Sevgili arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var?

Sizce geri döner mi?

• evet

OY: 11 34,4%
  • hayır

OY: 21 65,6%

• Ankete Katılan
    32
konunuza en başta yanıt verip bir soru sormuştum,nedense sadece beğenip cevap vermemişsiniz.bir tek benim mesajıma..
ilginç

Canım resmen adama beni bırakma sensiz yapamıyorum demişsin.
Çok seviyor onsuz yapamıyor olabilirsn tamam ama ona karşı bu kadar güçsüz durmasaymissn.
Sen onu kaybetmekten korkuyorsun ama adamın seni kaybetme gibi bi korkusu yok

aranızda uzun yılların mutlulukla sonuçlanmıyor olmasının duygusal gerginliği var.
neden evlenmiyorsunuz

Evlenmemizin sebebi bence yaşlarımızdan dolayı yeterince açık. Ve üstelik sorunlar varken bunlar çözülmeden bir evlilik ne kadar sağlam olabilir endişeleri herkeste olduğu gibi bendede var. Sadece size özel bir durum değil atlamışım kusura bakmayın.

Canım resmen adama beni bırakma sensiz yapamıyorum demişsin.
Çok seviyor onsuz yapamıyor olabilirsn tamam ama ona karşı bu kadar güçsüz durmasaymissn.
Sen onu kaybetmekten korkuyorsun ama adamın seni kaybetme gibi bi korkusu yok

Duygularım ile hareket ettiğim için içimde tutamıyorum maalesef ama haklısınız göstermemem gerekiyordu bu yanımı.

Evlenmemizin sebebi bence yaşlarımızdan dolayı yeterince açık. Ve üstelik sorunlar varken bunlar çözülmeden bir evlilik ne kadar sağlam olabilir endişeleri herkeste olduğu gibi bendede var. Sadece size özel bir durum değil atlamışım kusura bakmayın.

çok uzun bir ilişki evlilikte noktalanmayacaksa bir noktadan sonra duygusal gerginlik yaratır.sonu yok çünkü,taraflardan birisi beklentiye girer falan filan. sorun olarak yansır size de.siz de evlilik düşünmüyorsanız bu ilişkinin bitme vakti gelmiş zira.

arama sorma... senı ıstemeyenı sende ısteme.. kendi tercihi.. kendı kaybeder..

Blöf yapiyordur. Zannetmiyorum bitirecegini.
Cok dirdir yaptiysan bunalmistir.

Ayrica fotodaki senmisin

çok uzun bir ilişki evlilikte noktalanmayacaksa bir noktadan sonra duygusal gerginlik yaratır.sonu yok çünkü,taraflardan birisi beklentiye girer falan filan. sorun olarak yansır size de.siz de evlilik düşünmüyorsanız bu ilişkinin bitme vakti gelmiş zira.

Evlilik düşünmeme sebebim karşımdaki insandan emin olmam gerekli. Evlendikten sonra bunları anlamam daha kötü. Ben bugün ve bundan sonra yaşayabileceğim sorunları kestirmeye çalışıyorum bu yaşta evlilik değil bu erkek arkadaşım başka biri dahi olsa düşünmem. Gerginlikler dediğiniz gibi her şekilde oluyor.

Bitmez gözüyle bakıp umut etmekten başka yapabileceğim birşey yok. Sanırım susmak çok önemli ilişkide erkekten ziyade bizler susmalıyız. Susmalıyız ki o ağzımızdan hep sevgi cümleleri çıkmasın :) Sizede çok sabır diliyorum inşallah herşey istediğimiz gidişatta gider. Herşeyden önemlisi bizim için hayırlı iseler olsun değilse olmasın. Herşeyin düzelmesi dileğiyle.. Samimiyetiniz için minnettarım.
Güzel haberini bekliyorum ama hee:) inşallah duygularımızı bastırabiliriz:)

Ayrılmak istemiş ve sizin tavrınızdan sonra kesin olarak bitirememiş.
Ara verme nedeni de bu.
Benim tavrımdan ziyade 15 gün sonda barışmak için gelmeyeceğinden emin olamadığı için düşüneyim dedi. Bende buradaki arkadaşların tavsiyesi ile kendimi geri çekme yoluna girdim.

uzun süreli bir ilişki yaşayan biri olarak bence yapabileceğin en etkili ve tek hamlen iletişimini bıçak gibi kesmen olacaktır.
aramayacak sormayacaksın hiçbir şekilde.
o sana geldiğinde ilişkinizin ilk günlerindeki gibi davranacaksın.

uzun süreli bir ilişki yaşayan biri olarak bence yapabileceğin en etkili ve tek hamlen iletişimini bıçak gibi kesmen olacaktır.
aramayacak sormayacaksın hiçbir şekilde.
o sana geldiğinde ilişkinizin ilk günlerindeki gibi davranacaksın.

Kesinlikle haklısınız dün sabahtan sadece günaydın demiştim ama sonra sizin gibi birden fazla yorum alınca hiçbirşekilde bugün bir hamle yapmadım geri çekicem kendimi. Umarım o adım atıp gelir.

Çok teşekkür ederim içime çok büyük su serptiniz. Ben biraz duygularım ile hareket ettiğimden dolayı çoğu Zaman yanılıyor ve hataya düşüyorum. Yol gösterici cümlelerinizi dikkate alacağım ve inşallah olumlu sonuçlandığında yazacağım.
hic merak etmeyin er yada gec arayacaktir. ayrica sunu dusunun hep onunla dogmadiniz .hep kendinizi telkin edin. bakin daha dun kac kisi feci sekilde hayatini kaybetti... sevdiklerinin suanki halini dusunun o insanlarin. hayatta olumden baska herseyin caresi var... biliyorum demek kolay ama hepimiz yasadik oyle seyleri. kadin milleti cok gucluyuz biz caktirmasak da :) aramak yada mesaj yazmak istediginizde buraya yazin burda gecirin sinirinizi. arkadaslariniz yada aileden birileriyle vakit gecirin...

X