir dışına çıkıcak ve 5 6 ay belkide 1 sene olmıcak yanımızda onu çok özlicem o kesin ama ilk defa böle ayrı kalıyoruz gidiyo diye sevinsemmi üzülsemmi bilemedim bi yadan para kazanacak durumumuz düzelecek diyorum bi yandan yanlız kalıcam diye üzülüyorum mafoldumben

selam günlüğüm..hani geçen hafta demiştim ya kansızlık çıktı diye..dün iğnelere başladık..uff feci yakıyor ilaç..üstelik tam 20 tane..biter mi ki sence? neyse..sağlığıma kavuşayım da katlanıcaz artık..minik böcüğüme de anneannesi, anne iğne olmaya gitti demiş..eve geldim; anne bıjj diyo, koluna parmağını iğne gibi batırıyo yalancıktan:) çok şeker tatlı cadım..
huzurlu geceler herkese :)

Selam Günlügüm...
Bugün cokkk SIKICI bir gün oldu benim icin, görümcem almanyaya gitti, eltim yarin dogum yapicak hastaneye gidicek, bugün hazirligini yapmistir... evde kaldim bi yere cikmadim bunaldim bayaga... benim askimda calisiyor yine gece ona kadar... onu beklemekten kök saldim hatta meyve verdim... insallah yarin daha güzel bir gün olur, SIKKINTIDAN bugün ne buldumsa yedim, kilo alicam bu gidisle... yarin görüsmek dilegi ile, by Günlügüm...

günlük...
çok feci hastayım grip yakamı bırakmıyor offfffffffff...
ateşim var az biraz aşkımda yanımda yok aklı bende kaldı aşkımın keşke yanımda olsa neyse az kaldı inanıyorum kavuşacağız biraz daha sabır....
bir an önce iyileşmek istiyorum annemde hasta olduğun zaman ev sessiz kalıyor diyor hastayken fırlamalığım üstümde olmuyor bişey yapmak istemiyorum napim...ilaçlar yaramıyor bana ne biçim bünyem varmış ya zor hasta olurum ama hasta oldummuda çok ağır olurum neyse iyileşecem illaki durulmam gerekiyormuş demekki....
boğaz ağrısından nefret ediyorum....

iyiyim ben be günlük.. boshayallersmile valla bak..herşey yoluna girdi.. zemuszemus
sınavımın 4ü bitti yarısı kaldı..kolaydı bugünküler..yarına daha zor..çalışcam daha..e öğrenme açılana kadar takılayım kafa dağıtayım dedim kaydirigubbakcemile3
yavaştan alışıyorum işe.kafama yattı.okul gibi çalıştırıyo bizi malum hanım.ama hoşumada gidiyo yani aklinialirimsmile ofiste iyi,bi kaç kıl var tabi aralarda..bi kesinleşse nerde çalışacağım masama bi geçsem bi sevinicem sorma yani sositososito..
hayırlısı diyelim:Saruboceq:
sınav bitmek üzere ya odun beyimiz düzelmede.. laelaelaelaelae
sınavın biteceğine değil onun stresi bi süreliğine geçicek diye seviniyorum yani..
bugün görüştük,aman nasıl özlemişim ya doyamadım :asigim:
sınav bitsinde doya doya gezelim dedi oda..bende tamam dedim :asigim: bakalım işten fırsat kalır inşallah..
dün 5 sene sonra ebruyu gördüm ilk defa,minibüste.ikimizde birbirimizi izledik gizli gizli..şaşkınlıkla bi 5 sene öncesine döndüm dün :1ninca:..sınavım bitsin onuda arıcam hemen..hiç değişmemiş hala aynı. senağlama
daha 5 yaşındayen arkadaşlığın anlamını öğrendim ben onunla.. olumunekankayizsmile hayatıma bu yaşıma kadar "arkadaş" dediğim bi sürü insan girdi çıktı hiç biri bana onlara verdiğim kadar değer vermedi.üzücü.
bu benim saflığımdan sanırım.hak edene değer vermek gerek bazen..ben öyle olamıyorum ne yazıkki.
ikiyüzlü acımasız olmakmı gerek illa..öyle olmayınca doğruyu söyleyince sonu yalnızlık oluyomuş öyle diyolar.. benneyaptımki
bu kadar şimdilik günnük..hayat koşturmacasına başladım.. boshayallersmile

içimde o kadar çok şeyin eksikliği var ki.bi mucize gerek bana günlük

günnüş şu saat itibariyle çay içmeyi bırakıyorum 2 bardak içcem en fazla çünkü feci şekilde rahatsızlık veriyor hayatıma çeki düzen vermeliyim kendime saçıma başıma dikkat etmeliyim ayrıca derse devam kendimi çok saldığımı farkettim şu aralar

sevgili günlük
bugünler geçsin istiyorum
zaman akıp gitsin istiyorum
bir daha da istenmediğim yerde zorla kalma hatasına düşmemek istiyorum
vs..

Son düzenleme:
ders olaylarına girdim günlükcüm
vizeler kapımı calıyor hiç içeri alasım yok :nazar:

X